Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8
    kъртача Аватара на radipopa
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

По подразбиране Постоянен адрес в UK, или Виртуален такъв.

Здравейте, Предполагам че има доста хора който са се зблъсквали с проблема с постоянния адрес в ук, при смяна на квартири или при по дълъг престой в българия или някаде другаде, и от там с невъзможноста да си получаваме личната поща.

Знам че за фирми ЛТД, има опция да се ползва бизнес адрес срещу такса,аз лично ползвам такъв. Въпроса ми е дали има нещо подобно и за личната поща на даден човек,например нещо като пощенска кутия кадето да се събират писмата от,банки,такс офис и т.н и при нужда отиваш и си ги взимаш. знам че банките не приемат за адрес номера на пощенски кутий за това адреса трябва да е реален. роял меил мисля че предлагаха нещо подобно но за много пари 500-600 на година което е много.

Някой ползвал ли е нещо подобно, ако имате информация моля пишете.

Мерси.
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!
    А ти реши, че с нож в гърба ще ме нараниш ?!?!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Постоянен адрес в UK, или Виртуален такъв.

При регистрацията на всеки виртуален адрес ти искат и proof of address.
    Отделно виртуалните адреси са само за компании и директори.

Единственият вариант е да навиеш някой да те впише при тях (виртуално) и да отваря товите писма. Сигурно има и такива предприемачи.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Последно редактирано от steve : 13-02-2019 на 14:13

4. БЛАГОДАРЯ radipopa thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! radipopa liked this post
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението

Мерси стиви точно нещо подобно ми тряваше,цените горе долъ стават....
    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Възпитавал ме е най -жестокия родител - живота! За най -тежките си уроци съм платил с кръв! За най -големите си успехи съм губил приятел!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от radipopa Виж мнението
    Мерси стиви точно нещо подобно ми тряваше,цените горе долъ стават....
    Има много такива компании, стига да отговаряш на условията: https://www.mbe.co.uk/mailbox/mailboxid

7. БЛАГОДАРЯ radipopa thanked for this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Виж и този
    https://www.scanmypost.co.uk/

Най-бейсик функцията има определен брой неща, които сканират и ти пращат по пощата сканирани, след това ако ги надвишиш, трябва да плащаш допълнително.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. БЛАГОДАРЯ radipopa thanked for this post
    Град
    leyton
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Виж и този
    https://www.scanmypost.co.uk/

Най-бейсик функцията има определен брой неща, които сканират и ти пращат по пощата сканирани, след това ако ги надвишиш, трябва да плащаш допълнително.
    доста по евтино е, но мн малко инфо дават не пише какъв адрес дават и каде, малко мъгливо ми се вижда. нямат офис всичк е виртуално май.

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от radipopa Виж мнението
    доста по евтино е, но мн малко инфо дават не пише какъв адрес дават и каде, малко мъгливо ми се вижда. нямат офис всичк е виртуално май.
    Виж тука за повече информация. Показват ти адреса, когато се абонираш. Аз съм им абонат, защото ми трябва само адрес, на който рядко пристига някаква поща, моят е в Корнуел, предполагам, са там. Той сайтът се казва Scan My Post, т.е. предлагат сканиране на пощата, а не да си я взимаш оттам лично, физически. Може за теб да не е подходящ, просто го давам като алтернатива, може да послужи на някого.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Bulgarian citizen resident in UK - въпрос за постоянен адрес!?
    От Wayne във форум Постоянно жителство (Permanent Residence - EU law)
    Отговори: 5
    Последно мнение: 29-06-2016, 09:37
  2. За косата - Виртуален салон
    От Zara във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 16
    Последно мнение: 12-03-2009, 20:40
  3. Виртуален фризьорски салон
    От ralenekov във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 1
    Последно мнение: 04-12-2005, 23:53

Отметки

Правила за публикуване