Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: ULEZ

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране ULEZ

ULEZ е новата Ultra Low Emission Zone на Лондон TfL ULEZ

Общо всяка кола под:
    Petrol: Euro 4
    Diesel: Euro 6

ще трябва да плати GBP12.50 на ден за да мине през Лондон. За камионите е GBP100 на ден.
    Глобите са солени.

Моите съседи си сменят автомобилите. Вече имаме три Тесла на моята улица. Изчезват постепенно Каените и Роувърите.

Аз имам една малка дизелка за местни разходки и една спортна кола, на която вече ще трябва да й плащам еко такса (допълнително на Congestion Charge).
    Замислям се да сменя малката кола за хибрид или електро, но не съм избрал още модел.

2. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker