Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Нека заедно подкрепим едно Българско сиропиталище

Всички знаем, че добрите каузи сплотяват. Нека ние, българите в Лондон, се сплотим и заедно подкрепим едно Българско сиропиталище. Често се сещаме за изоставените дечица само по Коледа - днес имаме вазможност да накареме дечицата в един от тези домове, да се почувстват обичани и специални, а не различни сред съучениците и приятелите си. Помогнете ми, като дарите стоки, за които в противен случай сиропиталището трябва да заплати. По този начин, чрез спестените средства, вие ще помогнете на деца и семейства, които се нуждаят от подкрепа. От полза ще бъдат както неща от първа необходимост – играчки, дрешки, така и офис консумативи, оборудване и техника.

Лесно е – ако имате деца, които имат износени дрешки или играчки, може да ги дарите, поканете и приятелите си да се включат в тази кауза и я превърнете в реалност. Аз бих могла да складирам дарените средства, но имам нужда от подкрепа да ги събера и организирам транспортирането им от Лондон.

Ако имате желание да дарите някои от изброените по- долу нужни средства, или имате възможност да ми помогнете да ги транспортирам до един от долупосочените центрове, моля ви да се свържете с мен. Нека се обединим в името на деца, които се нуждаят от подкрепа!

Нуждите в трите центъра са:
    Дрехи, обувки, играчки за деца на възраст от 3 до 18 години
    Хигиенни материали за децата – шампоани, сапуни, тоалетни принадлежности;
    Почистващи препарати;
    Памперси за част от настанените младежи в ЦНСТ І, които са с тежки увреждания;
    Спортни пособия, за организиране на свободното време на децата и младежите като топки, федербал, въжета за скачане, хилки и пинг-понг за тенис на маса, фрисби, настолни игри, спортни облекла и др.;
    Материали за директна работа с децата: цветни хартии, лепила, цветни химикали, стикери за картички, картон цветен и бял, ножици различни видове, печати и перфоратори с фигурки и др.

Центровете за настаняване на тези дечица, които бих желала да подкрепим се намират в град Велико Търново.

2. БЛАГОДАРЯ rosbg thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! rosbg liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Нека заедно подкрепим едно Българско сиропиталище

То хубаво това, но ако беше преди две, три години, когато тук имаше повече от 5000 души.....в момента влизат двама, трима да си чешат езиците
    Успех ти пожелавам
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от denica zdravei Виж мнението
    Всички знаем, че добрите каузи сплотяват. Нека ние, българите в Лондон, се сплотим и заедно подкрепим едно Българско сиропиталище. Често се сещаме за изоставените дечица само по Коледа - днес имаме вазможност да накареме дечицата в един от тези домове, да се почувстват обичани и специални, а не различни сред съучениците и приятелите си. Помогнете ми, като дарите стоки, за които в противен случай сиропиталището трябва да заплати. По този начин, чрез спестените средства, вие ще помогнете на деца и семейства, които се нуждаят от подкрепа. От полза ще бъдат както неща от първа необходимост – играчки, дрешки, така и офис консумативи, оборудване и техника.

Лесно е – ако имате деца, които имат износени дрешки или играчки, може да ги дарите, поканете и приятелите си да се включат в тази кауза и я превърнете в реалност. Аз бих могла да складирам дарените средства, но имам нужда от подкрепа да ги събера и организирам транспортирането им от Лондон.

Ако имате желание да дарите ....

Центровете за настаняване на тези дечица, които бих желала да подкрепим се намират в град Велико Търново.
    Е к'во по-приятно от това - нещо да дадеш!
    И къде ще отиде - гаранция Франция!
    А дано-Амин!

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Аз нямам нищо напротив да даря, но бих го направил лично, на място, а не през някакви посредници. В Англия постоянно ме спират на улицата и ме карат най нахално да дарявам пари за какво ли не...колкото и да съм състрадателн, не мисля, че по този начин трябва да изнудват хората
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 5
    Последно мнение: 02-06-2010, 01:51
  2. Нека сме всички заедно!!!! InFacebook
    От svvvk във форум Общ форум
    Отговори: 37
    Последно мнение: 25-02-2010, 17:31
  3. Да помогнем на едно Българско дете!
    От българинът във форум Общ форум
    Отговори: 23
    Последно мнение: 28-01-2008, 20:13

Отметки