Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Мнение

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Мнение

Здравейте!
    Бих искала да помоля за отзиви и мнения, ако някой има такива относно една оферта за работа. Става въпрос за работа в склад на Tesco Snodland в близост до Maidstone. Въпросното предложение е за мен и приятеля ми, работи се на смени и заплащането е минимално. Досега не сме били в UK и като за начало мисля,че е приемливо, но ще се радвам, ако някой има отзиви за въпросния склад. Благодаря!

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Мнение

Като се знам ние с моята приятелка какво работехме като за начало .... вие сте си 6-ца от тотото ! Важно е с коя фирма/агенция заминавате ако заминавате с фирма/агенция и къде и как ще живеете . Всичко друго си е .... според зависи от вас !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ако приемем ще работим с Staffline като за начало, за да се ориентираме.Поне предлагат транспорт и квартира.Наясно сме,че в началото ще е трудно. Благодаря за мнението все пак.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Staffline големи мизерии правеха в Ливърпул , но ако знаете добре английски не мисля ,че ще имате проблеми .

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да и аз съм чувала различни мнения за Staffline.Английският ни е на средно ниво ще помислим още малко.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами да за Staffline наистина различни мнения съм чувала и лоши добри. Английският ни добре като цяло, аз имам и опит с английски туристи, но на място ще е друго.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Общо взето за първо време е ок макара ,че аз никога не бих го работил това което работеха хора заминали с тях . Каквото и да ви говорят тия не им вярвайте . Идваха хора и си заминаваха на следващия ден . В Ливърпул ги настаняваха при едни литовски педали с които явно "работеха" . Там още първия ден им плащаха два седмични депозита за стая в споделена къща и 1 наем . Ако искаш да напуснеш трябва да им кажеш 2 седмици по-рано за да си вземеш депозита . Ако случайно не стане с работата или не ви харесат условията парите ти свършват и ти не можеш да стоиш 2 седмици в УК за да си вемеш депозита от тия и гориш с парите . Общо взето вземаха хора за мизерни работи на студено . Това беше в Ливърпул преди 3 години . Сега не знам как са ! Знам ,че от група 14 човека 3ма само бяха започнали работа . Някой си заминаха , някой мизеруваха ,но се оправиха някак си с финансови инжекции от роднини в БГ ! Пак казвам ,че това беше преди 3 години в Ливърпул . Сега може и да са ОК !

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Влизал съм няколко пъти в този склад....
    Хора не съм виждал. Може би има няколко там да поправят или подреждат палетата /метални на колела/
    Има в офиса няколко ингилизи и няколко мотокара.
    Провери си хубаво преди да тръгнеш
    Около Мейдстон квартирите са яко кинти
    Но също така близо е и Чатъм /там като се движиш все едно си на сточна гара/
    където има и на по нормални цени
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. мнение за ILR
    От barabatag във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 9
    Последно мнение: 24-01-2010, 20:10
  2. Мнение
    От tonisemova във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 1
    Последно мнение: 11-09-2008, 00:00

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си