Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 67
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Целта оправдава средствата, Михайлов си подаде оставката нямаше по какъв друг начин да го изхвърлят. И не не го защитавам отдавна трябваше да си ходи, но защо прецакаха българите в чужбина
    Как по-точно са ги прецакали?

Всяко чудо за три дена.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Как по-точно са ги прецакали?

Всяко чудо за три дена.
    Ами всички много угрижено ме питат дали съм чела за този скандал. Мене никой не ме обвинява в нищо, защото ме познават, но и на мен ми стана неприятно поводът, по който България е в момента във всички новини и коментари.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Няма смисъл да прехвърляме топката, това беше пропуск на българската организация, балъков па казал, че не бил чул нищо, докога ще си завират главата някъде си.

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

До преди два три дни всеки говореше за Полфрийман та даже направиха международен скандал, сега направиха още по голям скандал, никой не си спомня Полфрийман
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Целта оправдава средствата, Михайлов си подаде оставката нямаше по какъв друг начин да го изхвърлят. И не не го защитавам отдавна трябваше да си ходи, но защо прецакаха българите в чужбина
    Някои са си постоянно прецакани,обаче заради толерантността,не трябва да им го казваме.

Tottenham fan fined and banned for throwing banana skin at Arsenal

https://www.bbc.co.uk/sport/football/46607199

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами всички много угрижено ме питат дали съм чела за този скандал. Мене никой не ме обвинява в нищо, защото ме познават, но и на мен ми стана неприятно поводът, по който България е в момента във всички новини и коментари.
    Може да те пита само този,който ти отговори защо Danny Baker беше уволнен.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

За кого говориш?
    По новините (БГ) разправяха, че преди мача още е умрял един англичанин от свръх доза... не знам в английските медии как го интерпретират...

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    По новините (БГ) разправяха, че преди мача още е умрял един англичанин от свръх доза... не знам в английските медии как го интерпретират...
    Никак,само че е умрял.Всеки да си мисли каквото иска(или трябва).

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Някои са си постоянно прецакани,обаче заради толерантността,не трябва да им го казваме.
    Днес е твоят ден, дерзай

Post Thanks / Like

Днес е твоят ден, дерзай
    Представа нямаш,колко си прав.От сутринта ми е тръгнало,първо дъщеря ми се обади,да ме покани на изложбата си,самостоятелна!После жена ми ме зарадва с билети за нещо много важно за мен.И за капак,са одобрили два мои проекта.Дали съм прецакан,мисля-не!

15. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Борисов беше казал някога за калпавия материал и всички подскочиха, но май е прав, непрекъснато доказателства, че ниското изпълнителското ниво не струва, за началниците си е по дифолт, защото те произлизат от същия мат'рял, не са внос...
    Боби като си подаде оставката ще се отчете, че са взети мерки, но това няма да промени негодниците по стадионите да правят зулуми, няма да научи футболистите да играят... Нима ако на тези същите футболисти им кажат- от утре 10 пъти по-високи заплати, те ще заиграят добре?
    А Тука па колко калпав та калпав материал има.
    На мен борисов ми хареса с позицията си по случая. Призна за проблема, взе мерки и им каза да си затварят устата в същото време

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    А Тука па колко калпав та калпав материал има.
    На мен борисов ми хареса с позицията си по случая. Призна за проблема, взе мерки и им каза да си затварят устата в същото време
    Избори са , с нищо не се различават от предишните
    Последно редактирано от deijei : 15-10-2019 на 22:50

Дали ще ти хареше ако той/те са направили проблема за да го решат? Избори са , с нищо не се различават от предишните
    Хах, не ми се вярва. Освен това ако беше дирижирано по тоя начин бате бойко щеше много по-атрактивно да го направи. По-скоро е келешлък който се надявам да им излезе солено. Уефа са започнали разследване и срещу двете агитки:

The disruption of both teams' national anthems by opposing fans will also be investigated.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Хах, не ми се вярва. Освен това ако беше дирижирано по тоя начин бате бойко щеше много по-атрактивно да го направи. По-скоро е келешлък който се надявам да им излезе солено. Уефа са започнали разследване и срещу двете агитки:

The disruption of both teams' national anthems by opposing fans will also be investigated.
    И като ги разследват, та какво?То и преди са ставали такива изцепки и пак ще стават.
    https://gospodari.com/mobile/%D0%B2%...eom148489.html
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Ние българите сме най-добрите във....
    Към дългия списък с какво нашата нация превъзхожда другите нации по света, спокойно можем да добавим и
    Оправдаването/ Търсенето на вина у другите.

Вчера футболисти от европейска държава Англия дойдоха да играят мач в Родината ни. Смятайте ако бе дошла Гана да играе футбол!?
    Футболистите са дошли само за един ден, гости са на България и си отиват на другия.
    Не са като Османската империя, която е дошла и останала за 500 години.

Хората са дошли да играят спорт и да оставят по добрия да победи. Би трявбало да сме способни и покажем гостоприемство!
    Очевидно нашият отбор в момента не е по-добрия, какви са причините няма значение, важното е да разберем грешките си и да се поучим от тях.
    Български запалянковци, които не съм сигурен какво възпитание имат и какво образование имат, очевидно бяха решили, да се изложим здраво
    Ако се осираме, поне да го направим като хората да се оклепаме до ушите.

Ти остави какво са направили запалянковците... очевдино доста се е променила Родината последните 20 години. Май тези които са останали в нея, далеч не са цвете за мирисане.
    Ами не мога да повярвам какво пишат сънародници за да се оправдават и защитават:
    Цитирам.
    "Ами те англичаните не са и те стока, те са еди какви са, те са правили еди какво си...."
    Какво общо има това с това което се случи вчера?
    Аз като дете родители и учители са ме учили на следното, ако някой започне да говори или прави нещо лошо срещу теб, не влизай в саморазправа.
    Няма значение, кой е започнал пръв, ако се намесиш и ти и почнете да правите нередни неща и двамата сте виновни.
    Вчера никой нищо не е направил срещу нас на стадиона, ние започнахме просто така от скука да си показваме възпитанието.
    Сега оправданието е ами те англичаните и те са еди какви са, какво правили били .
    Въпроса е, че вчера те нищо нередно не са направили, освен да вкарват голове.
    Нали това им е работата. Явно не е било приятно на запалянковците да гледат това, ама ако са очаквали нещо по различно.... значи са се объркали.
    Разбирам ние в Родината да сме 100 процента чистокръвно българи, да се дразним от други раси.
    Във Великобритания според проучването през 2011 86% са бели жители британци,останалите 14 процента са други раси.

"Amongst the 56 million residents in England and Wales, 86% were White, 8% were Asian/Asian British and 3% were Black/African/Caribbean/Black British."
    В България - "Българската етническата група обхваща 5 664 624 или 84.8% от населението. Втора по численост е турската етническа група - 588 318 лица или 8.8%. Те са разпределени предимно в областите Кърджали, Разград, Търговище, Шумен и Силистра.
    Ромският етнос традиционно е трети по численост и наброява 325 343 лица, което е 4.9%. Ромите са концентрирани предимно в Монтана, Сливен, Добрич и Ямбол."
    https://news.bg/bul…/13-7-romite-i-turtsite-v-balgariya.html

Повтарям за тези които не харесват хора с друг цвят на кожа и религия в България имаме 84.8% българска етническа група.
    Във Великобритания имаме 86 процента местни-бели жители
    Излиза, че ние българите живеем сред повече етноси отколкото британците.
    Присмял се хърбел на щърбел.
    В живота и в съдебната полицейска система, няма значение кой какво прави.
    Въпроса е кой виждат, кой хващат!

Всеки има право да си бъде расист, да не харесва други религии и какво ли не. Въпроса е да не го афишира пред тези които не харесва!
    Всеки има право да си пърди, оригва, ако ще да се изсере и в средата на стаята.
    Важното за мен е да не ми пърди пред мен, да ми се уригва пред мен и да не се изсира в моята стая или в стаята в която съм аз.
    Всеки има право да не харесва всеки, не е длъжен да го показва и натварва другите с мнението си.
    Някои се мислят за големи патриоти и националисти, но само се мислят!
    Ние сме много само на думи!

Има наци като Япония, които наистина са нещо.
    При тях няма думи а дела.

Във Япония няма Самсунг продукти. Японците не си купуват Корейски, неща понеже са имали военни конфликти с Корея и не се харесват.
    Същото е и с корейците там почти е невъзможно да се намерят японски продукти.

Корейците са били окупирани за няколко десетилетия от японци и не искат да чуят за японски неща.
    При нас какво ли не се внася и продава именно от тези които са ни били окупирали 5 века.
    Не казвам, че не трябва да е така, или трябва да е така.
    Опитвам се да кажа, че ние просто ни дай да търсим вина в други, да сме големи на думи.

Аз самия също съм българин, обаче осъзнавам, нещата, които не са редни и се опитвам да ги променя в себе си и в семейството ми.
    Светът в шарен, има всякакви хора и религии, когато някой не ни пречи, той си има право да бъде какъвто си иска!
    Трябва да сме по толерантни и да мислим и действаме като цивилизовани хора а не диво племе!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

21. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Лорде, тук не съм много съгласен. Ти разбра ли изобщо за какво става дума? 50 лумпена са издавали някакви звуци с цел да провокират прекратяване на мача.
    50 лумпена от общо 20 000. Не смятам, че е справедливо да генерализираме.

Представи си, че някой от твоя квартал извърши престъпление - да речем изнасилване. Това значи ли, че всички във вашия квартал са изнасилвачи и трябва да бъдат разследвани и наказвани??
    Отговорността трябва да е лична! Няма как аз да съм виновен, ако някой на 10 метра от мен проявява расизъм.

Така е. И не е така. заради тия няколко лумпена всички ще го отнесем и аз съм -за да ги баннат да ни баннат и т.н от квалификации. Но те могат да направят и лоша услуга на туризма например.
    Но от друга страна нещата се преекспонираха малко или много и излезнаха от рамките на футбола според мен.
    Англиската преса стана доста чувствителна нещо.

24. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

50 лумпена са издавали някакви звуци с цел да провокират прекратяване на мача.
    Не е ясно кое е станало случайно, кое преднамерено...
    Дали не трябва полицията да понесе отговорност- те са знаели кои са тези с черните униформи, защо са ги пуснали на стадиона? Келешите си свършиха работата и си излязоха мирно без да протестират...

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Не е ясно кое е станало случайно, кое преднамерено...
    Дали не трябва полицията да понесе отговорност- те са знаели кои са тези с черните униформи, защо са ги пуснали на стадиона? Келешите си свършиха работата и си излязоха мирно без да протестират...
    За да ги арестуват, трябва да са счупили нещо, набили някой и т.н.Това че са крещяли и някой го извърта на расизъм, няма причина за арест. Какво ще арестуват някой си, който държи фланелка no respect, на какво оснонавие?
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Лорде, тук не съм много съгласен. Ти разбра ли изобщо за какво става дума? 50 лумпена са издавали някакви звуци с цел да провокират прекратяване на мача.

Представи си, че някой от твоя квартал извърши престъпление - да речем изнасилване. Това значи ли, че всички във вашия квартал са изнасилвачи и трябва да бъдат разследвани и наказвани??
    Отговорността трябва да е лична! Няма как аз да съм виновен, ако някой на 10 метра от мен проявява расизъм.
    Именно. Точно 50 лумпена, които бяха допуснати до стадиона с цел. Няма нормална охрана на света да пусне провокатори и то очевидни. Всичко беше с цел.

Боби най-накрая подаде оставка . Англичаните обичат да подскачат като щипани госпожици.

PS Бях на стадиона и гледах мача.

28. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    За да ги арестуват, трябва да са счупили нещо, набили някой и т.н.Това че са крещяли и някой го извърта на расизъм, няма причина за арест. Какво ще арестуват някой си, който държи фланелка no respect, на какво оснонавие?
    Без да ги арестуват, ако не ги пуснат в стадиона скандалът щеше да е по-малък, просто е трябвало да намерят прилична причина да не ги пуснат...или поне да ги държат под око изкъсо, да снимат и те ще дадат повод да бъдат изгонени преди да е късно...
    После по фейк сайтовете щеше да има 1-2 дена публикации как полицията е пребила от бой едни мирни граждани...

Напреднал
    Post Thanks / Like

За кого говориш?
    Отговорили са ти. За Английския наркоман дето е умрял.

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Именно. Точно 50 лумпена, които бяха допуснати до стадиона с цел. Няма нормална охрана на света да пусне провокатори и то очевидни. Всичко беше с цел.

Боби най-накрая подаде оставка . Англичаните обичат да подскачат като щипани госпожици.

PS Бях на стадиона и гледах мача.
    Те, че са провокатори, са, ама каква е целта?
    Едната е, че за да се представи на супер мен и да уреди нещата ...за бб говоря, дето някой подхвърли.
    Аз специално не вярвам че има някаква политическа причина да са там, това са едни ултраси дето правят проблемите на всеки мач. и на мача с косово така е било. Ако е за да го махат боби михалов, чак пък такива сложни изпълнения за един вратар. Не се сещам друго.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Те, че са провокатори, са, ама каква е целта?
    Едната е, че за да се представи на супер мен и да уреди нещата ...за бб говоря, дето някой подхвърли.
    Аз специално не вярвам че има някаква политическа причина да са там, това са едни ултраси дето правят проблемите на всеки мач. и на мача с косово така е било. Ако е за да го махат боби михалов, чак пък такива сложни изпълнения за един вратар. Не се сещам друго.
    Прегледай новините преди изборите в годините назад , как все нещо се случва преди изборите.
    Ако искаха да предотвратят този скандал можеха много по добре да реагират, за това се говореше от доста време би трябвало да са подготвени
    -не ги допускат лумпените на стадиона
    -изхвърлят ги на 5 мин .
    Някой е търсел скандал , е, получи се добър скандал целия свят ни говори

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 107
    Последно мнение: 08-09-2010, 18:21
  2. Отговори: 14
    Последно мнение: 05-11-2009, 23:05
  3. Расистки скандал в Биг Брадър (UK)
    От Bupyc във форум Общ форум
    Отговори: 55
    Последно мнение: 22-03-2009, 11:05
  4. Отговори: 19
    Последно мнение: 13-05-2006, 23:28
  5. Отговори: 0