Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 27
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Фиктивен еднополов брак с мъж

Здравейте,

преди осем месеца се запознах с
    гей мъж_П от Азия (Филипини). Твърди че е повече от 8 години в Англия но му отказват документи за статут - не му подновяват визата или не му дават работна нова такава, въпреки че работи в NHS като care assistant. Каза ми че има предварително съгласуване в общината където трябва да докажем "връзката си". Били задавали въпроси как сме се запознали, кога сме се запознали, как се казват родителите на единия и на другия какво работят те и т.н и после подписваме формално. Целта му е да получи виза за съжителство и така да остане в Англия.

Някой запознат ли е как седят нещата с еднополовите бракове тук?

2. Dislikes korry disliked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Фиктивен еднополов брак с мъж

Цитирай Първоначално написано от kruxo Виж мнението
    Здравейте,

гей мъж_П от Азия (Филипини). Твърди че е повече от 8 години в Англия но му отказват документи за статут - не му подновяват визата или не му дават работна нова такава, въпреки че работи в NHS като care assistant. Каза ми че има предварително съгласуване в общината където трябва да докажем "връзката си". Били задавали въпроси как сме се запознали, кога сме се запознали, как се казват родителите на единия и на другия какво работят те и т.н и после подписваме формално. Целта му е да получи виза за съжителство и така да остане в Англия.

Участието във фалшив брак с цел получаване на виза за едната страна е криминално престъпление и се наказва със затвор до 14 години, за която и да е от страните, сключили такъв брак. Вие хубаво ще сключите брак в общината, но разследването после при искането на визата изобщо не се прави от общината, а от съответните власти и е вероятно да нагазиш там, където изобщо не си сънувал.
    https://www.gov.uk/government/public...-sham-marriage

Ако искаш да помогнеш на този, му намери имиграционен адвокат с опит. Има голяма вероятност нещата около визовото му състояние изобщо да не стоят така, както ти казва...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. БЛАГОДАРЯ kruxo, marto9304 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve, zhb liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Фиктивен еднополов брак с мъж

Тъй, тъй...
    Слушай к'во ти пее радиото (Мила) и не върши глупости!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много добър отговор от Мила!

Алтернативно можеш да встъпиш в истинска хомосексуална връзка с него и така ще кандидатствате без измама. Предполагам като ЕС гражданин ще имаш повече миграционни права да доведеш депендънт от британски гражданин.

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Здравейте,

Хахаха,ама ти сериозно ли?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Напълно съм сериозен нали съм пуснал тема със запитване, а и филипинецът ми предложи 8 бона за този фиктивен брак.
    Последно редактирано от kruxo : 26-06-2019 на 12:44 Причина: Цитатът нещо не се получава

На почивка
    Post Thanks / Like

Напълно съм сериозен нали съм пуснал тема със запитване, а и филипинецът ми предложи 8 бона за този фиктивен брак.
    Кажи му да намери някоя циганка от Луково, ще го чарджи по евтино.

Напреднал
    Post Thanks / Like

ЗА 8000?! Хубаво пак, че първо попита. Те ти обясниха по-горе какво може да ти се случи. Макар, че повечето българи тук не заслужават каквато и да е помощ именно защото са дошли с този манталитет да направят някоя ''врътка'' и нещо да изкярят. Ще се омъжа за някъв жълт пед*л за 8000Я си представи, че после той поиска да изконсумирате брака за още 1-2 хилядарки отгоре...Колко му е

12. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    ЗА 8000?! Хубаво пак, че първо попита. Те ти обясниха по-горе какво може да ти се случи. Макар, че повечето българи тук не заслужават каквато и да е помощ именно защото са дошли с този манталитет да направят някоя ''врътка'' и нещо да изкярят. Ще се омъжа за някъв жълт пед*л за 8000Я си представи, че после той поиска да изконсумирате брака за още 1-2 хилядарки отгоре...Колко му е
    Тоя обаче яко го пързаля. Работил в NHS и всички знаят, че е с изтекла виза и как ще стане, като глобите са солени и този, който го държи на работа,си рискува кариерата, заради един жълт педал.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Как се нарича "фея" в мъжки род?
    Според днешните културни норми се нарича "фей", но според старите български традиции - "феерас".

15. ХАРЕСВАМ! treven, korry liked this post
    Recommend korry recommended this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Здравейте,

аз се омъжих по любов и се разведох по сметка така че съм запознат
    ама ти пари си щял да вземаш. а аз?
    ами посредничеството наказва ли се? - при свързване на човека с парите с човека с пяспорта за да извършат престъпен брак с цел длоупотреба с права за да се получи виза
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

17. БЛАГОДАРЯ marto9304 thanked for this post
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    аз съм ... двама филипинеца
    и двамата са мед сестри
    и двамята се бодяха и се ...нали
    де го намери тоя наркоманпс пари?

ааам сетих се запоще един от спешното

май може да имаме обща позната с теб и май даже и с теб се знаем тцтцтц абе ей
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

19. Dislikes kruxo disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

така и така темата е за педигри-та та да питам един чисто научен въпрос дето ме вълнува , тва в побертета ли се развива ? От малък ли си го знаеш ? или по принуда ставаш т.е. следваш кинтите и модата ? Щото тва май си е нещо като тайна секта . Не е възможно ако е болестно състояние да е толко често срещано . Нали все пак природата ни е напраила перфектни - мъжа мъж и жената жена с причина . Между другото мъжете са грешка на природата мутанти . За тва живеят по малко . ХУ хромозомата дет те прай мъж е просто женска ХХ само , че дефектна без едната чертичка . Прай ми впечатление , че последно време много геюги много нещо , та почвам да си мисла , че е мода неква да го И Б или мъжете изчезват като вид както беха писали в една статия .

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

преди вървяха по 5 бона фиктивните бракове ..аз мислех да се женя за сомалийка ,но се отказах ...не се забърквай с криминалета ще сглупиш ..не се знае и дали ще ти платят ...като дойдох 2007 се хванах на една обява за фотографи ставаше дума да се снима изложба в Уиндзор плащаха 3000 и ми изпратиха 4ек за 2000 паунда ,депозирах го в банката и преди да се снима ми пуснаха меил ,4е трябва да платя на декорейшън агента 1000 паунда те штели да ми ги дадат ..казах им 4е нямам ...на другия ден се оказа 4е и банката не е могла да осъществи транзакцията по 4ека ... глобиха ме някаква малка сума
    Последно редактирано от steve : 28-06-2019 на 11:04

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    така и така темата е за педигри-та та да питам един чисто научен въпрос дето ме вълнува , тва в побертета ли се развива ? От малък ли си го знаеш ? или по принуда ставаш т.е. следваш кинтите и модата ? Щото тва май си е нещо като тайна секта . Не е възможно ако е болестно състояние да е толко често срещано . Нали все пак природата ни е напраила перфектни - мъжа мъж и жената жена с причина . Между другото мъжете са грешка на природата мутанти . За тва живеят по малко . ХУ хромозомата дет те прай мъж е просто женска ХХ само , че дефектна без едната чертичка . Прай ми впечатление , че последно време много геюги много нещо , та почвам да си мисла , че е мода неква да го И Б или мъжете изчезват като вид както беха писали в една статия .
    всички са извратеняци...толерирам ги да правят каквото искат не не ги харесвам ....NO RESPECT!!

23. ХАРЕСВАМ! bmwww, Sarah liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

...... Между другото мъжете са грешка на природата мутанти . За тва живеят по малко . ХУ хромозомата дет те прай мъж е просто женска ХХ само , че дефектна без едната чертичка . Прай ми впечатление , че последно време много геюги много нещо , та почвам да си мисла , че е мода неква да го И Б или мъжете изчезват като вид както беха писали в една статия .
    еволюцията се развива благодарение на мутации...ина4е вси4ки штехте да сте само жени и да нема кой да ти го постави...think about that аз се притеснявам каквито сте суетни и превзети да не вземете изчезнете под въздействието на козметичната индустрия

25. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

четох накъде в нета сред определени кръгове чернокожи жени е тренд да си увеличават задниците...отишла дамата ,но хирурга (без майтап с името Dr. Boom Boom) нацелил без да иска някаква важна вена и починала горката жена....представям си какво може да пише на некролога починала достойно по време на тежка операция за увеличаване на задника...PATHETIC!!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря на всички отзовали се по темата и техните отговори.
    Тоя обаче яко го пързаля. Работил в NHS и всички знаят, че е с изтекла виза и как ще стане, като глобите са солени и този, който го държи на работа,си рискува кариерата, заради един жълт педал.
    Май наистина яко ме пързаля (лъже). Преди малко писах на филипинецът, че ако му е изтекла визата няма право да работи за NHS или когото и да било. Преди малко ми отговаря че още може да работи тъй като визата му все още не е изтекла.

Предварителната ни уговорка беше че тези осем бона ще ги плати на три транша при това само кеш.
    Аз исках 10 бона между другото и той ми каза че за тия пари по-добре да се прибере в Филипините и да си отвори масажно студио с тях.

Яка пързалка, нали?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    еволюцията се развива благодарение на мутации...ина4е вси4ки штехте да сте само жени и да нема кой да ти го постави...think about that аз се притеснявам каквито сте суетни и превзети да не вземете изчезнете под въздействието на козметичната индустрия
    Всичко добре , има логика ма кат те чета ми се струва , че ме имаш за жена

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Всичко добре , има логика ма кат те чета ми се струва , че ме имаш за жена
    сорри бро ! май съм некултурен

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Фиктивен еднополов брак с мъж

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    ами посредничеството наказва ли се? - при свързване на човека с парите с човека с пяспорта за да извършат престъпен брак с цел длоупотреба с права за да се получи виза
    Абсолютно. Наказва се както fixer or organiser for the marriage, така и (свещено)служителя, който ги бракосъчетава, при доказване, че е знаел.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Сега покрай скандалите с имиграцията, със сигурност имиграционните ще да гледат през лупа.

По-добре помисли два пъти за всичко.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Винаги актуално:
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Мила само плаши . Ако са умни хората които правят фиктивен брак не би могло да се докаже . Парите се дават на ръка и те живеят в общ дом . Има стотици хиляди фиктивни бракове изпълнили целта си . Всичко е много относително . Когато аз и жена ми подписвахме брак в лондон ми беше много смешно задаваха някви малоумни въпроси . УК е разграден двор . Куцо сакато и малоумно си изкара документи за работа в УК . А трябваше само една лична карта и адресна регистрация да направят и 90 % от тези милиони източно европейци нямаше да могат да се устроят да живеят в УК . А УК с този брексит ще се самоизолира и ще претърпи колосални загуби . На карта е заложено дори физическото оцеляване на УК . Разпада е близко . шотландия ще стане независима , а двете ирландии ще се обединят . Изолираните малки Англия и Уелс ще претърпят огромни финансови загуби . Това ще се случи ,ако има излизане без сделка
    Последно редактирано от kanarinapred : 29-06-2019 на 05:36

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Няма да има излизане без сделка, не се притеснявай.

Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Фиктивен брак
    От dimi_m във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 21-01-2018, 22:01
  2. Отговори: 16
    Последно мнение: 27-01-2014, 07:59
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 27-10-2006, 18:36

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми