»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
—траница 1 от 4 123 ... ѕоследнаѕоследна
–езултати от 1 до 25 от общо 99
    администратор Atanas Chikov јватара на lordm
    –егистриран на
    Jan 2005
    √рад
    London, United Kingdom, United Kingdom
    ћнени€
    21 343
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране »ма ли дискриминаци€ към българи!?

Ќека поговорим по една тема, по ко€то не се коментира много от британците.

ƒискриминаци€та към нас чужденците. “е см€тат, че такова нещо н€ма ако ги питаш, защото ако си призна€т, че има дискриминаци€ е пресьтъпление.

—поред законите тук на ќстрова всеки е невинен до доказване на противното.
    јко обаче си чужденец било то черен, източно европеец включително българин нещата сро€т по друг начин ти си виновен до доказване на противното.
    —м€тат те такъв неофициално, не го казват и не го показват директно но индиректно е така.
    Ќека се обоснова.
    Ѕ€х споменавал преди за този случай английски полицай воз€ се в колата му, той е женен за българка и си говорим при€телски, стана дума за чернокожите обитатели на ќстрова. “ози полица€ така расистки почна да говори за т€х и определ€ с какви ли не епитети, че се сма€х. “ова беше преди 10-тина години, когато ние източно европейците не им б€хме трън в очите.

ƒруг случай аз съм в британска институци€ представ€м се с британски€ си паспорт. —тава въпрос за да разрешат един случай който ме зас€га.
    —лужителката след като е взема паспорта ми и вижда, че съм британец ме пита, а вие какъв сте по народност.
    ѕобесн€х защото си знаех правата, казах и не виждате ли британец съм. Ќезаконно е да ме питате от къде произхождам и подобни неща, това не ви зас€га.
    ќна€ се изчерви €доса и вика ,ама ние за вътрешна информаци€, казах и не ме интересува вашата вътрешна информаци€. Ќабързо приключи със случа€ ми и каза, че всичко е ќк.

—лужби и фирми имат по-специално отношение към нас и много често как ще се развие дадено решение зависи дали клиента е британец или н€кой като нас.

“ова не тр€бва да е така, но всъщност се случва точно така и никой н€ма да си го признае.
    ¬секи ден ми се обаждат клиенти с различни проблеми и в доста от случаите проблема, който имат се е развил по начина по който се е развил и за това, че те са източно европейци Ѕългари. «а това, че н€кой ги в сметнал виновни до доказване на противното.
    »ма гол€мо разлика да се бориш да докажеш, че си невинен или н€кой да се опита да докаже че си виновен.

“ази седмица имах един клиент, който е изгор€л с 800 паунда изтеглени му от картата от н€какви румънци.
    Ќе знам точно как е станало, но н€кой е попаднал до личната му информаци€ и до неговите банкови детайли и е превел от јнгли€ до –умъни€ н€колко транзакции чрез компани€та за парични преводи јзимо.

Ќашенеца нищо не знае вижда пари изчезват от картата му оплаква се на банката мислейки си аз нищо не съм направил станала е грешка всичко ще се оправиЕ
    Ќе съм сигурен какво точно е казвал и об€сн€вал, но факта, че е бил невинен не е помогнал.
    Ѕанката е решила, че той е замесен с румънците и това ко€то е станало е станало с негово участие, били са комбина .
    Ћогиката им е била веро€тно, българи -румънци те са едни и същи, те са по далаверите скроили са ни номер и сега се прав€т на луди.

—лед разследването на банката отговора, който е получил от банката е, че може да пие една студена вода и ако иска да се оплаква на финансови€ ќмбудсман.

јз съм на мнение , когато сте в ситуаци€ на проблем с институци€ и фирма тук, дори да си мислите , че сте 100% прав и н€ма за какво да се притесн€вате, има опасност да не излезете невинен.

“ова е мое мнение, и ще се радвам да прочета какво мислите по въпроса.
    ѕо тази причина см€там, че когато н€кой има н€какъв проблем, като този сънародник да потърси професионална помощ да си реши проблема.
    јко пък сте об€вен в н€какво криминално про€вление, независимо че 200% н€мате нищо общо не казвайте нищо преди да се консултирате с адвокат.
    “акъв ще получите безплатно. „увал съм за десетки случи които сънародници са обвин€вани е нещо си и почват да говор€т неща сами без да са ги съгласували с адвокат и става еднаЕ

» преди Ѕрексит и след него ние източно европейците често може да се оказваме черната овца и да тр€бва да изразходваме допълнителни усили€ да докажем и покажем нещо, което ако бе британец на наше м€сто н€маше да му се налага да прави.

—танете членове на нашата Facebook група –абота в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

—таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 422
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »ма ли дискриминаци€ към българи!?

Ќапълно съм съгласен!
    »ма скрита дискриминаци€. јз като кандидатствам за работа се получава само в 20-25% от случаите, главно заради не-английски€ ми произход. ¬инаги е скрито покрито и никога не дават причина защо не съм взет.
    ќбикновено тези които ме каз€т за работа са с особено позитивен настрой към чужденци - или имат при€тели или съпруг(зи) от друга държава.

Ќо институциите и бизнесите тр€бва да се нагъват за дискриминаторно отношение към нас. —амо така ще се научат. ¬секи път ако чувствате дискриминаци€ - говорете, оплаквайте се, пишете в daily mail.

3. ЅЋј√ќƒј–я lordm thanked for this post
    —таро куче јватара на rosbg
    –егистриран на
    May 2007
    √рад
    Kent
    ћнени€
    2 610
    Post Thanks / Like

Ўиков, ако в Ћондонистан ви дискриминират, където н€ма англичани.....какво остава за нас в провинци€та
    Don't dream your life, live your dreams.

ѕо-страшен от —ѕ»Ќ -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

»ма ли смисъл, като н€ма значение....

5. ЅЋј√ќƒј–я DONALD TRUMP thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! DONALD TRUMP liked this post
    —таро куче јватара на DONALD TRUMP
    –егистриран на
    Mar 2017
    ћнени€
    2 390
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от rosbg ¬иж мнението
    Ўиков, ако в Ћондонистан ви дискриминират, където н€ма англичани.....какво остава за нас в провинци€та
    ’ахахахааааа....не ти ли изглежда смешно че той сами€т е емигрант в тази страна а мрънка че местните го гледали с друго око.......
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

—таро куче јватара на Ego sum
    –егистриран на
    Sep 2016
    ћнени€
    1 904
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от DONALD TRUMP ¬иж мнението
    ’ахахахааааа....не ти ли изглежда смешно че той сами€т е емигрант в тази страна а мрънка че местните го гледали с друго око.......
    ўо така,не го ли хареса в един за вчерашен пост?

–егистриран на
    Mar 2017
    ћнени€
    2 390
    Post Thanks / Like

"’аресах" го в кавички ....сега съм ги сложил за да не се заблуждавате
    EC=WC
    -George Orwell

–егистриран на
    Mar 2017
    ћнени€
    2 390
    Post Thanks / Like

јбе аз лично никъде не съм утишъл на гости па макар и с намерени€та да оставам и арогантно да налагам искането от домакините да ме третират като един от т€х от ден€ на никого не поисканото ми нанас€нето ми че и после..... такава идиотщина не се търпи и в най- примитивни общества.....но ƒжордж —орос дава пари за срутването на ценостната система, негови организации раздават в африка брошури с- кой, на какви бенефити имат право в изброената европеиска държава, къде да аплаива за да ги получи и на кой да се оплаче......и гусин Ўиков тегли една черта ко€то ме вкарва барабар с такава нелегална криминална паплач!?!?!?!???? ƒискриминирали ме били...... јз н€мам претенции от англичаните дори и след като съм се доказъл да не ме см€тът за един от т€х- защото не съм.....(пък има такива които ме см€тат за един от т€х че и нещо повече)
    ѕоследно редактирано от DONALD TRUMP : 02-09-2018 на 02:21
    EC=WC
    -George Orwell

—таро куче јватара на dimi_m
    –егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

«ащо само към българите, ти€ индивиди мраз€т всеки, който е по от т€х. Ќе казвам,че всички са кофти, имам доста при€тели англичани, много са печени, ама какви боклуци съм виждал, просто...јз много не им обръщам внимание, защото не мисл€ да сто€ ц€л живот тук и общо взето ми е все едно кой дискриминират, да му мисл€т ти€, които см€тат да си изкарат живота до старини тук
    ќбожавам н€кой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живе€

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

“о има и разни баш имигранти, които преди време са станали поданици и вече са гол€мата работа.
    ќбожавам н€кой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живе€

—таро куче
    –егистриран на
    Aug 2013
    ћнени€
    683
    Post Thanks / Like

јз кога още писах ,че дискриминаци€та в ”  е на макс и ме об€вихте за луд запалихте ме на клада изкарахте ме най-черногледи€ човек на света и ,че всичко в ”  си е ок най-демократичната държава и т.н. ќт друга страна що па да нема дискриминаци€ , но пък що да има като без емигранти ти€ са гола вода . јбе та€ тема е като кокошката или €йцето - край нема . —амо се замислете по-големи расисти от българите виждали ли сте . јз откакто съм в Ѕ√ забел€звам каква расистка държава сме например спр€мо циганите даже и аз ги мраза ама не знам защо ако ме питате ,но ги мраза . “ака са и британците с нас . јко ги питаш що те мразат ще ти кажат същото което ние казваме за циганите в Ѕ√ . ¬зимат помощи и не работат . ќбщо взето какво ти нат€кват медиите това пл€мпаш без значение Ѕ√ ”  или където и да е ! ≈дин при€тел работеше 5 години в √ермани€ и ми разказва .че германците мраз€т арабите ,но не сме€т да го казват защото веднага ще им лепнат ,че са расисти и се почва с делата,съда ,затвора,обещетени€ и т.н. абе расизма отдавна съм казал ,че е нищо повече от бизнес ! јз имам в Ѕ√ съседи от л€во,д€сно и отдолу та харесвам си само ти€ от д€сно . –асист ли съм ,че не харесвам другите ? Ќе мога да харесвам всички ,а харесвам само ти€ дето ми изнас€т на мен .

13. ’ј–≈—¬јћ! deijei liked this post
    –егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от bmwww ¬иж мнението
    јз кога още писах ,че дискриминаци€та в ”  е на макс и ме об€вихте за луд запалихте ме на клада изкарахте ме най-черногледи€ човек на света и ,че всичко в ”  си е ок най-демократичната държава и т.н. ќт друга страна що па да нема дискриминаци€ , но пък що да има като без емигранти ти€ са гола вода . јбе та€ тема е като кокошката или €йцето - край нема . —амо се замислете по-големи расисти от българите виждали ли сте . јз откакто съм в Ѕ√ забел€звам каква расистка държава сме например спр€мо циганите даже и аз ги мраза ама не знам защо ако ме питате ,но ги мраза . “ака са и британците с нас . јко ги питаш що те мразат ще ти кажат същото което ние казваме за циганите в Ѕ√ . ¬зимат помощи и не работат . ќбщо взето какво ти нат€кват медиите това пл€мпаш без значение Ѕ√ ”  или където и да е ! ≈дин при€тел работеше 5 години в √ермани€ и ми разказва .че германците мраз€т арабите ,но не сме€т да го казват защото веднага ще им лепнат ,че са расисти и се почва с делата,съда ,затвора,обещетени€ и т.н. абе расизма отдавна съм казал ,че е нищо повече от бизнес ! јз имам в Ѕ√ съседи от л€во,д€сно и отдолу та харесвам си само ти€ от д€сно . –асист ли съм ,че не харесвам другите ? Ќе мога да харесвам всички ,а харесвам само ти€ дето ми изнас€т на мен .
    това кой ти го каза тук в форума, че не са расисти? јко ни обичаха, н€маха 7 г да ни държат с рестрикции. ћежду другото и аз много ги мраз€ ти€ англичани,( не всички)то и за това н€ма още много да сед€ тук, в Ѕългари€ си ми е супер гот, а и друго нещо, като н€кой ме дразни, започват да игра€т шамарите, тука нещо не се получава, полици€та ни пази

Ќов потребител
    –егистриран на
    Sep 2010
    ћнени€
    75
    Post Thanks / Like

¬идовете дискриминаци€ се базират не само на етнос, но още на възраст, недъг, семейно положение, полова идентичност, националност, раса, религи€, пол, сексуална ориентаци€, имена, акцент и други. ѕовечето дискриминаци€ е покрита административно от закона, но н€кои базирани на акцент и имена например, както и други - до колкото съм на€сно не са.

¬секи един човек изпитва дискриминаци€, защото не бива разбран от другите хора - каквито и да са те. ѕри човека е интересно че по н€какъв начин винаги се изгражда идентичност на 'те' и 'ние' - една от най-примитивните черти при човека.

»нтересен феномен още е че горе споменатите категории дискриминаци€ обаче, във повечето случаи биват изпитвани във комбинации, вместо човек да изпитва само един вид дискриминаци€. “ова изгражда уникално чувство за неразбраност от останалите хора за вс€ка индивидуална личност. јз в€рвам, че който и да чете това, е изпитвал поне един вид дискриминаци€ от горе-споменатите категории, а може би и комбинаци€. “ова не се отнас€ само за българите, а включително и за други хора със друга националност отвъд източно европейските. јнгличани също биват дискриминирани.

Ћибералните демокрации за сметка от консервативните демокрации, (н€ма да включваме диктаторски места и прочие), признават че съществуването на тези видове дискриминаци€ е реалност. «а това, законите, образователните институции и други учреждени€, включително медии, допълнително упражн€ват вли€ние върху населението, за да може хората да бъдат по-добре информирани и да израз€ват повече емпати€, нещо което те самите искат да получават от обществото за себе си. ¬сичко се прави със цел корекци€ на поведението, отдавайки значение на нуждите на гражданите. Ћибералните демокрации, признават че тези неща са факт, като това допълнително дава тласък и на човешките ресурси да се развиват и да влагат повече стойност във икономически и национален аспект. “ова е комбинаци€ от мерки включваща различни психологически тактики.

—поред мен би отнело доста време и адаптаци€. ¬същност би отнело интеграци€. «а британците, а в€рвам и за други места из Eвропа, както и за Ѕългари€ ако ще, перспективата на интеграци€ от местното население би била асимилаци€ и абсорбиране на местното.

¬същност от опита ми със —јў сме€ да кажа че “ам има мултикултуризъм който е истински и основан на капиталистическа-пазарна основа от консуматорска гледна точка, като обединителен характер оказва интеграци€та към английски език на всички бели (вече и испански покрай демографи€та). «а ¬еликобритани€ обаче, това което виждам не е мултикултуризъм. “ова във моите очи са гета. ’ората си сто€т във балоните и не абсорбират местното. Ќ€ма как да стане. ¬същност, който дори има деца и не ги интегрира достатъчно, сам ще ги положи на дискриминаци€ във бъдеще под една или друга форма. »мената също ако не са местни пак биха оказвали вли€ние. ¬с€какви дребни разделителни характеристики евентуално може да създадат идентичност на 'те' и 'ние'.

¬същност, тези които искат толерантност, във много от случаите не € дават и те самите. √оре споменатите видове дискриминаци€ и това какво чувстват индивидуални личности, а пон€кога и на куп е споменато и по причина. ¬същност, много от британците - да, може да имат предубеждени€ а н€кои и да са със силни такива. ћигрантите обаче не бих казал че са цвете ама хич. “е не само искат толерантност във много от случаите, но не дават и такава и то към други 'себеподобни' мигранти.

—ложни са човешките създани€.

16. ЅЋј√ќƒј–я deijei, lordm thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! nesi, ћила liked this post
    Ќапреднал
    –егистриран на
    Oct 2006
    ћнени€
    250
    Post Thanks / Like

ћЌого да се внимава. √одини наред на острова Ѕългарите живе€т относително добре.ѕолучават доходи за оцел€ване.
    ѕоследните години високо образовани престъпници внедр€ват все по вредна техника за посто€нно следене,центриране и декодиране.
    Ќовост е готвено он лайн ограбване на милиони .
    ∆ертвите се след€т през банкови документи.
    Ѕјнките се след€т обемно .Ќ≈ дават майл адреси ,а изискват само разговори по телефона.
    ѕрестъпниците прослед€ват жертвите за около12 секунди през сателити.

Ќапреднал
    –егистриран на
    Oct 2006
    ћнени€
    250
    Post Thanks / Like

»наче Ѕлагодарение на този сайт преди години усп€хме да подадем информаци€ на службите .Ѕългарите имат добро високо образование и са бели хора европейци.ѕрепоръчахме им да гледат паради от манифестации в —офи€.

ƒотогава им внушаваха, че българите и румънците са "роми"./ потомци на малцинствени групи преселени на балканите временно.

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

Smile «а: »ма ли дискриминаци€ към българи!?

÷итирай ѕървоначално написано от lordm ¬иж мнението

ƒискриминаци€та към нас чужденците. “е см€тат, че такова нещо н€ма ако ги питаш, защото ако си призна€т, че има дискриминаци€ е пресьтъпление.

јко обаче си чужденец било то черен, източно европеец включително българин нещата сро€т по друг начин ти си виновен до доказване на противното.
    —м€тат те такъв неофициално, не го казват и не го показват директно но индиректно е така.
    Ќека се обоснова.
    Ѕ€х споменавал преди за този случай английски полицай воз€ се в колата му, той е женен за българка и си говорим при€телски, стана дума за чернокожите обитатели на ќстрова. “ози полица€ така расистки почна да говори за т€х и определ€ с какви ли не епитети, че се сма€х. “ова беше преди 10-тина години, когато ние източно европейците не им б€хме трън в очите.

ƒруг случай аз съм в британска институци€ представ€м се с британски€ си паспорт. —тава въпрос за да разрешат един случай който ме зас€га.
    —лужителката след като е взема паспорта ми и вижда, че съм британец ме пита, а вие какъв сте по народност.
    ѕобесн€х защото си знаех правата, казах и не виждате ли британец съм. Ќезаконно е да ме питате от къде произхождам и подобни неща, това не ви зас€га.
    ќна€ се изчерви €доса и вика ,ама ние за вътрешна информаци€, казах и не ме интересува вашата вътрешна информаци€. Ќабързо приключи със случа€ ми и каза, че всичко е ќк.

—лужби и фирми имат по-специално отношение към нас и много често как ще се развие дадено решение зависи дали клиента е британец или н€кой като нас.

“ова не тр€бва да е така, но всъщност се случва точно така и никой н€ма да си го признае.
    ¬секи ден ми се обаждат клиенти с различни проблеми и в доста от случаите проблема, който имат се е развил по начина по който се е развил и за това, че те са източно европейци Ѕългари. «а това, че н€кой ги в сметнал виновни до доказване на противното.
    »ма гол€мо разлика да се бориш да докажеш, че си невинен или н€кой да се опита да докаже че си виновен.

“ази седмица имах един клиент, който е изгор€л с 800 паунда изтеглени му от картата от н€какви румънци.
    Ќе знам точно как е станало, но н€кой е попаднал до личната му информаци€ и до неговите банкови детайли и е превел от јнгли€ до –умъни€ н€колко транзакции чрез компани€та за парични преводи јзимо.

Ќашенеца нищо не знае вижда пари изчезват от картата му оплаква се на банката мислейки си аз нищо не съм направил станала е грешка всичко ще се оправиЕ
    Ќе съм сигурен какво точно е казвал и об€сн€вал, но факта, че е бил невинен не е помогнал.
    Ѕанката е решила, че той е замесен с румънците и това ко€то е станало е станало с негово участие, били са комбина .
    Ћогиката им е била веро€тно, българи -румънци те са едни и същи, те са по далаверите скроили са ни номер и сега се прав€т на луди.

—лед разследването на банката отговора, който е получил от банката е, че може да пие една студена вода и ако иска да се оплаква на финансови€ ќмбудсман.

јз съм на мнение , когато сте в ситуаци€ на проблем с институци€ и фирма тук, дори да си мислите , че сте 100% прав и н€ма за какво да се притесн€вате, има опасност да не излезете невинен.

ѕо тази причина см€там, че когато н€кой има н€какъв проблем, като този сънародник да потърси професионална помощ да си реши проблема.
    јко пък сте об€вен в н€какво криминално про€вление, независимо че 200% н€мате нищо общо не казвайте нищо преди да се консултирате с адвокат.
    “акъв ще получите безплатно. „увал съм за десетки случи които сънародници са обвин€вани е нещо си и почват да говор€т неща сами без да са ги съгласували с адвокат и става еднаЕ

» преди Ѕрексит и след него ние източно европейците често може да се оказваме черната овца и да тр€бва да изразходваме допълнителни усили€ да докажем и покажем нещо, което ако бе британец на наше м€сто н€маше да му се налага да прави.
    “и не си британец, а българин, жената правилно ти е задала въпроса, какъв си по народност? поне не се излагай пред хората

—таро куче
    –егистриран на
    Mar 2009
    ћнени€
    2 422
    Post Thanks / Like

»ма дискриминаци€ към нас, даже повече от други народности - най-вече близ. изток и јфрика.
    ѕреди седмица една българка € прецакаха от едно "елитно" държавно училище. ∆ената две години чакаше да се освободи м€сто за сина й в едно много добро училище. ѕреди седмица получи писмо, че се освобождава м€сто и об€снение как да се задейства процедурата по трансфер за сина й от текущото училище. ∆ената си подаде всичко както тр€бва, обаче след това тишина. ¬зе да звъни и да пита, кансъла в наалото се правиха, че не са й получили формата за трансфер, после € намериха. ј в новото "елитно" училище (с 90% потомци на местни англичани) й се извиниха, че е "станала грешка" и всъщност н€ма свободни места.

јко името й не беше »ванова, а например ћохамед, н€маше да се гъбаркат с не€.

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението
    »ма дискриминаци€ към нас, даже повече от други народности - най-вече близ. изток и јфрика.
    ѕреди седмица една българка € прецакаха от едно "елитно" държавно училище. ∆ената две години чакаше да се освободи м€сто за сина й в едно много добро училище. ѕреди седмица получи писмо, че се освобождава м€сто и об€снение как да се задейства процедурата по трансфер за сина й от текущото училище. ∆ената си подаде всичко както тр€бва, обаче след това тишина. ¬зе да звъни и да пита, кансъла в наалото се правиха, че не са й получили формата за трансфер, после € намериха. ј в новото "елитно" училище (с 90% потомци на местни англичани) й се извиниха, че е "станала грешка" и всъщност н€ма свободни места.

јбе важното е, че парите и стигат и хладилника пълен, това са дреболии, аз така казвам на нашите другари, като ми се оплакват от дискриминаци€ и грубото отношение на инглизите, н€как си ги успоко€вам

Manchester United Fan јватара на Zara
    –егистриран на
    Jan 2005
    ћнени€
    15 419
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Motovilkov ¬иж мнението

ѕо скоро изключение е случа€. јз също смен€х училището на сина ми. ѕочнах с канъсъла, но направих контакт директно с училището. ќбадиха се,че има м€сто , отидохме на среща с хеда и уточнихме дата на почване и т.н. “е после си се оправ€ха с кансъла.

ѕлюс това , дори да е трансфер те пак си ги класират по приемните критерии. ћо€ син се премести в католическа гимнази€ , но отиде на върха в класирането защото неговото начално училище е feeder на тази гимнази€. »наче като време подадох март, почна ёни, но имаше и две големи ваканции.

–егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

≈ми това са съвсем нормални неща, всеки служител би гледал първо да набута дете, което е от неговата националност, а не дете на имигранти, даже и аз бих направил същото. ѕо принцип н€ма държава, където да се гледа с добро око към имигрантите, даже и в јмерика не се гледа добре, нищо че € наричат имигрантска държава

—таро куче
    –егистриран на
    Jun 2015
    √рад
    LLandysilio,LLanymynech,Wales
    ћнени€
    1 243
    Post Thanks / Like

≈динствени€ проблем който съм имал е,че преди 2 години ме спр€ха за проверка и хоп....белезници,че уж съм нападнал полицай н€къде в Ўотланди€. 1ч висене на задната седалка закопчан докато пристгне един джип с други полицаи - да сравн€т отпечатаци.јма б€ха въоражени до зъби вторите....100 въпроса ама аз ли съм на личната карта,ама бих ли излъгал полицай...накра€ ме пуснаха де...јма си б€х виновен до доказване на противното.Ќе б€ха много хепи,че се оказах невинен,ама....—транното е,че 2 дни преди въпросната случка ме спр€ друг полицай за проверка и всичко беше ок.ѕък вторите ме арестуваха за нещо което се е случило преди близо година(случката се разви кра€ на юли 2016-та,а въпросното нападение —ептември 2015-та)

ато ц€ло н€мам проблеми.Ќа професионално ниво не виждам грам дискриминаци€ от началството,но може би съм просто късметли€,не знам

25. ’ј–≈—¬јћ! ћила, никанор liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    –егистриран на
    May 2010
    ћнени€
    3 378
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране Re: «а: »ма ли дискриминаци€ към българи!?

÷итирай ѕървоначално написано от Carlsberg ¬иж мнението
    ≈динствени€ проблем който съм имал е,че преди 2 години ме спр€ха за проверка и хоп....белезници,че уж съм нападнал полицай н€къде в Ўотланди€. 1ч висене на задната седалка закопчан докато пристгне един джип с други полицаи - да сравн€т отпечатаци.јма б€ха въоражени до зъби вторите....100 въпроса ама аз ли съм на личната карта,ама бих ли излъгал полицай...накра€ ме пуснаха де...јма си б€х виновен до доказване на противното.Ќе б€ха много хепи,че се оказах невинен,ама....—транното е,че 2 дни преди въпросната случка ме спр€ друг полицай за проверка и всичко беше ок.ѕък вторите ме арестуваха за нещо което се е случило преди близо година(случката се разви кра€ на юли 2016-та,а въпросното нападение —ептември 2015-та)

ато ц€ло н€мам проблеми.Ќа професионално ниво не виждам грам дискриминаци€ от началството,но може би съм просто късметли€,не знам
    „е то могат да те дискриминират по вс€какъв начин, има €вна и скрита, от къде си сигурен, че н€ма? ≈дно време в работата имахме цели лекции по този въпрос.

—таро куче
    –егистриран на
    Nov 2017
    ћнени€
    2 626
    Post Thanks / Like

»ма дискриминаци€ към българите . » т€ е открита публична дискриминаци€ . Ѕземете им вестниците през последните 15 години . “¬ дебати и тн . https://www.independent.co.uk/news/u...-a7594851.html . https://youtu.be/oPELOyjy6Zk . https://youtu.be/kuxksNkmFiw . Thank you Farage . “ой направи хубав филм за факултето софи€ . јз ще направ€ хубав филм за ист х€м лейтън уаитчапел лондон . «аради такива видеа като тези горе . Ќай добре е да има излизане на ”  от ≈” без сделка .
    ѕоследно редактирано от kanarinapred : 19-11-2018 на 14:41

—таро куче
    –егистриран на
    Nov 2017
    ћнени€
    2 626
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от lordm ¬иж мнението

Ќека се обоснова.

Bravo and Thank you

—таро куче јватара на никанор
    –егистриран на
    May 2014
    √рад
    на 8 км. от Ѕургас
    ћнени€
    3 810
    Post Thanks / Like

÷итирай ѕървоначално написано от Carlsberg ¬иж мнението

... пред вид ситуаци€та в този случай ... разбираемо , съчувствам ти ...,
    ...много са факторите , които вли€€т в/у подобен род реакци€ на правоизпълн€ващите във вс€ка една евространа ...жалко , че в тази в ко€то си , може да не бъде ≈вро ... ще бъде малко по строго към всеки Ќе аЌ√Ћ»„јЌ»Ќ ...
    ... Ћично мое мнение ...
    имам подобен случай мнооого години назад .. в –умъни€ ... мен ме държаха . 8 ч. в колата , като не ми разрешаваха да излизам от не€ ... беше декември , на 50 км. от ƒунав - мост , б€хме с кола , с жена ми и две годишната ми , тогава дъщер€ ... и знаеш ли причината ???
    Perfect stranger

"Ќе спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

—таро куче
    –егистриран на
    Nov 2017
    ћнени€
    2 626
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/r1PgoJtPPwc . «аради източноевропейците си промениха бенефит системата . » сега страдат . https://metro.co.uk/2018/11/19/women...broke-8155583/
    ѕоследно редактирано от kanarinapred : 19-11-2018 на 17:12

—траница 1 от 4 123 ... ѕоследнаѕоследна

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. ƒискриминаци€
    ќт victor07 във форум —татут в UK, посто€нно жителство, британско гражданство
    ќтговори: 16
    ѕоследно мнение: 20-07-2008, 11:16
  2. “рудовата дискриминаци€
    ќт Suzanne във форум ƒруги новини
    ќтговори: 5
    ѕоследно мнение: 06-06-2007, 14:27
  3. дискриминаци€ или не???
    ќт gogo2020 във форум Self-Employed
    ќтговори: 22
    ѕоследно мнение: 13-05-2007, 00:09

ќтметки

ѕравила за публикуване