Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 5678 ПоследнаПоследна
Резултати от 151 до 175 от общо 193
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Пародията Грета!!!

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Обясни с две думи. Смяташ, че и Путин го контролират някакви задокеански кръгове дето са издигнали и спонсорирали Тръмп?

Наистина не схващам, не съм много по конспирациите.
    имай търпение
    Последно редактирано от deijei : 04-10-2019 на 21:30
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Грета не пропусна да посети и България. За кратката си визита, тя реши да използва родните ни железници. След като се настани удобно в купето, нейните връстници и махаха отвънка и всеки я поздравяваше за добре дошла в България
    https://giphy.com/gifs/d6FHFsnRLP5gfJduAQ
    Последно редактирано от dimi_m : 05-10-2019 на 03:59
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    имай търпение
    Аз вече 3 години чакам да кажеш защо мразиш Тръмп.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз вече 3 години чакам да кажеш защо мразиш Тръмп.
    Мразя? Не, никой не мразя. не ми харесват хората които лъжат цял народ за да извлекат полза само или предимно за себе си. Казвал съм го много пъти за разлика от всички брекситари които един разумен довод не могат да дадат в полза на брексит

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Истината за Грета Тунберг в една снимка:

7. БЛАГОДАРЯ Иванка thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, Motovilkov liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Има една приказка - докато има балами, ще има и тарикати. Тя пасва на много места, включително и тук.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    И какво смешно намирате Иванка. Изчерпваме ресурсите на тая планета, докога мислиш, че ще има петрол, дървета, почвата ще ражда, населението се увеличава, не мислиш ли, че всичко това не оказва влияние на климата. Не съм го казала аз или Грета а си е научно доказано. И докога ще се затопля според теб, само не ми казвай, че НеЧовешка сила има която да спре това. Щото ако има Бог по какви причини ни затопля планетата тогава?
    Понеже само тази тема е останала активна във форума, а и имам малко свободно време, та забелязах, че съм пропуснала да отговоря.
    Смешното е в статията - „учени“ ще ограничавали достъпа на Слънцето до Земята! Все едно, че всичко е неподвижно. Не е невъзможно да чуеш: „Спрете земята, искам да сляза!“, но някакси не си го представям да се случи. И аз искам да летя, махайки с ръце (че крилата са ми много големи, тежки и неудобни), ама не се получава.
    Та няма да е лошо да правим разлика между желаното и възможното.
    А докога ще се затопля Земята и доколко - не мисля, че някой може да отговори на този въпрос.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Пародията Грета!!!

Това не е истина за Грета, това е истина за рекламата - за широко рекламираните лица, идеи и т.н. знаят повече хора. Защо не знаят за този откривател - защото не е използвал реклама по предназначение. Може да не му е важно, не знам.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Понеже само тази тема е останала активна във форума, а и имам малко свободно време, та забелязах, че съм пропуснала да отговоря.
    Смешното е в статията - „учени“ ще ограничавали достъпа на Слънцето до Земята! Все едно, че всичко е неподвижно. Не е невъзможно да чуеш: „Спрете земята, искам да сляза!“, но някакси не си го представям да се случи. И аз искам да летя, махайки с ръце (че крилата са ми много големи, тежки и неудобни), ама не се получава.
    Та няма да е лошо да правим разлика между желаното и възможното.
    А докога ще се затопля Земята и доколко - не мисля, че някой може да отговори на този въпрос.
    А замислила ли си се как сателитите стоят в орбита макар че всичко се върти?
    А иначе съм на мнение че е по добре да не пробват, че да не направят Матрицата 2&3 по погрешка

Напреднал
    Post Thanks / Like

А замислила ли си се как сателитите стоят в орбита макар че всичко се върти?
    А иначе съм на мнение че е по добре да не пробват, че да не направят Матрицата 2&3 по погрешка
    Нека да не смесваме ябълки с портокали...

13. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Dee Zimmo
    5 days ago
    Any parent that raises their child into such a panic state about climate is criminal.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-10-2019 на 23:34
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

15. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението

Dee Zimmo
    5 days ago
    Any parent that raises their child into such a panic state about climate is criminal.
    Доналд ти си в грешния отбор . Да не мислиш че си някой мастит бизнесмен , които се бори против пролетариата . Не , ти си объркан .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Масите и подкупните медии се връзват, но мен няма как да ме заблуди.

Не е глупава, но няма никакви сериозни знания, за нещата които говори. Добре обучена актриса, изпълняваща поръчка, заедно с родителите си.
    Продала се е на дявола, а това няма как да остане без последствия.

Цялата истерия с климатичните промени е подплатена с много дебели пачки на хора с огромни интереси в енергийния сектор и екологията.

Масите и подкупните медии се връзват, но мен няма как да ме заблуди.

Не е глупава, но няма никакви сериозни знания, за нещата които говори. Добре обучена актриса, изпълняваща поръчка, заедно с родителите си.
    Продала се е на дявола, а това няма как да остане без последствия.

Цялата истерия с климатичните промени е подплатена с много дебели пачки на хора с огромни интереси в енергийния сектор и екологията.
    Дай факти.

19. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Не знаех че в екологията имало големи пачки . Как точно ги изкарват, че и ние да се включим? А енергийния сектор в момента не разчита ли основно на фосилни горива?

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Не знаех че в екологията имало големи пачки . Как точно ги изкарват, че и ние да се включим? А енергийния сектор в момента не разчита ли основно на фосилни горива?
    Най-малко чрез еко рекет. При това на всички нива. Утре и ти ще плащаш еко данък и то без да знаеш къде отиват паричките ти.
    Също така еколозите се използват от големите индустрии или енерго компании.
    Например утре Грета ще реши, че Свеверен Поток 2 е много опасен за рибите в Балтийско море, а пък танкерите с втечнена газ от САЩ не са.

23. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Това са крайности вероятно ги има и най вече в България. Що никой не се замисля кви кинти се наливат за да се потули замърсяването от химически продукти ,нефт и други? Дали случайно и ние не сме облъчени с лъжливо инфо вече и не можем да приемем истината?

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Не е въпроса в крайностите. Докато учени и еколози, заедно с енергийните компании и правителствата не стигнат до консенсус кое гориво е най-екологично и съответно най-достъпни за потребителя като цена, трябва да има микс с ясна формула за ценообразуване. Това е единствения разумен, най-икономичен и демократичен вариант. Другото са залитания.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Дай факти.
    Вие с Грета кога ще ми дадете факти, че след 12 години приключва цивилизацията в този й вид, ако не се вземат мерки /каквото и да означава това/.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Най-малко чрез еко рекет. При това на всички нива. Утре и ти ще плащаш еко данък и то без да знаеш къде отиват паричките ти.
    Също така еколозите се използват от големите индустрии или енерго компании.
    Например утре Грета ще реши, че Свеверен Поток 2 е много опасен за рибите в Балтийско море, а пък танкерите с втечнена газ от САЩ не са.
    Да разбираме ли че мистериозна група еколози (екотерористи) са в комбина с някои (или всички) правителства по света и са ги принудили да започнат да налагат еко данъци, като приходите от тези данъци ще се превеждат на "екотерористите" и от там идват "пачките" за Грета??...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не е въпроса в крайностите. Докато учени и еколози, заедно с енергийните компании и правителствата не стигнат до консенсус кое гориво е най-екологично и съответно най-достъпни за потребителя като цена, трябва да има микс с ясна формула за ценообразуване. Това е единствения разумен, най-икономичен и демократичен вариант. Другото са залитания.
    Е как си го представяш това? Някой ще загуби милиарди за да вземе някой друг решение кое гориво е най икономично и целесъобразно в зависимост от потребителите? И кой го интересувт потребителите? Живееш в някаква идилия. Успешно доказаха че могат да промиват мозъци, как ще убедиш някой твърд римейнър че брексит е по доброто решение и обратното? Няма шанс

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вие с Грета кога ще ми дадете факти, че след 12 години приключва цивилизацията в този й вид, ако не се вземат мерки /каквото и да означава това/.
    https://www.google.com/search?q=chin...K3yTUMmMh862M:

Няма Фотошоп тука. Препоръчвам ти да посетиш Пекин зимата и след това пак ще коментираме

Аз не съм на страната на Грета, нямам никакви доказателства за това което тя твърди. Намирам, че ти имаш повече прилика с нея, говориш неща които не можеш да подкрепиш с факти.

31. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

Това са крайности вероятно ги има и най вече в България. Що никой не се замисля кви кинти се наливат за да се потули замърсяването от химически продукти ,нефт и други? Дали случайно и ние не сме облъчени с лъжливо инфо вече и не можем да приемем истината?
    Да разбираме ли че мистериозна група еколози (екотерористи) са в комбина с някои (или всички) правителства по света и са ги принудили да започнат да налагат еко данъци, като приходите от тези данъци ще се превеждат на "екотерористите" и от там идват "пачките" за Грета??...
    Аз не съм на страната на Грета, нямам никакви доказателства за това което тя твърди. Намирам, че ти имаш повече прилика с нея, говориш неща които не можеш да подкрепиш с факти.
    Фактите ги пишат в ценообразуването на самолетните ви билети, таксите ви са 2/3 от цената на билета......докато някои балами си говорят с подигравателен тон за неща от които и хабер си нямат: Екотерористи, Мистериозни еколози, Пачки и др. пу.ки майни!!!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

https://www.google.com/search?q=chin...K3yTUMmMh862M:

Няма Фотошоп тука. Препоръчвам ти да посетиш Пекин зимата и след това пак ще коментираме
    А не трябва ли Грета да посети Пекин, а се зъби само на Европа и САЩ????
    EC=WC
    -George Orwell

Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 5678 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Постите са борба с греха, не диета
    От Charlotte във форум Християнство
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-12-2005, 12:01

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •