Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 120
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ще гласувате ли за eu парламент

Такива прояви с милкшейкове, урини и други течности само добавят гласоподаватели към партията на Фарадж. Брекзит партията вече излиза пред консерваторите в много конституции. Скоро може Фарадж и премиер да ни стане.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Такива прояви с милкшейкове, урини и други течности само добавят гласоподаватели към партията на Фарадж. Брекзит партията вече излиза пред консерваторите в много конституции. Скоро може Фарадж и премиер да ни стане.
    Пази боже
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

3. ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Агресията поражда агресия. Не съм фен на Фараж, но въпросните индивиди трябва да бъдат наказани. Не може някой да те залива течности по време на среща с народа. Найджъл е евродепутат и му е работа да се отчита на избирателите си, с други думи този го напада по време на работа.

После коя държава е по-налудничава. В България въпросния умник щеше да отнесе няколко тупаника от охраната и да бъде предаден на органите на реда, а в Щатите можеше и по-лошо да свърши. В това отношение, САЩ и България си приличат, докато в UK са прекалено soft с такива улични лумпени. Преди и Дейвид Камерън е бил жертва на вербална агресия от такива левичарски нещастници.
    Римейнърите, които се кефят на инцидента, заслужават тях да ги залеят на някъде пред децата им или колегите им и да няма как да реагират.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е осъдили са го не виждам драма. И кво като ме залеят много зависи как приемаш случката. Някои ще налетят на бой други ще се усмихнат и подминат.
    Btw виждаш ли какво представляват крайно десните в Австрия? Не мисля че Фараж и сие се различават кой знае колко от събратята си в Австрия.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране

И на мен ми е интересно как би се справил като министър-председател.

Днес ГЕРБ и СДС излизат с обща листа за Евроизбори, утре може Консерваторите и UKIP да се явяват на избори в чисто нова дясна Коалиция.

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

И какво, да не би да се радваш? , като го знам какъв е расист е, гледай само да не грабне власта, че такива, като тебе и мене ще сме трън в очите на местните. Цялата държавна машина ще се обърне срещу имигрантите и тежко и горко, на теб и твоето семейство, винаги ще си последен на опашката

8. ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И какво, да не би да се радваш? , като го знам какъв е расист е, гледай само да не грабне власта, че такива, като тебе и мене ще сме трън в очите на местните. Цялата държавна машина ще се обърне срещу имигрантите и тежко и горко, на теб и твоето семейство, винаги ще си последен на опашката
    То аз и сега съм последен на опашката. Никой не е отменял расизма към "тъмно зелените" от източна европа.
    И защо Фарадж е расист? Или е по-расист от останалите англичани?

Напреднал
    Post Thanks / Like

То аз и сега съм последен на опашката.
    Стига бе! Мен пък все ме бутат най-отпред! Че и на ,,Ви" ми говорят...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Утре ще гласувам, сега умувам (днеска ми е ден за размисъл).

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И защо Фарадж е расист? Или е по-расист от останалите англичани?
    Той е този, който поведе реална война срещу "тъмно-зелените", произведе ги в национална опасност и се обяви за спасителя на страната, който ще отърве Великобритания от тази напаст. Сега обещава да доведе нещата докрай.

Който всъщност има отворен ум и се интересува защо избираме Highly Conflict People - лица като Хитлер, Мао, Сталин, Ленин, Путин, Орбан, Тръмп и други подобни - да чете книгата Why We Elect Narcissists and Sociopaths and How We Can Stop, аз я слушам в Audible и съм доста смаяна от това, което се чува, защото изглежда много вярно. Независимо дали са леви или десни, тези хора имат едни определени черти и поведение, което е печелившо, защото хората не успяват да разпознаят измамата и не само са измамени, ами дори си обичат тези, които са избрали и които работят само в своя полза. Човек може да се научи да разпознава тези черти и стил на поведение, Б. Борисов също има от тях, Фараж - абсолютно несъмнено. Някъде до средата на книгата съм, тези споменатите вече бяха изкоментирани, с биографиите и характерните признаци - вече ме полазиха тръпки, колко е очевидно всичко това и как не съм се замисляла, за да открия общото... Както върви, и тази страна ще започне да бъде управлявана от такъв... Две от характерните черти - нарочва се някой за враг и се започва война срещу него. Сега са емигрантите, при Хитлер - евреите, при Путин - чеченците, при Сталин - селяните, притежаващи земя или имот (кулаците) и т.н. Понякога войната е реална, друг път е като тази с имигрантите тук. И другото - обявява се някаква страшна опасност ,от която въпросния кандидат ще отърве страната, защото е герой. Имигрантите не са никаква заплаха или опасност, защото статистиките убедително доказаха, че те допринасят нетна полза в бюджета, здрави са и вливат свежа европейска кръв и т.н. Обаче за целите на Фараж те са национална заплаха и той, понеже е герой, ще спаси страната. Развяваха се лагера в Кале, който никога не е бил заплаха, защото ЮК има реална граница, за разлика от страните в Шенген и други подобни плашилки. И с управлението на ЕС плашилката е също толкова нереалистична към настоящия момент. Обаче върши прекрасна работа на тези Highly Conflict People, чиято цел е да всеят страх и да се явят в образа на спасителя - и да бъдат избрани да властват.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

13. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, Rosen77, itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

" геройте" са ясни, не разбирам как толкова много хора могат да бъдат излъгани, харесва им да бъдат лъгани , дори и фактите да показват че са лъгани те продължават да вярват на "героя" . Има ли нещо общо с образованието? Май ще я потърся таз книжка интересна ще да е

15. ХАРЕСВАМ! Мила, Rosen77 liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Путин нарочил чеченците за враг и започнал война с тях. Естествено, Путин и Хитлер в едно изречение.

От всички глупости, които съм чел за Путин, тази е една от най-големите.

Това е все едно да кажеш "Европа започна война с исляма и бежанците".

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    " геройте" са ясни, не разбирам как толкова много хора могат да бъдат излъгани, харесва им да бъдат лъгани , дори и фактите да показват че са лъгани те продължават да вярват на "героя" . Има ли нещо общо с образованието? Май ще я потърся таз книжка интересна ще да е
    Не, няма нищо общо с образованието. Единият от белезите е това, че някои хора предпочитат да четат само един вид източници, които подкрепят тяхното схващане и не поглеждат встрани, защото се страхуват да подложат мнението си на критика или ревизия. При диктаторските режими източниците изкуствено са ограничавани до един. Но дори и когато няма кой да ограничи източниците, някои хора сами си ги ограничават и четат само един източник, този, който подкрепя убежденията им - и така доброволно си ограничават възможностите да получат информация и да разсъждават логично. Има различни видове последователи, те също са разгледани в книгата и си пише защо и как се държат - точно както гледам тук във форума... Всичко е въпрос на избор и на желание да си отваря човек очите или да си ги затваря. Въпрос на избор. Аз съм до средата на книгата, но това, което чета дотук, е ужасно логично.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

18. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Rosen77 liked this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Единият от белезите е това, че някои хора предпочитат да четат само един вид източници
    Например "Винету".

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

20. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Например "Винету".

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    тука има нещо друго. гласа определено е въздействащ и 5 мин след като свърши да говори бибито, осъзнаваш какви простотии е надрънкал. фараж не е по различен, вероятно това е общата черта на "героите". имах една колежка португалка, значи жените като й чуят гласа направо се разтапят , някакво въздействие им оказва на подсъзнателно ниво предполагам.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Четох, че много европейски граждани не са били допуснати да гласуват. Уж някаква грешка в системата...Страшна демокрация

Старо куче
    Post Thanks / Like

те си го казаха този вот ще бъде малък референдум. направиха така че да не можеш да се регистрираш за вота онлайн, трябваше да разпечатиш апликацията и да я пратиш по пощата. сети се колко европейски граждани са си направили труда да го направят

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Четох, че много европейски граждани не са били допуснати да гласуват. Уж някаква грешка в системата...Страшна демокрация
    При нас мина гладко, в местното училище. Организацията беше перфектна, както винаги. Разминах се с двама на влизане, с трима на излизане, но опашка нямаше. Отне ми минутка да гласувам и две да се прибера вкъщи.

Напреднал
    Post Thanks / Like

те си го казаха този вот ще бъде малък референдум. направиха така че да не можеш да се регистрираш за вота онлайн, трябваше да разпечатиш апликацията и да я пратиш по пощата. сети се колко европейски граждани са си направили труда да го направят
    Ами не! Получих писмо, в което имаше лист, на който всичко си беше напечатано, трябваше само да му сложа дата и подпис. Също така имаше и надписан празен плик за безплатна обратна поща. За по-лесен вариант не се сещам.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Ами не! Получих писмо, в което имаше лист, на който всичко си беше напечатано, трябваше само да му сложа дата и подпис. Също така имаше и надписан празен плик за безплатна обратна поща. За по-лесен вариант не се сещам.
    Късметлийка. При мен нямаше такива неща. Имаше имейл с прикачен файл и инструкции как да се регистрираш.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Късметлийка. При мен нямаше такива неща. Имаше имейл с прикачен файл и инструкции как да се регистрираш.
    Община - мечта!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

тука има нещо друго. гласа определено е въздействащ и 5 мин след като свърши да говори бибито, осъзнаваш какви простотии е надрънкал. фараж не е по различен, вероятно това е общата черта на "героите". имах една колежка португалка, значи жените като й чуят гласа направо се разтапят , някакво въздействие им оказва на подсъзнателно ниво предполагам.
    Още чета книгата, после може да споделя още, но авторът отделя няколко неща, които абсолютно се повтарят при всички. Без да са в определен ред, просто това ми се е запомнило - високоемоционална реч на въпросните кандидати, съответно честа поява в медиите, защото те се "хранят" с такива неща - ББ е много добър пример, той казва често разни неща, кои смешни, кои "героични", които му осигуряват постоянно присъствие в медиите, а човешката психика е създадена така, че по-добре възприема лица и емоции - т.е. кандидати, които предизвикват емоции и често се появяват. Емоциите какви са май няма особено значение, но тези кандидати често всяват страх от въображаема предстояща или настояща криза - дори и да има проблем, който може да се решава или се решава, те го раздухват и го правят огромен, за да изтъкнат себе си като "спасителите в ръжта". Кампанията на Тръмп е разгледана доста подробно, в сравнение с тази на Хилари Клинтън, която определено се е справила силно зле, а той - много добре, въпреки че си е служил с много лъжи, много обиди и други неща, които всеки свестен човек би намерил за недопустими. Тези кандидати често лъжат - ясни примери са Маккарти( съответно създаденото понятие макартизъм), Никсън, Тръмп и много други. Друг пример - евреите са били около 1-2 процента от населението в Германия, когато Хитлер ги е обявил за корена на злото и за причините за всичко лошо - и е убедил германците, че това е така. Една лъжа, повторена сто пъти, става истина в ушите на избирателите, те просто приемат, че това е вярно, защото са гочували много пъти. Този принцип е известен отдавна, рекламата е основана на него, но в политиката го използват точно този тип висококонфликтни безморални политици - и за съжаление, те печелят много често напоследък, защото хората не знаят за тези механизми и се "хващат". Казва се, че Тръмп е наричал Хилари корумпирана и въпреки че след разследванията корупция не е потвърдена, в очите на много хора тя е завинаги елиминирана по този начин. Повечето от предизборните обещания на Тръмп не се изпълняват, но почитателите му са толкова влюбени в него, че дори това не може да ги отрезви. Ето го свежият пример и Фараж тук в Кралството - обяви, че източноевропейците са враг номер едно, сега цялата страна се бори срещу тях и гласува да се махне свободното придвижване, което нито някога е било абсолютно свободно, нито е нанесло някаква вреда на страната. Обаче в този механизъм логиката абсолютно отсъства...

29. ХАРЕСВАМ! deijei, Rosen77 liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Ще гласувате ли за eu парламент

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ти от коя раса си, че се чувстваш офендет!?!?! Питам очевидното защото: вие новите, сороските "демократи" тука незнаете от коя раса сте, какъв пол сте- т.е. незнаете в коя тоалетна да ходите да се изпикаете, празнувате фалшиви празници а ако ходите на църква го правите само за да видите новите си дрехи..... и псевдо- разговорът ви завършва с това колко гаден лъжец е Фараж и че ЕУ е раят на земята и вие сте му ангелите хранители, макар че вие не сте никви ангели а просто измамени наивни милениалс, сноу флеикс, които се чувствате застрашени всеки път като оцапате памперсите ..... визирам Ицето и Кеарни.
    В неделя, ако гласуваш , да не забравиш да сложиш х но номер 12

Напреднал
    Post Thanks / Like

Днеска трябва да обявят резултатите за Великобритания.
    Да видим...

Страница 4 от 5 ПървиПърви ... 2345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ще гласувате ли днес за кмет на Лондон?
    От ladyostrich във форум Event forum
    Отговори: 4
    Последно мнение: 03-05-2012, 12:39
  2. За кого ще гласувате на предстоящите избори?
    От Suzanne във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 261
    Последно мнение: 09-07-2009, 18:31
  3. Елате да гласувате във Fleet, Hampshire
    От emil във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 04-07-2009, 23:32
  4. Ще гласувате ли на 22 Октомври за Президент?
    От lordm във форум Анкети за сайта.
    Отговори: 26
    Последно мнение: 22-10-2006, 23:52
  5. Бихте ли си изтеглили паспорта за да гласувате?
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 26
    Последно мнение: 05-06-2005, 00:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker