Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Преместване в Англия за постоянно, необходими документи?

Ами ще се местя в Англия за постоянно, след като с приателя ми сме заедно от много време, но той не знае какви документи ми трябват само казва виза виза много е скъпа и т.н.
    Въпроса ми е какви са ми свички необходими документи за постоянно живеене там имам паспорт знам че, и акта за раждане и диплома обаче като са на българаски какво ще разберат не знам, та други документи трябва ли и като съм там какво друго трябва да си извадя? (знам за НИН)

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Преместване в Англия за постоянно, необходими документи?

Цитирай Първоначално написано от ayame110 Виж мнението
    Ами ще се местя в Англия за постоянно, след като с приателя ми сме заедно от много време, но той не знае какви документи ми трябват само казва виза виза много е скъпа и т.н.
    Въпроса ми е какви са ми свички необходими документи за постоянно живеене там имам паспорт знам че, и акта за раждане и диплома обаче като са на българаски какво ще разберат не знам, та други документи трябва ли и като съм там какво друго трябва да си извадя? (знам за НИН)
    Този пост сериозен ли е ?

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Преместване в Англия за постоянно, необходими документи?

То за Англия май не искаха виза
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

С какво гражданство си?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

За „постиянно” трябва само … смъртен акт! Защото само там е постоянно!

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    С какво гражданство си?
    При положение, че пише на български и във форум за българи, и документите му са на български - най-вероятно е с българско гражданство.
    В такъв случай, или ако е гражданин на друга държава, членка на ЕС - все още може свободно да влезе, да си намери жилище, евентуално и работа. Без виза и без въпроси. Ако възнамерява/започне да работи - тогава е нужен НИН. Може да се регистрира при личен лекар (по местоживеене), за гласуване - само за местните избори …
    Дотук е нужно само лична карта и/или паспорт.
    Ако не е гражданин на ЕС - тогава нещата са по-сложни.
    Пп. Отговарям на автора на темата, а не на Мила. Тя ги знае тези неща по-добре от мен.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Преместване в Portsmouth/Southampton с цел постоянно пребиваване
    От Jordan.Svilena във форум За новодошли и кандидат-емигранти
    Отговори: 34
    Последно мнение: 17-10-2016, 13:04
  2. Необходими документи за PR
    От MadI във форум Постоянно жителство (Permanent Residence - EU law)
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-02-2013, 13:20
  3. Необходими документи за НИН за учащ
    От една българска роза във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 5
    Последно мнение: 27-08-2011, 16:26
  4. Необходими документи?
    От rusenec във форум Registration Certificates
    Отговори: 5
    Последно мнение: 13-07-2008, 16:57
  5. колеж в Англия какви документи са необходими?
    От okim във форум Образование в UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 25-03-2008, 15:51

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker