Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 2 от общо 2
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Интервю за НИН

Здравейте. Някой скоро да е бил на интервю за НИН? Интересува ме какви въпроси задават и как протича. Изискват ли някакви документи? Всичките ми познати в Лондон са били преди много години и се нуждая от нова информация. Благодаря предварително.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Интервю за НИН

Според мен зависи от мястото и от конкретните служители. Моите наблюдения са от Шотландия, ако се включи някой от Лондон, ще е полезно. Напоследък по телефона при запазването на часа за интервю казват, че трябва да занесеш доказателства, че си търсиш работа - ако имаш вече работодател, писмо от него, или ако нямаш - писма, че си кандидатствал за работа и са ти отказали, примерно, изработено СВ и т.н. Ние бяхме занесли регистрации в агенции за работа, СВ, но на практика кандидатката беше много мила, усмихваща се, с добра специалност и макар че английският й не се показа на ниво (много се смути), нищо не й поискаха от тези неща, служителят беше доволен от отговора, че иска НИН за работа и направо й каза, да си чака номера след 4 до 6 седмици. Даде й писмо, с което да доказва, че е била на интервю и че може да почне работа преди да дойде номера - това и преди го даваха.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Интервю за НИН
    От marindk във форум Self-Employed
    Отговори: 0
    Последно мнение: 26-07-2012, 21:27
  2. Интервю
    От lidiastoeva във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 2
    Последно мнение: 02-04-2012, 21:08
  3. NIN интервю FAQ?
    От pavlov във форум Registration Certificates
    Отговори: 4