Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 104
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Някой спомня ли си този митинг?

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Генетично е увреден само човек който още ползва думата провинция ... или по-скоро се опитва да я представи като недостатък за нещо си ! Иначе и аз съм от провинцията през 90те всички които познавах и с които играх отидоха в Америка и не се върнаха . След 20 години разбрах защо . Всички бяха от БКП семейства
    Аз познавам един където се върна от Америка, защото започна на митницата, когато беше югоембаргото

Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

Русофобия = бедност
    Русофрения = русофобия + шизофрения.
    Който дели своите съграждани на фоби и фили е идиот и продажник по определение.

България и ЕС са толкова различни, че всъщност нямат нищо общо.
    Движението на хора в ЕС е фиктивно право. Движат се основно бедните гастарбайтери, които по начало не искат да се установяват някъде и безделниците, котио искат да живеят на соц помощи.
    За средният човек преместването между държавите в ЕС е практически невъзможно - различен език и култура.

ЕС е изкуствена и фалшива структура, която задушава развитието на държавите в нея и унищожава европейската култура и наследие.
    ЕС няма бъдеще. Освен ако да си васал на САЩ и обезличиш всико европейски се нарича бъдеще.

Това е картинката дами и господа. А за един пътуващ циганин без дом е естествено по-добре да няма брекзит.

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Общия европейски дом е сбъдната мечта за българина . Българина , които е бил 500 години по османско робство и 45 години под съветско робство . . Българина на които дори му забраняваха да живее в големите градове на държавата си . Съветските другари бяха въвели понятието жителство . Софийско , Пловдивско жителство . Това е крепостно селячество привнесено от съветските другари . Които кажеше и една дума против съветските дригари биваше пребиван в милицията
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-11-2019 на 18:02

Старо куче
    Post Thanks / Like

100% съм с Motovilkov . Никой не е мечтаел за такива глупости да пътува из Европа .

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Движението на хора в ЕС е фиктивно право. Движат се основно бедните гастарбайтери, които по начало не искат да се установяват някъде и безделниците, котио искат да живеят на соц помощи.
    За средният човек преместването между държавите в ЕС е практически невъзможно - различен език и култура.

ЕС е изкуствена и фалшива структура, която задушава развитието на държавите в нея и унищожава европейската култура и наследие.
    С доста неща, които пишеш, съм съгласна, но тук направо ме изуми. Сериозно ли вярваш в подчертаното? Аз познавам доста хора, които смятам, че са към средностатистическите българи - съвсем успешно се интегрират в Шотландия и се чувстват добре. Разликата между културите и темперамента изобщо не е толкова голяма, езикът очевидно са го научили. Да не говорим за държавите, които са по-близко географски и като манталитет. Мисля, че това за унищожаването на европейската култура и наследие е някаква мантра, която е доста лишена от смисъл. Няма как някой от ЕС да попречи на отделна държава да си запази културата и наследието, ако тя самата иска това.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    С доста неща, които пишеш, съм съгласна, но тук направо ме изуми. Сериозно ли вярваш в подчертаното? Аз познавам доста хора, които смятам, че са към средностатистическите българи - съвсем успешно се интегрират в Шотландия и се чувстват добре. Разликата между културите и темперамента изобщо не е толкова голяма, езикът очевидно са го научили. Да не говорим за държавите, които са по-близко географски и като манталитет. Мисля, че това за унищожаването на европейската култура и наследие е някаква мантра, която е доста лишена от смисъл. Няма как някой от ЕС да попречи на отделна държава да си запази културата и наследието, ако тя самата иска това.
    Не се напъвай. Просто няма смисъл. Те местните си предпочитат талибани и всякаква сволач от Common Wealth.Пък последните просто искат да си го върнат по един или друг начин на британците,или просто е много зле там( Бангладеш,Африка,Индия и т.н. са много назад). Обаче на местните им пречат европейците без значение дали името ти е Франсоа,Отто или Пешо. Щом си европеец не важиш.
    Разбирасе не говорим за цялото местно население. В най-бедните райони им пречат всички и всичко,но в по-добрите райони(ама с преобладаващо местно население) нещата са по-добре.

В среден и северен Уелс са щастливи,че има имигранти защото на никой не му пука за местните - нито в Уестминстер нито в Кардиф. В
    В северозападна Англия(Чешър) са смесени чувствата. Икономиката е по-добре,обаче заплатите са сравнително ниски(аз за това и работя в Уелс оО). На много места плащат по-малко и от Уелс,а цените са доста по-високи.
    Примерно не е рядкост на шофьори да им предлагат между 9 и 10 на час(клас 2 и 1) при положение,че в среден Уелс преди 2 години предлагаха на същите 12 и 14 съответно. То за това и няма много работа в Честър(за над минималната). Всичкия бизнес е в Дийсайд което е в Уелс. Освен ако не ти се бачка в магазин на минимума. Абе сложни работи,ама пък града е супер за живеене,стига да си изкарваш парите другаде....Като цяло са свикнали с мулти културата. Местните с малки изключения не се впечатляват от името и акцента ти(има хиляди поляци и българи...ама сме много начи).Това за сега. Обаче какъвто си е беден града,хич няма да се учудя ако отношението се промени към лошо ако им вземеш и без това оскъдната работа. А при хард брекзит това е твърде възможно.

ЮК не е само Саут Ийст и Лондон...Като цяло в Скотланд е по-добре от западналия север. А и не само. В мидландс не е никак по-добре. Като пари що годе е добре,обаче всичко друго си е като в гето.

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Тя,държавата не иска нищо друго освен пари,виж отделния човек е друго,но и там става въпрос за пари в преобладаващите “случай”.Така че,този”порив на въображението”,дава лоста в ръцете на ЕС(който всъщност е неправителствена организация),да прави каквото си иска,с когото си иска,когато му се иска.С две думи-тотална диктатура.

11. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend mate recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ами иди се премести в Германия например. Или в Италия. Или Франция. Къде ще работиш, как ще общуваш?
    Едно такова местене с аклиматизация и интеграция отнема 10-20 години, а то и цял живот.
    Това да не ти е местене от Орландо в Аризона.

Естествено, ако си гол кат сокол и където и да отидеш търсиш само българи и БГСАТ, то нямаш ядове - целият ЕС е твой.

А за културата - ЕС поддържа многогодишен процес за уеднаквяване и развазване на културите на ЕС страни. Всички трябва да следват определена линия на поведение и ценности. Това дори СССР не си го позволяваше.

13. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Sarah
    Guest

И сега ако обичате кажете защо тоя зъл гении ЕС иска да ни унищожи етнически и културно и да ни спре развитието?! Поради каква причина. Айди ако може някой да обясни тука, защо аджеба тоя ЕС иска толкова много да го направи и кои точно страни иска да прецака, само бълагрия ли щото нас много ни е страх от прецакване, или иска да факне цяла Европа. Какъв е тоя замисъл да го е...както казват плевенчаните...и кой ви го каза това на вас???!!! Къде го прочетохте бе? Кристални топки ли имате.....или се бъркате, че вашите са кристални, и като се чешете - Там, ви осенява тези тоталитарни европейски замисли . Обединена Европа е започнала да се формира още след 2св война, и като гледам още никоя нация не се е затрила. Какво им е еднаквото на една Испания с Германия ….Да не говорим кога българия/сори нямам главно б на лптопа/стана членка, и какво беше 90те гони наприер. И сега понежее живеете/ме на тоя остров на куклеия драматичен театър, и някои шутове от нямане какво да правят започнаха да си бъркат в дупките и да вадят мисли от там , а други понеже нямат собствени мисли като развален телефон повтаrят и си мислят, че тука е центъра на вселената и мерилото за всичко.
    Аз не знам какво става в централата на ЕС, и понеже твърдите, затова ви питам, защо искат да ни унищожат и да и дикаторстват и кои са точно ТЕ?
    Какъв е тоя замисъл и каква е ползата от него и за кого?
    Велика ритания Искат да излизат от ЕС, ОКЕЙ, айде стига са говорили глупсти ами да действат.

Post Thanks / Like

И Каква Стана Тя,Канарчето Ще Излезе Прав,Тоя Остров Вярно Действа На Психиката!

16. ХАРЕСВАМ! kanarinapred liked this post
    Recommend kanarinapred recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

mate, приятелю.....не само че искат да изчезнеш ......ами и никои повече да не си спомня за теб.....като египетските статуи които вандали и варвари са ги чупели за да не се чуе тяхното мнение и най- важното да не останат в историята......
    DONALD TRUMP 2020

Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    mate, приятелю.....не само че искат да изчезнеш ......ами и никои повече да не си спомня за теб.....като египетските статуи които вандали и варвари са ги чупели за да не се чуе тяхното мнение и най- важното да не останат в историята......
    Разплака ме...

Sarah
    Guest

не се сдържам да попитам, кои са тия египетски статуи с мнение?

Post Thanks / Like

Някоя малка мишка продължава да ми гризка постовете.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    не се сдържам да попитам, кои са тия египетски статуи с мнение?
    Ти не се сдържаш и като ходиш до тоалетната пък кво остава да питаш за най- известната статуя в историята за която явно не се сещаш.
    DONALD TRUMP 2020

На почивка
    Post Thanks / Like

Абе с това кретенско путинско мислене що с Матейчо не отидете в БСП централата и там да се oправдавате пред вашето началство

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

На теб живота ти мина на плантацията. Какво си видял ти от Европа и света?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    На теб живота ти мина на плантацията. Какво си видял ти от Европа и света?
    Много Много повече от теб съм видял от Европа и Света . Живял съм в Белгия швеция Германия Англия Испания УСА Канада . Ниагарския водопад , Орландо и Неипалс Флорида , чикаго Ню Йорк , Торонто , Монтреал , Мадрид Барселона Валенсия Стокхолм Брюксел Берлин Мюнхен Лион Женева ,,Прага . Живял съм 11 години в Англия , 5 години в Белгия , 2 години в Германия , 2 години в швеция и 2 години в УСА и Канада . Имам американски сошъл секюрити номер с ай ди карта американска и американска шофьорска книжка
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2019 на 11:32

Sarah
    Guest

Ти не се сдържаш и като ходиш до тоалетната пък кво остава да питаш за най- известната статуя в историята за която явно не се сещаш.

….

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Много Много повече от теб съм видял от Европа и Света . Живял съм в Белгия швеция Германия Англия Испания УСА Канада . Ниагарския водопад , Орландо и Неипалс Флорида , чикаго Ню Йорк , Торонто , Монтреал , Мадрид Барселона Валенсия Стокхолм Брюксел Берлин Мюнхен Лион Женева ,,Прага . Живял съм 11 години в Англия , 5 години в Белгия , 2 години в Германия , 2 години в швеция и 2 години в УСА и Канада . Имам американски сошъл секюрити номер с ай ди карта американска и американска шофьорска книжка
    И какво?

Току-що доказа, че може да се пътува, работи и живее в чужбина и без да има ЕС и без да си европейски гражданин. Над 50% от гастрола ти е отпреди влизането на България в пределите на ЕС - факт.

Post Thanks / Like

Отворено писмо

На вниманието на властимащите

Реших да се обърна към вас,предвид последните събития във многопосещавания и високо котиран сред сънародниците форум.От доста време,а напоследък все по-често,се забелязва как някои уважавани(от ръководството) участници си позволяват да използват думи,с които се стараят да се поставят на по-високо(според тях) ниво,един вид по-близо до боговете.При това,с мълчаливото съгласие на същите тези “богове”,което навява на мисълта,дали нивото е различно.Безпристрастно погледнато,такова поведение и език прилягат на пристанищните работници,някои от по-необразованите хамали или сервитьорки по заведенията за бързо хранене.Разбира се,такова поведение обижда нас,по-интелигентните и възпитани хора и в момента в който някой от нас реагира,се започват дълги тиради с думи като “прост”,”тъп”,олигофрен”,изрази от рода на “чешат си топките”и някои други,които дори клавиатурата ми,отказва да напише.
    Ако трябва да го кажа по техния прост(на англ. simple,да не се бърка със stupid) начин,баш ме боли курац,дека Маджарско немали излаз на Бялото море,обаче възпитанието ми не го позволява.
    От друга страна,си мисля,че ако и аз понякога почесвам топките на висшестоящите,ще мога да си използвам всички мръсни думи които знам,което ме раздвоява отново и ме мъчи
    “ Тоз въпрос трагичен,ем да бъда откровен,ем да бъда симпатичен!”Цитата не е точен,но се надявам на вашето снизхождение,все пак се обръщам към хора,някои от които расли в нормална среда.
    В заключение,моля за вашия съвет,коя позиция да избера,неблагодарник или виночерпец!

С уважение:
    Страхил Божикравов

28. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ти пък кой беше? Като станеш клиент на властимащите и се отплатиш подобаващо да ти попълват документите, тогава с претенциите.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ти пък кой беше? Като станеш клиент на властимащите и се отплатиш подобаващо да ти попълват документите, тогава с претенциите.
    Аз съм същия,под чиито над 500 първи поста,се надпреварваха да слагат лайковете си същите тези,които сега не ме лайкват или дори четат,Не мога да си го обясня.
    А ти,все пак бъди внимателен,с много от твоите доброжелатели живееш на един х.. разстояние.Току виж,този който от известно време не пише,се опитва да извърши някаква диверсия.

31. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Sarah
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Отворено писмо

На вниманието на властимащите

Реших да се обърна към вас,предвид последните събития във многопосещавания и високо котиран сред сънародниците форум.От доста време,а напоследък все по-често,се забелязва как някои уважавани(от ръководството) участници си позволяват да използват думи,с които се стараят да се поставят на по-високо(според тях) ниво,един вид по-близо до боговете.При това,с мълчаливото съгласие на същите тези “богове”,което навява на мисълта,дали нивото е различно.Безпристрастно погледнато,такова поведение и език прилягат на пристанищните работници,някои от по-необразованите хамали или сервитьорки по заведенията за бързо хранене.Разбира се,такова поведение обижда нас,по-интелигентните и възпитани хора и в момента в който някой от нас реагира,се започват дълги тиради с думи като “прост”,”тъп”,олигофрен”,изрази от рода на “чешат си топките”и някои други,които дори клавиатурата ми,отказва да напише.
    Ако трябва да го кажа по техния прост(на англ. simple,да не се бърка със stupid) начин,баш ме боли курац,дека Маджарско немали излаз на Бялото море,обаче възпитанието ми не го позволява.
    От друга страна,си мисля,че ако и аз понякога почесвам топките на висшестоящите,ще мога да си използвам всички мръсни думи които знам,което ме раздвоява отново и ме мъчи
    “ Тоз въпрос трагичен,ем да бъда откровен,ем да бъда симпатичен!”Цитата не е точен,но се надявам на вашето снизхождение,все пак се обръщам към хора,някои от които расли в нормална среда.
    В заключение,моля за вашия съвет,коя позиция да избера,неблагодарник или виночерпец!

С уважение:
    Страхил Божикравов
    Holly Jesus

И Исус е имал много последователи, но после са го предавали. Дръж се, Jesus is just around the corner

33. Dislikes mate disliked this post
Страница 2 от 5 ПървиПърви 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Някой спомня ли си как се казва този филм?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 8
    Последно мнение: 04-11-2016, 13:45
  2. някой има ли опит с този продавач на автомобили?
    От Jorkaeff във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 0
    Последно мнение: 14-11-2014, 09:07
  3. Някой да си спомня тези филми?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Филми, Телевизия
    Отговори: 73
    Последно мнение: 16-09-2011, 09:49
  4. Някой има ли информация по този въпрос???
    От elicka във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 12-05-2011, 18:17
  5. Някой виждал ли е този репорт?
    От peter във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-03-2005, 20:25

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове