Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране ЕвроПарламент

Оня ден получих формуляр за потвърждаване на адреса във връзка с гласуването за Европарламент.
    Питането ми е, къде мога да намеря информация, какво точно ще представлява бюлетината - ще има имена и ще можем да задраскваме ли? Или в БГ ще има някакъв предварителен вот, а после само ще се утвърждават квоти?
    Пропуснах гласуването през 2014-та и не зная, дали и тогава е имало възможност да се гласува от чужбина? И каква ще е разликата от тогава със сегашното гласуване? В принципа, имам предвид.
    Не поглеждай с гняв назад.

Banned forever Аватара на Arthur's Sword EXCALIBUR
    Град
    Yorkshire
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: ЕвроПарламент

Никой ли няма представа
    Не поглеждай с гняв назад.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: ЕвроПарламент

Цитирай Първоначално написано от Arthur's Sword EXCALIBUR Виж мнението
    Оня ден получих формуляр за потвърждаване на адреса във връзка с гласуването за Европарламент.
    Питането ми е, къде мога да намеря информация, какво точно ще представлява бюлетината - ще има имена и ще можем да задраскваме ли? Или в БГ ще има някакъв предварителен вот, а после само ще се утвърждават квоти?
    Пропуснах гласуването през 2014-та и не зная, дали и тогава е имало възможност да се гласува от чужбина? И каква ще е разликата от тогава със сегашното гласуване? В принципа, имам предвид.
    Формулярът, който си получил, предполагам, е за гласуването на британски депутати за Европарламента. Не знам защо го връзваш с българския вот?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker