Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 19 от общо 19
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране Сънуване на действителноста.

Аз миналата нощ сънувах много реалистичен сън в които се срещахме много хора, 2-ма, 3-ма от тях бяха приятели но в огромното помещение всички бяха приятелски настроени и тогава видях баща си, с костюм и вратовръзка както е бил през целия си учителски живот, прегърнахме се и се целунахме ..... започнахме да си говорим но аз знам че баща ми почина преди 2 години и все се страхувах да му задам въпроса как така се виждаме и срещаме (тук рецепторите ми пипат, мирисват и виждат моя баща все едно че стои срещу мен) след като е починал преди 2 години.... излязохме навън от залата.....и му зададох въпроса: Татко знаеш ли че ти почина преди 2- години? Тои се усмихна сякаш ставаше въпрос за някъв незначителен проблем, и ми прошепна на ухото: синко това е едно от многото измерения в които тоя свят съществува, ти в момента не си в твоито и аз в момента не съм в мойто но има начини те да се кръстосат и както съм се появил така и ще изчезна в твоя свят.Излишно е да казвам че се събудих с много въпроси защото не се събудих с нито един въпрос .......просто се почувствах щастлив....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 25-11-2018 на 03:06
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

2. ХАРЕСВАМ! Мила, Sarah, mate, zmei4o_pk, steve and 1 others liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Сънуване на действителноста.

И аз зная, че починалите не си отиват, само преминават в друга форма, предполагам, може да се нарече и друго измерение. Ние имаме достъп до контакти с тях, само че не във вида, в който си го представяме. Насън става по-лесно, защото там ограниченията на "здравия разум" ги няма. Звучи, като да си имал приятно преживяване. И аз бих искала да видя моите родители, и двамата са отвъд вече, но за съжаление, почти не сънувам, т.е. не помня сънищата си. Може би някой ден...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post

Тая тема със сънищата ми е любима, това е може би единственото нещо което не мога да си обясня, как става така, че сънувам разни неща и после се случват, и други при които въображението ми има такива неограничени способности. Не знам дали съм споменавала, как сънувах Баба Ванга преди да умре и ми каза от какво е болна. Другия, който все още си го спомням е как влизам в самолет.... през 'дупката'/да не уточнявам точно коя/ на пътника пред мен и като се осъзнах как следващия зад мен трябва да влезе се събудих в потрес. Последното беше преди няколко дни, сънувах нещо лошо за човек, мислех си се е разминало, но след 2 дена разбрах, че се е случило с човека на същия ден в който го бях сънувала.
    Не знам дали си отиват или само в сънищата ни съществуват, но понякога е толкова хубаво да се срещнем пак с хората които сме обичали и са ни обичали.

6. ХАРЕСВАМ! Мила, mate, DONALD TRUMP, steve liked this post
    Post Thanks / Like

Рядко сънувам но пък сънищата ми са цветни и гланцирани- както се изразява един мой приятел, аз не сънувам толкова рядко, сънувам почти всяка вечер но затова пък сънищата с усещания които не се различават от усещанията на буден са редки и затова си ги спомням...... например откакто баща ми почина съм се срещал с него- 4, 5 пъти и всеки път съня ми е бил по-убедителен от деиствителноста...Но имаше едно табу от което нямаше излизане: като си буден, знаеш какви постъпки си направил като спящ, осъзнаваш ги и си казваш в следващия сън ще ги поправя и в следващия сън правиш абсолютно същото...... не и тоя случай оня ден, бях абсолютно свободен да задавам въпроси на баща си.
    EC=WC
    -George Orwell

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Аз миналата нощ сънувах много реалистичен сън в които се срещахме много хора, 2-ма, 3-ма от тях бяха приятели но в огромното помещение всички бяха приятелски настроени и тогава видях баща си, с костюм и вратовръзка както е бил през целия си учителски живот, прегърнахме се и се целунахме ..... започнахме да си говорим но аз знам че баща ми почина преди 2 години и все се страхувах да му задам въпроса как така се виждаме и срещаме (тук рецепторите ми пипат, мирисват и виждат моя баща все едно че стои срещу мен) след като е починал преди 2 години.... излязохме навън от залата.....и му зададох въпроса: Татко знаеш ли че ти почина преди 2- години? Тои се усмихна сякаш ставаше въпрос за някъв незначителен проблем, и ми прошепна на ухото: синко това е едно от многото измерения в които тоя свят съществува, ти в момента не си в твоито и аз в момента не съм в мойто но има начини те да се кръстосат и както съм се появил така и ще изчезна в твоя свят.Излишно е да казвам че се събудих с много въпроси защото не се събудих с нито един въпрос .......просто се почувствах щастлив....
    и аз съм сънувал загубени близки и си спомням приятното чувство че пак ги имам, нищо че като се събудиш не е така... хубаво е все пак, някак си, остава ти
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

9. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, DONALD TRUMP liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

телата умират ,но био- енергията не се губи....няма на4ин в природата нищо не из4езва само преминава от едно състояние в друго.. просто се свързва с друга енергия ...сънувал съм майка ми много пъти просто си говорим за не6то или присъства по някакъв на4ин без да ме учудва 4е е там ..все едно си е някакво ежедневие ..понякога не помня сънищата ,но се събуждам с усещането 4е сме общували...иначе като засънувам нещо понякога сънищата са ми суперинтересни , не ми се събужда и искам пак да заспя и да си го досънувам понеже е прекъснато на най-интересното място...чудя се как ги измислям ...супер заплетени ..пророчески сънища нямам ,но имам просто някакво настроение сутринта като се събудя и ми се случва не6то което оставя подобно като усещане в действителността до края на деня ...май някъде четох че цветните сънища били признак на шизофрения

11. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

бе мога ли да помоля някой с по-пророчески способности да вземе да ме сънува богат и красив..

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

... не само в сьнищата , в т.н. ежедневие е същото , събития,действия , цели случки , които по някога ни се струват че сме преживели ... това е една и съща материя и е потвърждение на теорията за душата и тялото . Но ... ако обичате материалния свят , по добре не се вглъбявайте в това ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

наркотиците са допирната точка между мечтите сънищата и действителността...малката кибритопродавачка in the fuckin modern life...живота е като тото за да сме щастливи трябва да уцелим печелившата комбинация химикали и енергии....внимавайте какво излъчвате аз излъчвам позитивизъм защото ме кефи да съм хаппи...и се чувствам малко като звероукротител...хората ги гледам са много зле...тая агресия и желание да притежават и доминират ги прави so weak...
    Последно редактирано от steve : 26-11-2018 на 21:13

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    наркотиците са допирната точка между мечтите сънищата и действителността...малката кибритопродавачка in the fuckin modern life...живота е като тото за да сме щастливи трябва да уцелим печелившата комбинация химикали и енергии....внимавайте какво излъчвате аз излъчвам позитивизъм защото ме кефи да съм хаппи...и се чувствам малко като звероукротител...хората ги гледам са много зле...тая агресия и желание да притежават и доминират ги прави so weak...
    ...повтаряш се , явно ти харесва , не е точно така , но пък ... важното е да ти харесва ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...повтаряш се , явно ти харесва , не е точно така , но пък ... важното е да ти харесва ...
    Разкажи как е,не се притеснявай!

бе мога ли да помоля някой с по-пророчески способности да вземе да ме сънува богат и красив..

Ти па много искаш егати. Аз искам да съм богата, щото ми омръзна да бъда само красива )

18. ХАРЕСВАМ! deijei, DONALD TRUMP, Мила liked this post
    Post Thanks / Like

телата умират ,но био- енергията не се губи....няма на4ин в природата нищо не из4езва само преминава от едно състояние в друго.. просто се свързва с друга енергия ...сънувал съм майка ми много пъти просто си говорим за не6то или присъства по някакъв на4ин без да ме учудва 4е е там ..все едно си е някакво ежедневие ..понякога не помня сънищата ,но се събуждам с усещането 4е сме общували...иначе като засънувам нещо понякога сънищата са ми суперинтересни , не ми се събужда и искам пак да заспя и да си го досънувам понеже е прекъснато на най-интересното място...чудя се как ги измислям ...супер заплетени ..пророчески сънища нямам ,но имам просто някакво настроение сутринта като се събудя и ми се случва не6то което оставя подобно като усещане в действителността до края на деня ...май някъде четох че цветните сънища били признак на шизофрения
    Имал съм и такива случаи - събуждат ме на най- интересния момент от съня ставам сърдит и решавам проблема за който са ме събудили за 5- 10 мин. пак лягам и съня ми все едно съм го оставил на ПАУЗА продължава от същото място ( даже по някога има реплей на главните моменти)понякога пък изключително рядко "актиорите" в съня ми негодуват от 5-10 минутния антракт на които съм ги подложил и е трябвало да скучаят и да пушат цигари за да запълнят тея 5- 10 мин. докато ме няма,,,,, но това е доста рядко и аз съм чувал за това че цветния сън бил признак на шизофрения или гениалност което е едно и също, цветните сънища били и признак на скрита болест и тям подобни бабини деветини истината според мен е че сънищата са портали към други манифестации на този чудесен и разнообразен свят .......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 27-11-2018 на 01:18
    EC=WC
    -George Orwell

20. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Ти па много искаш егати. Аз искам да съм богата, щото ми омръзна да бъда само красива )

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Аз искам да съм богата, щото ми омръзна да бъда само красива )
    Ако последното е в достатъчно количество, няма голям проблем да се осъществи първото. Богати чичковци/дебелаци бол, огледай се за многобройните примери от живота...

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

е ние мъжете сме по-грозновати стърчат навсякъде уши косми ръце глави.....

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

изключително ярки и цветни сънища съм имал последните години.
    снощи имах два различни - в единия чак се пренесох насън в паралелна вселена - все едно си във фентъзи наживо

малко ми заприлича на Талисманът на Стивън Кинг и Териториите. По-ярко е от реалността. Вкусовете и усещанията са по-наситени.

също така от познати знам че много ярко и помнещо се сънува в първите месеци когато се чистиш от дрога, но за съжаление се сънуват доста кошмарни неща и като се събудиш емоцията те тряска и тревожността не си отива за целия ден. Спомена за съня идва неканен и много реален, когато си иска те стиска. Страдание е.

в нашия съновник онлайн много рядко сънищата са за нещо хубаво, колкото и да ти е било хубаво насън,
    ама и за лошо да са, аз се подготвям мислено поне
    а и забравям по-лесно че съм бил на по-хубавото място и се съсредоточавам върху непосредстваната сива реалност
    иначе ме гложди що не съм го проверил
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от korry Виж мнението
    изключително ярки и цветни сънища съм имал последните години.
    снощи имах два различни - в единия чак се пренесох насън в паралелна вселена - все едно си във фентъзи наживо

малко ми заприлича на Талисманът на Стивън Кинг и Териториите. По-ярко е от реалността. Вкусовете и усещанията са по-наситени.

също така от познати знам че много ярко и помнещо се сънува в първите месеци когато се чистиш от дрога, но за съжаление се сънуват доста кошмарни неща и като се събудиш емоцията те тряска и тревожността не си отива за целия ден. Спомена за съня идва неканен и много реален, когато си иска те стиска. Страдание е.

в нашия съновник онлайн много рядко сънищата са за нещо хубаво, колкото и да ти е било хубаво насън,
    ама и за лошо да са, аз се подготвям мислено поне
    а и забравям по-лесно че съм бил на по-хубавото място и се съсредоточавам върху непосредстваната сива реалност
    иначе ме гложди що не съм го проверил
    много добре знам за параноята за която говориш ,но аз съм се научил да я контролирам и знам ,че е само страничен ефект ,what doesn't kill ya make ya stronger inne!!! от meth и спайс си е като боливууд късометражен филм каво значи реалност се питам често ..реалността е това което ти се случва физически ,а усещанията може да ги направляваш..ако можеш да манипулираш действителността и да я направиш красив сън колкото кофти и безцветна да е тя e вид изкуство!!!.. хахах способността да си управляваш мозъка е дарба влияе добре и на тялото
    Последно редактирано от steve : 27-11-2018 на 12:58

Post Thanks / Like

Баща ми беше учител по Физика...а майка ми по химия и биология! Но татко беше отворен за всякъкви теории и не ги отхвърляше веднага щом противоречат на "евангелието" Нютън- Айнщайновата физика. Аз си обеснявам неговите думи в съня ми (за паралелните светове с различна степен на плътност) как е възможно да се срещнем...... като той е използвал знанията си за да ме покани в съня ми да се срещнем на "неутрална територия" в паралелен свят в които енергиините загуби за мен (спящия) и за него са приемливи....
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 03-07-2019 на 03:56
    EC=WC
    -George Orwell

27. ХАРЕСВАМ! steve liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Числата,които сънуваме,предсказват бъдещето.
    От Karatiska_ta във форум Езотерика
    Отговори: 5
    Последно мнение: 23-05-2010, 12:11

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker