Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 17 от общо 17
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Лятно часово време - на 31 март местим часовника с 1 час напред

е утре смяна на часовника/от едната стая в другата / та по този повод тази статия ми допадна.
    https://www.dw.com/bg/%D0%BC%D0%BE%D...%B5/a-48129569
    Всъщност смятам, че нямаше никаква нужда политиката да променя нещо по този въпрос, защото на мен така си ми харесва: радват ме дългите и светли летни вечери. И ще ми е много мъчно, когато през зимата трябва да чакаме чак до 9 и половина сутринта, за да стане светло (а във френски Бретан дори и по-късно).
    от утре ще се стъмва в 8, ако не се сменява времето колко още месеца трябва да чакам за да се стъмни в 8? не е добра идея смяна на времето. БРЕКСИТ!!!
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Лятно часово време - на 31 март местим часовника с 1 час напред

Един час не ни бърка кой знае колко, питай северните държави - половин година ден, половин година нощ.

3. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Лятно часово време - на 31 март местим часовника с 1 час напред

Само напомням, ако имате още механични часовници, които не се сменят автоматично.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. ХАРЕСВАМ! deijei, jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Само напомням, ако имате още механични часовници, които не се сменят автоматично.
    И не само механични. Обикновенните електронни часовници - независимо дали самостоятелни или вградени в нещо - също не се самонастройват автоматично.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

на мене ми повлия на сутрешната ерекция преди я получавах като се събудя а сега в рейса

9. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

След 2021 ще си я получаваш навреме

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    След 2021 ще си я получаваш навреме
    Не е напълно сигурно. Ами ако изберат „лятното часово време“?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е тогава кофти, ще му е доста трудно да използва ерекцията в лятното часово време

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Маитап ви се струва ....... но пича (баче Стийв) ще се явава на съд ..............да ви видим колко сте @БГ ХЕЛП@ и колко ще му помогнете вместо да рекламирате платените си услуги СПЕКУЛаНТИ и ИЗМаМНИЦИ!!!!!!!!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    на мене ми повлия на сутрешната ерекция преди я получавах като се събудя а сега в рейса
    Брат, от кога не си топвал чушката, щом започваш да се възбуждаш по англичанки от африкански произход. Февруари бях по работа в Лондон, само забулени и черни. Мале минах през един квартал, само арабели и цигания, бетер Филиповци.
    Тия с тяхната им толерантност, на нищо не им прилича държавата.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Брат, от кога не си топвал чушката, щом започваш да се възбуждаш по англичанки от африкански произход. Февруари бях по работа в Лондон, само забулени и черни. Мале минах през един квартал, само арабели и цигания, бетер Филиповци.
    След като са те пуснали през един кварталтия с тяхната им толерантност значи са по толеранти от теб.....расистче...!!!
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

16. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    както жени от всяка раса имат с красиви тела и кожа и миришат хубаво ..мене фереджета не ми пречат да ги усетя а черните са розови..ноу ай миин бро..

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Маитап ви се струва ....... но пича (баче Стийв) ще се явава на съд ..............да ви видим колко сте @БГ ХЕЛП@ и колко ще му помогнете вместо да рекламирате платените си услуги СПЕКУЛаНТИ и ИЗМаМНИЦИ!!!!!!!!!!
    е не са хората адвокати ..изчетох всичко в нета..може да отърва пандиза ако не клеймва че съм искал да го ударя но аз не го заплашвах само псувах...да им видя правосъдието може да ползвам стронг лангуидж но не съм расист

Старо куче
    Post Thanks / Like

е не са хората адвокати ..изчетох всичко в нета..може да отърва пандиза ако не клеймва че съм искал да го ударя но аз не го заплашвах само псувах...да им видя правосъдието може да ползвам стронг лангуидж но не съм расист
    що бе кво станало?

Старо куче
    Post Thanks / Like

а го има и тоя вариант
    Моят организъм сутрин изобщо не иска да става за работа, а тази част, която става, изобщо не мисли за работа...

21. ХАРЕСВАМ! steve, jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

steve ... май се повтаряш бре човече , само да не забравищ и чорапите в микровълновата пак
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

23. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението

steve ... май се повтаряш бре човече , само да не забравищ и чорапите в микровълновата пак
    повторението е майка на знанието и баща на затъпяването..от тоо джойнт мое съм станал малко тъп ...27 години ве4е 6е станат пуша ежедневно...как може да е легално на места а баш където аз живея винаги не ...няма справедливост на този свят ,сигурно и на другия няма, но пет пари не давам...smoke or die
    Последно редактирано от steve : 04-04-2019 на 15:52

25. БЛАГОДАРЯ никанор thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 14
    Последно мнение: 26-10-2014, 01:20
  2. Отговори: 6
    Последно мнение: 31-03-2013, 16:43
  3. За преминаването към лятно часово време ....
    От victor07 във форум Общ форум
    Отговори: 12
    Последно мнение: 25-03-2012, 04:12
  4. Лятно Часово Време - 27 Март 2011(Неделя)
    От Zara във форум Общ форум
    Отговори: 28
    Последно мнение: 26-03-2011, 23:00
  5. Лятно часово време - 28 Март 2010
    От Zara във форум Общ форум
    Отговори: 15
    Последно мнение: 28-03-2010, 08:03

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове