Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мнение за scope4jobs

Здравейте ,нов съм в форума,след 2 седмица мисля да занима за англия за работа в склад,намерил съм работа в гореспоменатата агенция,някой който е бил или знае нещо за нея ако може да сподели ,ще съм много благодарен

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мнение за scope4jobs

Аз заминах с тях преди 4 години . Какво те интересува ?

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами, дали са коректни до колкото знам сме в склад,как е там какво са камповете и горе дол всичко ако искаш ми пиши на лс ,мерси предварително

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zdravchev Виж мнението
    Ами, дали са коректни до колкото знам сме в склад,как е там какво са камповете и горе дол всичко ако искаш ми пиши на лс ,мерси предварително
    Може и тук да обясни, все пак може да бъде полезен и на други хора.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Излъгах ... не заминах с тях , но работих за тях когато заминах ! Всъщност заминах с YSP малоумните . Кажи какво са ви казали , сам ли ще заминаваш , какво ще работите и къде ще ще живеете . Ние живеехме в каравани , но работехме в складове . Ако при теб е нещо различно не мога да давам мнение ! Общо взето ако сте за първи път в УК - Scope са добра възможност ! Буквално се разбивахме от работа - сега зависи . Ако не искаш да се разбиваш от работа може и да ти е нанагорно , ние лично като за първи път в УК без език без нищо сме доволни от тях (аз и моята приятелка) .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами двама сме с едно приятелче за склад става въпрос, gaskain ,за езика аз не съм много добре,но човека с мене е на средно ниво

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ахам ... и ние бяхме в Гаскейн . Ами какво да ти кажа . Ще ти напиша при нас как беше . Живеехме по 5-6 човека в каравани общо са 130 каравани ,а към зимния период когато има най-много работа имаше и каравани с по 7-8 човека . Преобличаха се на тъмно защото не всички бяха двойки и не се познаваха . Тия дето са като началници на кампа , а и на агенцията са поляци и литовци . Общо взето тежко го раздават ама то човек няма много много допир с тях . Работехме в една пекарна в Лондон и всеки ден пътувахме по 2 часа на там и 2 навръщане ако няма трафик . Смените бяха от 6 до 6 дневни или нощни . В караваната си имахме пералня та беше горе долу ок , иначе има помещение с общи перални дето чакаш докато ти се изперат дрехите . Всеки ден когато си почивка ходиш да пазаруваш в Кентърбъри с влака . От кампа до влака са към 2 км кал след което на връщане с натоварените торби ги минаваш пак . Кентърбъри е хубав град за разходка и да убиваш времето . Един наш ден минаваше така . Ставаш в 03:00 пиеш кафе и 03:30 требва да си на паркинга на кампа да чакаш литовците/поляците да те вземат . Пътуваш до работата 2 часа , работиш от 6 до 6 и се прибираш към 20:00 или 21:00 в караваната . След това чакаш графика да излезе ,а той излиза към 21:30 за да видиш на работа ли си на другия ден (малко вероятно да не си) . Ядеш , къпеш се след като си се доредил и ако си супер як късметлия в 23:00 ще си заспал защото в 03:00 требва пак да ставаш и така на тоя график ние бяхме 6 месеца . Почиваш по 1 ден в седмицата ,а много много рядко и по 2 . Общо взето без работа не оставаш . Имало е седмици когато съм правил 16 дена без почивка и се моля да ми дадат 1 ден за да си изтегля пари и да напазарувам храна . Ако това ти се струва зле искам да ти кажа ,че пак бих се върнал там ако знам,че всички хора с които бях ще са и те там . Имам в предвид ,че когато си заедно в калта с още 600 човека създаваш приятелства за цял живот . Събирахме се по караваните , пълнехме по 1 влак за да идем на разходка в Кентърбъри . Общо взето най-добрия ми момент в УК ,а и моята приятелка е на същото мнение . Буквално живееш с 600 българи колкото едно село в БГ . Агенцията е сериозна , работа намират постоянно , условията са мизерни , но както казах когато си в калта с още 600 човека някак си се чувстваш перфектно . Общо взето това е моето виждане за живота и работата там !

8. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk, Мила, zhb thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! treven, Ka 2 liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря много за инфото и бързината

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Това което е казал е важно....
    По-важно е да ти каже, колко се изкарва на седмица и колко са разходите....
    За квартира/фургона/, за ток, за газ, за вода, за влака до Кентърбъри....и др.
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче
    Post Thanks / Like

Всеки може да сметне при 4/5/6/7 работни дни на 8-12 часа по 7.50-7.83 колко ще изкарва . Разходите за каравана бяха към 50 на седмица със сметките ! Влака като мине тоя за билетите 2.50 като не мине без пари Реално за 6 месеца си тръгнах с 4000 чисти ама това беше преди 4 год. пък и тогава бяхме на 6.50 или 6.70 на час не помня вече . Сега не знам как ще е ! Ама и паунда беше 2.75

12. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Имат представителен офис в Меидстон има българки на работа там .Обаждате се.

работата е приятна.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Мнение
    От rosi77 във форум За новодошли и кандидат-емигранти
    Отговори: 7
    Последно мнение: 15-10-2018, 19:49
  2. мнение за ILR
    От barabatag във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 9
    Последно мнение: 24-01-2010, 21:10
  3. Мнение
    От tonisemova във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 1
    Последно мнение: 11-09-2008, 00:00

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си