Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 100
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо аз подкрепям с две ръце Брекзит!

От години работя с различни държавни институции (и от най-високо ниво) и досега никой не се шашка особено от Брекзит, без разлика дали им харесва или не. Британците са корав народ и ще си излязат при най-добри за тях условия. Ако излязат без сделка, значи това е най-доброто решение за този момент.

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    От години работя с различни държавни институции (и от най-високо ниво) и досега никой не се шашка особено от Брекзит, без разлика дали им харесва или не. Британците са корав народ и ще си излязат при най-добри за тях условия. Ако излязат без сделка, значи това е най-доброто решение за този момент.
    Дали? Даже в брекзит район който си е тори избират римейн МП.Съвпадение? Ни мисла...
    Последно редактирано от Carlsberg : 02-08-2019 на 10:40

Старо куче
    Post Thanks / Like

Boris Johnson has suffered a major blow after the Conservatives were beaten by the Liberal Democrats in the Brecon and Radnorshire byelection.

The victory for Jane Dodds means the new prime minister’s working majority in the House of Commons has been cut to just one.
    https://amp.theguardian.com/politics...ajority-to-one
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

4. ХАРЕСВАМ! itso, Kearny liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Ха,комунизъма се завърнал.Скоро и посещения от Люблянка да очакваме.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Дарт Вейдър да вземе властта и да прекръстят Англия на Звездата на емигрантите

7. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

251.77 на месец, ако нямате партньор и сте под 25 години;

• 317.82 на месец, ако нямате партньор и сте на или над 25 години;

• 395.20 на месец, ако сте двойка и двамата сте под 25 години;

• 498.89 на месец, ако сте двойка и поне единият от вас е на или над 25 години. Универсал кредит замени почти всички социални помощи в УК и това всичко стана заради брексит . Британците живеят в мизерия , голяма част от тях . Не се живее лесно без достатъчно слънчеви дни в годината . Облачно време и постояно да вали ситен дъжд . Премахнаха и housing benefit , a кансел жилища са пълни с влага и бактерии . Незнам кой възрастен човек да иска да живее по този начин в мухлясали квартири на универсал кредит или 650 паунда пенсия . Наемите на тези мухливи канселски жилища скочиха до 80 % от реалните наеми . Слагат и камери да не би да си вземеш квартирант при теб в канселското жилище . През зимата трябва да стоиш на студено , а ако ти останат 20 паунда за храна на седмица си герой . Работил съм Ремувалс и за 5 години съм преместил над 2500 клиенти (5000 адреса) работил съм и секюрити в пробеишан офиси , толкова добре познавам УК . Видях хиляди човешки съдби на британци от най богатите до най бедните . Аз знам какво представлява УК реално .
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-11-2019 на 08:57

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението

• 498.89 на месец, ако сте двойка и поне единият от вас е на или над 25 години. Универсал кредит замени почти всички социални помощи в УК и това всичко стана заради брексит . Британците живеят в мизерия , голяма част от тях . Не се живее лесно без достатъчно слънчеви дни в годината . Облачно време и постояно да вали ситен дъжд . Премахнаха и housing benefit , a кансел жилища са пълни с влага и бактерии . Незнам кой възрастен човек да иска да живее по този начин в мухлясали квартири на универсал кредит или 650 паунда пенсия . Наемите на тези мухливи канселски жилища скочиха до 80 % от реалните наеми . Слагат и камери да не би да си вземеш квартирант при теб в канселското жилище . През зимата трябва да стоиш на студено , а ако ти останат 20 паунда за храна на седмица си герой . Работил съм Ремувалс и за 5 години съм преместил над 2500 клиенти (5000 адреса) работил съм и секюрити в пробеишан офиси , толкова добре познавам УК . Видях хиляди човешки съдби на британци от най богатите до най бедните . Аз знам какво представлява УК реално .
    Това са социалистически помощи за неудачници. Не съм взел и паунд от държавата тук, нито планирам. Аз лично бих премахнал всички помощи за да не се стимулира безделничеството.

10. БЛАГОДАРЯ nesi thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven, nesi liked this post
    Recommend treven recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Това са социалистически помощи за неудачници. Не съм взел и паунд от държавата тук, нито планирам. Аз лично бих премахнал всички помощи за да не се стимулира безделничеството.
    Голям залък хапни , голяма дума не казвай . Може да се разболее човек , може да катастрофира с кола и да загуби работата си след тежки увреждания . Живота и света са несправедливи . Навлизат нови технологии , много работни места ще се изгубят . В 21 век трябва да докажем че хората сме интелигентни , щастието не е в материални придобивки , пари и власт . Този път води човечеството към самоунищожение ..
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-11-2019 на 12:04

Старо куче
    Post Thanks / Like

Има си застраховки за такива събития.
    А за новите технологии се иска адаптация и саморазвитие.

Не можеш да седиш на врата на своите съграждани, не е честно просто.

13. ХАРЕСВАМ! Мила, treven liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

• 498.89 на месец, ако сте двойка и поне единият от вас е на или над 25 години. Универсал кредит замени почти всички социални помощи в УК и това всичко стана заради брексит .
    Продължаваш да пишеш глупост след глупост за универсалния кредит. Това, което си написал, е само едната съставка на универсалния кредит, а има и за жилище, както и други. Изобщо не е без значение дали говорим за хора в трудоспособна възраст или за болни или за пенсионери, там нещата са съвсем различни от гледна точка на помощите. Това, което е вярно, е че с универсалния кредит вече не става чак толкова лесно да се получават помощи и да живееш на гърба на държавата, защото той е един вид помощ за безработица. Вече не може безкрайно да се правиш, че не можеш да си намериш подходяща работа и да цицаш държавата, както беше преди. Струва ми се, че ти си си правил сметки да живееш така, защото други са го правили, но тази манда просто свърши и сега си разочарован.

Другата лъжа, която упорито продължаваш да разпространяваш, че универсалният кредит бил заради брексит. Истината е, че въвеждането му започна през 2013 г., когато никой не беше чувал думата "брексит" и не се говореше нищо за това. Въведе се по други причини. Една от които е да се прекрати практиката на британските михлюзи, които с поколения живяха на помощи, без дори да се опитат да работят.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Универсал кредит замени почти всички социални помощи в УК …
    Това е … чул-недоразбрал!
    Универсал кредит не замени, а обедини бенефитите. С една апликация кандидатстваш за всичко допустимо!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Това е … чул-недоразбрал!
    Универсал кредит не замени, а обедини бенефитите. С една апликация кандидатстваш за всичко допустимо!
    Адвоката на Мила , да ти разясня замени ги . Макар че играта с думи в случая е без значение . Universal credit (UC) is a new benefit that is gradually replacing working tax credit and child tax credit as well as some other means-tested benefits. It is being introduced gradually across the country.
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-11-2019 на 19:19

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Продължаваш да пишеш глупост след глупост за универсалния кредит. Това, което си написал, е само едната съставка на универсалния кредит, а има и за жилище, както и други. Изобщо не е без значение дали говорим за хора в трудоспособна възраст или за болни или за пенсионери, там нещата са съвсем различни от гледна точка на помощите. Това, което е вярно, е че с универсалния кредит вече не става чак толкова лесно да се получават помощи и да живееш на гърба на държавата, защото той е един вид помощ за безработица. Вече не може безкрайно да се правиш, че не можеш да си намериш подходяща работа и да цицаш държавата, както беше преди. Струва ми се, че ти си си правил сметки да живееш така, защото други са го правили, но тази манда просто свърши и сега си разочарован.

Другата лъжа, която упорито продължаваш да разпространяваш, че универсалният кредит бил заради брексит. Истината е, че въвеждането му започна през 2013 г., когато никой не беше чувал думата "брексит" и не се говореше нищо за това. Въведе се по други причини. Една от които е да се прекрати практиката на британските михлюзи, които с поколения живяха на помощи, без дори да се опитат да работят.
    Това ,,което съм написал е истина . Това че се отпуска универсал кредит и за подпомагане за наема е още по зле . Защото се плаща само процент от наем , отопление и тн . Защото доплащаш от джоба си останалото . За това и ти остават по около 20 паунда за храна на седмица . Пълна мизерия . През споменатата от теб 2013 цялата кафява преса на острова вече се беше настроила здраво против източно европейците и ги храчеше мощно . Още тогава се говореше повсеместно за излизане на УК от ЕУ . Фуд банките за безплатна мизерна храна са се увеличили драстично в УК . Да им е честит брексит.
    Последно редактирано от kanarinapred : 14-11-2019 на 19:27

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз съм се отвратил от Великобритания . Така , че мога да благодаря само на Брексит че ми отвори очите , иначе още щях да гния в УК

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Това ,,което съм написал е истина . Това че се отпуска универсал кредит и за подпомагане за наема е още по зле . Защото се плаща само процент от наем , отопление и тн . Защото доплащаш от джоба си останалото . За това и ти остават по около 20 паунда за храна на седмица . Пълна мизерия . През споменатата от теб 2013 цялата кафява преса на острова вече се беше настроила здраво против източно европейците и ги храчеше мощно . Още тогава се говореше повсеместно за излизане на УК от ЕУ . Фуд банките за безплатна мизерна храна са се увеличили драстично в УК . Да им е честит брексит.
    Нищо от това, което пишеш за системата на помощите, не е истина, защото пишеш полу-истини, че и тях изкривяваш. Известен метод за лъжи и заблуждения. Или не знаеш, или нарочно лъжеш.

И при старата система на помощите, и при новата имаше категории хора и жилища, при които се плаща целия наем, както и такива, на които се плаща процент. Не са доволни от него такива като тебе, в работоспособна възраст, които искат хем да работят на черно, хем да изкарват много пари, хем държавата да им плаща всичко или пък да спрат да работят, щото така им е кефнало и да им се заплаща всичко. Както бях писала и преди - не познаваш системата, затова си имал нереалистични очаквания, след което като не са се сбъднали, си много разгневен - и сипеш жлъч и лъжи вече колко години.

Споменатата 2013 година е годината, в която започнаха да ВЪВЕЖДАТ универсалния кредит, а е започнато да се работи още няколко години преди това - през септември 2009-та е публикуван първият доклад по въпроса (т.е. работата е започнала още преди това) . И е смешно да се говори, че е измислена заради европейците, при положение, че те са 3 милиона на фона на над 60-те милиона общо население на Кралството. Колкото за фуд банките - ами да, има ги. Щеше да е хубаво да ги има и в България, за да може хората, когато са в затруднено положение, да отидат и да получат чиста храна за вкъщи, а не да трябва да ровят по кофите за остатъци и да избират - храна или отопление или да просят масово по улиците.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

20. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, steve liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз съм работил по UC, няма нищо общо с брекзит.

22. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

От 2021 трябва като ЕУ ситизен да имаш осигурена работа за да отидеш в УК . И кво , почти нищо не се промени . Аз ви казах ще клекнат торите .

На почивка
    Post Thanks / Like

Нищо от това, което пишеш за системата на помощите, не е истина, защото пишеш полу-истини, че и тях изкривяваш. Известен метод за лъжи и заблуждения. Или не знаеш, или нарочно лъжеш.

И при старата система на помощите, и при новата имаше категории хора и жилища, при които се плаща целия наем, както и такива, на които се плаща процент. Не са доволни от него такива като тебе, в работоспособна възраст, които искат хем да работят на черно, хем да изкарват много пари, хем държавата да им плаща всичко или пък да спрат да работят, щото така им е кефнало и да им се заплаща всичко. Както бях писала и преди - не познаваш системата, затова си имал нереалистични очаквания, след което като не са се сбъднали, си много разгневен - и сипеш жлъч и лъжи вече колко години.

Споменатата 2013 година е годината, в която започнаха да ВЪВЕЖДАТ универсалния кредит, а е започнато да се работи още няколко години преди това - през септември 2009-та е публикуван първият доклад по въпроса (т.е. работата е започнала още преди това) . И е смешно да се говори, че е измислена заради европейците, при положение, че те са 3 милиона на фона на над 60-те милиона общо население на Кралството. Колкото за фуд банките - ами да, има ги. Щеше да е хубаво да ги има и в България, за да може хората, когато са в затруднено положение, да отидат и да получат чиста храна за вкъщи, а не да трябва да ровят по кофите за остатъци и да избират - храна или отопление или да просят масово по улиците.
    Толкова много ги болеше англичаните че някакви си българи като ЕУ ситизенс имаха равни права с тях и взимаха такс кредити и хаусинг бенефит ЧЕ ти е бедна фантазията . Лицата им.се изкривяваха от яд

На почивка
    Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Ти май не познаваш системата, щом незнаеш по какъв начин можеш да вземеш помощи. Братята румънци палати в румъния си вдигнаха от тукашните помощи, даже и филм преди време даваха по ввс... Преди няколко седмици бях на едно обучение/ семинар в Лондон и пича( лектора) си го каза директно ,много е важно в тая държава да познаваш добър адвокат и счетоводител и да са ти приятели- животът ще ти стане по лек. А това,че ти не знаеш вратичките, неозначава,че другите не ги знаят и не се възползват да дърпат помощи.

На почивка
    Post Thanks / Like

В всеки квартал на лондон имаше офис в които можеше да отидеш да си пуснеш хаусинг бенефит през 2007 . Първо ги затвориха където има най много източно европейци . Замяната на хаусинг бенефита и такс кредитите с универсал кредит стана основно заради източноевропейците . С удоволствие ще гледам как една лоша нация отива по дяволите . Претопяването и ще стане по бързо като пресекат потока от източноевропейци към острова .
    Последно редактирано от kanarinapred : 19-11-2019 на 19:32

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, всичките тези поляци които дойдоха след 2007-ма без пукнат грош и наводниха улиците на Лондон. Най-лошото е , че имиграционните не могат да ги върнат вкъщи, защото ЕС поддържа свободното движение на бездомници и просяци.

На почивка
    Post Thanks / Like

пълни глупости всичките просяци по метрото на спирката отвънка и които са седнали по улицата са бели англичани . Отиди и говори с тях . Аз съм говорил

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти май не познаваш системата, щом незнаеш по какъв начин можеш да вземеш помощи. Братята румънци палати в румъния си вдигнаха от тукашните помощи, даже и филм преди време даваха по ввс... Преди няколко седмици бях на едно обучение/ семинар в Лондон и пича( лектора) си го каза директно ,много е важно в тая държава да познаваш добър адвокат и счетоводител и да са ти приятели- животът ще ти стане по лек. А това,че ти не знаеш вратичките, неозначава,че другите не ги знаят и не се възползват да дърпат помощи.
    Дими, не се научи, като не познаваш хората и не знаеш нищо за тях, да им обясняваш какво знаят и какво не знаят. Ти си чувал и си ходил на обучение, аз в тази система работя. Мандрата, която братята британци, румънци и всякакви други бяха на отглеждане, я затвориха. Има още някои, които са останали вътре, но до няколко години всички ще ги изхвърлят и ще минат на новата система, а там е съвсем друга работата. Спри се, че стана за кашмер в този форум.

Гугъл търсачка на форума

На почивка
    Post Thanks / Like

Брекзит разклати темелите на Великобритания. Защо така , нали се очаква разкъсване оковите на ЕС и край на европейското потисничество. Какво кара Северна Ирландия и Шотландия да се откажат от светлото бъдеще и обещаван просперитет извън ЕС .
    Какво ли се крие в един умело скриван от Б.Джонсън доклад за нечия намеса . Този , които клати и обезценява паунда . Той ще бъде и в основата на разпада на Великобритания .
    Последно редактирано от kanarinapred : 21-11-2019 на 11:59

Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 33
    Последно мнение: 23-10-2017, 05:22
  2. Да караш автомобил без ръце...... глоба и съд
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 09-01-2014, 00:50
  3. В чии ръце е България?
    От vladur1 във форум Интересни статии
    Отговори: 33
    Последно мнение: 28-05-2012, 10:58
  4. Крем за ръце/лице