Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране Amazon Echo или Google Home?

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Честито! Аз още се чудя дали да взема "Еко" на Амазон или на Гугъл "Гугъл Хоум" и май повече клоня към гугълския, четох, че можел да пуска музика от Спотифай (май), а Екото - само ако имаш платен абонамент на Спотифай. Струва ми се, че интеграцията ще стане по-лесно - имам гугъл асистент на телефона, гугъл кромкаст на телевизора и така. Ама не знам достатъчно още та не съм решила окончателно... Ти доволен ли си? За какво използваш Еко-то?
    Спотифай-а е платен би трябвало да имаш платен абонамент за да пускаш и на двете поне така мисля не съм ровил в нета
    Казват че за управление на умна къща еко-то е по добро поне така беше преди сега може и да са се променили нещата
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Black Friday ще се възползвате ли?

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Спотифай-а е платен би трябвало да имаш платен абонамент за да пускаш и на двете поне така мисля не съм ровил в нета
    Казват че за управление на умна къща еко-то е по добро поне така беше преди сега може и да са се променили нещата
    За Гугъл Хоум може да се плейва и без платен акаунт, срещнах го на много места в нета, само дето разбърква плейлистите, ама няма значение особено. Еко-то само плейва малка част от песента. Ние още нямаме много умни неща вкъщи, засега е само телевизора и телефоните ни. Мисля за осветлението и отоплението, ама сме на етап мислене още. Аз тръгнах да се интересувам от тези неща, защото исках да си купя лесна система да ми пуска музика,прогнозата и и др. п. сутрин, докато се приготвяме за работа/училище вкъщи.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Amazon Echo или Google Home?

Така и така сме отворили тема за смарт къща та да питам , някой със умно осветление има ли? И какво ползвате?

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Black Friday ще се възползвате ли?

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    За Гугъл Хоум може да се плейва и без платен акаунт, срещнах го на много места в нета, само дето разбърква плейлистите, ама няма значение особено. Еко-то само плейва малка част от песента. Ние още нямаме много умни неща вкъщи, засега е само телевизора и телефоните ни. Мисля за осветлението и отоплението, ама сме на етап мислене още. Аз тръгнах да се интересувам от тези неща, защото исках да си купя лесна система да ми пуска музика,прогнозата и и др. п. сутрин, докато се приготвяме за работа/училище вкъщи.
    Имам от миналата година Еко Дот , голема занимавка си е . Тая година взех нест термостат сега наред е осветлението май

6. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Я сподели малко tips and tricks за Еко-то.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Я сподели малко tips and tricks за Еко-то.
    де да знам какво да споделя, всичко което те интересува може да го намериш в нета. в един момент това дивайс може да стане като член от семейството. за всичко което не знаете питайте гугъл той знае. има си разни отключващи фрази за определени неща но всичко е според зависи. мога да споделя лични впечатления примерно. гугъл е по добър с различните акценти по добре ги разпознава и съответно отговаря, докато алексата е друга бира но пък аз имам слабост към алекса та не не знам колко ще бъде меродавно мойто мнение

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

де да знам какво да споделя, всичко което те интересува може да го намериш в нета. в един момент това дивайс може да стане като член от семейството. за всичко което не знаете питайте гугъл той знае. има си разни отключващи фрази за определени неща но всичко е според зависи. мога да споделя лични впечатления примерно. гугъл е по добър с различните акценти по добре ги разпознава и съответно отговаря, докато алексата е друга бира но пък аз имам слабост към алекса та не не знам колко ще бъде меродавно мойто мнение
    Имаш предвид пълноправен член на семейството ли ?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Имаш предвид пълноправен член на семейството ли ?
    всичко е много относително. за теб може да е пълноправен за мен не и обратно. пробвай, еко дот и гугъл мини са по 25 кинта в джон луис, поне ще знаеш чини ли или не

Post Thanks / Like

всичко е много относително. за теб може да е пълноправен за мен не и обратно. пробвай, еко дот и гугъл мини са по 25 кинта в джон луис, поне ще знаеш чини ли или не
    Аз имам Crestron(не всичко,само каквото ми трябва) с това сигурно отговарям и на предишния ти въпрос,а и на сегашната ти закачка.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз имам Crestron(не всичко,само каквото ми трябва) с това сигурно отговарям и на предишния ти въпрос,а и на сегашната ти закачка.
    e с това ме изненада не го бях чувал но това изглежда е по скоро за професионални нужди доколкото го гугълнах набързо.
    ПС
    не разбрах на кой въпрос си ми отговорил?

Post Thanks / Like

e с това ме изненада не го бях чувал но това изглежда е по скоро за професионални нужди доколкото го гугълнах набързо.
    ПС
    не разбрах на кой въпрос си ми отговорил?
    Идеални са за в къщи,работят с всички познати операционни системи и са надеждни.

14. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Идеални са за в къщи,работят с всички познати операционни системи и са надеждни.
    нещо линк с повече инфо?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно мнение: 11-07-2017, 16:42
  2. Amazon Music Unlimited
    От Carlsberg във форум Общ форум
    Отговори: 8
    Последно мнение: 10-05-2017, 16:48
  3. Не съм правила поръчка от Amazon
    От Sarah във форум Пазаруване
    Отговори: 37
    Последно мнение: 14-03-2013, 15:46
  4. Sign up for Google free in-home wireless broadband service