Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Джок Полфрийман - убиец и изчерг или жертва на системата

Ти и от наказателно право ли взе да разбираш?

Голи ръце срещу нож, само че 30 голи ръце срещу един нож. Онези са били група от 15 човека, макар и не на едно място, той е бил сам.
    Другият участник в схватката Антоан Захариев си сменя напълно показанията в хода на делото. Това е лъжесвидетелстване. Нека и той сега си понесе наказателната отговорност.

2. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post

Видеото от камерите https://www.youtube.com/watch?v=-KTTFSoVEiU

4. БЛАГОДАРЯ Kearny thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Видеото от камерите https://www.youtube.com/watch?v=-KTTFSoVEiU
    Убийството с нож , заснето ли е . Аз не мога да видя на телефона

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Убийството с нож , заснето ли е . Аз не мога да видя на телефона

Не се вижда точно, защото точно тогава е зад някакъв билборд според мен. Не знам какво да си мисля.
    Те започнаха първо да гонят някакъв човек, Фриман видя от някъде и отиде явно да го спасява, но това не се вижда защото е зад билборда и камерата не го е хванала. Вижда се как те се връщат и той е след тях и явно нещо им казва, те се обръщат заобикалят го и го бият , вижда се, че се вдигат някакви павета или камъни, после той започва да бяга а те го настигат, и тогава става явно намушването. Но те започват първи, 15 срещу един. Чудя се как не го е било страх да се занимава въобще. Може да им е казал нещо, не знам доколко австралиеца има вина за почването на цялото сбиване, но определено тези момчета имат вина. Говорим ако това видео е истинското. И ако наистина е осъден за предумишлено убийство, това не може да е правосъдие.
    Ще видим какво ще стане сега доколкото разбрах очакват да му разрешат в следващите няколко седмици да си тръгне.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Не се вижда точно, защото точно тогава е зад някакъв билборд според мен. Не знам какво да си мисля.
    Те започнаха първо да гонят някакъв човек, Фриман видя от някъде и отиде явно да го спасява, но това не се вижда защото е зад билборда и камерата не го е хванала. Вижда се как те се връщат и той е след тях и явно нещо им казва, те се обръщат заобикалят го и го бият , вижда се, че се вдигат някакви павета или камъни, после той започва да бяга а те го настигат, и тогава става явно намушването. Но те започват първи, 15 срещу един. Чудя се как не го е било страх да се занимава въобще. Може да им е казал нещо, не знам доколко австралиеца има вина за почването на цялото сбиване, но определено тези момчета имат вина. Говорим ако това видео е истинското. И ако наистина е осъден за предумишлено убийство, това не може да е правосъдие.
    Ще видим какво ще стане сега доколкото разбрах очакват да му разрешат в следващите няколко седмици да си тръгне.
    Според мен не може да се квалифицира и убийство при неизбежна отбрана . Ако убития го е нападнал с нож , тогава е убийство при неизбежна отбрана . Но той го напада с юмруци . Ако полфрийман е бил малко по умен , нямало е да се заяжда с група от пияни хлапета , а щеше да си върви по пътя от самото начало . В Бг след футболни мачове постояно стават сбивания , но за убийства с нож не съм чул
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-10-2019 на 18:56

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Според мен не може да се квалифицира и убийство при неизбежна отбрана . Ако убития го е нападнал с нож , тогава е убийство при неизбежна отбрана . Но той го напада с юмруци . Ако полфрийман е бил малко по умен , нямало е да се заяжда с група от пияни хлапета , а щеше да си върви по пътя от самото начало . В Бг след футболни мачове постояно стават сбивания , но за убийства с нож не съм чул
    Ех, това в наказателно-процесуалния кодекс ли го пише или просто си е твоя терминология. Има при самоотбрана и непредумишлено, ама знам ли може и неизбежна отбрана да има. Той има вина според мен, че се връща и ги предизвиква, това се вижда на видеото макар, че там са написали...опитва се да ги приближи, но по скоро подгонва някого. Става боя. И да, той бяга а те се връщат и го нападат отново. Не се вижда кога точно е наръган Андрей, но те са 15 нали разбираш, ти ако си чужденец в държава с относително висока престъпност и хулиганщина и те нападнат/пак казвам той ги е провокирал според мен/ но в крайна сметка като са го нападнали се е страхувал за живота си е ръгал където му падне. Не знам точно къде го е наръгал преди да тръгне да бяга или като са го настигнали. Аз се чудя, защо въобще е тръгнал да се разправя . Аз след толкова години , сега разбрах, че това всъщност е в центъра на София, досега си мислех, че е в Студентски град.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Престани да ни обясняваш как е по закон и да се правиш на умен , тук обсъждаме най-вече моралната гледна точка !

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Престани да ни обясняваш как е по закон и да се правиш на умен , тук обсъждаме най-вече моралната гледна точка !

Тази групичка е доста самонадеяна и напада невинен човек. Австралиеца вижда и се вбесява. Но трябва и да имаш някаква доза агресивност за да излезеш срещу 15 човека. Не, знам, накъде клони кантара според теб? Аз съм за това, че убийството е непредумишлено, но и според мен е провокирал. И д ане забравяме, че не знаем много факти.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз това не го писах за теб , а за оня умния . Явно сме писали по едно и също време . Иначе съм казал аз какво бих направил , същото ! Австралиеца е бил с най-малко количество алкохол в кръвта - 0.26 промила или 0.29 непомня точно ! Убития пикльо е бил с 2 и нещо . Просто англото е гледал много филми 10 срещу 1 и се е бил надъхал да спасява черния ни събрат . Нищо мистериозно нема . Вървиш си по улицата и гледаш 10-15 човека бият циганин и си казваш - що пък да не бъда добрия самарянин и така почва екшъна и всеки бой общо взето .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Истината никога няма да я разберем. Само Андрей, Антоан и Джок знаят какво точно се е случило в онази нощ.
    Въпросът е защо съдът се отказва от показанията на свидетелите и отказва да ги призове. Защо не иска повече становища и доказателства. Защо спестява улики и позволява на Антоан Захариев да си подмени версията в хода на делото.

Предполагам, че неговата версия я има още в полицейските протоколи в нощта на убийството. Там със сигурност е споменал за боя с ромите. Сигурно и те са изчезнали или подменени. После обаче рязко си сменя версията и свадата с ромите отпада от цялата случка, това защо никой не го казва? За пред Съда просто Джок е изскочил отнякъде и тръгнал да се разправя с тях, извадил нож и ги наръгал. Единият фатално.
    Не звучи правдоподобно, но това е официалната версия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Има кръвни проби за алкохол и наркотици . Джок е бил с 0.2 и нещо , но по малко от 0.30 промила т.е. бил е напълно трезвен . Значи осъзнато е искал да помогне , но е подценил пияниците ! Официалната му профил е , че е психар дойдел в БГ за да ръчка хората понеже бил бачкал за английските спец части т.е. бил обучен , но бил анархист щото бил имал червена звезда на бомбера . Абе пълна смешка . Неговата версия е , че точно заради червената звезда е станало всичко защото го помислили за ЦСКА-р което е и най-логичното за мен защото имам приятел който отива на гости в София да гледа мач Левски-ЦСКА преди 10 години някъде . След това отива и се напива и сутринта към 6-7 се прибира да ляга с шалчето на Левски или ЦСКА не знам точно на връта си и минавайки сам покрай група по-голями от него , те започват да го ебават , чакайки само една дума от неова страна за да му се стъжни ! Той излиза умен и си продължава по пътя без да говори !
    Последно редактирано от bmwww : 09-10-2019 на 19:46

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

За Джок не знам що за човек е, но съм убеден, че старата жена от Самоков в едното от видеата, които съм постнал, няма как да лъже. Личи си, че жената си го познава и го чувства близък. Живял е 7 месеца в нейната къща и не е наръгал никого, едва ли е откачалника, който го изкарват.

15. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Аз това не го писах за теб , а за оня умния . Явно сме писали по едно и също време . Иначе съм казал аз какво бих направил , същото ! Австралиеца е бил с най-малко количество алкохол в кръвта - 0.26 промила или 0.29 непомня точно ! Убития пикльо е бил с 2 и нещо . Просто англото е гледал много филми 10 срещу 1 и се е бил надъхал да спасява черния ни събрат . Нищо мистериозно нема . Вървиш си по улицата и гледаш 10-15 човека бият циганин и си казваш - що пък да не бъда добрия самарянин и така почва екшъна и всеки бой общо взето .
    Значи вървиш си по улицата и виждаш група хлапета че бият циганин и ти ще се направиш на супермен да спасяваш циганина . Вярно ли така ще направиш . Май и ти си гледал много филми .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да бъзливец . Точно така ще направя , а ти верно ли ще подминеш като ***** макар и да има вероятност да утрепат циганина ?

Шибаното в случая е , че манго е откинал синджира т.е. не е останал да помага на Джок ! Иначе как си представяш ситуацията ? Група от 15 човека бият един и ти си подминаваш ли ? В тъмното знаеш ли го циганин ли е или българин и има ли значение изобщо ? И какво - като идеш да го спасяваш и видиш , че е циганин ко ще кажеш , биите го обърках се !

18. ХАРЕСВАМ! Arthur's Sword EXCALIBUR liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Истината никога няма да я разберем. Само Андрей, Антоан и Джок знаят какво точно се е случило в онази нощ.
    Въпросът е защо съдът се отказва от показанията на свидетелите и отказва да ги призове. Защо не иска повече становища и доказателства. Защо спестява улики и позволява на Антоан Захариев да си подмени версията в хода на делото.

Предполагам, че неговата версия я има още в полицейските протоколи в нощта на убийството. Там със сигурност е споменал за боя с ромите. Сигурно и те са изчезнали или подменени. После обаче рязко си сменя версията и свадата с ромите отпада от цялата случка, това защо никой не го казва? За пред Съда просто Джок е изскочил отнякъде и тръгнал да се разправя с тях, извадил нож и ги наръгал. Единият фатално.
    Не звучи правдоподобно, но това е официалната версия.
    Хайде спри да фантазираш . Фантазиите ти нямат край и скалъпените сценарии дето си измисляш

На почивка
    Post Thanks / Like

Да бъзливец . Точно така ще направя , а ти верно ли ще подминеш като ***** макар и да има вероятност да утрепат циганина ?

Шибаното в случая е , че манго е откинал синджира т.е. не е останал да помага на Джок ! Иначе как си представяш ситуацията ? Група от 15 човека бият един и ти си подминаваш ли ? В тъмното знаеш ли го циганин ли е или българин и има ли значение изобщо ? И какво - като идеш да го спасяваш и видиш , че е циганин ко ще кажеш , биите го обърках се !
    Добре смелчагата , продължавай да гледаш американски екшан филми . За циганина изобщо не ми дреме . Има телефон 112 . Аз не съм идиот да се бия с десет човекa .
    Последно редактирано от kanarinapred : 09-10-2019 на 20:56

Старо куче
    Post Thanks / Like

Със сигурност не съм глупав да се бия с 10 човека , ама погледни колко хора и коли минават . Поне може човек да се опита да ги мобилизира . Тогава картинката ще е друга . Нашия ще звъни на 112 . Докато ти вдигнат всичко приключи !

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

От видеото нищо не става ясно.....става ясно обаче накъде бие видеото ......... със стрелките показващи силуети на хора и показващи кой е отрицателния и кой положителния герой (според тълкувателите на видеото).........Като си спомня, съседите или хазяите на всички убиици са казвали: И на мравката правеше път човекът.......И случайно ли се споменава че бащата на жертвата е от БСП точно преди избори?????? Тц, Тц, Тц.......наще се учат от СНН
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 10-10-2019 на 00:07
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

24. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    И той е разбрал, че управниците за нищо не стават...
    Интересно говори на български и е много дружелюбен, определено не е изверг...

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    И той е разбрал, че управниците за нищо не стават...
    Интересно говори на български и е много дружелюбен, определено не е изверг...
    Точно защото е разбрал истината за управниците кво общо има с това че е убил човек, интересно било че говори български и бил дружелюбен затова...... не бил изверг!?!?!?!?!?! Говорите за убитото българско момче като за отрепка която е заслужавала да бъде убита- намушкана с нож от чужд гражданин в собствената му страна......... Тоя гнусен човекоподобен не трябва да излиза от строг тъмничен затвор защото създаде ли прецедент .....ще бъдем убивани от чужденци за щяло и не щяло в България!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

Слава Богу, отрепката е на 2 метра под земята, а защитникът на по-слабите е най-после на свобода. Тези които не харесват развоя на събитията могат да пият една студена вода и е крайно време да замълчат. Много добре се видя наскоро по телевизията, как изведоха едни подобни - уж бледолики, от стадиона.
    Не поглеждай с гняв назад.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 19-12-2016, 14:58
  2. Българинът-убиец от Тенерифе нападна отново
    От Zara във форум Други новини
    Отговори: 16
    Последно мнение: 19-02-2013, 21:51
  3. Вкарват ни в 22% данък убиец!
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 6
    Последно мнение: 24-03-2010, 19:16
  4. Църквата -истинският убиец на Исис Христос