Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345
Резултати от 101 до 120 от общо 120
    Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ще гласувате ли за eu парламент

Гледам БНТ и ми викат че било задължително да гласувам. което ме вкара в як размисъл.
    Щото аз не гласувах.
    Бях зает и не разбрах нищо нито от кампании, нито на новия ми адрес пристигнаха навреме картите за гласуване.
    При мен се получи че ги попълних на стария адрес и докато са били обработвани пуснах промяна на адреса и сега не знам на кой английски адрес ме водят и дали са ме отписали от българския списък да не търпя санкция че не съм отишъл да гласувам там.
    И те как ще разберат че НЕ съм гласувал тук. Всъщност абе нищо не разбирам. Днес трябваше задължително в бг секция в Лондон Лин да гласувам и Едновременно по желание и в английска!?
    И тая глупост със задължителното гласуване как ще ми се отрази
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    Гледам БНТ и ми викат че било задължително да гласувам. което ме вкара в як размисъл.
    Щото аз не гласувах.
    Бях зает и не разбрах нищо нито от кампании, нито на новия ми адрес пристигнаха навреме картите за гласуване.
    При мен се получи че ги попълних на стария адрес и докато са били обработвани пуснах промяна на адреса и сега не знам на кой английски адрес ме водят и дали са ме отписали от българския списък да не търпя санкция че не съм отишъл да гласувам там.
    И те как ще разберат че НЕ съм гласувал тук. Всъщност абе нищо не разбирам. Днес трябваше задължително в бг секция в Лондон Лин да гласувам и Едновременно по желание и в английска!?
    Ъ!?!?! Кой гербаджия ти каза че е задължително бе????? Гледам ги комунистите от ГЕРБ и на дъртите като мен им прави впечатление че у членовите глави гласуващи за ГЕРБ се е появил култ към личноста на Боко- Винету......това БКП го отхвърли още след Вълко Червенков на пленума 56-та година..... който казва че историята не се повтаря е идиот!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 26-05-2019 на 22:35
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Напреднал
    Post Thanks / Like

При 10 от 12 области преброени (чакат се резултати от Шотландия и Северна Ирландия) положението е следното:

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	UK Election.png
Разглеждания:	43
Размер:	180,8 КБ
ID:	8850

4. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Хреса ми разделението на Фарадж от ЮКИП. Сега чисто се вижда, че хората гласуват за Брекзит, а не за расистката ЮКИП.

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Гласовете за pro-EU партиите са повече от гласовете за Brexit партиите. 40% срещу 35%. Резултатите от изборите са пределно ясни, мнозинството от гласувалите е против Brexit. Време е за нов референдум.

7. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Дали ще посмеят да направят втори референдум?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    Щото аз не гласувах.
    Ако живееш в чужбина, според мен нямаш задължение да гласуваш в българските избори. Ако не гласуваш, най-многото, което се случва, че те изваждат от избирателните списъци в България и ако после искаш да гласуваш, трябва да предприемеш някакви действия, за да те включат отново (не знам какви са, аз отдавна сигурно съм извадена и не се напъвам да ме включват отново, не познавам политическите личности в България и не желая да гласувам там). В британските избори нямаш задължение да гласуваш.

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Дали ще посмеят да направят втори референдум?
    Мисля, че ще е глупост да не го направят. Много е интересно разделението по региони според гласуването...

https://www.bbc.co.uk/news/uk-politi...eporting-story

Прикачен файл 8851
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки Pro and con brexit small.jpg  
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

10. ХАРЕСВАМ! deijei, itso, zhb liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Хреса ми разделението на Фарадж от ЮКИП. Сега чисто се вижда, че хората гласуват за Брекзит, а не за расистката ЮКИП.
    Огромната част от гласовете на Brexit Party е от UKIP. UKIP е загубила 24,2 %, а Brexit Party e спечелила 31.6 %. Според мен, Фараж си е изтеглил основната част от ЮКИП и те са в основата на освен това е издърпал каквото е могъл и от другите партии. Българският народ го е казал - Преоблякъл се Илия, като се погледнал - пак в тия...

Име:	Brexit Ele.jpg
Разглеждания:	34
Размер:	24,9 КБ
ID:	8853
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    Гласовете за pro-EU партиите са повече от гласовете за Brexit партиите. 40% срещу 35%. Резултатите от изборите са пределно ясни, мнозинството от гласувалите е против Brexit. Време е за нов референдум.
    Няма брекзит партии. Има една нова партия наречена Брекзит и обединяваща хората които искат излизане от ЕС - тази партия печели почти навсякъде в ЮК.
    Останалите партии могат да имат някаква позиция по брекзит, но изобщо не означава, че всеки гласвал например за зелените е анти брекзит.

При повторен референдум резултатът ще е още по-силен в посока брекзит.

В по-добрият вариант ако например се моткаме още няколко години с брекзита, то може да дочакаме един нов реформиран ЕС и да се откажем тогава. Но едва ли ще стане бързо.

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Няма брекзит партии. Има една нова партия наречена Брекзит и обединяваща хората които искат излизане от ЕС - тази партия печели почти навсякъде в ЮК.
    Останалите партии могат да имат някаква позиция по брекзит, но изобщо не означава, че всеки гласвал например за зелените е анти брекзит.

В по-добрият вариант ако например се моткаме още няколко години с брекзита, то може да дочакаме един нов реформиран ЕС и да се откажем тогава. Но едва ли ще стане бързо.
    Викаш години? до ноември е крайният срок и сбогом. А тоя Фараж нямаше ли желание преди няколко години да даде безвъзмезно визи на хора от арабските държави. Тия сега като си го изберат, ,,тука ще стане раят на земята"- цигания

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Щото пък като излязат, ше цъфнат и вържат за няколко месеца. Това което съм разбрал за 16 години в тази държава, е че нещата тук не се случват бързо. Брекзит е едно от доказателствата за това.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Окончателните резултати за Великобритания:

Име:	UK Election.png
Разглеждания:	36
Размер:	185,7 КБ
ID:	8854

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Щото пък като излязат, ше цъфнат и вържат за няколко месеца. Това което съм разбрал за 16 години в тази държава, е че нещата тук не се случват бързо. Брекзит е едно от доказателствата за това.
    Фараж иска uk да напусне ес без сделка

Старо куче
    Post Thanks / Like

Всеки вижда това което иска. Изводът за мен е че това е максимума на брекситарите а когато се сложи на масата един въпрос с два възможни отговора разликата ще е доста голяма в полза на римейн. Торите ако не разчетат правилно резултатите от изборите , следващите избори ще са още по катастрофални за тях

19. ХАРЕСВАМ! itso, zhb liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако живееш в чужбина, според мен нямаш задължение да гласуваш в българските избори. Ако не гласуваш, най-многото, което се случва, че те изваждат от избирателните списъци в България и ако после искаш да гласуваш, трябва да предприемеш някакви действия, за да те включат отново (не знам какви са, аз отдавна сигурно съм извадена и не се напъвам да ме включват отново, не познавам политическите личности в България и не желая да гласувам там). В британските избори нямаш задължение да гласуваш.
    Гласуването в българските избори също не е задължително. Без значение, дали живееш в България или в чужбина.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Гласуването в българските избори също не е задължително. Без значение, дали живееш в България или в чужбина.
    Възможно е. Аз по медиите друго четох, но може би не е вярно, знам ли.

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Торите ако не разчетат правилно резултатите от изборите , следващите избори ще са още по катастрофални за тях
    Според мен за торите вече няма полезен ход. Каквото и да разчетат оттук нататък, резултатите за тях ще са катастрофални на следващите избори.

22. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Европарламентарните избори нямат нищо общо с парламентарните в ОК. Хората гласуват по-съвсем различен начин на тези избори. Вече сме били свидетели на това. Победата на Фарадж всъщност се дължи на наказателния вот на народа срещу консерватори и лейбъри. Брексит партията не е подготвена да създаде правителство.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Така е но на този вот му казваха малкия референдум. Затрудниха гласуването на ЕС гражданите за да видят какви са настроенията на хората. Шотландия още по убедително гласува за римейн, говори се усилено за втори референдум за независимост.
    @ Мила
    Торите нямат полезен ход но могат да намалят щетите, сега е много важно за тях кой ще оглави партията.

25. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

в връзка с изборите така се прави!!
    https://m.facebook.com/A.different.t...D&__tn__=EHH-R

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Възможно е. Аз по медиите друго четох, но може би не е вярно, знам ли.
    Инфото ти е старичко. Ето ти нещо по въпроса - https://www.dw.com/bg/%D0%BB%D1%8A%D...%B5/a-37697899
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ще гласувате ли днес за кмет на Лондон?
    От ladyostrich във форум Event forum
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-05-2012, 12:39
  2. За кого ще гласувате на предстоящите избори?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 261
    Последно мнение: 09-07-2009, 18:31
  3. Елате да гласувате във Fleet, Hampshire
    От emil във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 04-07-2009, 23:32
  4. Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?
    От lordm във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 26
    Последно мнение: 22-10-2006, 23:52
  5. Бихте ли си изтеглили паспорта за да гласувате?
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 26
    Последно мнение: 05-06-2005, 00:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker