Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 235
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

Arrow Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Намирането на работа е едно от най важните неща за всеки българин на острова.
    Една от основните цели на BG HELP е да си помагаме в този изключително важен процес. За целта създадохме BG JOB MARKET- а който все още не действа пълноценно, днес се регистрира една нова агенция Labour Source ltd, очакваме те да поставят обяви често.
    Проблема на JOB market-а е че все още не можем да предложим на агенциите и компаниите една база данни със CV –та на хора търсещи работа. Ако успее да понапълним такава база данни ще започнем да се свързваме с агенции и компании и им предлагаме да рекламират услугите си безплатно.
    Новия опит за взаимопомощ е категория” Работа, Бизнес” в сайта www.bghelp.co.uk/dir .
    Вече имаме 8 сайта в тази категория http://bghelp.co.uk/dir/?a=cat&id=23 , моля ви вижте ги гласувайте за тях, ако сте регистрирани във форума моля оставете вашите коментари за дадена агенция или компания в случай, че сте запознат с тях.
    Вашето мнение може много да помогне на друг българин търсещ работа.
    Моля предлагайте кои други агенции компании да добавяме. Нека изградим една добра директория която да е в помощ на всеки.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал Аватара на Божидар
    Post Thanks / Like

Lightbulb

Защо в www.bghelp.co.uk/dir няма линкове към обсъжданите сайтове?
    За кой сайт се отнася това например:
    Стотици нови работни места добавяни дневно, раделени са на 1 сектора между които и TRADES & LABOUR, MECHANICAL & ELECTRICAL,IT & COMMUNICATIONS и още вижте ги сами

Работа,Бизнес 0 мнения
    Друго, какво означава колоната "навън", която е след "рейтинг"?
    Може би, ше е добре да се намери място за хелп или FAQ в този сайт!

3. БЛАГОДАРЯ няма, yanka714, seveneighttt thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

банера е линка, Кликате на банерчето и то ви отвежда към страницата.
    Навън е колко пъти е посетен сайта тоест колко пъти е кликнато на банера
    а това е нещо като FAQ http://www.bghelp.co.uk/catalog.php?...directory_id=7

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

българката Аватара на Айше
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Също и аз да дам един много полезен съвет към всички търсещи работа на острова: отваряте Yellow pages, има списък на най-различни агенции, предлагащи работа и телефони. Също в интернет има няколко полезни сайта, като: http://www.jobsite.co.uk/ http://www.jobs.co.uk/ или в Google търсите. Също можете да позвъните и на всеки JobCentre.
    Просто искам да ви предупредя, че много от агенциите, в които работят или принадлежат на българи, дават ниско заплащане, бавят се и предлагат най-вече нискоквалифициран труд.
    Цигънка, ну женинъ за българин

6. БЛАГОДАРЯ zulu, popoff97, ptichka, niknolt62, YONEV and 7 others thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Fitz liked this post
    Старо куче Аватара на iva
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с теб за бг агенции и благодаря за др. инфо.

8. БЛАГОДАРЯ tosheeleshnica thanked for this post
    българката Аватара на Айше
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от iva
    Абсолютно съм съгласна с теб за бг агенции и благодаря за др. инфо.
    А специално за тази фирма Labour Source не съм чувала добри отзиви и дават по-ниски от мин. за Лондон ставка. Още утре мога да ви пусна коментари от хора, които са работили чрез нея.
    Цигънка, ну женинъ за българин

Старо куче Аватара на iva
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Права си,какво да ти кажа...и тия и blue diamond и KMS и още много други дават малко пари,но поне осигуряват някаква работа...от там нататък всеки си прави сметката дали си струва...

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Цитирай Първоначално написано от Айше
    Също и аз да дам един много полезен съвет към всички търсещи работа на острова: отваряте Yellow pages, има списък на най-различни агенции, предлагащи работа и телефони. Също в интернет има няколко полезни сайта, като: http://www.jobsite.co.uk/ http://www.jobs.co.uk/ или в Google търсите. Също можете да позвъните и на всеки JobCentre.
    Просто искам да ви предупредя, че много от агенциите, в които работят или принадлежат на българи, дават ниско заплащане, бавят се и предлагат най-вече нискоквалифициран труд.
    Браво на теб Айше, ти единствена предложи линковеза сайтове.
    Азвече ги слойих в сайта, мойеш да оставиш коментар за тях.

Накой друг да предложи сайтове?

Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Lightbulb

Цитирай Първоначално написано от lordm
    Намирането на работа е едно от най важните неща за всеки българин на острова.
    Една от основните цели на BG HELP е да си помагаме в този изключително важен процес. За целта създадохме BG JOB MARKET- а който все още не действа пълноценно, днес се регистрира една нова агенция Labour Source ltd, очакваме те да поставят обяви често.
    Проблема на JOB market-а е че все още не можем да предложим на агенциите и компаниите една база данни със CV –та на хора търсещи работа. Ако успее да понапълним такава база данни ще започнем да се свързваме с агенции и компании и им предлагаме да рекламират услугите си безплатно.
    Новия опит за взаимопомощ е категория” Работа, Бизнес” в сайта www.bghelp.co.uk/dir .
    Вече имаме 8 сайта в тази категория http://bghelp.co.uk/dir/?a=cat&id=23 , моля ви вижте ги гласувайте за тях, ако сте регистрирани във форума моля оставете вашите коментари за дадена агенция или компания в случай, че сте запознат с тях.
    Вашето мнение може много да помогне на друг българин търсещ работа.
    Моля предлагайте кои други агенции компании да добавяме. Нека изградим една добра директория която да е в помощ на всеки.
    Tози Job Market ми се струва най-пустото място на света!!!
    от 2-3 месеца съм пуснал обява там и има 30-40 преглеждания,повечето,от които са от мене...
    ако някой разчита да намери работа,чрез не го,ще умре от глад!
    според мен от агенции трудно може да се попадне на прилична работа,те са само за спасяване на положението...
    би било добре ако се създаде някаква организация между нас Българите.имам предвид,че всеки има връзки и контакти и способности да намира определена работа...
    ако се направи нещо,като база данни,''търси-предлага'',но по-динамична,ежедневно обновяваща се...
    например,на някой днес му са се обадили,че се тътсят двама дърводелци,той казва че не се сеща,завърта няколко телефона да пита този-онзи,но никой негов познат не търси работа и 2-те работни места си заминават...заемат ги например някакви кирливи поляци или естонци...
    ако този някой напише в сайта,че се търсят двама дърводелци и остави някакъв телефон,то почти е сигурно,че ще има и някой който точно в момента е без работа...така и двамата ще са доволни,защото първия ще е помогнал наприятеля си да намери двама дърводелци,а втория ще е още по-доволен,защото ще има работа!

подобен е и принципа на www.thegumtree.com mnogo popулярен сайт,особенно за лондон.стращно много посещаван! работи много добре...от личен опит ще кажа че е най-добрия сайт за търсене на работа (и не само),за Лондон.аз лично няколко пъти съм си намирал доста добра ''частна'' работа от там...за съжаление напоследък нямам късмет вече 3 седмици стоя,без да съм работил,дори за ден...
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

13. БЛАГОДАРЯ wickedness, Dr Who, niknolt62, няма, tosheeleshnica and 2 others thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране

цитат:Tози Job Market ми се струва най-пустото място на света!!!

Прав си. Не с еполучи това което очаквах.Никой българин не пожела да се запише с CV ,идетя бе да създадем база дадни от хора търсещи работа и след това да започнем да се свързваме с агенции да им предоставим безплатно тази база данни а така също да ги рекламираме безплатно.

Не сме се отказали напълно от тази идея, скоро ще променим маркета сигурно ще го интегрираме в този форум.Ще направим на първата ни страница да излизат най-новите предложения за работа.

15. БЛАГОДАРЯ Dr Who, greivan thanked for this post
    Great Warrior's Killer Аватара на DARK WARRIOR
    Град
    London's Jungle
    Post Thanks / Like

Lightbulb

Цитирай Първоначално написано от lordm
    ...идетя бе да създадем база дадни от хора търсещи работа и след това да започнем да се свързваме с агенции да им предоставим безплатно тази база данни а така също да ги рекламираме безплатно...
    Това е доста тромава схема и не устройва никого.знаеш,че никой(почти никой) не може да си позволи да чака за работа дълго време...
    докато се пратят тия СV-та,докато се разгледат и заведат минава поне седмица-две и докато евентуално се започне работа...цяла вечност! в един от най-скъпите градове в света,никой не може да чака около месец за работа.
    Ето аз вече 3 седмици чакам да излезе нещо от някъде.рергистрирал съм се в поне 10 агенции,обаждам се на приятели,пускам обяви...започвам да изпадам в паника...готов съм да започна всякаква кучешка работа,само да не харча спестявания!

Трябва да се направи някакъв по-динамичен обмен на информация...ето в GumTree излизат по 2-3 нови обяви на всеки час...то тва,разбира се,се прави от самите посетители на сайта.
    БГ Хелп,може да се каже,че набра популярност,може да се каже,дори,че оформи някаква общност.въпрос на желание и старание от всички посетители е да се заформи такава ''трудова борса'' и да се захранва ежедневно,дори ежечасно с актуални оферти за работа.Всеки от нас чува или прочита през деня за някаква работа,какво му пречи,като се прибере и седне на компютъра,да напише: ''търсят бояджия,телефон:01020300000''.това е достатъчно!
    Проблема ни е,че всеки пази събраната информация за себе си!дори да не я използва и да я пропилее напразно,не я дава на ''ближния си'' free! Каква е тази психика се чудя?!?! всеки има телефони на агенции,и частни лица,които осигуряват прилична работа,но ги стиска и пази ревниво,защо?!?!
    Това са само няколко нахвърляни идеи.не искам да ги налагам на никого,нито имам претенция,че са единствените правилни,но смятам че трябва да се върви в тази посока,за изграждане на Здрава и Задружна Българска Общност! имаше някакъв изтъркан лозунг:''ЗАЕДНО МОЖЕМ!''
    Stand and fight
    Live by your heart
    Always one more try
    I'm not afraid to die
    Stand and fight
    Say what you feel
    Born with a heart of steel
    .

17. БЛАГОДАРЯ dobroslawich, Dr Who, lolibo, greivan, mimidesi and 7 others thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Да си помагаме при търсене на работа.

Не знам до колко е актуална темата за агенциите, предлагащи обяви за работа, но бих добавил следните 2 такива:
    www.monster.co.uk - Monster offers 62,584 jobs in the UK and thousands more globally

www.eu25plus.com - Online job-portal for candidates from the new EU countries and non-EU countries!

Надявам се да съм помогнал на някой!
    Последно редактирано от Charlotte : 16-07-2007 на 18:30 Причина: links

19. БЛАГОДАРЯ Dr Who, cafedelmar, radi65 thanked for this post
    Нов потребител Аватара на EsiRoss77
    Post Thanks / Like

number one..... www.fish4jobs.co.uk
    Последно редактирано от Charlotte : 16-07-2007 на 18:29 Причина: link
    Не се присмивай на този който прави крачка назад...може би той просто се засилва!

21. БЛАГОДАРЯ Dr Who, mimidesi, cafedelmar, tosheeleshnica thanked for this post
    Maintenance Electrician Аватара на Samuil73
    Град
    Barking, East London, UK
    Post Thanks / Like

Привет на всички !
    В този ред на мисли аз мога да предложа това: www.careerbuilder.co.uk !!
    Никак не е лош!
    Съединението прави Силата !!
    Брат брата не храни, ...но тежко му, който го няма!
    http://www.city.starazagora.net/
    http://www.starazagora.biz/
    "- Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?" - Оркестър без име (1982)

23. БЛАГОДАРЯ cafedelmar thanked for this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

За мен са само две агенции....www.hays.co.uk i www.reed.co.uk

25. БЛАГОДАРЯ mildol thanked for this post
    щастлива Аватара на Edna
    Град
    London
    Post Thanks / Like

http://www.bligh.co.uk/index1.html

И преди съм писала за тази агенция.
    Това ми беше първата агенция за която работих (2001г)докато си намеря по добре платена работа.За жени,търсят персонал,който да замества в детски градини.Обаждат се сутрин и ти казват къде да отидеш.Плащат малко,в момента 5.80 на час.За мен беше един много успешен старт и мисля,че и други могат да го направят.
    Ето какви са им изискванията за регистрация:
    1. A Current CRB Enhanced Disclosure or Police Clearance Check ( Or proof that you are in the process of applying and awaiting the results)
    2. Two Checkable Childcare References.
    3. 2 Items of proof of address in the UK
    4. Valid photo ID and proof that you are legally able to work in the UK
    5.Qualification Certificates if appropriate

За CRB това което предлагат -38 паунда са много пари.Имаше сайт където има телефони и май вече може да се поръча и там.По принцип го вади работодателя безплатно. Някой обаче е решил и от това да печели.
    Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.

27. БЛАГОДАРЯ cafedelmar, Kleopatra_68, blackr9304 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Smile Агенции за работа

Може ли да ми дадете телефоните на български агенции за работа! Търся работа каквато и да е. Благодаря предварително

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Агенции за работа

Няма много български агенции тук, най-подробна информация може да откриете тук www.bgjobs.co.uk

30. БЛАГОДАРЯ komitski thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Да си помагаме при търсене на работа.

Здравейте! Надявам се ако можете да помогнете по някакъв начин.Мъжът ми в момента е в Англия но не в Лондон, а в Киидстоун.Работата е дълга и широка за обяснение , но в момента не работи и във времето не се очертава да започне. Може ли някои да помогне с работа може и за 5-6 човека.Те пристигнаха заедно но ги излъгаха и в момента стоят без да работят.

Maintenance Electrician Аватара на Samuil73
    Град
    Barking, East London, UK
    Post Thanks / Like

Привет на вси4ки bghelp.co.uk фен-ове !!!
    Ето още нещо от моят опит като Maintenance Electrician: www.cmsol.co.uk

............................... Бъдете смели в търсенето на работа !!! .........
    Съединението прави Силата !!
    Брат брата не храни, ...но тежко му, който го няма!
    http://www.city.starazagora.net/
    http://www.starazagora.biz/
    "- Абе, Гоше, ще оглушеем с това твое думкане, бе! Здравето ми взе! Ти мани ме мене, ами кокошките спряха да снасят, при 20 кокошки – яйца от пазара купувам! Аз и на война съм бил, ама такова чудо! Бомбардират, бомбардират, па спрат. Какво беше това чудо, какво беше това изкуство?" - Оркестър без име (1982)

33. БЛАГОДАРЯ v.m. thanked for this post
    Мистерия и за себе си!!! Аватара на misteriya
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

www.jobcentreplus.co.uk - търсачка за свободни работни места в цялата страна.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от sisi71 Виж мнението
    Здравейте! Надявам се ако можете да помогнете по някакъв начин.Мъжът ми в момента е в Англия но не в Лондон, а в Киидстоун.Работата е дълга и широка за обяснение , но в момента не работи и във времето не се очертава да започне. Може ли някои да помогне с работа може и за 5-6 човека.Те пристигнаха заедно но ги излъгаха и в момента стоят без да работят.
    Би било полезно също да кажеш кои,кога и как ги излъга?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Пърфект Стаф Сълюшанс .Тази фирма вече няма лиценз за изпращане на работници.В България много се изговори за нея незнам дали сте чули и за хората които се върнаха и се оплакаха. Но моят съпруг остана и реши да работи но няма всеки ден работа там където е в момента.Затова Ви писах ако някой може да помогне.

Great Warriors Never Die Аватара на CYPER
    Град
    NW2, London
    Post Thanks / Like

По подразбиране Относно: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Цитирай Първоначално написано от sisi71 Виж мнението
    Пърфект Стаф Сълюшанс .Тази фирма вече няма лиценз за изпращане на работници.В България много се изговори за нея незнам дали сте чули и за хората които се върнаха и се оплакаха. Но моят съпруг остана и реши да работи но няма всеки ден работа там където е в момента.Затова Ви писах ако някой може да помогне.
    Да дойде в Лондон, където има по-голям шанс да си намери работа
    BGHelp Търсачка

Благословен да бъде този, който няма какво да каже, но въпреки това мълчи

There are those that read the small print and learn through knowledge, while others ignore the small print and learn through expеrience

Старо куче
    Град
    LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Да си помагаме при търсене на работа - сайтове и агенции за работа

Според мен един от удачните начини за търсене на работа е да се пише в Google search bar името на професията плюс UK...работи безотказно...поне при мен...намирали сме работа на мои познати по тоя начин. Да не говорим, че аз само по тоя начин съм си намирал работа.

Обикновено излизат номера и сайтове на агенции, които се занимават с въпросната дейност...звъни се, пита се...и т.н.

39. БЛАГОДАРЯ mipk, v.m., cafedelmar, anastasiys, blackr9304 thanked for this post
Страница 1 от 10 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Търсене на работа
    От prolimbo във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 10
    Последно мнение: 17-08-2015, 07:17
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 02-12-2013, 21:27
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 07-08-2012, 14:26
  4. Търсене на работа в UK по обяви от сайтове
    От cvetulka във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 34