Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234
Резултати от 76 до 100 от общо 100
    На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    На господата от ГЕРБ все някой друг им е виновен за слабото управление на държавата - първо беше Световната финансова криза, бившите управляващи, комунистите после коалиционните партньори, Путин, началниците от Брюксел и т.н. А истината е, че те са от почти десетилетие на власт и просто нямат кадровия капацитет да управляват добре страната. Затова и сме с правосъдие като на южноамериканска държава, инфраструктура по-лоша от Косово, зле въоръжена армия и отлив на чужди инвестиции. Понеже стана дума за Румъния, там и селата им са пълни.
    Докато българското село и селско стопанство изнемогва. Онзи ден си купих румънски мед в Морисънс и то в категорията им The best, тоест от скъпата гама, а не от тези по паунд и нещо. Българският не е по-лош, но явно си има причини, поради които не се котира. Средна заплата например в транспорта там се равнява на около 2000 евро чисти, докато в България дори за външни курсове е по-ниска и ги плащат, когато си поискат. Само IТ сектора при нас е добре по разбираеми причини - управляващите нямат техни хора с интереси в тази сфера.

В България има заводи собственост на приятели на ББ където не им плащат с месеци, за да може преди избори лично премиера да иде и да разпореди да им се плати. Това го няма никъде в ЕС, само в държави като Македония, Молдова и Украйна. После канарчето да обяснява, че били про-европейска партия. Заради такова мислене се превърнахме в страната на канарчетата.
    А кой да е на власт Корнелия Нинова . Или госпожата вицепрезидент дето коленичи в краката на руския патриaрх агент на КГБ

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Ами пиши за тези държави, а не за такива от които нямаш никакви, ама никакви впечатления. Защо не си в Мюнхен и Берлин, а стоиш в лошия Лондон и UK да работиш?

Хич не ми дреме какво обичаш и какво мразиш. Като не ти харесват мненията ми - използвай функцията Игнорирай потребител и не ги чети. Ако си толкова космополитна и свободна личност, защо тогава приемаш всеки дебат за BREXIT на живот и смърт? Гледай си живота, пий си бирата с милионера от Берлин и не злорадствай по UK и българите в UK, Китай, Русия и т.н.
    и най лошото е че той не е в ук и пише за брексит като че ли живота му зависи от това. той реално вече няма никакви допирни точки с ук , аз лично не го разбирам
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    и най лошото е че той не е в ук и пише за брексит като че ли живота му зависи от това. той реално вече няма никакви допирни точки с ук , аз лично не го разбирам
    още малко остана и ще гледаме интересни събития . Брексит се превърна в смисъла на живота ми . ще го гоня Фарадж до края на живота си .ще направя филм за това . Заклел съм се в живота си . Филма ще го пусна в Фейсбук ютуб
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-11-2018 на 23:44

Старо куче
    Post Thanks / Like

ако има фараж тука да взима да се показва че тука ние отнасяме тирадите за брексит без да сме го заслужили

На почивка
    Post Thanks / Like

ако има фараж тука да взима да се показва че тука ние отнасяме тирадите за брексит без да сме го заслужили
    Споко бе . Гледай по отгоре на нещата . По някога се заявдахте с мен . Аз мога да водя много нормален спор . Но мразя русофили и деца на комунисти

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    А кой да е на власт Корнелия Нинова . Или госпожата вицепрезидент дето коленичи в краката на руския патриaрх агент на КГБ
    За съжаление БСП са същите калинки като вас. Откакто изгониха Кадиев, Калфин, Малинов и още няколко силни инакомислещи личности на нищо не приличат и те. С риск да ви шокирам - ДПС е партията с най-добри кадри в България в почти всеки ресор, с най-добрата икономическа програма и със супер силни позиции в Брюксел. Жалко, че никой не гласува за тях заради програмата им. Обръчи от фирми има навсякъде, дори в UK, но въпроса е да се свърши нещо положително и да се правят някакви смислени реформи + политики насърчаващи българския дребен бизнес. Виждаме и тук какви скандали се потулват, като този с Филип Грийн.

По-добре да седнат на една маса и да се разберат по стратегически въпроси всички партии, да следват една програма всички за следващите 5-10 години. Все още има шансове България да тръгне нагоре и да настигне средноевропейския стандарт и доста семейства да се върнат, а други да решат да останат. Ако обаче проспим и следващите 5-10 години, нещата отиват на много зле. Ще си говорим как да стигаме сърбите и албанците, а не румънците, унгарците и гърците.

7. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Някой хора като доналд като са написали EC = WC . This OK . A???? Мотовилков като пише и се кефи че ЕУ се разпада и това е добре . Нали .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Хахахахаха, ти докато си във форума заради глупостите на канарчето ставаш брекзитар като пуснеш телевизора и чуеш новата тирада на Мей отново се връщаш към про-ЕС позииците си. Не е лесно.

П.П Гледа ли Outlaw King? доста го хвалят.

10. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Споко бе . Гледай по отгоре на нещата . По някога се заявдахте с мен . Аз мога да водя много нормален спор . Но мразя русофили и деца на комунисти
    аз съм на съвсем различно мнение, но мойто мнение не е важно

На почивка
    Post Thanks / Like

Искам да няма сделка за брексит . Искам двете Ирландии да се обединят . Искам скотланд да стане самостоятелна държава

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хахахахаха, ти докато си във форума заради глупостите на канарчето ставаш брекзитар като пуснеш телевизора и чуеш новата тирада на Мей отново се връщаш към про-ЕС позииците си. Не е лесно.

П.П Гледа ли Outlaw King? доста го хвалят.
    за тва гледам да се абстрахирам от постовете на антифараж , че става голема обърквация
    не съм го гледал , чудех се какво да гледам от ония дни добра идея

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Искам да няма сделка за брексит . Искам двете Ирландии да се обединят . Искам скотланд да стане самостоятелна държава
    Кралицата някой следобед трябва да те покани на чай и курабийки. Рядкост са такива като теб,които активно дискутират политическа обстановка и живот на греат британ
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Вие с Дими да не състезавате кой по голяма глупост ще изръси?
    Само да отбележа че пак преминаваш границата , а тези случаи не са ти приятни след това
    Само да отбележа...ти се осмеляваш да ме заплашваш......и то в моя тема ли??????
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 12-11-2018 на 04:06
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

Някой хора като доналд като са написали EC = WC . This OK . A???? Мотовилков като пише и се кефи че ЕУ се разпада и това е добре . Нали .
    А ти преча че смятам ЕС= кенеф и че Найджъл Фараж е най- близко до нормалния човек политик в УК..... а ти имаш глисти в дебелото черво ...затова го мразиш ..... ето тиhttps://youtu.be/i5WJrFjHdVU .................................................. ...............
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 12-11-2018 на 04:11
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    А ти преча че смятам ЕС= кенеф и че Найджъл Фараж е най- близко до нормалния човек политик в УК..... а ти имаш глисти в дебелото черво ...затова го мразиш ..... ето тиhttps://youtu.be/i5WJrFjHdVU .................................................. ...............
    И аз го харесвам, много хубаво говори английски, ама нашите гастарбайтери, защо го не харесват? Той трябва трябва да е пример за цялата бг общност, аз даже имам негова снимка в телефона
    Последно редактирано от dimi_m : 12-11-2018 на 09:20
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

18. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP, Sarah liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Само да отбележа...ти се осмеляваш да ме заплашваш......и то в моя тема ли??????
    не виждам някъде да съм те заплашил и съжалявам ако е прозвучало така, но за втори път преминаваш границата и реших да ти обърна внимание върху факта преди да съм направил нещо за което вероятно ще съжалявам след това

Post Thanks / Like

не виждам някъде да съм те заплашил и съжалявам ако е прозвучало така, но за втори път преминаваш границата и реших да ти обърна внимание върху факта преди да съм направил нещо за което вероятно ще съжалявам след това
    Ако продължаваш със заплашителния, назидателен тон да се обръщаш към мен, тогава ще бъда принуден да публикувам голите ти снимки
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И аз го харесвам, много хубаво говори английски, ама нашите гастарбайтери, защо го не харесват? Той трябва трябва да е пример за цялата бг общност, аз даже имам негова снимка в телефона
    Абе завистници всякакви, не могат да си оправят акцента и завиждат, затова...
    Какъвто е убавец, предполагам като уолпейпър го ползваш?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Ако по няква изключителна ситуация имаш предложения за романтична вечеря от Найджъл Фараж и Садик Кхан едновремено ......ти кой би предпочела ???
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Фараж като спомене бг имигрантите в греат британ и бгхелпа пръщи от коментари по негов адрес, ама нали незнам инглиш въобще, та още ми е интересно, какво толко е казал тоя симпатяга, я ти преведи нещо, че ми е ингересно

24. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Някой има ли да каже нещо по темата, без да намесва брекзит?

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Фараж като спомене бг имигрантите в греат британ и бгхелпа пръщи от коментари по негов адрес, ама нали незнам инглиш въобще, та още ми е интересно, какво толко е казал тоя симпатяга, я ти преведи нещо, че ми е ингересно
    Ко да каже, то се вижда и с невъоръжено око. Дими, жени са, че мъжете в андропауза не се траете.

26. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    Post Thanks / Like

Ако по няква изключителна ситуация имаш предложения за романтична вечеря от Найджъл Фараж и Садик Кхан едновремено ......ти кой би предпочела ???
    Това си е повод за размисъл Доналд. Първо, Найджъл не ми се връзва с романтиката, а и ше ми плямпа сигурно цяла вечер за Брекзит. Садик ми се струва по романтичен, обаче ще трябва да лъжем жена му.
    Ще им откажа и на двамата.
    Обаче, ако Том Харди реши да ми разкаже някоя приказка, и без романтична вечеря ще мина)

Post Thanks / Like

Това си е повод за размисъл Доналд. Първо, Найджъл не ми се връзва с романтиката, а и ше ми плямпа сигурно цяла вечер за Брекзит. Садик ми се струва по романтичен, обаче ще трябва да лъжем жена му.
    Обаче, ако Том Харди реши да ми разкаже някоя приказка, и без романтична вечеря ще мина)
    Хм.... това до някъде обеснява защо навремето Лепа Брена я взеха в арабия.....
    EC=WC
    -George Orwell

Напреднал
    Post Thanks / Like

естествено няма да слушаш приказките на том софти я

Post Thanks / Like

Хм.... това до някъде обеснява защо навремето Лепа Брена я взеха в арабия.....
    Аз не знам за какво говориш, ама тя не е ли мюсюлманка.

Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Някой може ли да ми каже счетоводител SW район..
    От modiliani във форум Счетоводство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 14-02-2013, 16:03
  2. Будилник иска да ви каже нещо....
    От madlena във форум Общ форум
    Отговори: 35
    Последно мнение: 11-10-2006, 16:55
  3. Може ли някой да каже?
    От tiba44 във форум Registration Certificates
    Отговори: 3
    Последно мнение: 12-03-2006, 13:46

Отметки