Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 67

По подразбиране Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

не гледате ли мач...мен вече ме е срам да го гледам.. шест гола...без расисткия бекграунд...оплюха ни

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    не гледате ли мач...мен вече ме е срам да го гледам.. шест гола...без расисткия бекграунд...оплюха ни
    Е,ти пък сега. И испанците ни биха 6:1 98-мс. Не се шашкай

П.П. daijei след е се слага запетайка. Не че нещо,но дедо тръмпи ще те подхване и теб.. .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Racist idiots lost
    Завършека на коментарите по itv. Без коментар
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

4. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Racist idiots lost
    Завършека на коментарите по itv. Без коментар
    Абсолютно. Аз го чух но не гледах в тоя момент ине видях кой го каза и си помислих че бе съм чула добре...това в ефир си е не по-малко възмутително отколкото това ба мача. А не споменават как 2 дена полицията само с техните пияни запалянковци се занимава и дори има един починал от дрога и алкохол ....

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ако така са завършили - супер непрофесионално от тяхна страна.

Балъков е защитил честта юнашка:

Sterling also quote-tweeted a BBC story reporting on Bulgaria Football Union president Balakov accusing England of having a bigger racism problem than his own country.
    "In the Bulgarian championship, we have a lot of players of different ethnicities and skin colour. I don't think that we have this big problem like, for example, England do."

He added: "What I meant was that in the Bulgarian championship we've not had such problems while there have been incidents in various levels of English football involving racism, which I consider something normal because it's a big country with a very diverse population.

"But we don't have this problem in Bulgaria, I can assure you of that."
    Аз не видях нищо расистко на мача освен една малка групичка от 50-ина фен-ултраса на Левски, които освиркваха цветнокожите футболисти на Англия и правеха странни поздрави с ръце, наподобяващи нацистките. Същата групичка се изниза от стадиона в края на първото полувреме. Цялата работа ми прилича на активно мероприятие и пресолена манджа. Така че не 'Bulgarian supporters' са racist е 50 човека от над 20 000 на стадиона. Освен това в състава на България има 2-3-ма цветнокожи футболисти - Георги Пашов /майка с африкански корени/, Марселиньо и Вандерсон /бразилци/.
    В една Италия например расизма в спорта е доста по-голям проблем.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ако така са завършили - супер непрофесионално от тяхна страна.

Балъков е защитил честта юнашка:

Аз не видях нищо расистко на мача освен една малка групичка от 50-ина фен-ултраса на Левски, които освиркваха цветнокожите футболисти на Англия и правеха странни поздрави с ръце, наподобяващи нацистките. Същата групичка се изниза от стадиона в края на първото полувреме. Цялата работа ми прилича на активно мероприятие и пресолена манджа. Така че не 'Bulgarian supporters' са racist е 50 човека от над 20 000 на стадиона. Освен това в състава на България има 2-3-ма цветнокожи футболисти - Георги Пашов /майка с африкански корени/, Марселиньо и Вандерсон /бразилци/.
    В една Италия например расизма в спорта е доста по-голям проблем.

Трябваше да си пуснеш itv , не спряха да обсъждат расистките подвиквания. Страхотна "реклама" на бг. Нали сме втора ръка хора и може по всякакъв начин да ни наричат и обиждат, за сметка на 50-ина идиоти
    Ти къде видя 20000 ? Стадиона беше полупразен

8. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Това е тактическа загуба.Иначе нямаме загуба на световно или европейско вече 25 години.Малко отбори могат да се мерят с нас.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Полупразен 45 000-хиляден стадион според теб колко души побира? Задача за втори клас.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Полупразен 45 000-хиляден стадион според теб колко души побира? Задача за втори клас.
    Ах как лошо те подхлъзнах, проверявай фактите преди да изплющиш нещо
    https://m.dir.bg/corner/futbol/balga...a-0-0-na-zhivo
    Има и снимки може да разгледаш колко е пълен стадиона

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Трябваше да си пуснеш itv , не спряха да обсъждат расистките подвиквания. Страхотна "реклама" на бг. Нали сме втора ръка хора и може по всякакъв начин да ни наричат и обиждат, за сметка на 50-ина идиоти
    Те англичаните са по расисти от нас, но тука законите са много строги, та малко не си позволяват сравнение с България. Но пък това не пречи, ако някой е черен, да го хранят зад гърба му, присъствал съм на такъв случай, та накрая и аз се включих в техният отбор.
    Забелязал съм,че англичаните мразят черните, както ние циганите.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Те англичаните са по расисти от нас, но тука законите са много строги, та малко не си позволяват сравнение с България. Но пък това не пречи, ако някой е черен, да го хранят зад гърба му, присъствал съм на такъв случай, та накрая и аз се включих в техният отбор.
    Това си е заложено в генетиката им.
    https://www.google.com/amp/s/pogled....komafiya.93680

14. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Вчера цял ден още преди мача говориха по Тв-тата за расистките прояви във футбола в българия, дори имаше питане редно ли е да се оттеглят футболистите и да се спре мача. Те само чакаха нещо такова да се случи, бяха настроени и подготвени. И нашите тъпунгери разбра се не се опитаха да ги спрат тия няколко пикльовци, за това и борисов иска оставката на боби Михайлов сега, и с право.

16. ХАРЕСВАМ! mate, Мила liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

няколко пикльовци, за това и борисов иска оставката на боби Михайлов сега, и с право.
    Борисов беше казал някога за калпавия материал и всички подскочиха, но май е прав, непрекъснато доказателства, че ниското изпълнителското ниво не струва, за началниците си е по дифолт, защото те произлизат от същия мат'рял, не са внос...
    Боби като си подаде оставката ще се отчете, че са взети мерки, но това няма да промени негодниците по стадионите да правят зулуми, няма да научи футболистите да играят... Нима ако на тези същите футболисти им кажат- от утре 10 пъти по-високи заплати, те ще заиграят добре?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Е разбрахте ли каква е цялата работа? Сготвиха Боби Михайлов ама на сценаристите на това "шоу" хич не им пука че сготвиха българите в чужбина и най вече в ук.

Вчера цял ден още преди мача говориха по Тв-тата за расистките прояви във футбола в българия, дори имаше питане редно ли е да се оттеглят футболистите и да се спре мача. Те само чакаха нещо такова да се случи, бяха настроени и подготвени. И нашите тъпунгери разбра се не се опитаха да ги спрат тия няколко пикльовци, за това и борисов иска оставката на боби Михайлов сега, и с право.
    Казват всичко било планирано....
    https://m.dir.bg/corner/futbol/nash-...va-e-planirano

20. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Интересно е,че където и да отидат,винаги има расизъм срещу тях.А когато плюха Русия преди световното,отидоха и бяха посрещнати много добре,нямаше извинения.И никой не взе мерки или попита Що така.

22. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Те англичаните приемат за расизъм, ако кажеш, че мразиш банани, смятат го, че мразиш хората от Африка
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

24. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Тва са някви малчугани, видно е, надали някой им е платил, просто много се шумя около расизма преди мача и те решили да правят напук. Хубавото е, че свалиха Перуката от власт покрай този скандал, но кой ще дойде на негово място? Някой друг мафиот...Като свалиха Батето щото цъфнахме и вързахме...
    Лошото е отношението към Българите като цяло на Острова което се заражда след вчера, всеки говори затова навсякъде, че и политици дори. А че сме расисти, такива сме(кой не мрази турци и цигани?), но англичаните са най-големите расисти, просто ги е страх да коментират цветнокожите да не ги погнат за расизъм и затова се дървят на бели европейци. Имах един хазяин Иранец, който живее в УК над 50 г., той каза всички са расисти, в Иран примерно мразят Афганистанци. Въпроса е да не го показваш, псувай си ги там под сурдинка като те дразнят и толкоз.
    А дискриминацията която се заражда към белите напоследък е страшна, но никой и дума не обелва именно за този вид расизъм. Примери колкото щеш и това идва от антирасистките организации. Един футболист на Ман Сити са го погнали защото туитнал снимка на негов чернокож съотборник и черно шоколадово човече. Черния няма нищо против шегата, а това всъщност е емблемата на една Испанска шоколадова компания, която в много страни е забранена заради черното шоколадово човечеЕ да де, ама те имат и бяло шоколадово човече заради дражета от бял шоколад, но тук вече няма проблем, това не е расизъмГуардиола също каза, че не вижда проблем и сега и него погват за расизъм
    Малко известен факт е, че компаниите са длъжни да назначат определен процент чернокожи, примерно във всяка компания 1 от всеки 10 мениджъри е цветнокож. Даже преди няколко месеца имаше обява за стажант в ББС, като изрично бе споменато, че обявата не е за бели кандидатиНе че някой нормален би се хванал за 10 паунда на час в лондон де. Та дискриминацията срещу белите е страшна, но всеки си свирка...засега. Сега е модерно да се укорява расизма, думи като маймуна, банан, книга, черен трябва много да внимаваш кога и как ги употребяваш, че може да си навлечеш страшни неприятности. За в бъдеще този проблем ще става още по-сериозен според мен и може да се стигне до расова война...ако искаме да си запазим континента, особено с това изкуствено населяване с цветнокожи бежанци и популацията им спрямо белите, като нищо след 50-100г. ще ни изтикат в Атлантическия океан, че на тяхните континенти не може да се припари

26. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

И аз смятам, че някои хората са си расисти по природа, въпроса е в толерантността Трябва да се научим да бъдем лицемерно толерантни. много глупаво беше това снощи, трябваше организаторите да вземат повече мерки и да не ги допускат на стадиона. Освен това вече е имало приложени санкции от фифа стадиона да бъде наполовина празен.
    Но съм съгласна, че много раздуха нещата тук, но не трябваше да им даваме повод. Сега пишат и за англичанина които е починал в българия, смятат някои, че са го пребили поицаите.

28. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Ами те не са знаели, че някои от агитката ще отправят нацистки поздрави. Всъщност бяха затворени 5000 места, а стадиона бе наполовина празен защото няма достатъчно щелаещи да гледат нашите жалки подобия на футболисти. На всяко действие има равно по сила противодействие. Просто го направиха напук. По същия начин ще се зародят пак тайни организации като Скин Хедс, Ку Клукс Клан, разни последователи на Хитлер и оттам ще пламне войната. Защото с тези Антирасистки глупости наистина се прекалява. Ако бял отиде да живее сред общество на черни или араби просто ще го смажат. Няма да издържи и ден. Да, много нагло, не се споменава никъде, че е наркоман и починал от свръхдоза. Ма нали е Англичанин пак нас ще изкарат виновни. Същия е буйствал в болницата и затова е извикана полиция да го озапти. Та ако е тръгнал да се бие и с милиционерите си е негов проблема...

На пук на кого, това само вреди. Аз не защитавам британците, най-надменната нация, където и да отидеш по света ще ти кажат кои са най-арогантните туристи, британците, американците и германците...факт. Тези нации възпитават чувството, че са нещо повече от останалия свят, а и да не забравяме за робството и нацизма, а и брекзит/един ден ще се говори на тая тема повече/така, че можем много да говорим тук.
    Аз лично смятам, че ние сме един много добър но и много комплексиран народ и, че сме расисти спрямо цигани и турци, и, че има още много какво да научим, тъй, че нека си гледаме в нашата купичката. Като сме се оакали, да не хвърляме сега и по другите. Не, зная точно колко места са били санкциониране, важното е, че е имало санкции точно поради такива причини и виж какво пак стана.
    Абе нека се научат. Сега, четох, че ГДбОП правят акция във бФС. Обаче снощи трябваше веднага да извикат полиция и да ги арестуват всички ония пешлемета, а не да ги пускат да си тръгват от стадиона.
    Съгласна съм, че с расизма се злоупотребява и се преекспонира понякога, но и това снощи беше доста, доста глупаво.

31. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Целта оправдава средствата, Михайлов си подаде оставката нямаше по какъв друг начин да го изхвърлят. И не не го защитавам отдавна трябваше да си ходи, но защо прецакаха българите в чужбина

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Аз лично смятам, че ние сме един много добър но и много комплексиран народ и, че сме расисти спрямо цигани и турци,
    Всеки човек е малко или много расист, просто не е прието това да се демонстрира публично...
    А циганите и турците са от нашата раса, та това не е расизъм...
    Към обикновените турци не бих казал, че има явен негативизъм, може би по-скоро към религията...
    А циганите защо не само у нас а и никъде по света не са приети, сигурно има защо, но пак не е прието това да се коментира...

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Да, много нагло, не се споменава никъде, че е наркоман и починал от свръхдоза. Ма нали е Англичанин пак нас ще изкарат виновни. Същия е буйствал в болницата и затова е извикана полиция да го озапти. Та ако е тръгнал да се бие и с милиционерите си е негов проблема...
    За кого говориш?

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Да, много нагло, не се споменава никъде, че е наркоман и починал от свръхдоза. Ма нали е Англичанин пак нас ще изкарат виновни. Същия е буйствал в болницата и затова е извикана полиция да го озапти. Та ако е тръгнал да се бие и с милиционерите си е негов проблема...
    За кого говориш?

Гугъл търсачка на форума

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 107
    Последно мнение: 08-09-2010, 18:21
  2. Отговори: 14
    Последно мнение: 05-11-2009, 23:05
  3. Расистки скандал в Биг Брадър (UK)
    От Bupyc във форум Общ форум
    Отговори: 55
    Последно мнение: 22-03-2009, 11:05
  4. Отговори: 19
    Последно мнение: 13-05-2006, 23:28
  5. Отговори: 0