Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Question Въпрос за формуляр U1

Чакам формуляр U1, но се бави. Някой има ли информация с коя куриерска фирма англичаните работят в България?
    Опитах се да открия тел. номер или e-mail за връзка, за да попитам, но се "загубих" в сайта на Английското правителство. В пощата казват, че нямат нищо за мен, а на информационния панел в акаунта ми в gov.uk пише, че са изпратили отговор. Бих искал да помоля за малко помощ по въпроса.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Въпрос за формуляр U1

Цитирай Първоначално написано от Lautrec Виж мнението
    Чакам формуляр U1, но се бави. Някой има ли информация с коя куриерска фирма англичаните работят в България?
    Опитах се да открия тел. номер или e-mail за връзка, за да попитам, но се "загубих" в сайта на Английското правителство. В пощата казват, че нямат нищо за мен, а на информационния панел в акаунта ми в gov.uk пише, че са изпратили отговор. Бих искал да помоля за малко помощ по въпроса.
    Ние трудно ще помогнем. Само от службата, която изпраща тези формуляри може да те ориентира в какъв срок ще ги получиш, защото понякога дори за Кралството казват - 5 до 7 работни дни, или "до 10 работни дни", в зависимост от това, колко време отнема за самата служба да изпрати писмото, след това вече идват пощите и т.н. Ако не знаят за колко време биха се получили в България, ги питай за колко време се получават аналогични писма в Кралството и с каква поща ги изпращат и оттам нататък вече може да се прави някаква сметка. Дано се появи някой, който е получавал такова писмо от България, може да те ориентира по-точно.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Благодаря
    Последно редактирано от Lautrec : 13-09-2018 на 19:57

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Не знаех, че така стоят нещата.
    А някакъв телефон или e-mail за връзка известен ли ви е?
    Последно редактирано от Lautrec : 13-09-2018 на 19:57

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос относно AN формуляр - "employed" u "self-employed" едновременно...
    От vladimir1985bg във форум Британско поданство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 02-02-2015, 22:51
  2. Въпрос относно формуляр за детски добавки CH2
    От storm във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 9
    Последно мнение: 01-03-2013, 17:05
  3. формуляр Е104
    От pisansip във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 26
    Последно мнение: 06-10-2012, 11:30
  4. Формуляр S1
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 5
    Последно мнение: 21-06-2012, 17:39
  5. Формуляр за жълта карта
    От velyanov във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 7
    Последно мнение: 06-08-2008, 08:04

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker