Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 57
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Няма такава държава …. казват някои.

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Явно и в тази тема ще четем на канарчето безконечните глупости, които ги знаем наизуст и без това.

България ще се оправи тогава, когато мисленето на хората се промени. Забелязал съм много пъти как българи по един начин разсъждават в UK, а като си идат в България по коренно различен. Не знам на какво се дължи този двоен стандарт - като си на чуждо място да спазваш установения ред и норми, а в родината си да я караш през просото.
    Сам си написал на какво се дължи-ред и норми.Както казват,на едно циганско село,им трябва българин за кмет,да ги управлява.Ако сменим цигани с българи,ще трябва да сменим и кмета с някакъв друг,че иначе го изяждаме жив.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Това не е правопис . Правописа е съвсем друго . На теб правоговора ти идва от някакъв диалект . Родопски ли е . Северняшки ли е . Незнам
    Еволюираш и то в правилната посока,започвам да гледам с други очи на теб.За диалекта мога да ти подскажа-чалгарски е.

3. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Кой каквото и да ти говори , винаги става въпрос за пари , че даже и лорда пишеше яко писма на Слави ако не помните . Сигурно се гласи за почетен консил в Лондон , не вервам да му е мерак да си ходи на БГ . Той ги мисли много по нагло и на едро нещата .

Първо пишеше писма , после вика направих грешка , сега пак се задвижи .... хм . Лорде , що така двулико бре ? Немаш ли позиция или я мениш на според обстановката ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Еволюираш и то в правилната посока,започвам да гледам с други очи на теб.За диалекта мога да ти подскажа-чалгарски е.
    По скоро е неградски диалект . Трудно се определя

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Кой каквото и да ти говори , винаги става въпрос за пари , че даже и лорда пишеше яко писма на Слави ако не помните . Сигурно се гласи за почетен консил в Лондон , не вервам да му е мерак да си ходи на БГ . Той ги мисли много по нагло и на едро нещата .

Първо пишеше писма , после вика направих грешка , сега пак се задвижи .... хм . Лорде , що така двулико бре ? Немаш ли позиция или я мениш на според обстановката ?
    Ето тук улучи десятката , гледам че повече млади хора са интелигентни . Не се ловят на гола кукичка или на бастун като пенсионерите

Post Thanks / Like

Бос през тръните си тръгнал,немой така!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е лъжа ли ? Тва са нагови думи .

Post Thanks / Like

По скоро е неградски диалект . Трудно се определя
    Може би в зародиша си,да,обаче в последствие завладя целокупна България.Или бг-то,както й казват точно те.

Post Thanks / Like

Е лъжа ли ? Тва са нагови думи .
    Е да,ама началника винаги е прав.Дори и когато не иска да си спомня за собствените си размисли и мисли.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това не е правопис . Правописа е съвсем друго . На теб правоговора ти идва от някакъв диалект . Родопски ли е . Северняшки ли е . Незнам
    Ти професоре твърдиш че думата сменявам е диалект? Добре ли разбрах? Гледам и Достоевски се е подхлъзнал
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Може би в зародиша си,да,обаче в последствие завладя целокупна България.Или бг-то,както й казват точно те.
    Е къде изчезна чалгара?
    Ей тая злоба ще те съсипе , брат

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ти професоре твърдиш че думата сменявам е диалект? Добре ли разбрах? Гледам и Достоевски се е подхлъзнал
    Сменявам държавата е чист диалект . Казва се сменям държавата . Имаш ли роднини в родопите . Къде си израснал като малък . Ето израснал е правописна грешка . Нямам буквата за да е напиша . Твоята грешка е правоговорна .

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

На вас имигрантите все немогат да ве угодят, в България било зле, тука брекзит ви пречи...
    Единственото нещо което най ме дразнеше, че София се напълни с някакви селендури, всеки дошъл да става Меринджей
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Сменявам държавата е чист диалект . Казва се сменям държавата . Имаш ли роднини в родопите . Къде си израснал като малък . Ето израснал е правописна грешка . Нямам буквата за да е напиша . Твоята грешка е правоговорна .
    Ти наистина ще излезеш неграмотник. Израснал се пише точно така - без 'т'.

И се казва да я напиша, а не да е напиша. Тръгнал забележки на останалите да прави и да разисква световната политика.

Сядай долу. Слаб 2.

16. ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    На вас имигрантите все немогат да ве угодят, в България било зле, тука брекзит ви пречи...
    Единственото нещо което най ме дразнеше, че София се напълни с някакви селендури, всеки дошъл да става Меринджей
    Ти не си кореняк софиянец , моето момче . Кажи сега къде си роден . Къде е роден баща ти . Все едно да кажеш че Гала е софиянка или Слави

Старо куче
    Post Thanks / Like

Що не провериш първо в нета , професоре?
    Трудно ти е мисленето нали?
    Ама Слави като стане премиер канарчетата ще се разхвърчат , не мислиш ли?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти наистина ще излезеш неграмотник. Израснал се пише точно така - без 'т'.

И се казва да я напиша, а не да е напиша. Тръгнал забележки на останалите да прави и да разисква световната политика.

Сядай долу. Слаб 2.
    Говорим за диалекти . Той очевидно идва някъде от родопския край . Нямам отличен правопис , но нямам и селско провинциално комунистическо русофилско мислене

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Че и нагъл.
    Гала и Слави са си софиянци, понеже са прекарали по-голяма част от живота си в столицата. Говорят правилно и разбрано, за разлика от теб.

Ти откъде знаеш как се говори в Родопите? Май на теб единия от двамата ти родители е от там. От Рудозем ли си, откъде си? Явно от там ти е вилата в Смолянския край, с която се хвалиш.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Говорим за диалекти . Той очевидно идва някъде от родопския край . Нямам отличен правопис , но нямам и селско провинциално комунистическо русофилско мислене
    Имам големи съмнения че мисленето като цяло липсва. Наистина е неприятно, сигурен съм че всеки ти съчувства

Старо куче
    Post Thanks / Like

Че и нагъл.
    Гала и Слави са си софиянци, понеже са прекарали по-голяма част от живота си в столицата. Говорят правилно и разбрано, за разлика от теб.

Ти откъде знаеш как се говори в Родопите? Май на теб единия от двамата ти родители е от там. От Рудозем ли си, откъде си? Явно от там ти е вилата в Смолянския край, с която се хвалиш.
    Гала и Слави са Софиянци колкото папата е чернокож . Както и да е . Те ли са ти кумирите . Аз харесвах УК с изключение на климата . Аз живеех добре в Лондон . Всяка седмица ходех по заведения в центъра на Лондон . Референдума бе лъжичката катран в кацата с меда . Всичко стана безмiслено в УК . Те сами си го направиха . Разбиха си държавата . А нашата държава си е добре . Но не ми трябват Славита и чалгари да е оправят . В ЕУ сме си добре . Аз мисля че сега българина е най добре от цялата история на България . Европеец е . Има права да живее в цяла Европа от 01.01.2014 . + швейцария . Това и в най големите си мечти не съм си го представял че може да стане истина през 1990 година . Младите изобщо не знаят за какво става на въпрос . Как през 90те години сме се редяли за немски френски и други визи . Всичко това сега го няма . Свободни сме . Но тази свобода трябва да се отстоява .
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-10-2019 на 15:31

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Ние можем ли да гласуваме на местни избори
    от тук?
    Не!
    За парламентарните и евро изборите може, но за местните не. Има изискване за уседналост. Да си живял последните 6 месеца в същата община.
    https://iconomist.bg/99512-%D0%A6%D0...B8%D1%82%D0%B5
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Абе тарикат , я кажи нема или няма е по правилно , че нещо се чуда ? Което ме подсеща чуда или чудя ?

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Не!
    За парламентарните и евро изборите може, но за местните не. Има изискване за уседналост. Да си живял последните 6 месеца в същата община.
    https://iconomist.bg/99512-%D0%A6%D0...B8%D1%82%D0%B5
    А някой изобщо как ще разбере, че аз не си живея на адреса си , като по лична карта постоянният ми адрес се води в София и писмата за данъците си ги получавам по пощата на същият адрес,както е по лк.Това, че работя в Англия,какво значение има, може да са ме пратили в командировка ей така да не повярваш
    Последно редактирано от dimi_m : 07-10-2019 на 19:31
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Гала и Слави са Софиянци колкото папата е чернокож . Както и да е . Те ли са ти кумирите . Аз харесвах УК с изключение на климата . Аз живеех добре в Лондон . Всяка седмица ходех по заведения в центъра на Лондон . Референдума бе лъжичката катран в кацата с меда . Всичко стана безмiслено в УК . Те сами си го направиха . Разбиха си държавата . А нашата държава си е добре . Но не ми трябват Славита и чалгари да е оправят . В ЕУ сме си добре . Аз мисля че сега българина е най добре от цялата история на България . Европеец е . Има права да живее в цяла Европа от 01.01.2014 . + швейцария . Това и в най големите си мечти не съм си го представял че може да стане истина през 1990 година . Младите изобщо не знаят за какво става на въпрос . Как през 90те години сме се редяли за немски френски и други визи . Всичко това сега го няма . Свободни сме . Но тази свобода трябва да се отстоява .
    Тц, тц, тц значи свободно пътуваме в Еу- затова сме били свободни......а това че се чувствате "свободни" само в чужбина не ви ли притеснява?
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

27. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Тц, тц, тц значи свободно пътуваме в Еу- затова сме били свободни......а това че се чувствате "свободни" само в чужбина не ви ли притеснява?
    Дори в България се чуствам по свободен от УК или Германия . В УК да наемеш квартира пишеш 18 страници договор . За ренген чаках 2 месеца . На първата ми работа в хотел в лондон ме уволниха защото съм се смеел на едно тържество . Мислели че им се подигравам . На една от последните ми работи бях секюрити в един пробеишан офис . Лудия фатмак шефа на пробеишана ми посочи 4 плочки от които не трябва да излизам . Да стоя 8 часа в един квадратен метър . Естествено на другия ден напуснах и не отидох на работа . Това и в комунистическата казарма не го бях виждал . Един шотландец мои колега се беше насрал от страх че казал в офиса за една чернилка че била по тъмна без изобщо да и казва негърка . Това ли е свободната UK . Няма по лицемерна идиотска , разделена на касти държава от УК . Рано или късно всеки го разбира като поживее там десетина години . Нямаше как на старини да остана да живея в блатото . Трябва да съм мазохист . Защо богатите британци на старини се махат от там . . . Отиват на топло .
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-10-2019 на 06:32

29. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 16
    Последно мнение: 05-06-2016, 16:02
  2. Отговори: 1
    Последно мнение: 27-03-2014, 08:35
  3. Няма такава жена
    От Jurgen във форум Общ форум
    Отговори: 20
    Последно мнение: 24-08-2009, 21:56
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 03-09-2007, 00:47

Отметки