Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Бихте ли емигрирали в САЩ

Понеже започна кампанията за зелена карта за сащ,та бихте ли сменили влажният Лондон с красивите плажове на Флорида?
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бихте ли емигрирали в САЩ

Като се замечтая и стегам куфарите , после се замислям рационално и си викам - нема шанс . Между другото един колега англичок ми разправя , че бил живял 2 години незаконно , после се прибрал тук и сега ходи само за холидеи . Та вика ми 2016та минималната заплата в ЛА беше 6 долара на час . Питам го за Холивуд , хубаво ли е , скъпарско ли е , той ми разправя , че това е най-ужасното място на което е ходил през живота си . ЛА пък било некво село с неколко бизнес сгради. Пълно с боклуци , просяци абе страшна дупка вика особенно Холивуд . Мизерен наем е от рода на 2 бона долара . Лас Вегас пък без да ходи по казина 16 бона за 30 дена е одумкал . Викам му значи не е като по филмите и той вика , точно това е големия номер , във филмите ти го представят по един начин , а реалноста е друга . Аз ако спечеля зелена карта я взимам , отивам , рентвам си кола , обикалям Невада и Аризона и се прибирам . Захвърлям и зелени карти и всичко . Отдавна съм осъзнал , че американската мечта в момента се живее в Англия . Климата е мизерен ама не знам къде на друго място по света буквално можеш да станеш какъвто си поискаш и то в толкова кратък срок , че да не поверваш даже какво ти се случва .

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Като се замечтая и стегам куфарите , после се замислям рационално и си викам - нема шанс . Между другото един колега англичок ми разправя , че бил живял 2 години незаконно , после се прибрал тук и сега ходи само за холидеи . Та вика ми 2016та минималната заплата в ЛА беше 6 долара на час . Питам го за Холивуд , хубаво ли е , скъпарско ли е , той ми разправя , че това е най-ужасното място на което е ходил през живота си . ЛА пък било некво село с неколко бизнес сгради. Пълно с боклуци , просяци абе страшна дупка вика особенно Холивуд . Мизерен наем е от рода на 2 бона долара . Лас Вегас пък без да ходи по казина 16 бона за 30 дена е одумкал . Викам му значи не е като по филмите и той вика , точно това е големия номер , във филмите ти го представят по един начин , а реалноста е друга . Аз ако спечеля зелена карта я взимам , отивам , рентвам си кола , обикалям Невада и Аризона и се прибирам . Захвърлям и зелени карти и всичко . Отдавна съм осъзнал , че американската мечта в момента се живее в Англия . Климата е мизерен ама не знам къде на друго място по света буквално можеш да станеш какъвто си поискаш и то в толкова кратък срок , че да не поверваш даже какво ти се случва .
    Аз,ако спечеля ,знам къде да отида, малко са скъпи наемите , но заплащането започва от 10 нагоре. Въпроса не е само до пари, здравеопазването е безбожно скъпо, недай си боже се разболея,след това господ да ми е на помощ. Тука в Англия поне е безплатно, та се ядва. Също така мога да си ходя постоянно в България, тази година няколко пъти си ходих, а това в Америка няма как да се случи, много са скъпи билетите и е много далече.
    Сега закъсах с един зъб, веднага 2 седмици отпуска, билетите по 15 кинта, 3 часа път и нямам грижи.
    Последно редактирано от dimi_m : 03-10-2019 на 22:47
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хаха. Какъв живот ви чака в САЩ за тези 10 долара в час?
    Ако някой дава пачка, може и да ида, но там е още по-голяма кочина от ЮК. Има интересна природа, но човек може да обиколи веднъж и адиос. Всичко останло е строено през последните 100 години от дърва и талашит.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Аз,ако спечеля ,знам къде да отида, малко са скъпи наемите , но заплащането започва от 10 нагоре. Въпроса не е само до пари, здравеопазването е безбожно скъпо, недай си боже се разболея,след това господ да ми е на помощ. Тука в Англия поне е безплатно, та се ядва. Също така мога да си ходя постоянно в България, тази година няколко пъти си ходих, а това в Америка няма как да се случи, много са скъпи билетите и е много далече.
    Сега закъсах с един зъб, веднага 2 седмици отпуска, билетите по 15 кинта, 3 часа път и нямам грижи.
    Чувал съм,че кореняк софиянците много обичали келепира,верно ли е?

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Понеже започна кампанията за зелена карта за сащ,та бихте ли сменили влажният Лондон с красивите плажове на Флорида?
    Като се сетя - колко крокодили (всякакви), комари и други гадини обикалят по тези плажове - веднага се отказвам.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Хаха. Какъв живот ви чака в САЩ за тези 10 долара.
    Работа задължително на 2 места,едната заплата отива за сметки, другата да докажеш на приятелите лятото, че си по добре от тях.
    Иначе дали има смисъл човек да се забие на другият край на света, при условие, че в Европа се изкарват същите кинти и най вече си близко до България.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Като се сетя - колко крокодили обикалят по тези плажове - веднага се отказвам.
    Жоре не всички американки на плажа са дебели и грозни, има и по читави, ако това имаш предвид

Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Жоре не всички американки на плажа са дебели и грозни, има и по читави, ако това имаш предвид
    Ти пък! Говоря за тези https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BE%D1%80%D0%B8!
    Пак са … американки!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Бихте ли се върнали в България?
    От valeria_north във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 1
    Последно мнение: 23-08-2016, 19:55
  2. Бихте ли емигрирали днес ?
    От joro-joro във форум Общ форум
    Отговори: 116
    Последно мнение: 19-03-2015, 07:09
  3. Бихте ли ми разяснили
    От Prewodi във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 30-03-2010, 13:36
  4. Kак бихте превели... ?
    От Rumi69 във форум Общ форум