Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Английска агенция посредник която плаща по-малко от обявеното

Здравейте,

живея в Лондон и работя в строителството. Посредническа агенция с името "Potensis" ми предложи работа с оферта £11 паунда на час. Цялата кореспонденция за това къде ще работя и каква ще е надницата ми се осъществявваше по WhatsApp. След получаването на заплатата след първата седмица и фиша по нея надницата ми беше дефакто £10.54. След като се обадих да направя complain те ми отговориха че: "Този с който съм говорил в началото когато ми е предлагана работата е бил стажант и се е объркал нещо т.е. сгрешил е."

Мога ли да съдя агенцията, затова че са ме излъгали в надницата?

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Английска агенция посредник която плаща по-малко от обявеното

Цитирай Първоначално написано от kruxo Виж мнението
    Здравейте,

живея в Лондон и работя в строителството. Посредническа агенция с името "Potensis" ми предложи работа с оферта £11 паунда на час. Цялата кореспонденция за това къде ще работя и каква ще е надницата ми се осъществявваше по WhatsApp. След получаването на заплатата след първата седмица и фиша по нея надницата ми беше дефакто £10.54. След като се обадих да направя complain те ми отговориха че: "Този с който съм говорил в началото когато ми е предлагана работата е бил стажант и се е объркал нещо т.е. сгрешил е."

batka ti nared li si !!!????

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Английска агенция посредник която плаща по-малко от обявеното

Може естествено . Просто си намери добър адвокат , макар , че в случая всякакъв адвокат ще ти свърши работа . Щом кореспонденцията се е водила в WhatsApp значи имаш доказателство какво са ти писали и какво си получил като заплащане накрая . Приложението WhatsApp наскоро го включиха в списъка на официалните кореспонденции в УК което значи , че служи за доказателство пред всички органи . Н е еетично да ти казват едно , пък да плащат друго . Аз водих вече такова дело и го спечелих . Бяха ми общали 9.50 на нощни и 12.30 над 40 час , а реално ми плащаха 9,30 на нощни и 10,78 над 40 час . Спечелих и м ивърнаха всичко за 2 години назад т.е. откакто съм работил за тях ! Успех .

Забравих да спомена , че самото дело се води от адвоката ти и ти не участваш с нищо т.е. не си ангажиран по някакъв начин .
    Последно редактирано от bmwww : 20-10-2019 на 17:29

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Английска агенция посредник която плаща по-малко от обявеното

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Може естествено . Просто си намери добър адвокат , макар , че в случая всякакъв адвокат ще ти свърши работа . Щом кореспонденцията се е водила в WhatsApp значи имаш доказателство какво са ти писали и какво си получил като заплащане накрая . Приложението WhatsApp наскоро го включиха в списъка на официалните кореспонденции в УК което значи , че служи за доказателство пред всички органи . Н е еетично да ти казват едно , пък да плащат друго . Аз водих вече такова дело и го спечелих . Бяха ми общали 9.50 на нощни и 12.30 над 40 час , а реално ми плащаха 9,30 на нощни и 10,78 над 40 час . Спечелих и м ивърнаха всичко за 2 години назад т.е. откакто съм работил за тях ! Успех .

Забравих да спомена , че самото дело се води от адвоката ти и ти не участваш с нищо т.е. не си ангажиран по някакъв начин .
    Само че в твоя случай става дума за 2 години, т.е. е насъбрана сигурно прилична сума, а в неговия случай е 1 седмица, т.е. сумата е много малка. За него ли да остане, за адвоката ли, за съдебни разноски ли?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Като цяло целият ми пост е ебавка

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Здравейте,

А договор имаш ли? Защото ако нямаш,съденето се обезмисля.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Здравейте,

Здравейте,

Правиш ли разлика между бруто и нето заплащане? Тоест - преди данъци и осигуровки, и след!
    Що се отнася до съдене , на първо време се обърни към местите Citizens Advice. Имат доста добри адвокати и е безплатно.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Напреднал
    Post Thanks / Like

11 паунда на час на строежа в лондон, с къв акъл се хващате? За къде по-напред с тая заплатка в Лондон? В провинцията плащат повече. Те хората преди 7+ години работеха по строежите в Лондон за 100 паунда надник на ден минимум. Чисто.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    11 паунда на час на строежа в лондон, с къв акъл се хващате? За къде по-напред с тая заплатка в Лондон? В провинцията плащат повече. Те хората преди 7+ години работеха по строежите в Лондон за 100 паунда надник на ден минимум. Чисто.
    Да бъркаш бетон навсякъде плащат зле. Предполагам младежа това е работил.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Ама и аз да питам от чий х'и за тия пари такава работа? Тук в нищото в момента DHL плащат 12 на час за работа на смени да пакетираш парцели(едно приятелче тъкмо го взеха). Може и в Jaguar Land Rover за 14 да разтоварваш камионите... В Лондон с това се умира от глад. То Честър е скъп,ама в сравнение с Лондон е като да сравняваш Видин със София...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем с агенция! Настоява да се плаща..
    От Ali0nn във форум Зов за помощ
    Отговори: 11
    Последно мнение: 29-05-2014, 18:38
  2. Търся агенция, която наема българи без документи!
    От nati1 във форум Професии и работа
    Отговори: 8
    Последно мнение: 22-07-2013, 07:50
  3. Агенция не иска да плаща и се оправдава с работодателя
    От seuk във форум Взаимоотношения с работодател, инциденти, злополуки и други
    Отговори: 35
    Последно мнение: 22-11-2010, 21:09
  4. Aнглийска банка плаща Stamp Duty на First Time Buyers
    От Lil Wizz във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 27-04-2009, 12:30
  5. Отговори: 50
    Последно мнение: 17-10-2008, 20:39

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми