Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Npower- meter reading

Имам въпрос как става засичанетето на това което съм изразходвал. Получих писмо, че на всеки три месеца ще си получавам сметките, но аз ли трябва да им се обаждам, за да им казвам какво показва електромера или те ще идват да го засичат.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Npower- meter reading

Npower има ли ги още изобщо? Май се сляха в EON.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Имам въпрос как става засичанетето на това което съм изразходвал. Получих писмо, че на всеки три месеца ще си получавам сметките, но аз ли трябва да им се обаждам, за да им казвам какво показва електромера или те ще идват да го засичат.
    Всеки месец ще им даваш показанията а те на всеки трети месец ще идват да ти засекат електромера
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако си минал на договор, са ти казали по време на сключването на договорите и това го пише в welcome packet-a. Зависи дали електромерът ти е "умен", т.е. имаш smart meter или не. Ако е "умен", засичането може да става автоматично от компанията чрез електромера, без да става нужда да подаваш някакви сведения. До 2020-та година всички съществуващи електромери от стария тип трябва да бъдат подменени с "умни", според правителствения краен срок, който може да бъде удължен.

Ако не, ти трябва да си подаваш сведенията. Аз на месец никога не съм ги подавала, просто не се сещам редовно, но те изпращат сметки така или иначе, които са estimates и трябва да се платят. Ако не подаваш сведения достатъчно често, изпращат човек да го провери на адреса.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако си минал на договор, са ти казали по време на сключването на договорите и това го пише в welcome packet-a. Зависи дали електромерът ти е "умен", т.е. имаш smart meter или не. Ако е "умен", засичането може да става автоматично от компанията чрез електромера, без да става нужда да подаваш някакви сведения. До 2020-та година всички съществуващи електромери от стария тип трябва да бъдат подменени с "умни", според правителствения краен срок, който може да бъде удължен.

Ако не, ти трябва да си подаваш сведенията. Аз на месец никога не съм ги подавала, просто не се сещам редовно, но те изпращат сметки така или иначе, които са estimates и трябва да се платят. Ако не подаваш сведения достатъчно често, изпращат човек да го провери на адреса.
    Никой не може да те задължи за смарт митър дори хората масово ги деинсталират вече.........
    EC=WC
    -George Orwell

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Никой не може да те задължи за смарт митър дори хората масово ги деинсталират вече.........
    Така е, аз не съм казала, че е задължително, казах каква е програмата на правителството. Аз самата не си инсталирам точно заради проблемите, които чета, че се създават в много случаи, въпреки че се твърди, че при 70 % от хората на практика няма проблеми. Не знам кое е вярното и ще си карам така, докато може. В един момент всички ще станат смарт, мисля, че това е ясно, но с времето се надявам устройствата да станат по-усъвършенствани и по-добри и тогава да си сложа, а не от самото начало, за да съм сред тестващите ги на свой гръб. Не знам кой ги деинсталира, последно като четох, ако веднъж ти сложат смарт митър, нямаше връщане назад, освен ако не са променили нещо и в тази посока, скоро не съм чела.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Така е, аз не съм казала, че е задължително, казах каква е програмата на правителството. Аз самата не си инсталирам точно заради проблемите, които чета, че се създават в много случаи, въпреки че се твърди, че при 70 % от хората на практика няма проблеми. Не знам кое е вярното и ще си карам така, докато може. В един момент всички ще станат смарт, мисля, че това е ясно, но с времето се надявам устройствата да станат по-усъвършенствани и по-добри и тогава да си сложа, а не от самото начало, за да съм сред тестващите ги на свой гръб. Не знам кой ги деинсталира, последно като четох, ако веднъж ти сложат смарт митър, нямаше връщане назад, освен ако не са променили нещо и в тази посока, скоро не съм чела.
    Смарт метарс а скамм и има връщане назад и още как ....
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Защо ги деинсталират?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Защо ги деинсталират?
    ?!?!?!?!?!
    EC=WC
    -George Orwell

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Има ли българи в Reading
    От chester1 във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 0
    Последно мнение: 10-06-2013, 12:38
  2. Reading
    От Karole във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 10-03-2011, 10:17
  3. Българки в Reading
    От vilistan във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 4