Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 89
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Провалът на един Брексит.

Не претендирам за човек, който познава нравите, начинът на мислене и психологията на англичаните. Не искам и да изпадам в спорове е ли необходимо излизането от ЕС.
    Съжденията ми са основани на моя си философия и поглед на случващото се.
    Още 2016 след провеждане на референдума писах, че има три проблема, които ще бъдат основни фактори и причини Брексит да не се случи.
    1. Ирландската граница
    2. Шотландия
    3. Студентите и младите хора до 25 години и техните виждания за случващото се, тези които не вярваха, че ще бъде такъв резултатът от проведения референдум . В момента младите са в основата на всичко случващо се в кралството.

Може и да бъркам, но аз като родител бих се съобразили с желанията на детето ми. Решенията когато се налага да взимам, ще са с мисълта, че ще се отрази на тях.

Това са основните според мен неща, които ще провалят Брексит.
    Всичко останало е на заден план.

2. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Очаква се на 10.12 съда на ЕС да излезе с решение по казус, дали ЮК може едностранно да прекрати процедурата по излизане от ЕС. Решението ще бъде обявено сутринта в 10 ч. Според главния адвокат на съда ЮК има това право.
    MAKE AMERICA GREAT AGAIN

4. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Референдум втори няма да има според мен. ЕС няма да им даде сделка без пари, а УК имат интерес от такава.
    На референдума са гласували 72% от хората имащи глас, Разликата в резулатата е 1 милион , има 5 милиона които не са гласували въобще. Ако въобще има референдум, в което се съмнявам, търнаут се очаква да е по-висок по разбираеми причини.
    Аз и още няколко човека които познавам сме един от тези 5 милиона, чудя се дали да гласувам и как да гласувам ако има още един референдум?!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Референдум втори няма да има според мен. ЕС няма да им даде сделка без пари, а УК имат интерес от такава.
    На референдума са гласували 72% от хората имащи глас, Разликата в резулатата е 1 милион , има 5 милиона които не са гласували въобще. Ако въобще има референдум, в което се съмнявам, търнаут се очаква да е по-висок по разбираеми причини.
    Аз и още няколко човека които познавам сме един от тези 5 милиона, чудя се дали да гласувам и как да гласувам ако има още един референдум?!
    33 милиона от 65 милиона няма как да са 72 % от имащите право на глас . Дори да приемем че 15 милиона са деца до 18 години . Сега избора е между излизане без сделка , което е самоубиство за УК или втори референдум . Има и трета опция оставане в ЕУ без референдум чрез изтегляне на артикул 50 еднострано от УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 06-12-2018 на 12:21

Старо куче
    Post Thanks / Like

Brexit: Hammond tells MPs UK cannot afford economic costs of no deal Brexit -

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Провалът на един Брексит.

Заложил съм 10 паунда на референдум, недей така

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    33 милиона от 65 милиона няма как да са 72 % от имащите право на глас .
    Няма как да е така, щото не ти се иска да е така? Това е статистиката, все пак. Registered voters - 46,500,001; turnout - 72.21%
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Няма как да е така, щото не ти се иска да е така? Това е статистиката, все пак. Registered voters - 46,500,001; turnout - 72.21%
    Според мен мнението на лорда горе е напълно правилно .Този референдум бе изманипулиран ,без нормални правила .
    Последно редактирано от kanarinapred : 06-12-2018 на 21:11

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Излиза, че 33 млн. са гласували а 13млн. не са тогава? И то повечето млади хора май не са

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Провалът на един Брексит.

Вероятността да има втори референдум според букмейкърите се покачва.
    Когато аз заложих 10 паунда за втори референдум беше 8/5, няколко дни по късно беше 7/5 сега е 6/5

Иначе ББС са пуснали една статийка с всички варианти за след гласуването на 11/12/2018 в парламента
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-46393399
    6 варианта има

no deal
    a second vote on a deal
    a major renegotiation
    a general election
    a vote of no confidence
    another referendum

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Провалът на един Брексит.

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Вероятността да има втори референдум според букмейкърите се покачва.
    Когато аз заложих 10 паунда за втори референдум беше 8/5, няколко дни по късно беше 7/5 сега е 6/5

Иначе ББС са пуснали една статийка с всички варианти за след гласуването на 11/12/2018 в парламента
    https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-46393399
    6 варианта има

no deal
    a second vote on a deal
    a major renegotiation
    a general election
    a vote of no confidence
    another referendum

Знаеш ли въобще как работят залозите: 8/5, 7/5, 6/5 значи че вероятностите се увеличават но парите които ще вземеш намаляват (за всеки 5 от твоите паунда вземаш съотвено 8,7,6 паунда + твоите 5)...... а не се увеличават , освен ако не си се объркал и си сложил пари срещу вероятноста да има 2-ри референдум..... но пък от друга страна букмейкърите печелят от такива пишмян разбирачи(балами) като тебе....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-12-2018 на 00:41
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

така де, преди вероятността е била по малка и за твойте 5 взимаш 8, сега вероятността е по голяма и за твойте 5 взимаш 6 паунда
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

15. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Brexit: Hammond tells MPs UK cannot afford economic costs of no deal Brexit -
    Аз пък мисля, че опасността от този вариант се преувеличава! Не споделям това становище. Те са северни хора, корави! За 10ина години ще преодолеят почти половината от загубите си.Пък и ще се пречистят! И други държави са минавали през тежки кризи и пак са оцеляли някак си. Индия освен това може да помага. А и сухопътна граница с държава от ЕС ще им е от помощ! Но няма да се стигне до там според мен, ще целуват ръка за прошка и толкоз...
    MAKE AMERICA GREAT AGAIN

17. Dislikes DONALD TRUMP disliked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    така де, преди вероятността е била по малка и за твойте 5 взимаш 8, сега вероятността е по голяма и за твойте 5 взимаш 6 паунда
    Така де, той почна с 8/5 след това каза 7/5 и накрая 6/5 и твърди че вероятноста- парите?!?!"според букмеикъра се увеличава" което е подвеждащо
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-12-2018 на 01:00
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Провалът на един Брексит.

Преди за моите 10 взимах 26 сега са 22

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Провалът на един Брексит.

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Преди за моите 10 взимах 26 сега са 22
    Именно!!!
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Бих заложил 20 кинта че Макрон ще подаде оставка до 1 седмица......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-12-2018 на 01:21
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Kearny Виж мнението
    Аз пък мисля, че опасността от този вариант се преувеличава! Не споделям това становище. Те са северни хора, корави! За 10ина години ще преодолеят почти половината от загубите си.Пък и ще се пречистят! И други държави са минавали през тежки кризи и пак са оцеляли някак си. Индия освен това може да помага. А и сухопътна граница с държава от ЕС ще им е от помощ! Но няма да се стигне до там според мен, ще целуват ръка за прошка и толкоз...
    А можеби на герб-аджииската хунта и се вижда края- затова ли сте толкова нервни а?????
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-12-2018 на 01:29
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    А на герб-аджииската хунта и се вижда края- затова сте толкова нервни а????? Хахахахахахааааа.....
    а дано ама надали. нещо ти изглеждаш доста нервен особено като стане въпрос за втори референдум
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Post Thanks / Like

а дано ама надали. нещо ти изглеждаш доста нервен особено като стане въпрос за втори референдум
    На мен персонално ми е през дедовия дали ще има 2-ри референдум или не и дали УК ще напусне без зелка!!!(зелка) така и така разпадащия се ЕУ.... и не ми пука за арогантните страни от ЕУ които изведнъж ще се озоват в "небрано лозе"- без никви национални сделки с останалия свят-както междудругото предрече Мейта в по- горен пост...тъй че си пусни телевизора, сложи пуканките ( или бирите) на масата и гледай най истинското "реалити шоу"...... и внимателно наблюдавай кой тогава "целува ръка за прошка"! Бас давам че дори и Путин няма да им прости......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 07-12-2018 на 02:11
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Излиза, че 33 млн. са гласували а 13млн. не са тогава? И то повечето млади хора май не са
    Тези които са били тогава на 15 години и половина сега ще могат да гласуват на нов референдум . И останалите 13 милиона млади хора . За две години са измряли много стари хора гласували за излизане . При нов референдум оставането ще спечели . при нов референдум трябва да се дадат три опции . Излизане без сделка . Излизане по модела норвегия или оставане в ЕУ . Според мен това е най справедливо . . . Обаче много хора , които си тръгнахме през 2017 дори УК да остане в ЕУ никога няма да се върнем пак в УК . Навсякъде другаде ,но не УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-12-2018 на 07:06

Post Thanks / Like

Тези които са били тогава на 15 години и половина сега ще могат да гласуват на нов референдум . И останалите 13 милиона млади хора .
    За две години са измряли много стари хора гласували за излизане . При нов референдум оставането ще спечели . при нов референдум трябва да се дадат три опции . Излизане без сделка . Излизане по модела норвегия или оставане в ЕУ . Според мен това е най справедливо . . . Обаче много хора , които си тръгнахме през 2017 дори УК да остане в ЕУ никога няма да се върнем пак в УК . Навсякъде другаде ,но не УК

Знаеш ли кво мисля аз, аз мисля че сте плъхове криеще се м/у зъбчати колелела.......
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Защо да се връщам в УК като мога да отида в Испания . Топло време плажове палми . Дори социалката е по голяма от 317 паунда . Вместо да ми гният кокалите . Да ми вали всеки ден . Да няма достатъчно слънце . Да стоя на студено защото общината ми дава много малко пари за отопление .Влажни гадни общински имоти пълни с измет от цял свят .Няма начин да не се разболееш при такива условия . После те поема смотаната здравна система и ме довършват преди да навърша 68 години . УК не благодаря повече никога няма да се върна там ,ако ще и друг референдум да има и да останат в ЕУ
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-12-2018 на 07:58

Напреднал
    Post Thanks / Like

Много да се внимава . Да не се споменава тази дума.

Има пси манипулиране на политици през червеи паразити,

Опита от балканите вкл косово, босна, херцеговина, приднестровието показа че всяко увреждане на земята води до разпад на
    големи и малки държави,
    провеждат се нагло диверсионни мероприятия ..
    милиони се облъчват през телевизии радио и сателити//

През 2012 тестове в Украйна констатираха насложени програми на машинен иврит над телевизии на украински ..внушаваха омраза към Русия..
    Охранявани от боговете тежко увредени от минали външни инвазии региони като ДОнбас,Приднестровието и Крим имат изисквания за охрана на Руски език...
    веднага населението бе мобилизирано обемно..
    Тука в АНглия попаднахме на облъчване през радиостанция за секунди ни увредиха вътрешни органи..визират и Уелс и Шотландия//

29. БЛАГОДАРЯ karen thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

ПОлзвали са спец наркотици за отравяне на милиони избиратели в Кралството с цел манипулиране на референдума.. Милиони са още с трайни отравяния заради манипулиране и отравяне преди референдума,,,
    Службите на Нейно величество да проучат тази диверсия целяща разпад на кралството,,

31. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Новини около Брексит
    От lordm във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 1263
    Последно мнение: 28-11-2018, 21:00
  2. Брексит в Шотландия
    От Мила във форум Всичко за Шотландия
    Отговори: 6
    Последно мнение: 16-09-2018, 23:10
  3. Новини около Брексит
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 625