Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 67 от общо 67
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Ние българите сме най-добрите във....
    Към дългия списък с какво нашата нация превъзхожда другите нации по света, спокойно можем да добавим и
    Оправдаването/ Търсенето на вина у другите.

Вчера футболисти от европейска държава Англия дойдоха да играят мач в Родината ни. Смятайте ако бе дошла Гана да играе футбол!?
    Футболистите са дошли само за един ден, гости са на България и си отиват на другия.
    Не са като Османската империя, която е дошла и останала за 500 години.

Хората са дошли да играят спорт и да оставят по добрия да победи. Би трявбало да сме способни и покажем гостоприемство!
    Очевидно нашият отбор в момента не е по-добрия, какви са причините няма значение, важното е да разберем грешките си и да се поучим от тях.
    Български запалянковци, които не съм сигурен какво възпитание имат и какво образование имат, очевидно бяха решили, да се изложим здраво
    Ако се осираме, поне да го направим като хората да се оклепаме до ушите.

Ти остави какво са направили запалянковците... очевдино доста се е променила Родината последните 20 години. Май тези които са останали в нея, далеч не са цвете за мирисане.
    Ами не мога да повярвам какво пишат сънародници за да се оправдават и защитават:
    Цитирам.
    "Ами те англичаните не са и те стока, те са еди какви са, те са правили еди какво си...."
    Какво общо има това с това което се случи вчера?
    Аз като дете родители и учители са ме учили на следното, ако някой започне да говори или прави нещо лошо срещу теб, не влизай в саморазправа.
    Няма значение, кой е започнал пръв, ако се намесиш и ти и почнете да правите нередни неща и двамата сте виновни.
    Вчера никой нищо не е направил срещу нас на стадиона, ние започнахме просто така от скука да си показваме възпитанието.
    Сега оправданието е ами те англичаните и те са еди какви са, какво правили били .
    Въпроса е, че вчера те нищо нередно не са направили, освен да вкарват голове.
    Нали това им е работата. Явно не е било приятно на запалянковците да гледат това, ама ако са очаквали нещо по различно.... значи са се объркали.
    Разбирам ние в Родината да сме 100 процента чистокръвно българи, да се дразним от други раси.
    Във Великобритания според проучването през 2011 86% са бели жители британци,останалите 14 процента са други раси.

"Amongst the 56 million residents in England and Wales, 86% were White, 8% were Asian/Asian British and 3% were Black/African/Caribbean/Black British."
    В България - "Българската етническата група обхваща 5 664 624 или 84.8% от населението. Втора по численост е турската етническа група - 588 318 лица или 8.8%. Те са разпределени предимно в областите Кърджали, Разград, Търговище, Шумен и Силистра.
    Ромският етнос традиционно е трети по численост и наброява 325 343 лица, което е 4.9%. Ромите са концентрирани предимно в Монтана, Сливен, Добрич и Ямбол."
    https://news.bg/bul…/13-7-romite-i-turtsite-v-balgariya.html

Повтарям за тези които не харесват хора с друг цвят на кожа и религия в България имаме 84.8% българска етническа група.
    Във Великобритания имаме 86 процента местни-бели жители
    Излиза, че ние българите живеем сред повече етноси отколкото британците.
    Присмял се хърбел на щърбел.
    В живота и в съдебната полицейска система, няма значение кой какво прави.
    Въпроса е кой виждат, кой хващат!

Всеки има право да си бъде расист, да не харесва други религии и какво ли не. Въпроса е да не го афишира пред тези които не харесва!
    Всеки има право да си пърди, оригва, ако ще да се изсере и в средата на стаята.
    Важното за мен е да не ми пърди пред мен, да ми се уригва пред мен и да не се изсира в моята стая или в стаята в която съм аз.
    Всеки има право да не харесва всеки, не е длъжен да го показва и натварва другите с мнението си.
    Някои се мислят за големи патриоти и националисти, но само се мислят!
    Ние сме много само на думи!

Има наци като Япония, които наистина са нещо.
    При тях няма думи а дела.

Във Япония няма Самсунг продукти. Японците не си купуват Корейски, неща понеже са имали военни конфликти с Корея и не се харесват.
    Същото е и с корейците там почти е невъзможно да се намерят японски продукти.

Корейците са били окупирани за няколко десетилетия от японци и не искат да чуят за японски неща.
    При нас какво ли не се внася и продава именно от тези които са ни били окупирали 5 века.
    Не казвам, че не трябва да е така, или трябва да е така.
    Опитвам се да кажа, че ние просто ни дай да търсим вина в други, да сме големи на думи.

Аз самия също съм българин, обаче осъзнавам, нещата, които не са редни и се опитвам да ги променя в себе си и в семейството ми.
    Светът в шарен, има всякакви хора и религии, когато някой не ни пречи, той си има право да бъде какъвто си иска!
    Трябва да сме по толерантни и да мислим и действаме като цивилизовани хора а не диво племе!
    Барачет, противоречиш си. Хем се оплакваш от Хоум Офис, че били аборигени, хем сега англичаните много добри и цивилизовани били. Хем си се обадил в радио да се оплакваш, че Английските фенове са същите лумпени като нашите, хем сега мирно и тихо дошли да играят футбол в София. С изключение на това че предизвикаха размирици и боеве в центъра на София, което междувпрочем правят навсякъде където идат. Футболистите им специално с нищо не са виновни, освен че още преди мача внасяха напрежение, че очаквали прояви на расизъм от нашите фенове и така сами предизвикаха ултрасите да ги обиждат. А ти знаеш ли, че техните фенове ни наричаха цигани? Това на Уембли със сигурност, в София не съм сигурен. Всичко това е политическа атака, съмнява ме че някой е платил на тези малчугани от агитката на Левски, но направиха всичко да ги предизвикат да си покажат магариите и с коментарите преди мача, и с поведението на феновете им в София. И си чакаха да се хванат и за най-дребното нещо и да раздухат скандала. Не че е нещо дребно, но е имало къде по-големи расистки нападки и не са се раздухвали такива скандали вече няколко дни от всички медии и политици на най-високо ниво. Хем укоряваш някои, че са чуждопоклонници, хем сега ти им сваляш шапка на англосаксонците, а те ти викат, че си расист, животно и от главите на техните мърши косъм не дават да падне.
    Гледам, че май нямаш много клиенти, що не вземеш да напишеш книга? Голям роман ще стане от всичките ти размисли и страсти, може и някоя друга бройка да продадеш да не пишеш нахалост.

2. БЛАГОДАРЯ Ego sum, Zara thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Неприятна история. Да се обобщава, че българите са расисти и най-вече българските фенове е глупаво.
    В България за последните 20-25 години са играли според мен над 500 чужденци.
    Нямам спомен нито един от тях да се е оплаквал или да е повдигал тази тема. Нито един!
    Това са фактите.

Дюдюкания, освирквания и подмятания винаги е имало на стадиона. И към играчи на собствения отбор и към играчи на противника.
    Това е част от играта. Дали се чува всичко на стадиона. Не, през по-голямата част от времето не се чува. Понякога не чуваш дори този до теб.

В определени университети в UK се посочваше един пример за расизъм свързан с България, при изпълнение на тъч. Имаше нещо преди години.
    Някакво подмятане, реплика. Сега ще си обогатят примерите.

Прекалено силно се акцентира по този въпрос преди, по-време и след срещата.
    Много странни обстоятелства. Нетипични действия дори за крайни фенове.

Наказание трябва да има разбира се.

4. БЛАГОДАРЯ Zara thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Sash Виж мнението
    Неприятна история. Да се обобщава, че българите са расисти и най-вече българските фенове е глупаво.
    В България за последните 20-25 години са играли според мен над 500 чужденци.
    Нямам спомен нито един от тях да се е оплаквал или да е повдигал тази тема. Нито един!
    Това са фактите.

Дюдюкания, освирквания и подмятания винаги е имало на стадиона. И към играчи на собствения отбор и към играчи на противника.
    Това е част от играта. Дали се чува всичко на стадиона. Не, през по-голямата част от времето не се чува. Понякога не чуваш дори този до теб.

В определени университети в UK се посочваше един пример за расизъм свързан с България, при изпълнение на тъч. Имаше нещо преди години.
    Някакво подмятане, реплика. Сега ще си обогатят примерите.

Прекалено силно се акцентира по този въпрос преди, по-време и след срещата.
    Много странни обстоятелства. Нетипични действия дори за крайни фенове.

Наказание трябва да има разбира се.
    Трябваше да гледаш BBC news вчера 8 или 9 пм беше, една хубостница каза че 5 г. била живяла в бг и представете си на какво била подложена било съвсем нормално за бг такова поведение.
    Абсолютно раздухаха случая без да имат толкова поводи, но нашите тъпаци защо позволиха това да се случи? Има си някаква причина
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Много неща се обясняват в този материал - гледайте видеото. На мен лично ми стана страшно. Най-вече от това, че тези ултраси се покровителстват от властта с години...

Стоичков се разплака заради расисткия скандал.

Часове след мача европейската преса гърми от възмущение от расизма на българските футболни запалянковци. Смущаващият отровен спектакъл в София ще живее дълго в историята на спортния позор, пише „Гардиън“. Българските фенове опозориха страната си, европейският футбол и, да се надяваме, дълбоко засрамиха президента Михайлов, продължава пратеникът на „Гардиън“. България може да бъде изключена от международните футболни турнири.

Ако жестовете и възгласите на футболните т. нар. фенове (вижте снимката) са опозорили страната, полицията на същата тази страна може да ги открие и накаже. Съмнително е, че ще го направи, защото

в тази страна има център, който реално управлява и се ползва от същите тях при нужда – например да омаскари с тяхното присъствие протест пред Съдебната палата срещу безалтернативния избор на нов главен прокурор. Което и се случи. И при други протести. И редовно преди избори. През останалото време те вилнеят по мачове. Или изпълняват и други задачи.

И ако ви се струва, че агитките са безнаказани – така е. Изглеждат не само безнаказани, ами и защитени.
    Ето защо и на мен – подобно на Рой Кийн, който обаче не живее в България, ми призлява физически, но не само докато гледам мача.

А доста по-силно ми прилошава, докато слушам и гледам симбиозата на полицейски служби и прокуратура в България, при която тези с нацистките жестове или подобни на тях – са оставени да свършат каквото трябва.

И докато управляващият „център“, различен от номиналното правителство, съставен от сегашен и бъдещ главен прокурор, и козируващите им МВР и полицейски служби прегазват закони и конституция, за да се справят с всеки, който пречи на безнаказаното му властване или дори само смее да надига критичен глас срещу него…

Петя Владимирова - Днес. Цялата статия
    Освен маймунските звуци, определенията „печка“, „мангал“, „мръсен негър“, „кюрд“, „евреин“ и прочее, често са включени в „репертоара“ на част от агитките. Не са рядка гледка и знамената със свастики, инициалите на СС или подобни нацистки символи.

В емблематичен за сериозността на проблема се превърна епизод от финала за купата на България през 2018 г., когато две невръстни деца бяха заснети да отправят нацистки поздрав, голи до кръста, с надписи против полицията и инициали на крайната фракция „София-Запад“.

Понякога футболните клубове получават наказания за тези провинения на феновете. Такива са например случаите от 2015 и 2017 г., когато Българският футболен съюз (БФС) налага сериозни наказания – първо на ЦСКА, а после на „Левски“ – за издигане на свастики.

<..>
    Според правилника има 3 стъпки – прекъсване и предупреждение от диктора на стадиона, прибиране на отборите в съблекалнята и окончателно прекратяване на срещата. В понеделник вечер видяхме първите две стъпки, като изключение направи прибирането в съблекалнята при повторното провинение.

На тези две реакции от английския щаб БФС отговори с две писма от страна на Борислав Михайлов до ръководството на УЕФА, с които бе изразена позиция, че действията на англичаните нагнетяват обстановката около срещата и че подобни изказвания са обидни за българските фенове.

„Наистина сме шокирани от опитите българските запалянковци да бъдат сочени с пръст като потенциални нарушители на реда и правилата“ се казва в писмо на Михайлов до генералния секретар на УЕФА Теодор Теодоридис. Според президента отношението към българските фенове и общественост е било несправедливо.

Други мерки, поне публично, не бяха обявени

Ултрасите като огледало

Позицията на Михайлов е показателна за отношението към проблема с неравенството и расизма в България. Подобна беше и реакцията на старши-треньора на България Красимир Балъков, който след мача в понеделник заяви, че не е чул расистки скандирания и настояваше да говори за футбол. Много медии, на свой ред, се фокусираха върху спортния резултат.

Този подход изглежда логично следствие от сигналите, които обществото получава, включително и от представители на държавното управление.

"Опозорени". Как расизмът излезе на светло, докато се правехме, че го няма" - Цялата статия
    От години в подстрекаването на хулигани с бръснати глави, гърди и гладки мозъци дейно участие взимат и пазителите на безредието от медиите, които легитимират нарушителите на реда като законно протестиращи срещу “протестърите”, макар в повечето случаи да става дума за платени акции на агитки, добре известни на полицията именно от футболните мачове.

Безнаказаността на нарушителите, естествено, се схваща от тях като зелен светофар да натиснат газта.

Иво Инджев - Полицейското добродушие срещу хулиганите е резултат от вмирисаната откъм главата власт у нас

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

7. ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Скандал с расистки прояви на български фенове на футболен мач в България

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Барачет, противоречиш си. Хем се оплакваш от Хоум Офис, че били аборигени, хем сега англичаните много добри и цивилизовани били. Хем си се обадил в радио да се оплакваш, че Английските фенове са същите лумпени като нашите, хем сега мирно и тихо дошли да играят футбол в София. С изключение на това че предизвикаха размирици и боеве в центъра на София, което междувпрочем правят навсякъде където идат. Футболистите им специално с нищо не са виновни, освен че още преди мача внасяха напрежение, че очаквали прояви на расизъм от нашите фенове и така сами предизвикаха ултрасите да ги обиждат. А ти знаеш ли, че техните фенове ни наричаха цигани? Това на Уембли със сигурност, в София не съм сигурен. Всичко това е политическа атака, съмнява ме че някой е платил на тези малчугани от агитката на Левски, но направиха всичко да ги предизвикат да си покажат магариите и с коментарите преди мача, и с поведението на феновете им в София. И си чакаха да се хванат и за най-дребното нещо и да раздухат скандала. Не че е нещо дребно, но е имало къде по-големи расистки нападки и не са се раздухвали такива скандали вече няколко дни от всички медии и политици на най-високо ниво. Хем укоряваш някои, че са чуждопоклонници, хем сега ти им сваляш шапка на англосаксонците, а те ти викат, че си расист, животно и от главите на техните мърши косъм не дават да падне.
    Гледам, че май нямаш много клиенти, що не вземеш да напишеш книга? Голям роман ще стане от всичките ти размисли и страсти, може и някоя друга бройка да продадеш да не пишеш нахалост.
    Стига с този расизъм,дайте да поживеем като бели хора!
    P.S. Аз събирам ценен материал от години,надявам се скоро да го издам,само още не съм разрешил казуса с авторските права.

9. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Прегледай новините преди изборите в годините назад , как все нещо се случва преди изборите.
    Ако искаха да предотвратят този скандал можеха много по добре да реагират, за това се говореше от доста време би трябвало да са подготвени
    -не ги допускат лумпените на стадиона
    -изхвърлят ги на 5 мин .
    Някой е търсел скандал , е, получи се добър скандал целия свят ни говори
    Това видео дето го е пуснала Мила, доста се доближава до моята истина. Тия агитки се използват явно за провокации, и на протести също съм чувала, но аз все още не виждам смисъла да са в полза на сегашното правителство. Не знам, във всеки случай, дадохме им това което умишлено търсеха. И както казват, футбола е отражение на държавата...корупция.

11. ХАРЕСВАМ! Kearny, deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти самата го каза - харесал ти Боко как отреагирал на ситуацията и на мен ми хареса а сигурен съм и на много други хора. Предполагам е голям късметлия винаги като стане напечено да се случи нещо голямо и той да блесне . Кво да правиш следващата седмица май са изборите ако не се лъжа
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ти самата го каза - харесал ти Боко как отреагирал на ситуацията и на мен ми хареса а сигурен съм и на много други хора. Предполагам е голям късметлия винаги като стане напечено да се случи нещо голямо и той да блесне . Кво да правиш следващата седмица май са изборите ако не се лъжа
    Като „човека Боко” - може и да е прав, ама като министър председател - няма право да се меси там!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

14. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Срещата от четвъртия квалификационен кръг на Купата на Англия между Харингей Бороу и Йовил бе прекратена заради расистки скандирания. Гостите от Йовил водеха с 1:0, когато двубоят бе спрян в 64-ата минута.

Единственият гол падна от дузпа, която бе в основата на проблемите. Имаше дълго забавяне преди да бъде изпълнен наказателният удар. Малко след като Рис Мърфи се разписа от бялата точка, двубоят бе спрян. 35 минути по-късно бе обявено, че мачът е прекратен, а причината е расистки скандирания към вратаря на Харингей Дъглас Паятат, който дори е бил наплют от фенове на гостите.
    Не може да бъде.

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Брексит - обща дискусия

В България няма РАСИСТИ.
    Имаше нагло престъпно активно мероприятие.

Минути преди започване на мача от директното предаване са записани престъпници които наредиха калибриране на вече пробвано психотронно дигитално холограмно видео терористични оръжие срещу Българския тим.

Секунди преди първия гол оръжието бе активирано вижда се рязък пси блокаж на Българските футболисти пред вратата.
    Подобно по стар образец бе използвано срещу Българския тим в САЩ 1994 година.След включване всички на терена са полу блокирани само пили пси активни напитки Роберто Баджо играе с топката.

УЕФА ДА НАКАЖЕ ВИНОВНИТЕ НЕ ДА ОПЛЮВАТ БЪлгария..

17. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Краси Балъков бе увреден в челото от видео терористична техника .
    Вижте как изглежда в мулти спектрален режим.

ПОдобна тежко терористична техника инсталирана на главни пътища се ползва за жестоки убииства на младежи маркирани и снимани от новия тип дигитално холограмно видео терористични камери снабдени с проникващи скенери.
    За тази нагло престъпна видео техника нахендрена на МВР Правителството е уведомено отдавна.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Българските футболисти имаха трайни увреждания от нови тежко вредни лични документи.
    Подобни са констатирани в Англия от нашенци снабдени с нови лични карти.
    Всички са отровени с ястия и супи приготвени с хлор токсични канцерогенни разтвори течащи вместо питейна вода в много градове и села в България.

Съвет КУпувайте си КАНИ С БИО ГЕО ХИМИЧНИ ФИлТРИ.Пречиствайте водата за ястия,кафе чай компоти .

Същото важи и за Великобритания. ТУКА ВОДАТА Е ПРоблемна заради МЕДНИ ТРЪБИ НЕЗАКОННО ИНСТАЛИРАНИ ВЪВ ВСЕКИ ДСМ И ресторант..Медно токсичните съединения в течащата вода са опасно вредни.

20. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

ЗА лечение Краси Балъков с целия отбор може да отиде на минерални бани, а може да ползва и Българско кисело мляко и ХУМА за мазане.Да се ползват само чисти току що налети басейни джакузита и топила без химия..

Уведомявам Ви, че на пазара в UK има вече отлични кисели млека " Yogurt Greek steel low fat."
    Стават за ядене ,за мазане и за Айрян..Това са вече типични Български кисели млека

Девойки и жени могат да ги ползват за профилактика вкл с масажи на тялото и гърдите.Минимизират облъчвания вкл от бели високо проникващи автомобилни скенери/Led xenon halogen laser.

22. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    Българските футболисти имаха трайни увреждания от нови тежко вредни лични документи.
    Всички са отровени с ястия и супи приготвени с хлор токсични канцерогенни разтвори течащи вместо питейна вода в много градове и села в България.

Съвет КУпувайте си КАНИ С БИО ГЕО ХИМИЧНИ ФИлТРИ.Пречиствайте водата за ястия,кафе чай компоти .

Същото важи и за Великобритания. ТУКА ВОДАТА Е ПРоблемна заради МЕДНИ ТРЪБИ НЕЗАКОННО ИНСТАЛИРАНИ ВЪВ ВСЕКИ ДСМ И ресторант..Медно токсичните съединения в течащата вода са опасно вредни.
    А после се чудете що някои хора пишат това-онова тука

ЗА лечение Краси Балъков с целия отбор може да отиде на минерални бани, а може да ползва и Българско кисело мляко и ХУМА за мазане.Да се ползват само чисти току що налети басейни джакузита и топила без химия..

Уведомявам Ви, че на пазара в UK има вече отлични кисели млека " Yogurt Greek steel low fat."
    Стават за ядене ,за мазане и за Айрян..Това са вече типични Български кисели млека

Девойки и жени могат да ги ползват за профилактика вкл с масажи на тялото и гърдите.Минимизират облъчвания вкл от бели високо проникващи автомобилни скенери/Led xenon halogen laser.
    А мъжете какво да си мажат?

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

В България няма РАСИСТИ.
    Имаше нагло престъпно активно мероприятие.

Минути преди започване на мача от директното предаване са записани престъпници които наредиха калибриране на вече пробвано психотронно дигитално холограмно видео терористични оръжие срещу Българския тим.

Секунди преди първия гол оръжието бе активирано вижда се рязък пси блокаж на Българските футболисти пред вратата.
    Подобно по стар образец бе използвано срещу Българския тим в САЩ 1994 година.След включване всички на терена са полу блокирани само пили пси активни напитки Роберто Баджо играе с топката.

УЕФА ДА НАКАЖЕ ВИНОВНИТЕ НЕ ДА ОПЛЮВАТ БЪлгария..
    Харесва ми фантастичния Хай- тек начин на оправдаването на наща некадърна игра
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

25. ХАРЕСВАМ! steve, deijei liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Краси Балъков бе увреден в челото от видео терористична техника .
    Вижте как изглежда в мулти спектрален режим.

ПОдобна тежко терористична техника инсталирана на главни пътища се ползва за жестоки убииства на младежи маркирани и снимани от новия тип дигитално холограмно видео терористични камери снабдени с проникващи скенери.
    За тази нагло престъпна видео техника нахендрена на МВР Правителството е уведомено отдавна.
    какво взимаш брато ..изглежда любопитно......ама то 6те е и до въображение при теб не само психотропни комуникационогенни субстанции

27. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

воюваме с полиетиленовите тръби//медните може би са добри за кръвното..много хора носят медни гривни за кръвно

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 107
    Последно мнение: 08-09-2010, 18:21
  2. Отговори: 14
    Последно мнение: 05-11-2009, 23:05
  3. Расистки скандал в Биг Брадър (UK)
    От Bupyc във форум Общ форум
    Отговори: 55
    Последно мнение: 22-03-2009, 11:05
  4. Отговори: 19
    Последно мнение: 13-05-2006, 23:28
  5. Отговори: 0