Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 104
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Някой спомня ли си този митинг?

Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Някой спомня ли си този митинг?

Ех, синьо море на излъганите надежди.

Всички бяхме на "барикадите".
    После по-сините от нас отваряха ресторани и нощни клубове а най-сините изкупуваха заводи. А ние пишман демократите развявахме сини знамена, пеехме песни и рисувахме лъвчета на стехните....

3. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

После по-сините от нас отваряха ресторани и нощни клубове а най-сините изкупуваха заводи. А ние пишман демократите развявахме сини знамена, пеехме песни и рисувахме лъвчета на стехните....
    И стягаха багажа да мият чинии. То май американците затова бутнаха кумонизма, защото няма кой да върши черната работа и женската плът от източна европа си я бива

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

Ти си русофил привърженик на Путин . Няма как в едно изречение да стоят демокрация и путинизация . До като в България има толкова много русофили , България винаги ще е най бедна . КГБ идиотите трябваше да бъдат ликвидирани точно по времето на тези митинги . Единственото спасение за българина е силен ЕУ и запазване на свободното движение на хора в рамките на ЕУ . Повече Европа .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2019 на 15:04

Старо куче
    Post Thanks / Like

Засега статистиката е обратната - всички новоизлюпени европейци в които на държавно ниво се поддържа русофобията са дълбоко в киреча. Например Латвия, Полша, Литва, Украйна и т.н.
    КОлкото си по-русофоб, токова повече те гъзат американците

На почивка
    Post Thanks / Like

минималните заплати в супермаркетите са станали 1200 лева , при учителите също 1200 лева , Пловдив блести буквално . Разликата сега и преди .е огромна . В Пловдив се строи яко . Заплатите на строителите е над 2000 лева . А тези които работят на квадратен метър по 200 лева надница .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    минималните заплати в супермаркетите са станали 1200 лева , при учителите също 1200 лева , Пловдив блести буквално . Разликата сега и преди .е огромна . В Пловдив се строи яко . Заплатите на строителите е над 2000 лева . А тези които работят на квадратен метър по 200 лева надница .
    Айде пак лъжи. За 2019-та, след голямото 20 процентно увеличение:

Работните заплати на педагогическите специалисти се увеличават с не по-малко от 20 процента с началото на 2019 година.

От днес минималната основна работна заплата на директор на училище, на детска градина и на обслужващо звено става 1140 лв., на заместник-директор - 1065 лв., на педагогическите специалисти - учител, ръководител ИКТ, логопед, психолог, педагогически съветник, корепетитор, хореограф, ресурсен учител, педагог, възпитател, рехабилитатор на слуха и говора, треньор по вид спорт - 920 лв., на старши учител и старши възпитател - 955 лв.
    https://news.bg/education/2019-godin...chitelite.html

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Това е основната заплата , а върху това се плаща клас за прослужени години по около 300 лева и нагоре . Имам приятели учители на моите години . Взимат по 1400 лева .

Post Thanks / Like

За кое лъжи??? за търговските вериги не е лъжа. Точно преди седмица ходих да си купувам саблен трион от един строителен хипермаркет в София. Тамън бях излезнал да изпуша една цигара и се засякоха с един приятел, който работи там, като общ работник. Случайно го попитах какви заплати дават и той ми отговори, че неговата е 1000лв чисто, на консултантите и касиерите е повече.
    На учителите заплатите незнам колко са , но и тука в ук една учителка не взима много пари.Да не говорим, че учениците постоянно си правят ебавки с тях. Имам една позната, която е работила, като учителка, точно 3 месеца издържа и фъш..
    Последно редактирано от dimi_m : 20-11-2019 на 20:03

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    За кое лъжи??? за търговските вериги не е лъжа. Точно преди седмица ходих да си купувам саблен трион от един строителен хипермаркет в София. Тамън бях излезнал да изпуша една цигара и се засякоха с един приятел, който работи там, като общ работник. Случайно го попитах какви заплати дават и той ми отговори, че неговата е 1000лв чисто, на консултантите и касиерите е повече.
    На учителите заплатите незнам колко са , но и тука в ук една учителка не взима много пари.Да не говорим, че учениците постоянно си правят ебавки с тях. Имам една позната, която е работила, като учителка, точно 3 месеца издържа и фъш..
    Нали знаеш,че е проява на ниска култура,да попиташ някого за заплатата му.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Това е основната заплата , а върху това се плаща клас за прослужени години по около 300 лева и нагоре . Имам приятели учители на моите години . Взимат по 1400 лева .
    Да, ама не. Писал си за минималните заплати.
    минималните заплати в супермаркетите са станали 1200 лева , при учителите също 1200 лева
    Който е на минимална заплата, няма клас прослужени години, щото няма прослужени години. И сигурно не е на твоите години. Излиза, че пишеш за минималните заплати, а даваш пример в пари за максималните заплати. Чисто изкривяване на истината.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

На почивка
    Post Thanks / Like

Давам ти пример с супермаркет лидъл пловдив . Има свободни работни места с заплата 1200 лева + 60 лева купони за храна

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ти си русофил привърженик на Путин . Няма как в едно изречение да стоят демокрация и путинизация . До като в България има толкова много русофили , България винаги ще е най бедна . КГБ идиотите трябваше да бъдат ликвидирани точно по времето на тези митинги . Единственото спасение за българина е силен ЕУ и запазване на свободното движение на хора в рамките на ЕУ . Повече Европа .
    Я па тоя ДЕМОКРАТ- КОМУНИСТ- ЛЕНИНЕЦ, ЧК-ист, ЕКСТРЕМИСТ, и тръгнал да ни обеснява защо гласуването за брекзит било лошо!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 21-11-2019 на 23:30
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Давам ти пример с супермаркет лидъл пловдив . Има свободни работни места с заплата 1200 лева + 60 лева купони за храна
    Като не можа да докажеш учителите, мина на Лидъл. И там стартовото заплащане е 920 лв. бруто + 60 лв. под формата на ваучери за храна. И какво точно се доказва с тези заплати? Че България е цъфнала и вързала и младите хора вече не търсят да бягат по чужбина, щото в България е ОК?

Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Като не можа да докажеш учителите, мина на Лидъл. И там стартовото заплащане е 920 лв. бруто + 60 лв. под формата на ваучери за храна.
    https://jobs.lidl.bg/bg/jobsearch/%D...eLocaleAttr=bg
    И какво точно се доказва с тези заплати? Че България е цъфнала и вързала и младите хора вече не търсят да бягат по чужбина, щото в България е ОК? И може би британците драпат да емигрират в БГ, щото в БГ има повече работа и пари, отколкото в ЮК? Или друга някаква ти е тезата?

Гугъл търсачка на форума

Post Thanks / Like

Като не можа да докажеш учителите, мина на Лидъл. И там стартовото заплащане е 920 лв. бруто + 60 лв. под формата на ваучери за храна.
    И какво точно се доказва с тези заплати? Че България е цъфнала и вързала и младите хора вече не търсят да бягат по чужбина, щото в България е ОК? И може би британците драпат да емигрират в БГ, щото в БГ има повече работа и пари, отколкото в ЮК? Или друга някаква ти е тезата?
    Нали... по добре в Лондон,да мръзнеш по 12ч на някой строеж и заплатата да ти стига да си платиш стаята и да си напълниш хладилника, отколкото в Лидъл за 1000лв.

На почивка
    Post Thanks / Like

ще отида до лидал пловдив срещу стадион христо ботев и ще ти снимам една огромна обява залепена на лидала . 1200 лева + 60 лева купони . твоята обява е олд . Доказва се че УК вече не е привлекателна след Брексит . Преди 20 години идвахме в УК да правим пари с които лесно купувахме апартаменти в БГ . Сега вече не е изгодно нито да печелиш и спестяваш в УК . Нито да решиш да останеш завинаги в УК . А и бъдещето на УК е още по мрачно . Сигурен съм че като се пенсионират всички българи в УК или ще се приберат в БГ или ще отидат на топло в испания . Кво да правят в УК .
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-11-2019 на 15:09

Старо куче
    Post Thanks / Like

Генетично е увреден само човек който още ползва думата провинция ... или по-скоро се опитва да я представи като недостатък за нещо си ! Иначе и аз съм от провинцията през 90те всички които познавах и с които играх отидоха в Америка и не се върнаха . След 20 години разбрах защо . Всички бяха от БКП семейства

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Генетично е увреден само човек който още ползва думата провинция ... или по-скоро се опитва да я представи като недостатък за нещо си ! Иначе и аз съм от провинцията през 90те всички които познавах и с които играх отидоха в Америка и не се върнаха . След 20 години разбрах защо . Всички бяха от БКП семейства
    Да си израснал в провинцията е манталитет , генетично заложен в кръвта ти . За това в големите градове печели демокрацията , a в малките БСП . Така е и при референдума за Брексит . В Лондон спечели римейн с 62 % . А в села и малки градчeта излизането от ЕУ

Старо куче
    Post Thanks / Like

По принцип да , ама да ти пикам на демокрацията . Баба ми беше пенсионерка на 55 години , сега кво ? Има ли смисъл да го обсъждаме ?

На почивка
    Post Thanks / Like

По принцип да , ама да ти пикам на демокрацията . Баба ми беше пенсионерка на 55 години , сега кво ? Има ли смисъл да го обсъждаме ?
    Знаеш ли баба ти от България по далече не е ходила . Сега си Свободен човек . Всичко зависи от теб . Преди за да отидеш от Пловдив до Петрич искаха открит лист .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Баба ми повервай не е имала нужда да ходи където и да е било . Сега е демокрация и на всеки му се налага да ходи , не че иска

На почивка
    Post Thanks / Like

Баба ми повервай не е имала нужда да ходи където и да е било . Сега е демокрация и на всеки му се налага да ходи , не че иска
    Аз съм живял и през социализма и сега . Никога не искам да идва отново онази глупост социализма . Без паспорт без права . Ако си млад човек разбирам те . Просто не знаеш каква
    идиотия беше социализма

Post Thanks / Like

Аз съм живял и през социализма и сега . Никога не искам да идва отново онази глупост социализма . Без паспорт без права . Ако си млад човек разбирам те . Просто не знаеш каква
    идиотия беше социализма
    Великата демокрация,която дойде, за 30г разграбиха заводи, внасяме плодове и зеленчуци от испания, чесън от китай, защото ес така иска, земите ни пустеят, хората от селата берат ягоди в испания и англия- евтина работна ръка, децата на имигрантите незнаят какви са- българи,испанци,американци,англичани.., хайде да не изброявам още..ако това според теб е нормално, отиди и се прегледай.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Великата демокрация,която дойде, за 30г разграбиха заводи, внасяме плодове и зеленчуци от испания, чесън от китай, защото ес така иска, земите ни пустеят, хората от селата берат ягоди в испания и англия- евтина работна ръка, децата на имигрантите незнаят какви са- българи,испанци,американци,англичани.., хайде да не изброявам още..ако това според теб е нормално, отиди и се прегледай.
    И в момента в България има много работа . Майстор в строителството взима по 200 лева надница . Можеш да живееш където си поискаш в западна Европа

Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Някой спомня ли си как се казва този филм?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 8
    Последно мнение: 04-11-2016, 14:45
  2. някой има ли опит с този продавач на автомобили?
    От Jorkaeff във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-11-2014, 10:07
  3. Някой да си спомня тези филми?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 73
    Последно мнение: 16-09-2011, 09:49
  4. Някой има ли информация по този въпрос???
    От elicka във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 12-05-2011, 18:17
  5. Някой виждал ли е този репорт?
    От peter във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-03-2005, 20:25

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове