Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 99
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ще гласувате ли за eu парламент

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ще гласуваме за Brexit Party, партията на единственият успешен ЮК политик на нашето време
    И мен ме агитират...
    Първо помислих, че е поредната реклама на пица, понеже е на хвърчащ лист, после гледам - с моите имена и адрес. И Nigel ме се хили от там.
    Election Communication пише най-отгоре.
    Интересно ми е - някой получавал ли е подобно нещо от тях, или от друга партия? В смисъл - с имена и адрес, а не от тези, които са еднакви и ги пускат във всяка врата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    И мен ме агитират...
    Първо помислих, че е поредната реклама на пица, понеже е на хвърчащ лист, после гледам - с моите имена и адрес. И Nigel ме се хили от там.
    Интересно ми е - някой получавал ли е подобно нещо от тях, или от друга партия? В смисъл - с имена и адрес, а не от тези, които са еднакви и ги пускат във всяка врата.
    Жена ми получи. Вероятно аз съм загубена кауза за тях и опитват да направят брексит в семейството
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Жена ми получи. Вероятно аз съм загубена кауза за тях и опитват да направят брексит в семейството
    Или пращат само на жени. Намирисва на полова дискриминация...

Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_3309.JPG
Разглеждания:	40
Размер:	114,9 КБ
ID:	8839

5. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

ще си кажат най накрая

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    И мен ме агитират...
    В нас имам само аз,жена ми се разсърди,щяла да си търси правата в Страсбург,Хага и Валтъмстон.Опитвам се да я разубедя,обаче-ядец!Иначе им се чудя на акъла,нашия район никога не е бил и няма да бъде за тях,що се хабят!Или има европари за усвояване.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

[QUOTE=Motovilkov;750160]Ще гласуваме за Brexit Party, партията на единственият успешен ЮК политик на нашето време

Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки Scan.jpeg   Scan 1.jpeg  
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 14-05-2019 на 00:31
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Ще гласуваме за Brexit Party, партията на единственият успешен ЮК политик на нашето време

И какво му е успешното, обеща че ще направи всичко възможно, до 2 години ук да е вън от ес, а 2 години минаха отдавна.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И какво му е успешното, обеща че ще направи всичко възможно, до 2 години ук да е вън от ес, а 2 години минаха отдавна.
    Ами трябваше вече да сме извън ЕС ако управляващата коалиция и основната опозиция можеха да работят заедно в името на народа.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Просто не мога да си представя как българи ще гласуват за Фараж, това е човекът, който смаза имиджа на България, като разказа на цяла Великобритания, че България е циганска страна и българите трябва да бъдат спрени да идват в ЮК, защото отнемали работата от британците. Твърдеше, че всички българи щели да се втурнат да идват тук, при положение, че дори доста от циганите, дори в неговото видео ясно му казваха, че не искат да идват...

Да си освежите паметта:

Според мен човечецът е единствено загрижен да остане в политиката и да си напълни джобовете. Това го интересува много, а не бъдещето на Великобритания и това се вижда кристално ясно, ако малко от малко човек може да чете поведението и body language, а не вярва само на думите, които са празни. Защо се напъва да влиза в Европейския парламент, ако твърди, че страната трябва да излезе от ЕС? За да може да яхне тази вълна и да влезе обратно в политиката на Кралството, откъдето беше изгонен. За съжаление, тази политика работи. Просто съм потресена колко тъпи трябва да са гласоподавателите, за да се вържат точно на този палячо. Не обичам политиците, които печелят, всявайки страх и омраза. За съжаление, доста хора са подвластни точно на този вид пропаганда.

Фараж лъга толкова много при референдума за отделяне на Великобритания от Европейския съюз, в Шотландия щяха да го бият на една среща, едва го отърва полицията, ама срам няма... И тук ни напускаха същите бюлетини. И пак автобуси... Просто не разбирам как хората не виждат, че миналият път тази пропаганда се оказа пълна лъжа. "Други автобуси - същите л@йна" , с извинение за израза... И отгоре на майтапчийската снимка пише - повтарям лъжите, за да си напълня джоба. Абсолютно вярно.

Име:	same bus, different shit.jpg
Разглеждания:	33
Размер:	82,0 КБ
ID:	8842

И малко за това, какви са истинските му действия:

Име:	Nigel Farage2.jpg
Размер:	72,7 КБ
ID:	8843

И за приходите му, за това, как си урежда семейството и за "тежкия труд" от 57.5 дни на година, който полага за избирателите.... Е как няма да се старае - та той печели добре. Британският народ - кучета го яли.

Име:	N Farage 1.jpg
Размер:	88,8 КБ
ID:	8844
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

12. БЛАГОДАРЯ itso, deijei, zmei4o_pk, Rosen77 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! itso, deijei, merry, Rosen77 liked this post
    Post Thanks / Like

Милке, вие клакиорите на "Гардиан" мятате същия шит по този човек!!!! Еволюцията при вас е спряла, измислете накрая нещо друго: излъгал бил, срама нямал..... ами вие упоените лъжете и не се срамувате!!!!!!!
    EC=WC
    -George Orwell

14. Dislikes Rosen77 disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Изобщо не съм му особен фен на Фарадж, просто гледах няколко интервюта с него и ми се видя доста логичен и умен политик. В сравнение с останалата елитарна пасмина е просто глътка свеж въздух.
    Мила, направи си детокс от либералните източници на (дез)информация. Толкова труд да събереш изсмукани от пръстите "компромати" на Фарадж - подобно на историята с компроматите срещу Тръмп или Путин. Доказателства няма, но важното е да промием мозъците на електората.

Фарадж бил казал че сме бедна циганска страна - какво от това не е вярно?

16. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Dislikes Rosen77 disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Нямало доказателства...... Хммм....Ти къде живееш? В бг само цигани ли живеят?

18. ХАРЕСВАМ! Мила, itso, Rosen77 liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Ами трябваше вече да сме извън ЕС ако управляващата коалиция и основната опозиция можеха да работят заедно в името на народа.

Май много приказки са ти чели като малък и още живееш с тях...

Post Thanks / Like

Май не си си ходил отдавна в Бие Гието.....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    баче ти май по бързо четеш отколкото мислиш

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Май и ти не си ходил. Ако се запътиш нататък, обади се - да ти дам адреса на майка ми и баща ми, да ги видиш, колко са цигани. Ще те нагостят, както подобава (както си заслужиш, де)!

23. ХАРЕСВАМ! Мила, Rosen77 liked this post
    Post Thanks / Like

баче ти май по бързо четеш отколкото мислиш
    Това е по- добре отколкото да пишеш и тогава да мислиш ( параноически).
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Викаш има доказатеслтва железни. Никой не ги е представял или виждал, но казват че има...

А в БГ живеят 1млн цигани (ромски българи) и 4 млн етнически българи, така че не виждам защо да си затваряме очите. Отделно сме най-бедната държава в ЕС.

26. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Викаш има доказатеслтва железни. Никой не ги е представял или виждал, но казват че има...

А в БГ живеят 1млн цигани (ромски българи) и 4 млн етнически българи, така че не виждам защо да си затваряме очите. Отделно сме най-бедната държава в ЕС.
    пак да те питам ти от къде идваш? къде си бил досега?
    1 млн цигани+4 млн българи = циганска страна - страхотно заключение. какво ли трябва да кажем за румъния и унгария тогава

28. ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Post Thanks / Like

ASTROBOYUFO
    Never again...Labour, Conservative, Liberal Democrats! There's parties don't believe in democacy, or the will of the people, time for them to be gone! The government is supposed to work for it's people...not not the other way round. Bye bye traitors...⛔
    1 day ago
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Милке, вие клакиорите на "Гардиан" мятате същия шит по този човек!!!! Еволюцията при вас е спряла, измислете накрая нещо друго: излъгал бил, срама нямал..... ами вие упоените лъжете и не се срамувате!!!!!!!
    Ти като ме наричаш "Милке", аз да те наричам "ДоналдДъкчо"? Нещо здраво си се объркал в предположенията, аз Гардиан не чета.
    Изобщо не съм му особен фен на Фарадж, просто гледах няколко интервюта с него и ми се видя доста логичен и умен политик. В сравнение с останалата елитарна пасмина е просто глътка свеж въздух.
    Мила, направи си детокс от либералните източници на (дез)информация. Толкова труд да събереш изсмукани от пръстите "компромати" на Фарадж - подобно на историята с компроматите срещу Тръмп или Путин. Доказателства няма, но важното е да промием мозъците на електората.

Фарадж бил казал че сме бедна циганска страна - какво от това не е вярно?
    Не знам къде го видя този труд, да напиша този пост ми отне около 5 минути, аз повече време нямам, а и не мисля, че трябва да убеджавам тези, които лИбят Фарадж, че не е читав - това е обречено на неуспех по дефолт. Изразих лично мнение и това е, аз лъжците ги разпознавам относително лесно. Съзнавам, че за други не е така, обаче... За какво точно няма доказателства? Че Фарадж с френското потекло и име иска ЮК да излезе от ЕС, за да се прекрати свободното придвижване, но собствените му деца са с европейски паспорти и ще си запазят личното си право на свободно придвижване? И защо по-точно иска да е в ЕС, след като ЮК трябва да излезе от ЕС, ако не да си напълни джобчетата отново? Не искам да ставам гадна, но българите-брекситари са в подобно положение - не вярвам някой от тях да си хвърли българския паспорт, т.е. ще си запазите личното право на свободно придвижване, но искате британците да го загубят. При положение, че е кристално ясно, че от имиграцията в ЮК има само нетна полза.

Аз Фарадж го помня от времето, когато пусна въпросния филм за посещението му в България, в който си прокарваше лъжливите тези, че България е основно циганска и че всички цигани, че и българи ще довтасат в ЮК - нито едното, нито другото е вярно. Аз не мога да имам друго отношение към човек, който целенасочено провежда анти-кампания против България, в която съм израснала и която обичам. Очевидно, ти имаш друго отношение по въпроса и се чувстваш комфортно да наричаш България циганска, при положение, че циганите са под 5 процента от населението. А защо когато в ЮК 87 процента от населението са бели, това се нарича diversity и се тупат в гърдите, а България с 5-те процента цигани била "циганска"? Двоен аршин му казват.

Аз нямам нужда от детокс, защото не чета либерални източници на информация, нито някакви други, for that matter. Написала съм си моето мнение. Фарадж според мен е същия лъжлив задник, какъвто е и Тръмп и както на Тръмп не само му личи от километри, ами бие в челото, след като го погледаш 10 минути, за тези, които имат очи да видят. Аз гледам делата. За Тръмп какво да ти кажа - къде е стената между Мексико и Щатите, построена с пари от мексиканците? Политици от този род си оплитат личната кошница във вреда на страната си. Нямам нищо против някой да ползва облаги или да става богат, но ако работи в полза на страната си. Фарадж обаче е от тези безочливи лъжци, за които личната цел оправдава средствата, дори и да съсипват живота на милиони други.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

31. БЛАГОДАРЯ Rosen77 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Rosen77 liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ти като ме наричаш "Милке", аз да те наричам "ДоналдДъкчо"? Нещо здраво си се объркал в предположенията, аз Гардиан не чета.

Не знам къде го видя този труд, да напиша този пост ми отне около 5 минути, аз повече време нямам, а и не мисля, че трябва да убеджавам тези, които лИбят Фарадж, че не е читав - това е обречено на неуспех по дефолт. Изразих лично мнение и това е, аз лъжците ги разпознавам относително лесно. Съзнавам, че за други не е така, обаче... За какво точно няма доказателства? Че Фарадж с френското потекло и име иска ЮК да излезе от ЕС, за да се прекрати свободното придвижване, но собствените му деца са с европейски паспорти и ще си запазят личното си право на свободно придвижване? И защо по-точно иска да е в ЕС, след като ЮК трябва да излезе от ЕС, ако не да си напълни джобчетата отново? Не искам да ставам гадна, но българите-брекситари са в подобно положение - не вярвам някой от тях да си хвърли българския паспорт, т.е. ще си запазите личното право на свободно придвижване, но искате британците да го загубят. При положение, че е кристално ясно, че от имиграцията в ЮК има само нетна полза.

Аз Фарадж го помня от времето, когато пусна въпросния филм за посещението му в България, в който си прокарваше лъжливите тези, че България е основно циганска и че всички цигани, че и българи ще довтасат в ЮК - нито едното, нито другото е вярно. Аз не мога да имам друго отношение към човек, който целенасочено провежда анти-кампания против България, в която съм израснала и която обичам. Очевидно, ти имаш друго отношение по въпроса и се чувстваш комфортно да наричаш България циганска, при положение, че циганите са под 5 процента от населението. А защо когато в ЮК 87 процента от населението са бели, това се нарича diversity и се тупат в гърдите, а България с 5-те процента цигани била "циганска"? Двоен аршин му казват.

Аз нямам нужда от детокс, защото не чета либерални източници на информация, нито някакви други, for that matter. Написала съм си моето мнение. Фарадж според мен е същия лъжлив задник, какъвто е и Тръмп и както на Тръмп не само му личи от километри, ами бие в челото, след като го погледаш 10 минути, за тези, които имат очи да видят. Аз гледам делата. За Тръмп какво да ти кажа - къде е стената между Мексико и Щатите, построена с пари от мексиканците? Политици от този род си оплитат личната кошница във вреда на страната си. Нямам нищо против някой да ползва облаги или да става богат, но ако работи в полза на страната си. Фарадж обаче е от тези безочливи лъжци, за които личната цел оправдава средствата, дори и да съсипват живота на милиони други.
    Права си... нямаш нужда от детокс, а от операция, щом даваш характеристики по външен видНищо лично!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 15-05-2019 на 12:59
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Швейцарците и Норвежците реват и плачат защото не са в ЕС и нямат свободно придвижване...

Аз съм готов да изхвърля БГ гражданството защото то нищо не дава а само те задължава. Започвайки от рекета със здравните осигуровки през 2003-5 година до разни БГ шапкари се развихрят когато откажеш да им кихнеш подкуп.

Логиката във вашата левичарска дедукция винаги липсва.

34. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Права си... нямаш нужда от детокс, а от операция, щом даваш характеристики по външен видНищо лично!
    Щом за теб дали някой е лъжец е "външен вид", ОК... Нищо лично Ориентировката кога те лъжат и кога си е специфично умение и не всички го имат. Може да се тренира, всъщност. Опитай да се поинтересуваш някога. Аз съм го изучавала. Не се гледа външния вид, а поведението, жестове, начин на разговор, микромимики и т.н.

https://www.huffingtonpost.co.uk/seb...MGjxJJMF6hljcA

Швейцарците и Норвежците реват и плачат защото не са в ЕС и нямат свободно придвижване...

Аз съм готов да изхвърля БГ гражданството защото то нищо не дава а само те задължава. Започвайки от рекета със здравните осигуровки през 2003-5 година до разни БГ шапкари се развихрят когато откажеш да им кихнеш подкуп.

Логиката във вашата левичарска дедукция винаги липсва.
    Нямам левичарски уклон, по-скоро обратното, но не искам да си затварям очите пред очевидното. Отдавна се научих да бъда прагматична и да не се хвърлям на амбразурата заради нечии идеи. Брексит ми създава практически неприятности, а несигурността влошава икономическата обстановка на страната, в която живея.
    Brexit has been an important source of uncertainty for many UK businesses. We estimate that this led to a 6% reduction in investment in the first two years after the referendum, with employment also around 1.5% lower. And Brexit is likely to reduce future UK productivity by around half a percentage point via a batting average effect of output being reallocated away from higher productivity firms toward lower productivity ones. The majority of businesses anticipate that Brexit will eventually reduce sales and increase costs.
    https://hbr.org/2019/03/brexit-is-al...sses-heres-how
    Може и да се подпише сделка, която не е лоша, може и да се спре спада на икономическия растеж, може и... може и да има светло бъдеще. Обаче аз идвам от една страна, която вече го е градила колко беше - 40 години ли - това светло бъдеще и се видя докъде е стигнала. Не искам да градя някакво евентуално светло бъдеще, което я дойде - я не - ама с цената на това, което си беше ОК в живота ми и преди този референдум.

Швейцарците и норвежците имат въпросите за пътуването и всичко друго уредено с взаимни споразумения от години - което не е налице за Кралството, защото няма подписана сделка и не е ясно дали ще се подпише и какво ще се подпише. Засега ще се вадят някакви допълнителни разрешителни, които може да са различни за различните държави - което НЕ Е начинът, по който пътуват швейцарците и норвежците. Освен това, норвежците са в ЕИП, но ЮК не щяла да остане в него, така че и това сравнение не виждам с какво помага. .

Колкото до "готов съм да изхвърля БГ гражданството си" - това са приказки, Мотовилков. Аз не карам никого да го прави, но "готов съм" не значи "захвърлил съм го" - т.е. уж си готов, ама чакаш нещо да се случи, за да го направиш... Какво ли? Ако човек е само британец и е брекситар, по го разбирам - иска да се махне правото на свободно придвижване и приема неудобството да се лиши самия той от него. Но всеки брекситар, който има европейски паспорт, ползва едно благо, което иска да бъде отнето от други, ама за него си това право да остане - това вече си е двоен стандарт.

36. ХАРЕСВАМ! deijei, Rosen77 liked this post
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (1 регистрирани и 3 гости)

1. dimi_m

Подобни теми

1. Ще гласувате ли днес за кмет на Лондон?
    От ladyostrich във форум Event forum
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-05-2012, 12:39
  2. За кого ще гласувате на предстоящите избори?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 261
    Последно мнение: 09-07-2009, 18:31
  3. Елате да гласувате във Fleet, Hampshire
    От emil във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 04-07-2009, 23:32
  4. Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?
    От lordm във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 26
    Последно мнение: 22-10-2006, 23:52
  5. Бихте ли си изтеглили паспорта за да гласувате?
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 26
    Последно мнение: 05-06-2005, 00:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker