Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 100 от общо 100
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо аз подкрепям с две ръце Брекзит!

Печелим изборите според последните социологически проучвания.

Tories hold 16-point lead over Labour, according to poll
    Lead would be enough to give Boris Johnson’s Conservatives comfortable majority
    https://www.theguardian.com/politics...9-poll-tracker

Opinium says conservatives have highest share of vote since 2017 general election
    https://uk.reuters.com/article/uk-br...-idUKKBN1XX0LW

Хората за пореден път доказват, че искат Брекзит тук и сега, а не втори референдум. Нямам търпение най-после да напуснем загниващия ЕС!
    Последно редактирано от mate : 25-11-2019 на 13:39

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Печелим изборите според последните социологически проучвания.

https://www.theguardian.com/politics...9-poll-tracker

https://uk.reuters.com/article/uk-br...-idUKKBN1XX0LW

Хората за пореден път доказват, че искат Брекзит тук и сега, а не втори референдум. Нямам търпение най-после да напуснем загниващия ЕС!
    О супер с удоволствие , но Борис ви скрои голяма шапка с тази сделка . Само ти ли не разбра че Борис готви софт брексит и клекна пред условията на ЕУ . Спомняш ли си усмихнатите лица на ЕУ лидерите след като Борис сключи сделката с ЕУ . А ти какво печелиш от това ,,нищо . Мислиш че мизерния ти живот в тресавището ще се промени ли .
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2019 на 13:53

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Викаш, къде съм аз, къде си ти. Като взема американски сошъл секюрити номер тогава да се обаждам.

На почивка
    Post Thanks / Like

Викаш, къде съм аз, къде си ти. Като взема американски сошъл секюрити номер тогава да се обаждам.
    Казах че щом не можеш да се адаптираш при преместване от Англия в Германия например ,,не си достатъчно умен .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Така ли ви казват от централата на БСП и прекия ви началник Кгбеца генерал Решетников
    Какъв Решетников?!? Съвсем си изперкал от този цигански живот.
    Това да се местиш из целия свят и да се гордееш какви документи си събрал не е лесно. Дано поне на старост се почувстваш като у дома!

6. ХАРЕСВАМ! mate, DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Какъв Решетников?!? Съвсем си изперкал от този цигански живот.
    Това да се местиш из целия свят и да се гордееш какви документи си събрал не е лесно. Дано поне на старост се почувстваш като у дома!
    Ти първи казваш че моя живот е цигански , аз казвам чe твоя живот е цигански . Каквото повикало такова се обадило . Това че си ограничен и тесногръд в мисленето не е мой проблем .
    Последно редактирано от kanarinapred : 25-11-2019 на 16:30

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами докато си набавят документите, умират от глад и студ. Е защо да спра да говоря за това, което ми се говори - за да ти угодя на тебе, който се скъсваш да ми пишеш грубиянски отговори? Голям смях. Като искаш да не се отегчаваш, подминавай ми мненията, елементарно е. Аз така подминавам повечето от твоите, както и на други, които съм преценила, че само се заяждат и нищо интересно не казват.
    Еми дай и аз да ходя да се наредя, щом не искат документи, не че съм го закъсал, ама за какво да си оставям парите в лидъл,азда и теско, а не например в магазина на самсунг или кварталната кръчма.
    А това че в България искат документи е съвсем нормално. На хората им писна да гледат разни типове да слизат от последен модел s класа, с ланци и да взимат социални пакети и да се пишат за болни, с разни телкове до живот
    Последно редактирано от dimi_m : 26-11-2019 на 04:57

На почивка
    Post Thanks / Like

кво са хванахте за супите на бедните . Милони тонове храна изхвърлят супермаркетите в Европа . Само и само да не намалят цените . Не гледате богатите как крият данъци с милиарди . Ограбват средната класа докато е унищожат в целия свят .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

В UK това не е проблем. Голям % от дълготрайните храни с изтичащ срок на годност /под 3 месеца/ се даряват на food banks. Малотрайните/пресните с изтичащ срок на годност се намаляват наполовина, а понякога и на няколко пенса.

11. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

И в УК се хвърлят милиони тонове храна . Като работих в кео филмс имаше документален филм точно за това

На почивка
    Post Thanks / Like

В UK това не е проблем. Голям % от дълготрайните храни с изтичащ срок на годност /под 3 месеца/ се даряват на food banks. Малотрайните/пресните с изтичащ срок на годност се намаляват наполовина, а понякога и на няколко пенса.
    Твоята УК е най долната и неблагодарна държава в Европа , ще си плати за всичките гадории , които е вършила последните петстотин години . Като че ли господ правилно е наказал тази нация да живее на изолиран остров с отвратителен климат .
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-11-2019 на 08:36

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ти мразиш всичко и всички. Не си щастлив.

UK е най-демократичната страна в Европа, с най-защитени права на работника, най-стриктни разпоредби за здраве и безопасност, най-взискателни изисквания към всеки работодател.

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти мразиш всичко и всички. Не си щастлив.

UK е най-демократичната страна в Европа, с най-защитени права на работника, най-стриктни разпоредби за здраве и безопасност, най-взискателни изисквания към всеки работодател.
    Това просто не е вярно , аз бях в швеция на 01.01.2007 . Бях най щастливия човек на планетата че България стана член на ЕУ . В Германия Белгия Люксембург Франция , Холандия и тн правата на работниците са много по добре защитени от УК . Знаеш ли колко строителни работници са на единден контракт в УК и колко минават през агенции и ъмбрела счетоводство за да отидат на работа . Масово строителни работници охранители , работници в хотели работят през агенции по 55+ часове на седмица. Което е забранено по европейското законодателство . Матейчо вземи се скрии с глупостите за възхвала към УК . Матейчо знаеш ли че в Германия Моловете са затворени в неделя за да може работниците да си почиват . Знаеш ли че в Германия болничните се плащат на 100 % .
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-11-2019 на 11:23

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

При положение, че часовете им се заплащат не виждам нищо нередно и по 60 часа да работят. Ако не им харесват условията, винаги могат да напуснат.
    UK e търговска и шопинг нация. Ако им затвориш моловете и сладкарниците в неделя ще стане народна революция. Това не са ти овчедушните и изпълнителни немци дето си кротуват и спазват стриктно спуснатото отгоре.
    Отделно, в моловете и заведенията работят предимно млади хора /18-20-годишни/ студенти. Защо трябва да ги лишиш от този ден да изкарат малко допълнителни джобни. Проумей, че не всички са гурбетчии на възраст като теб. Има млади и здрави българи дето и по 70 часа могат да работят, в същото време има студенти, за които и 10-15 часа седмично са достатъчни. UK предлага най-гъвкавата работна седмица в Европа и света.

17. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

При положение, че часовете им се заплащат не виждам нищо нередно и по 60 часа да работят. Ако не им харесват условията, винаги могат да напуснат.
    UK e търговска и шопинг нация. Ако им затвориш моловете и сладкарниците в неделя ще стане народна революция. Това не са ти овчедушните и изпълнителни немци дето си кротуват и спазват стриктно спуснатото отгоре.
    Отделно, в моловете и заведенията работят предимно млади хора /18-20-годишни/ студенти. Защо трябва да ги лишиш от този ден да изкарат малко допълнителни джобни. Проумей, че не всички са гурбетчии на възраст като теб. Има млади и здрави българи дето и по 70 часа могат да работят, в същото време има студенти, за които и 10-15 часа седмично са достатъчни. UK предлага най-гъвкавата работна седмица в Европа и света.
    Ти що не работиш по 60- 70 часа на седмица бе тарикат . Говорите в очите на хората глупoсти и сами си вярвате . По европейското законодателство за да работиш повече от 48 часа се иска писмено съгласие на работника . В УК масово се заобикаля закона .
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-11-2019 на 12:37

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Не ми пука за европейското законодателство. Аз съм в UK и признавам само местното такова.

На почивка
    Post Thanks / Like

Не ми пука за европейското законодателство. Аз съм в UK и признавам само местното такова.
    За това откачайте котвата на сала (ук) и сбогом гергино . Изолирайте се , на никого няма да липсвате . Европейците дори на еск урзия не трябва да отиват в УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 26-11-2019 на 13:06

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

. В Германия Белгия Люксембург Франция , Холандия и тн правата на работниците са много по добре защитени от УК . Знаеш ли колко строителни работници са на единден контракт в УК и колко минават през агенции и ъмбрела счетоводство за да отидат на работа . Масово строителни работници охранители , работници в хотели работят през агенции по 55+ часове на седмица. Което е забранено по европейското законодателство . Матейчо вземи се скрии с глупостите за възхвала към УК . Матейчо знаеш ли че в Германия Моловете са затворени в неделя за да може работниците да си почиват . Знаеш ли че в Германия болничните се плащат на 100 % .
    А ти знаеш ли, че като бях в Русия видях само руснаци. Като бях в ЮАР видях само южноафриканци - от различни етноси, но всички се чувстваха южноафиканци. Като бях в Брюксел видях предимно чалми и тарамбуки
    Ето затова Европейският проект се провали. Европа стана Еврабия, хората загубиха вяра в Европейските институции.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Rewrite Your Future: Register to Vote by 11.59pm Tonight

https://www.facebook.com/JeremyCorby...9703836469535/

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Това видео е причината защо никой нормален не би гласувал за Корбин и защо Лейбъристите няма да спечелят изборите.

На почивка
    Post Thanks / Like

А ти знаеш ли, че като бях в Русия видях само руснаци. Като бях в ЮАР видях само южноафриканци - от различни етноси, но всички се чувстваха южноафиканци. Като бях в Брюксел видях предимно чалми и тарамбуки
    Ето затова Европейският проект се провали. Европа стана Еврабия, хората загубиха вяра в Европейските институции.
    А защо не отидеш да живееш в Русия или южно африканската република , матей наглоста ти и безчестието ти нямат граници . Русофилите , путинисти са вредни за България и слава на бога че Бойко Борисов ви мачка на всички избори където ви хване .

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

При положение, че часовете им се заплащат не виждам нищо нередно и по 60 часа да работят. А. UK предлага най-гъвкавата работна седмица в Европа и света.
    тук си мега прав работя 2или 3дневна седмица да съм ок

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

явно общувам само с ненормални хора... в УК може да не спечелят but LONDON LIKES JEREMY !!още на референдума се видя

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

А защо не отидеш да живееш в Русия или южно африканската република , матей наглоста ти и безчестието ти нямат граници . Русофилите , путинисти са вредни за България и слава на бога че Бойко Борисов ви мачка на всички избори където ви хване .
    Защото не съм чергар като теб. Искаш отговор - давам ти го.
    Аз съм устроен тук, защо да скитам като теб от държава на държава, от град на град.

Бойко Борисов е най-големият путинист. За 10 години на власт няма едно изказване против Путин, напротив мазни му се постоянно и му подари кученце българска овчарка
    Обаче твоят мозък няма капацитета дори да осмисли това.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    тук си мега прав работя 2или 3дневна седмица да съм ок
    Върви обясни на канарчето, че на всички искат 40-часова работна седмица. На някои 40 часа са им малко, на други като теб 40 часа са им много. Трети искат да работят по 3 дни по 12 часа и после 4 дни да си почиват. UK пазара на труда предлага всякакви опции

29. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 33
    Последно мнение: 23-10-2017, 05:22
  2. Да караш автомобил без ръце...... глоба и съд
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 09-01-2014, 00:50
  3. В чии ръце е България?
    От vladur1 във форум Интересни статии
    Отговори: 33
    Последно мнение: 28-05-2012, 10:58
  4. Крем за ръце/лице