Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 100
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо аз подкрепям с две ръце Брекзит!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Дими, не се научи, като не познаваш хората и не знаеш нищо за тях, да им обясняваш какво знаят и какво не знаят. Ти си чувал и си ходил на обучение, аз в тази система работя. Мандрата, която братята британци, румънци и всякакви други бяха на отглеждане, я затвориха. Има още някои, които са останали вътре, но до няколко години всички ще ги изхвърлят и ще минат на новата система, а там е съвсем друга работата. Спри се, че стана за кашмер в този форум.
    Ти се спри, че дрънкаш едно и също от доста години, че били спрели помощите. Има един квартал в градът където живея ,където е пълно с румънски цигани с по 5 деца, без език,работа и всеки точи помощи за световно. Да не говорим, че познавам поне 3 англичанки, които не са ходили никога на работа и нямат намерение да го правят, защото държавата ги издържа.

2. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

И аз познавам няколко кореняк-софиянеца,които живеят тук,но никой от тях няма твоите познания и познати по отношение на канселарите!Интересно!

На почивка
    Post Thanks / Like

А мила защо си мисли че УК е свещена крава и за нея лоша дума не трябва да се казва . Брексит разби съдбата на милиони хора . За това УК трябва да премине през жестока криза за да разберат какво са направили и това ще се случи , ако УК не клекне пред исканията на ЕУ

5. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    А мила защо си мисли че УК е свещена крава и за нея лоша дума не трябва да се казва . Брексит разби съдбата на милиони хора . За това УК трябва да премине през жестока криза за да разберат какво са направили и това ще се случи , ако УК не клекне пред исканията на ЕУ
    Ами ЮК се състои от същите тези хора,чиито съдби са разбити.Защо искаш да страдат?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ами ЮК се състои от същите тези хора,чиито съдби са разбити.Защо искаш да страдат?
    За това че гласуваха за брексит . Елементарно е . Защото нараниха европейските граждани и то не само тези които живеят в УК а и тези които живеят в Европа .

Post Thanks / Like

За това че гласуваха за брексит . Елементарно е
    Ами аз?

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ами аз?
    Обвинявай тези , които гласуваха за брексит . Не мен . Аз не съм гласувал

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти се спри, че дрънкаш едно и също от доста години, че били спрели помощите. Има един квартал в градът където живея ,където е пълно с румънски цигани с по 5 деца, без език,работа и всеки точи помощи за световно. Да не говорим, че познавам поне 3 англичанки, които не са ходили никога на работа и нямат намерение да го правят, защото държавата ги издържа.
    Гледаш отстрани някакви хора и някакви неща, ама не разбираш какво точно виждаш и не знаеш какво се случва. Точно както си разсъждавал след 4-годишно пребиваване в Кралството в оная твоя знаменита тема - гледал си някаква лелка и си си мислил, че не я слуша главата... Нямам нито време, нито желание да ти обяснявам каквото и да е, ти си като пълна чаша, не може в нея да влезе нищо ново, защото вече е пълна - ти си мислиш, че всичко знаеш и няма какво да научиш. Който минава сега по пътя с помощите, знае, че съм права.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Защото:
    1. Медиите на Сорос се постараха да "оцапат" мнозинството .......кога демокрацията стана тъпа??????
    2. Аз живея в Англия от 24 години и знам кога хората гласуват за нещо истинско - от душата им ......
    3. ЕС се управлява от шепа неизбрани от никого фигури които могат да правят каквото си искат без да имат отговорност пред някого......
    4. БГ е управлявана от същата тази шайка намираща се в Брюксел трансформирана с български имена: партия ГЕРБ те я създадоха и до ден днешен я поддържат....
    5. Някви платени папагали десператли се опитват да внесат хаос в темата.
    6...........
    7...........
    то4но така. затова и все още и толкова активно се мъ4ат да спрат брексит
    голям теарър се разиграва, но имам усещането 4е няма да мине номера, просто ще се то4и докато все още е възможно

а за платеното здравеопазване… на4ина по който е организирана NHS не може да продължава по същият на4ин и няма как здравеопазването да е напълно безплатно и да функционира. Време е за приватизация и вкарване на система с по-малко идиотски мениджъри и по-добри условия за персонала.
    Преди 2 седмици бях на един практи4ески курс в Бристол и бях шокирана от разказите на британските колеги, работещи в извънболни4ната помощ (не говоря за болниците) - NHS е направо комунисти4ески лагер, в който няма място за клини4но мислене и креативност. ГП-тата са толкова ограни4ени откъм право да изписват лекарства, 4е просто не можах да разбера какво всъщност им е позволено - ве4е не се у4удвам 4е препоръ4ват само парацетамол за вси4ко, те просто са им вързани ръцете за толкова много неща…

та, Брексит е правилното решение за Великобритания, вси4ките тия протести са платени и организирани отвън. Европейският съюз така ще гризне дръвцето като излязат англи4аните, 4е от сега пълнят гащите при тази мисъл и се мъ4ат да спрат Брексит по всякакъв на4ин. Но не съм убедена 4е ще им се размине с гризването на дръвцето….
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

12. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    то4но така. ...клини4но мислене и креативност

та, Брексит е правилното решение за Великобритания, вси4ките тия протести са платени и организирани отвън. Европейският съюз така ще гризне дръвцето като излязат англи4аните, 4е от сега пълнят гащите при тази мисъл и се мъ4ат да спрат Брексит по всякакъв на4ин. Но не съм убедена 4е ще им се размине с гризването на дръвцето….
    точно така...требе си и co-codamol и cocaine....!!

На почивка
    Post Thanks / Like

голям теарър се разиграва, но имам усещането 4е няма да мине номера, просто ще се то4и докато все още е възможно

а за платеното здравеопазване… на4ина по който е организирана NHS не може да продължава по същият на4ин и няма как здравеопазването да е напълно безплатно и да функционира. Време е за приватизация и вкарване на система с по-малко идиотски мениджъри и по-добри условия за персонала.
    Преди 2 седмици бях на един практи4ески курс в Бристол и бях шокирана от разказите на британските колеги, работещи в извънболни4ната помощ (не говоря за болниците) - NHS е направо комунисти4ески лагер, в който няма място за клини4но мислене и креативност. ГП-тата са толкова ограни4ени откъм право да изписват лекарства, 4е просто не можах да разбера какво всъщност им е позволено - ве4е не се у4удвам 4е препоръ4ват само парацетамол за вси4ко, те просто са им вързани ръцете за толкова много неща…

Две млади жени в този форум се правите на много отракани и използвате леки вулгаризми . Дръвцето ще го гризне УК . Запомни го това добре . УК ще остане изолирана държава . Послeдствията са непридвидими колко тежки ще бъдат , ако бяха играли за твърд брексит . За това борис клекна . И ти защо смени прекрасната УК с Германия . Може да се върнеш обратно на торфените полета .
    Последно редактирано от kanarinapred : 23-11-2019 на 16:08

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Две млади жени в този форум се правите на много отракани и използвате леки вулгаризми . Дръвцето ще го гризне УК . Запомни го това добре . УК ще остане изолирана държава . Послeдствията са непридвидими колко тежки ще бъдат , ако бяха играли за твърд брексит . За това борис клекна . И ти защо смени прекрасната УК с Германия . Може да се върнеш обратно на торфените полета .
    преди използвах израза Все едно говориш на стената (в социалните мрежи) сега си мисля -все 1спориш с канара от пловдив майна!!that makes me really literally sick bro

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Щеше да е хубаво да ги има и в България, за да може хората, когато са в затруднено положение, да отидат и да получат чиста храна за вкъщи, а не да трябва да ровят по кофите за остатъци и да избират - храна или отопление или да просят масово по улиците.
    Тези неща отдавна ги има в България за хора без доходи. При това има обществени кухни с топла супа и друга готвена храна, а не разни консерви като в тукашните food banks. С други думи, не е лошо да се запознаеш преди да комнтираш, защото в противен случай не се различаваш от канарчето като голословни твърдения.

17. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    Dislikes Sarah disliked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Тези неща отдавна ги има в България за хора без доходи. При това има обществени кухни с топла супа и друга готвена храна, а не разни консерви като в тукашните food banks. С други думи, не е лошо да се запознаеш преди да комнтираш, защото в противен случай не се различаваш от канарчето като голословни твърдения.
    Напротив, запозната съм, дори лично познавам такава пенсионерка, на която се случи да помагам да се сдобие с достъп до въпросната кухня. Виж кои имат право и какви документи трябва да представят, докато им разрешат да ходят да се хранят там. И познай колко време ще им трябва да гладуват, докато ги впишат. В Кралството, ако останеш без работа и без спестявания, има много места, от които можеш ВЕДНАГА да вземеш направления за купони за food banks, на същия ден, без да представяш никакви документи и без формалности. С други думи, няма да те оставят гладен.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Първо да си оправят образованието,после да мислят за nhs. Неможе лекар да ми чете на място диагнозата в интернет и да ми казва и аз да го прочета и ако имам някакви въпроси да го потърся пак

Post Thanks / Like

Напротив, запозната съм, дори лично познавам такава пенсионерка, на която се случи да помагам да се сдобие с достъп до въпросната кухня. Виж кои имат право и какви документи трябва да представят, докато им разрешат да ходят да се хранят там. И познай колко време ще им трябва да гладуват, докато ги впишат. В Кралството, ако останеш без работа и без спестявания, има много места, от които можеш ВЕДНАГА да вземеш направления за купони за food banks, на същия ден, без да представяш никакви документи и без формалности. С други думи, няма да те оставят гладен.
    И какво лошо има държавата да иска доказателства, че тази храна отива по предназначение, а не при някакви тарикати, които се пишат за бедни, за да гепят нещо на далавера, за да има за пиячка, жени и кока.
    Или циганите, които взимаха безплатно дърва, като крайно нуждаещи се и после ги продаваха и изпиваха.
    И престани с тая Шотландия, та Шотландия,почнах вече да се отегчам
    Последно редактирано от dimi_m : 24-11-2019 на 13:13

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

И какво лошо има държавата да иска доказателства, че тази храна отива по предназначение, а не при някакви тарикати, които се пишат за бедни, за да гепят нещо на далавера, за да има за пиячка, жени и кока.
    Или циганите, които взимаха безплатно дърва, като крайно нуждаещи се и после ги продаваха и изпиваха.
    Ами докато си набавят документите, умират от глад и студ. Е защо да спра да говоря за това, което ми се говори - за да ти угодя на тебе, който се скъсваш да ми пишеш грубиянски отговори? Голям смях. Като искаш да не се отегчаваш, подминавай ми мненията, елементарно е. Аз така подминавам повечето от твоите, както и на други, които съм преценила, че само се заяждат и нищо интересно не казват.

Гугъл търсачка на форума

На почивка
    Post Thanks / Like

Дими ти наистина с много неща не си наясно . Но като има татко носи и мама меси всичко е ок , нали . Нямаш реални виждания за живота . Сигурно твоите родители не правят далавери с фирмите си . Не дават подкупи за да им върви бизнеса . Не крият данъци и тн .

Post Thanks / Like

Ти не я мисли докторката, тя винаги ще е добре, в която и държава да отиде. Дори Борис Джонсън обеща при победа, лекарите да взимат лесно визи.

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.theguardian.com/society/...-eu-staff-quit NHS winter crisis fears grow after thousands of EU staff quit

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти не я мисли докторката, тя винаги ще е добре, в която и държава да отиде. Дори Борис Джонсън обеща при победа, лекарите да взимат лесно визи.
    Аз не мисля никого като индивидуални хора моето момче . Не гледам като селяните в БГ какво си е купил съседа . Масата като народ лесно се манипулира . Евреите манипулират европа и света повече от 100 години . Обаче национал социалзма в Германия им е ви новен . Мен ме е яд че най накрая Европа е обединена и хората спокойно могат да живеят където си искат с този паспорт . Кеф ти на младини в Германия на старини на испанската ривиера . Като по местоживеене можеш да си пуснеш пенсията . И ти докато си почиваш под палмата в двора ти в Испания . Испанската администрация по електронен път ти събира трудовия стаж от цяла Европа . Пет години от Германия , девет години от Англия , десет години от България, Последните три години от испания и цялата пенсия си е получаваш в испания . Ползваш им здравната система като пенсионер на испания . И путинистите в този форум мотовилков доналд и матейчо ми обясняват колко хубаво било ЕУ да се разпадне . Ми хайде пътуваите за Расия бе .
    Последно редактирано от BGHelp : 25-11-2019 на 09:59 Причина: Trolling

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Като по местоживеене можеш да си пуснеш пенсията . И ти докато си почиваш под палмата в двора ти в Испания . Испанската администрация по електронен път ти събира трудовия стаж от цяла Европа . Пет години от Германия , девет години от Англия , десет години от България, Последните три години от испания и цялата пенсия си е получаваш в испания . Ползваш им здравната система като пенсионер на испания . И путинистите в този форум мотовилков доналд и матейчо ми обясняват колко хубаво било ЕУ да се разпадне .
    Това може да се постигне и без да съществува ЕС. С отделни договорености и споразумения м/у отделните държави.
    Така че, отново не позна, опитай пак.

На почивка
    Post Thanks / Like

Така ли ви казват от централата на БСП и прекия ви началник Кгбеца генерал Решетников

Така ли ви казват от централата на БСП и прекия ви началник Кгбеца генерал Решетников
    Това е страничен ефект

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Това е страничен ефект
    Супер ме изкефи че яко им натри носовете .

Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 33
    Последно мнение: 23-10-2017, 05:22
  2. Да караш автомобил без ръце...... глоба и съд
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 09-01-2014, 00:50
  3. В чии ръце е България?
    От vladur1 във форум Интересни статии
    Отговори: 33
    Последно мнение: 28-05-2012, 10:58
  4. Крем за ръце/лице