Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Кандидатстване за университет

Здрасти,

Много ми е интересно каква им е схемата на тези,които помагат (безплатно) да се запишеш да учиш? Всеки втори вече започна да предлага. Някой знае ли?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кандидатстване за университет

Ако си във България все още и не си ориентиран какво и къде искаш до учиш, можеш да използваш услугите на агенции като Интеграл или Ориндж. Аз бях минал през Интеграл. За да учиш във университет във Северна Ирландия или Великобритания трябва обикновено да се извади документ удостоверяващ ниво на английски, като на пример TOEFL, IELTS, Cambridge и тем подобни, по критерии на университетите, както и диплома за средно образование която е преведена на английски. Чрез Интеграл (тъй като ползвах тях тогава), минах изпит по английски език на място в офиса. Явно имат договорености с някои университети, та не се наложи да минавам горе изброени или тем подобни курсове. Мисля че им бях платил 50 лева такса или нещо такова, като те процесираха всичко и ме държаха в течение. Като казвам процесираха всичко, това включва кандидатурата към университета и специалността, ако ти се налага студентски заем или не, както и формалностите със UCAS тъй като за да учиш в в университет се разглежда дипломата ти от тях и е задължително да се мине и през тях. Те конвертират оценките ти спрямо UCAS точките които виждаш като изисквания във университетските специалности по сайтовете на университетите.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ас реших интегрално сши остана прос и откачен анархис цял живот..фак оф https://m.youtube.com/watch?v=CO8vBVUaKvk

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от anarcrufan Виж мнението
    Здрасти,

Много ми е интересно каква им е схемата на тези,които помагат (безплатно) да се запишеш да учиш? Всеки втори вече започна да предлага. Някой знае ли?
    Частните колежи ти дават парична награда ако им домъкнеш студент...
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

5. ХАРЕСВАМ! jhoro, lordm liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    Частните колежи ти дават парична награда ако им домъкнеш студент...
    същото правят и мънилендърите ако им докараш някой закъсал за кинти...хм някой може ли да изведе едно уравнение с няколко неизвестни по тази схема

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    същото правят и мънилендърите ако им докараш някой закъсал за кинти...хм някой може ли да изведе едно уравнение с няколко неизвестни по тази схема
    Ми на кредитора математиката е каквато и на застраховките. Еди колко си връщат някои не връщат. Сбора от сичките върнати лихви и главници трябва да е по голям от раздадените пари.

Сега с времето се натрупва статистика. Фирми като експериан едно време пазеха в тайна формулата за Скор но някои аспекти вече не са тайна.

Ама примерно 38 годишен с лапе женен е по стабилен от ерген на 24 без лапета . То това и без статистика е ясно ..
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 22
    Последно мнение: 14-05-2017, 22:25
  2. Отговори: 288
    Последно мнение: 16-11-2016, 15:53
  3. Кандидатстване в EU университет чрез българска фирма
    От Luftwaffe във форум Образование в UK
    Отговори: 16
    Последно мнение: 25-08-2011, 16:21
  4. Отговори: 2
    Последно мнение: 23-07-2010, 15:56
  5. Отговори: 0