Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Въпрос за наемане на жилище за семейство с две деца.

Здравейте,от няколко години работя на Острова но семейството ми е в България.Обмислям да ги доведа тук и искам да събера някаква информация за това какво жилище трябва да наема например,защото са ми казвали,че за различен пол деца трябват отделни стаи?!Знам,че предстоят промени заради Брексит и това допълнително ми разбърква плановете как да си събера семейството на едно място.За това бих помолил за някаква информация.

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Въпрос за наемане на жилище за семейство с две деца.

Незнам за някакви спеифични стандарти, но определено е добре отделна стая за децата. Ето например чисто за информация: https://www.nspcc.org.uk/preventing-...ng-moving-out/

Ако взимаш под наем през някаква държавна схема или housing association, то те могат да предоставят някакви условия срещу overcrowding.
    Ако например взимаш директно от ландлорд едва ли биха ти направили проблем, макар, че зависи от ландлорда или агенцията.

Предполагам семейство от 4 спокойно могат да вземат 1 bed flat, но в студио вече може някой ланлорд да не се съгласи.

Ако решите да наемате две стаи в house share с други хора, то внимавайте с кого живеете, безопастността на децата е приоритет.

3. БЛАГОДАРЯ jorkata122 thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря Ви за отговора.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ogy4a Виж мнението
    Здравейте,от няколко години работя на Острова но семейството ми е в България.Обмислям да ги доведа тук и искам да събера някаква информация за това какво жилище трябва да наема например,защото са ми казвали,че за различен пол деца трябват отделни стаи?!Знам,че предстоят промени заради Брексит и това допълнително ми разбърква плановете как да си събера семейството на едно място.За това бих помолил за някаква информация.
    Зависи колко са големи, ако са малки още, няма да е голям проблем липсата на отделна стая за всяко, обаче когато поотраснат и са от различен пол е добре да имат отделни стаи, разбира се - нали се събличат в стаите си... Изобщо не ми се мисли как биха се събрали 4 души в студио флат и кой ще бъде добре при това положение - а и как децата ще си почиват и ще си подготвят домашните, ако са в тази възраст. То и родителите как ще си почиват също...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Трябва ви жилище с две спални. Една за вас и една за децата. Ако децата са от различен пол могат да споделят една стая до навършване на 10 години, после ще ви трябват три спални. Това е само при наем и както някой по-горе каза е препоръчително, но не е задължително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Наемане на стая или жилище чрез airbnb
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-06-2015, 16:16
  2. Отговори: 31
    Последно мнение: 20-09-2013, 12:07
  3. Наемане на жилище и куче?
    От petvas във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-09-2008, 00:02
  4. Съвет за наемане на жилище в Лондон