Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Проблем със съседа

Говорих с майката на тийнейджърите, тя беше доста любезна и каза,че ще се погрижи за проблема. Ако това не помогне, ще звънна на нон емерджънси ***** 101 на полицията за съвет. Ако и това не помогне,ще пусна къщата обратно на пазара. За инфо само, кварталът е добър и цените са доста високи тук. Но явно няма гаранция къде ще се случи. Мислех да не пиша повече, но го правя в случай,че може да е от полза на някой друг.

2. ХАРЕСВАМ! deijei, RoxT, Мила, Kearny, zhb and 1 others liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от IRST Виж мнението
    Говорих с майката на тийнейджърите, тя беше доста любезна и каза,че ще се погрижи за проблема. Ако това не помогне, ще звънна на нон емерджънси ***** 101 на полицията за съвет. Ако и това не помогне,ще пусна къщата обратно на пазара. За инфо само, кварталът е добър и цените са доста високи тук. Но явно няма гаранция къде ще се случи. Мислех да не пиша повече, но го правя в случай,че може да е от полза на някой друг.
    Браво, радвам се, че е разбрана. Аз се чудех дали и тя не пуши наравно с тях, не би ме учудило. Всъщност повече хора, отколкото предполагаме, пушат марихуана, но си в правото си да имаш избор децата ти да не бъдат излагани на такова влияние.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Предварително мога да ти кажа какво ще стане като се обади в полицията: ще я помислят за поредния тайм уейстерс съответно прахосник на такспеарс мъни (при това ще имат пълното право) като пияниците които се обаждат на 999 и искат да ги закарат с кола в къщи, освен това ще губи от ценото време на полицията...вместо да се занимава със сериозни престъпления да си загубят времето с някъква нова жителка, съседът на който бил пушил в неговия си двор.....и ще си навлече омразата и на полицията(защото и те са хора) т.е. едва ли ще я глобят за разкарване на полицията но следващия път като им се обади за да рапортува обир в къщата и едва ли полицаите ще са толкова мотивирани да пристигнат по- най бързия начин........
    Само за баланс ми се иска да напиша какво мисля - чувала съм и от други хора, че полицията не реагирала много-много на разни такива оплаквания. Възможно е в много случаи да е така, но не винаги. Възможно е в Лондон да е по-различно, но според мен зависи много от това, кой, как и за какво точно прави оплакването. Аз съм се обаждала за съвет на 101 по повод на човек, който се държа заплашително в няколко разговора по телефона и понеже не постигнахме съгласие, каза, че идвал у нас на следващия ден, уж да говорим. На телефона обясних, че се чувствам заплашена и се оглеждам като мишка в трици всеки път, когато се прибирам, че не смея да отварям вратата и че от моя гледна точка той няма никакво право на претенции срещу мен и ако мисли, че има - да си ги търси по съдебен път, аз нямам нищо против, лесно ще докажа, че няма основание. Служителката на телефона ме изслуша внимателно, каза, че ако се чувствам заплашена, може да ми уреди среща да разговарям с полицай, който да дойде у нас. Понеже не знаех каква е процедурата, я попитах дали си струва според нея - тя каза - след като сте се почувствали заплашена дотолкова, че да се обадите на този телефон, вероятно си струва. Вечерта в уговорения час дойдоха две полицайки и разговаряхме. Обясних как стоят нещата, взеха телефона на въпросния човек и след като приключихме, са разговаряли с него и ми се обадиха, за да ми кажат какво е станало. Той е казал, че не е имал намерение да ме заплашва и че може би в разговорите е излязло друго, казал е, че повече няма да се обажда и да ме притеснява. Според мен ги е излъгал, точно се опитваше да ме сплаши на няколко пъти и понеже не се показах много уплашена, взе да казва, че щял да дойде лично - но това няма значение. Разказвам случката, защото полицията не реагира на личния спор между нас двамата, но реагира на това, че аз се чувствам заплашена за сигурността си, повикала съм мъжа си да дойде от работа да присъства на този разговор и се оглеждам уплашено, когато се прибирам вкъщи, да не би той да обикаля наоколо. И в тоя случай, може да не ги интересува толкова кой какво прави в къщата си, но това, че миризмата явно се усеща в съседните дворове и жилища и децата са изложени на нея, е въпрос, на който според мен биха реагирали. Разбира се, искрено пожелавам на IRST да не се стига дотам и нещата да се оправят с този разговор. Ако кварталът е хубав, хората едва ли биха искали да имат проблеми с полицията.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. БЛАГОДАРЯ Stanley9 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Благодаря ,Мила. Подобно на твоя случай, аз се усведомих какво би станало,ако подам официално сигнал, обясниха ми ,че ще изпратят полицай на проверка. Още повече, че в къщата от другата страна на пушачите, живеят още 3 малки деца. Надявам се, тийнейджърите да се уплашат от потенциални проблеми с полицията и да спрат. Иначе се озадачих,че майката на вид интелигентна жена,никак не беше учудена да чуе за марихуана и е възможно итя да пуши, или поне да е ок с факта,че децата и пушат. Хора всякакви. Засега изчаквам..

8. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

мога само да ти завиждам за съседите ...защо не си пафкаш с тях!? аз обикновена моментално се сприятелявам крепко с такива мили хорица...кажи му спокойно no offence mate but my kids does' n like smell of your spliff...nothing pesrsonal know I mean....вероятно ще намали значително все пак съобразявай се малко и ти с другите.... ако не е дилър...тогава каквото и да предприемеш ще имаш неприятности с такъв съсед поне докато влезе в затвора но за дрога лежат кратко ако въобще влязат .... има онлайн линк да си плащат глобата

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Е, поне не е дилър, че можеше и по/зле да е..А за себе си не виждам изгледи да пропуша, поне не в тоя живот

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 14
    Последно мнение: 09-01-2013, 22:42
  2. безплатен wireless от съседа
    От ivaka2 във форум Интернет и компютри
    Отговори: 31
    Последно мнение: 08-05-2009, 08:38
  3. Проблем с 's'-ове
    От Nakupenda Malaika във форум Общ форум
    Отговори: 14
    Последно мнение: 28-11-2007, 15:19
  4. Има проблем/няма проблем