Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 89
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Провалът на един Брексит.

Senior Norwegian politicians and business figures have rejected Norway-plus, the increasingly touted British cross-party plan for the UK to leave the EU but join Norway in a free trade trade area inside the EU single market.

They attacked the idea as “neither in Norway nor the UK’s interest”. The UK would need Norway’s permission to join its Efta club.

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Дядо Коледа Виж мнението
    ПОлзвали са спец наркотици за отравяне на милиони избиратели в Кралството с цел манипулиране на референдума.. Милиони са още с трайни отравяния заради манипулиране и отравяне преди референдума,,,
    Службите на Нейно величество да проучат тази диверсия целяща разпад на кралството,,

Мислиш ли, че е толкова сложно

Старо куче
    Post Thanks / Like

Британските политици умело използват всяка възможност за да изядат шефовете си и да се докопат до повече власт.
    Но едно трябва да разберете - Британия не се отмята от взетият курс. Никой нормален политик няма да си запише името в историята под една капитулация на Британия пред Брюксел - никога!
    Тези които сега крещят в Парламента за оставане в ЕС, първи те ако се докопат до властта ще започнат да поддържат брекзит.

Отменянето на брекзит след две години преговори и унижения пред ЕС ще означава за всички, че Британия е слаба монархия, която се наложи да сведе глава и коленичи пред Юнкер и сие.
    Отделно не подценявайте прословутото британско Carry On - излизането без сделка и да става каквото ще е доста по британски. Ако има такава опция на евентуален референдум доста хора ще гласуват за нея.

4. ХАРЕСВАМ! treven liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Британските политици умело използват всяка възможност за да изядат шефовете си и да се докопат до повече власт.
    Но едно трябва да разберете - Британия не се отмята от взетият курс. Никой нормален политик няма да си запише името в историята под една капитулация на Британия пред Брюксел - никога!
    Тези които сега крещят в Парламента за оставане в ЕС, първи те ако се докопат до властта ще започнат да поддържат брекзит.

Отменянето на брекзит след две години преговори и унижения пред ЕС ще означава за всички, че Британия е слаба монархия, която се наложи да сведе глава и коленичи пред Юнкер и сие.
    Отделно не подценявайте прословутото британско Carry On - излизането без сделка и да става каквото ще е доста по британски. Ако има такава опция на евентуален референдум доста хора ще гласуват за нея.
    Аз точно на това се надявам да има втори референдум и да изберат излизане без сделка , ама няма да гласуват така . А може и да няма втори референдум

Post Thanks / Like

Аз за разлика от теб вярвам, че има достойни хора в тази държава, и ако има втори референдум те ще гласуват за излизане, не защото някой ги е унижил и са капитулирали/това пък от къде на къде/, a защото не е достойно да се връщаш там където си плюл или срал. Счупеното е счупено. За това и втори референдум няма да има.

Тука има хора, едните умишлено всяват паника за апокалипсис, а други омраза.
    УК гласува за излизане от ЕС, искаха преговори получиха ги, не ги удовлетворява - ОК, никой не ги подчинява, не е нужно да се насажда повече омраза срещу Европа само защото условията в преговорите не им харесват, а и никой не се опитва да ги подчини, и двете страни трябва да имат изгода от едни преговори. Ако решат излизат без сделка. Никой няма да ги държи на сила. Това, че няма да получат някои от привилегиите на съюза, не означава, че някой им е виновен - те сами избраха този път.
    Няма да има нито апокалипсис след това, нито Британия ще отплава. Могат да преговарят и след като излязат, с когото искат и както искат, хората не са глупаци и започват да си отварят очите.

На почивка
    Post Thanks / Like

Сара този път много грешиш . УК без Европа са живи умрели икономически . Само опашките на митниците с франция и евротунел и фериботи ще им донесе милиарди загуби . Още сега на 11.12.2018 като гласуват против сделката на тереза с ЕУ и паунда ще се обезцени до 2.10 минимум . Големите играчи ще гледат да се отърват от паундите . ще има печатене на паунди инфлация . Но за това искам да има излизане без сделка за да стане ясно на всички за какво става на въпрос Само като настъпи яката криза заради брексит , само тогава ще се научат британците . Друг начин няма . Dover and other Channel ports face disruption for up to six months if the UK leaves the EU without a deal, ministers have said.

The revised warning comes after technical analysis by officials on traffic flows if there are delays with customs checks in a no-deal Brexit.

While this is regarded as a worst-case scenario, the public sector is being asked to rewrite its contingency plans.

It comes as ministers step up efforts to sell Theresa May's EU deal.

The PM's repeated claim that the only alternative to her withdrawal agreement is a no-deal Brexit has so far failed to convince enough MPs to avoid defeat in a Commons vote on Tuesday.

Updated advice to government departments from officials warns there could be six months of reduced access and delays at Dover and Folkestone if the UK leaves the EU on 29 March without a deal.

The BBC's health editor Hugh Pym said departments are asking different parts of the public sector to check and if necessary rewrite their contingency plans.
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-12-2018 на 15:34

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Сара този път много грешиш . УК без Европа са живи умрели икономически . Само опашките на митниците с франция и евротунел и фериботи ще им донесе милиарди загуби . Още сега на 11.12.2018 като гласуват против сделката на тереза с ЕУ и паунда ще се обезцени до 2.10 минимум . Големите играчи ще гледат да се отърват от паундите . ще има печатене на паунди инфлация . Но за това искам да има излизане без сделка за да стане ясно на всички за какво става на въпрос Само като настъпи яката криза заради брексит , само тогава ще се научат британците . Друг начин няма
    Каквото си надробиш, това ще сърбаш...не знаем какво е. Който го е страх от мечки, да не влиза в гората.
    Весела Коледа, мир и любов. Дядо Коледа ни каза как стоят нещата

На почивка
    Post Thanks / Like

UK could not control whether France and other EU countries chose to impose additional border checks in a no-deal scenario.

If they did, the impact was "likely to be felt mostly on the short straits crossings into Dover and Folkestone, where the frequent and closed loop nature of these mean that both exports and imports would be affected".

"The revised cross-government planning assumptions show that there will be significantly reduced access across the short straits, for up to six months," he wrote.

"This is very much a worst-case scenario. In a 'no deal' exit from the EU we would, of course, be pressing member states hard to introduce pragmatic arrangements to ensure the continued full flow of goods which would be to their benefit as well as ours."

Kent County Council has warned that dead bodies may remain uncollected and children might miss exams due to gridlocked roads in the event of a no-deal Brexit.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Каквото си надробиш, това ще сърбаш...не знаем какво е. Който го е страх от мечки, да не влиза в гората.
    Весела Коледа, мир и любов. Дядо Коледа ни каза как стоят нещата
    Не си мисли че пиша така от инат . Това са реалностите . Всеки българин в УК има алтернатива да остане в УК да отиде в ЕУ . Аз в Берлин се запознах с шотландско семейство , което заради брексит имигрира в Германия . Тя работи в Банка , а той в строителството имат две деца

Post Thanks / Like

Не си мисли че пиша така от инат . Това са реалностите . Всеки българин в УК има алтернатива да остане в УК да отиде в ЕУ . Аз в Берлин се запознах с шотландско семейство , което заради брексит имигрира в Германия . Тя работи в Банка , а той в строителството имат две деца
    И така да е, не е нужно да повтаряш едно и също . Хората си мислят , че го правиш умишлено. Няма нужда от такива предзнаменования , никой не знае какво ще стане. Всяко зло за добро.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не всички сме циганско племе живеещо на бенефити - дигаш дисагите и на ново място. Повечето солидно установени тук имигранти няма и да мръднат след брекзит. Ако в ЕС беше по-добре от ЮК щяхме натам да се насочим, а не в ЮК.

13. БЛАГОДАРЯ gangosan thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! mate, gangosan liked this post
    Recommend gangosan recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Не всички сме циганско племе живеещо на бенефити - дигаш дисагите и на ново място. Повечето солидно установени тук имигранти няма и да мръднат след брекзит. Ако в ЕС беше по-добре от ЮК щяхме натам да се насочим, а не в ЮК.
    Никой който се е установил в Германия не е отишал след това в УК . Но познавам прекалено много хора които са живяли в УК и сега живеят в Германия . И в Германия и в Испания има много повече българи от колкото в УК .
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-12-2018 на 16:33

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Според мен мнението на лорда горе е напълно правилно .Този референдум бе изманипулиран ,без нормални правила .
    Правила си имаше. Въпросът е как се интерпретират резултатите.

Никой не каза предварително, че при загуба с 4-5 процента разлика, Камерън подава оставка, наследява го Териза Мей и се отива на вариант твърд BREXIT. Така че, нека се уважи вота на хората, но да не се забравя, че има 15-16 милиона човека, които са против излизането и още толкова, които не са гласували. Така както правителствата са правителства за целия народ, а не само за собствените си избиратели, така и с резултатите от референдума. Много ми е смешно като кажат "длъжни сме да уважим решението на хората". Е, другите 15-16 милиона не са ли хора и те? Въпреки че решението им е полярно на онези 17 милиона.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Никой който се е установил в Германия не е отишал след това в УК . Но познавам прекалено много хора които са живяли в УК и сега живеят в Германия
    Аз нито един не знам. Няма човек, който да е изкарал поне петилетка в UK и да е отишъл после в друга държава от ЕС. Или се връщат в България или отиват на друг континент.
    Докато има стотици, навярно и хиляди, които са работили известно време в Испания, Германия, Малта, Кипър и т.н. и после са дошли на Острова. Аз знам доста такива, при това всякакви хора с всякакви занаяти - от обикновени работници през международни шофьори до мед. сестри, акушерки и IT специалисти. Голяма част от тях са в Лондон.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Аз нито един не знам. Няма човек, който да е изкарал поне петилетка в UK и да е отишъл после в друга държава от ЕС. Или се връщат в България или отиват на друг континент.
    Докато има стотици, навярно и хиляди, които са работили известно време в Испания, Германия, Малта, Кипър и т.н. и после са дошли на Острова. Аз знам доста такива, при това всякакви хора с всякакви занаяти - от обикновени работници през международни шофьори до мед. сестри, акушерки и IT специалисти. Голяма част от тях са в Лондон.
    И в Германия и в Испания има много повече българи от колкото в УК .

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

И в Германия и в Испания има много повече българи от колкото в УК .
    От кога потока на българи е определящ за качеството на живот и икономиката на държавата? Колко българи има в Дания, Исландия, Швейцария, Норвегия? В Турция сигурно има повече български граждани от тези 4 взети заедно. Това значи ли, че там се живее по-добре?

19. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Провалът на един Брексит.

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Заложил съм 10 паунда на референдум, недей така
    Лорде, стига с тоя втори референдум, първо е късно, второ няма смисъл от него. Тя и онази шотланката от две години все плямпа , че ще прави втори референдум, за да прави Шотландия независима, ама нещо не и се получават нещата. Ония акули в Лондон, ще я изядат с парцалите, ако стъпи накриво
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

От кога потока на българи е определящ за качеството на живот и икономиката на държавата? Колко българи има в Дания, Исландия, Швейцария, Норвегия? В Турция сигурно има повече български граждани от тези 4 взети заедно. Това значи ли, че там се живее по-добре?
    Германия е по хубава държава за живеене от УК . А сега след Брексит в УК дори няма смисъл да се живее при паунд 1.95 и падането на стандарта

Старо куче
    Post Thanks / Like

Германия е по хубава държава за живеене от УК . А сега след Брексит в УК дори няма смисъл да се живее при паунд 1.95 и падането на стандарта
    Германия е в Европа и е нещо много различно!
    MAKE AMERICA GREAT AGAIN

Post Thanks / Like

На теб, колко пъти трябва да ти се повтаря, че ако не им знаеш езика, ще е един ад, а той не като английският- лесен. Като падне паунда 1.95, да не е болка за умиране
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    На теб, колко пъти трябва да ти се повтаря, че ако не им знаеш езика, ще е един ад, а той не като английският- лесен. Като падне паунда 1.95, да не е болка за умиране
    То в момента на 2.19 няма смисал да се живее в УК . Дриго си беше над 2.80 . При двойно по ниски наеми . 2007 плащах 700 паунда за едностаен апартамент до олимпийския стадион до стратфорд лондон . Сега същия е 1200 .

Post Thanks / Like

То в момента на 2.19 няма смисал да се живее в УК . Дриго си беше над 2.80 . При двойно по ниски наеми . 2007 плащах 700 паунда за едностаен апартамент до олимпийския стадион до стратфорд лондон . Сега същия е 1200 .
    Брат хич не ме интересува колко струва наема на този апартамент, аз плащам три пъти по малко пари за самостоятелно жилище и съм ок, Лондон изобщо не ме засяга

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Брат хич не ме интересува колко струва наема на този апартамент, аз плащам три пъти по малко пари за самостоятелно жилище и съм ок, Лондон изобщо не ме засяга
    На никой не се забранява да живее на село след като ти харесва като един млад човек

Post Thanks / Like

Правила си имаше. Въпросът е как се интерпретират резултатите.

Никой не каза предварително, че при загуба с 4-5 процента разлика, Камерън подава оставка, наследява го Териза Мей и се отива на вариант твърд BREXIT. Така че, нека се уважи вота на хората, но да не се забравя, че има 15-16 милиона човека, които са против излизането и още толкова, които не са гласували. Така както правителствата са правителства за целия народ, а не само за собствените си избиратели, така и с резултатите от референдума. Много ми е смешно като кажат "длъжни сме да уважим решението на хората". Е, другите 15-16 милиона не са ли хора и те? Въпреки че решението им е полярно на онези 17 милиона.
    Точно.Много е лесно да се вика аут, тия са маскари, не искаме сделка ние вече сме гласували, ще сключваме сделки с целия свят, особено по форумите, а какво предлагаш, някой нещо обещавал ли ти е, защото се видя, че тия обещания бяха абсолютни алъш-вериж, и сега очакваш някой друг да направи нещо за теб. Чела съм и коментари...точно тия източноевропейци ни дохараха до тук.

28. ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Съда като обяви референдума за невалиден всичко ще си дойде на мястото, ще има втори референдум
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Новини около Брексит
    От lordm във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 1263
    Последно мнение: 28-11-2018, 21:00
  2. Брексит в Шотландия
    От Мила във форум Всичко за Шотландия
    Отговори: 6
    Последно мнение: 16-09-2018, 23:10
  3. Новини около Брексит
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 625