Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 7 ПървиПърви ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 125 от общо 175
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо аз подкрепям с две ръце Брекзит!

https://www.plovdiv24.bg/novini/mejd...m-dete-1058674 . Младeж заряза гаджето си, след като роди второто му дете. Причината е наистина шокираща - любовна афера с нейната майка.

24-годишната Джес Олдридж твърди, че връзката между майка й Джорджина (44) и нейния приятел Райън Шелтън (29) започнала по време на пандемията.

Джес била бременна с момче, което Райън видял за кратко по време на раждането, преди да прекрати връзката с нея заради връзката му с бабата на децата.

"Това е предателство. Очаквате бабата да се влюби в бебето - не в бащата. Майка ми трябваше да е баба на двете ми деца и да ми помага в грижите за тях, но вместо това тя ми заби нож в сърцето и ми взе мъжа".

Ето малко предистория. Младата двойка се мести в дома на бабата, а младежът си намира работа като продавач на автомобилни части. Дъщерята е в напреднала бременност, когато бабата и младият мъж започват да се виждат тайно и да се отдават на разврат.

"Виждах флирта между Райън и майка ми. Наблюдавала съм как се шегуват в кухнята всяка вечер, докато си пият ром. Мълчах си, защото все пак бях бременна и не исках допълнителни проблеми. Мислех, че всичко между тях ще отмине", разказва още Джес

Когато попитала майка си и партньора си относно първоначалните й подозрения, те категорично отрекли.

Джес родила бебето сина си в Глостършир на 28 януари. Райън отишъл на свиждане при нея в болницата. Прекарал малко време с детето си и се прибрал вкъщи. Оттам е изпратил есемес на Джес, че прекратява 3-годишната им връзка.

Безсрамната баба най-накрая признала на дъщеря си за връзката:

"Не можем да контролираме в това в кого да се влюбим“. Това е казала е 44-годишната Джордина на дъщеря си.

Съпругът на Джорджина – 56-годишният Ерик, засега пази мълчание по въпроса.

“Татко въобще не се справя с всичко това. Съсипан е, тъгува много. Тя винаги е било негова опора и сега не знае как да продължи без нея. Всички се чувстваме предадени от мама. Изгубих и майка, и мъж", коментира Джес.
    Последно редактирано от kanarinapred : 05-03-2021 на 09:08

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Не ми пука за европейското законодателство. Аз съм в UK и признавам само местното такова.
    Много са готини англосаксонците нали Матейчо . Къде е това Глостършир , някъде до бирмингам , чети горе в статията , още ли си горд
    Последно редактирано от kanarinapred : 05-03-2021 на 09:15

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Четох я още преди седмица някъде. Имаше я дори по БГ сайтовете. Любовта е сляпа.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Четох я още преди седмица някъде. Имаше я дори по БГ сайтовете. Любовта е сляпа.
    Англосаксонското население на острова е малко извратено има много примери за това и в исторически план . Хубаво , че бяха европейците през последните 50 години , които живяха на острова , та и англичаните да заприличат на европейци

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Ти уви живя само 10 години на острова и англичаните не са започнали да приличат на канари!!!!
    "The war is over"- Nigel Farage
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Ти уви живя само 10 години на острова и англичаните не са започнали да приличат на канари!!!!
    Англичаните повече приличат на пеперуди и пуяци от колкото на канари !!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Англичаните повече приличат на пеперуди и пуяци от колкото на канари !!!!
    Значи 50 годишното влияние на "европейците" е повлияло.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Значи 50 годишното влияние на "европейците" е повлияло.
    1973 година икономиката на Великобритания е била катастрофа и се молят да влезнат в ЕУ .Преди това Генерал де Гол два пъти им отхвърля молбата . Защото много добре е знаел , че британците не е трябвало да бъдат допуснати .Историята доказа , че Генерал Де Гол е бил с правилно мнение

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Генерал Де Гол също така изважда Франция от НАТО за няколко години.

Ха дано генерал РАДЕВ да последва неговия пример!!

10. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Много са готини англосаксонците нали Матейчо . Къде е това Глостършир , някъде до бирмингам , чети горе в статията , още ли си горд
    Ти нали си либерален и демократичен човек? Какво те бърка с кого си го слагат англичаните?

UK е свободна държава, за разлика от Германия.

12. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти нали си либерален и демократичен човек? Какво те бърка с кого си го слагат англичаните?

UK е свободна държава, за разлика от Германия.
    Разликата между Британия и Германия е , че Германия е по богата държава , с по добро здравеопазване , с по добра социална система , с по добра индустрия . След като Британия сама напусна , то сега Европа много по лесно ще прокарва интересите си , а Германия ще спечели най много от това .
    Последно редактирано от kanarinapred : 05-03-2021 на 14:14

Старо куче
    Post Thanks / Like

Генерал Де Гол също така изважда Франция от НАТО за няколко години.

Ха дано генерал РАДЕВ да последва неговия пример!!
    Ама ти наистина си вярваш на тези щуротии , страхотно ме забавляваш , България е член на НАТО И ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ , а Генерал Радев е Натовски генерал

Post Thanks / Like

Разликата между Британия и Германия е , че Германия е по богата държава , с по добро здравеопазване , с по добра социална система , с по добра индустрия . След като Британия сама напусна , то сега Европа много по лесно ще прокарва интересите си , а Германия ще спечели най много от това .
    Главната разлика м/у Великобритания и Германия е че в Германия триумфалните американски воиски я държат окупирана от 1945.....
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Главната разлика м/у Великобритания и Германия е че в Германия триумфалните американски воиски я държат окупирана от 1945.....
    Не сме 1945 , а 2021 и руските колхозници победители се изнесоха от Германия още 1990 година . Американците и те се изнасят от Германия до няколко години .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Генерал Де Гол извади Франция от НАТО и си поиска обратно златото от САЩ. Докараха му го с кораби, а не го платиха с американски хартийки - долари.

Време е България да поиска пари за американските бази в страната от Джо Байдън и Столтенберг. Или да си обират крушите!

18. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Не сме 1945 , а 2021 и руските колхозници победители се изнесоха от Германия още 1990 година . Американците и те се изнасят от Германия до няколко години .
    Това можеше да стане при Тръмп но при Байдън ще стане когато ти цъфнат налъмите в банята хахахахахааа сами си го начукахте!!!!
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това можеше да стане при Тръмп но при Байдън ще стане когато ти цъфнат налъмите в банята хахахахахааа сами си го начукахте!!!!
    Голям кеф как Доналд Тръмп като насран напусна белия дом .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Голям кеф как Доналд Тръмп като насран напусна белия дом .
    Голям и твърд си набихте с тоя дементен старец. Тепърва ще го ядете големия, Иран вече не бръснат Щатите за слива.

Нито Тръмп ще вкарате в затвора, нито ще управлявате. Губернатора на Тексас вече не се съобразява с Дементния Джо и отмени носенето на маски в щата. Ресторанти, паркове, кина отвориха врати пред смаяния поглед на властите във Вашингтон.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Голям и твърд си набихте с тоя дементен старец. Тепърва ще го ядете големия, Иран вече не бръснат Щатите за слива.

Нито Тръмп ще вкарате в затвора, нито ще управлявате. Губернатора на Тексас вече не се съобразява с Дементния Джо и отмени носенето на маски в щата. Ресторанти, паркове, кина отвориха врати пред смаяния поглед на властите във Вашингтон.
    Много боли знам , още не можете да преживеете загубата на Доналд Тръмп . Аз съм супер щастлив , че президент на Съединените щати е Джо Байдън , това са добри новини за НАТО и евроатлантическите структури и лоша новина за джуджето в Кремъл .
    Последно редактирано от kanarinapred : 06-03-2021 на 15:18

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred;763289[COLOR="#FF0000"
    ]Много боли знам ,[/COLOR] още не можете да преживеете загубата на Доналд Тръмп . Аз съм супер щастлив , че президент на Съединените щати е Джо Байдън , това са добри новини за НАТО и евроатлантическите структури и лоша новина за джуджето в Кремъл .
    Много ме боли куrа за твоя Баидън, НАТО и евроатлантическите ти структури и цености......днес получих такова нещо от БГ хелп ......ти си им ревал, не те ли е срам.....BGHelp е офлайн
    Модератор

Post Thanks / Like
    По подразбиране Получихте бележка от модератор в BGHelp Форум
    Скъпи DONALD TRUMP,

Вие получихте бележка от модератор в BGHelp Форум.

Причина:
    -------
    Лични обиди

Уважаеми потребителю,

Личните обиди към останалите участници във форума БГХелп са забранени. Моля, припомнете си текста на т. 12 от Потребителския договор за ползване на форума БГХелп, който нарушава цитираното по-долу Ваше мнение.

12. Бъдете учтиви и се отнасяйте с уважение към другите потребители. Моля, кликнете тук за пояснения
    12.1. Атакувайте аргументите, а не автора им. Не публикувайте теми и мнения, целящи провокация или разстройване на другите потребители (flaming, trolling). Моля, кликнете тук за пояснения.
    Мнението е редактирано/изтрито. Най-учтиво Ви молим за в бъдеще да се въздържате от подобни думи. Ако след прочитането на горните текстове не разбирате защо получавате това наказание, моля, попитайте, като отговорите на това съобщение. Благодарим Ви за разбирането и Ви пожелаваме приятен престой във форумите на BGHelp.co.uk

Модератор
    -------

Оригинално мнение:
    http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?p=763281
    Ах колко е жалко да си русофил колхозник текезесар от ямболско .
    Мозъчно си в края на 50-тена миналия век но възрастност си края на 80 -те голдън иарс, напикаваш се, насираш се, приказваш много и не чуваш!!!!
    Бележките от модератор напомнят за форумните правила, с които сте се съгласили преди регистрацията и който се очаква от Вас да разбирате и спазвате.
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-03-2021 на 03:26
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не виждам нищо обидно в колхозник текезесар от ямболско . Както и работник на полето или човек , които се грижи за животните . Казвам само че при Тодор Живков за такива хора се искаше да придобият гражданство за да живеят легално в София и Пловдив
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-03-2021 на 06:49

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много ме боли куrа за твоя Баидън, НАТО и евроатлантическите ти структури и цености......днес получих такова нещо от БГ хелп ......ти си им ревал, не те ли е срам.....BGHelp е офлайн
    Модератор

Post Thanks / Like
    По подразбиране Получихте бележка от модератор в BGHelp Форум
    Скъпи DONALD TRUMP,

Вие получихте бележка от модератор в BGHelp Форум.

Причина:
    -------
    Лични обиди

Уважаеми потребителю,

Личните обиди към останалите участници във форума БГХелп са забранени. Моля, припомнете си текста на т. 12 от Потребителския договор за ползване на форума БГХелп, който нарушава цитираното по-долу Ваше мнение.

12. Бъдете учтиви и се отнасяйте с уважение към другите потребители. Моля, кликнете тук за пояснения
    12.1. Атакувайте аргументите, а не автора им. Не публикувайте теми и мнения, целящи провокация или разстройване на другите потребители (flaming, trolling). Моля, кликнете тук за пояснения.
    Мнението е редактирано/изтрито. Най-учтиво Ви молим за в бъдеще да се въздържате от подобни думи. Ако след прочитането на горните текстове не разбирате защо получавате това наказание, моля, попитайте, като отговорите на това съобщение. Благодарим Ви за разбирането и Ви пожелаваме приятен престой във форумите на BGHelp.co.uk

Модератор
    -------

Оригинално мнение:
    http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?p=763281
    Ах колко е жалко да си русофил колхозник текезесар от ямболско .
    Мозъчно си в края на 50-тена миналия век но възрастност си края на 80 -те голдън иарс, напикаваш се, насираш се, приказваш много и не чуваш!!!!
    Бележките от модератор напомнят за форумните правила, с които сте се съгласили преди регистрацията и който се очаква от Вас да разбирате и спазвате.
    От както пиша в БГ ХЕЛП НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОПЛАКВАЛ НА МОДЕРАТОРИТЕ за разлика от матейчо и много други хора , Аз съм най наказвания човек в историята на Бг Хелп само защото не харесвам Британия и Брекзит . За разлика от Мила , която твърди че вече не е модератор , явно новия модератор си гледа качествено работата .
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-03-2021 на 07:12

Старо куче
    Post Thanks / Like

Просперитета на Британия през последните 40 години беше благодарение на това , че бяха член на Европейския съюз , преди 1973 година и сега виждаме как Британия изпитва неимоверни икономически неуспехи .

Post Thanks / Like

Не виждам нищо обидно в колхозник текезесар от ямболско . Както и работник на полето или човек , които се грижи за животните . Казвам само че при Тодор Живков за такива хора се искаше да придобият гражданство за да живеят легално в София и Пловдив
    Вари го печи го на гайда мирише.
    M E G A + M A G A
    DONALD TRUMP 4EVA

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вари го печи го на гайда мирише.
    Това се отнася за теб в пълна степен , ямболския!!

Страница 5 от 7 ПървиПърви ... 34567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 49
    Последно мнение: 14-03-2021, 16:55
  2. Да караш автомобил без ръце...... глоба и съд
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-01-2014, 23:50
  3. В чии ръце е България?
    От vladur1 във форум Интересни статии
    Отговори: 33
    Последно мнение: 28-05-2012, 10:58
  4. Крем за ръце/лице