Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 21 от общо 21
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Британски турист глобен 930 паунда за взет морски пясък от Сардиния!

За пръв път чувам, че глобяват за това. Британски турист си взел в пластмасова бутилка пясък от Сардиния и го глобили 930 паунда.

https://uk.yahoo.com/news/sardinia-c...140357738.html

Вече се чудят за какво да те глобят!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британски турист глобен 930 паунда за взет морски пясък от Сардиния!

Бегай в Хургада извади някоя мида от червено море и пиши после .

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Британски турист глобен 930 паунда за взет морски пясък от Сардиния!

И тук в Кралството е така, аз бях много учудена, когато разбрах, че не е съвсем ОК да си събирам камъни от брега и да си украся градината с тях и че могат да ме репортнат и глобят, защото това било собственост на държавата.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Британски турист глобен 930 паунда за взет морски пясък от Сардиния!

Аз веднъж си взех пясък от морски курорт, ама те имаха постиня и бе от нея. Би тярвбало даже да са ми благодарни, понеже се борят с нея да я намляват.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Британски турист глобен 930 паунда за взет морски пясък от Сардиния!

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз веднъж си взех пясък от морски курорт, ама те имаха постиня и бе от нея. Би тярвбало даже да са ми благодарни, понеже се борят с нея да я намляват.
    Изобщо не се обяснявай, ами ... отивай, да си платиш глобата!!!
    Ще ги ошашавиш!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

6. ХАРЕСВАМ! lordm, deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

https://www.monitor.bg/bg/a/view/494...80%D1%8F%D0%B3
    Тоя не е отнесъл глоба, ама шамари е ял доста след това
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

8. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Баси шантавата история. Ако това е вярно, британеца не шамари а яко бой трябва да яде докато здраво място не му остане по тялото. Що не вземе да буйства в Bedroom или Planeta?

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    За пръв път чувам, че глобяват за това. Британски турист си взел в пластмасова бутилка пясък от Сардиния и го глобили 930 паунда.

https://uk.yahoo.com/news/sardinia-c...140357738.html

Вече се чудят за какво да те глобят!
    не съм го знаела това. Добре,че си донесох малко като ходих последния път.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Баси шантавата история. Ако това е вярно, британеца не шамари а яко бой трябва да яде докато здраво място не му остане по тялото. Що не вземе да буйства в Bedroom или Planeta?
    Кой е по- шантав: англичанина че са го напили с фалшив алкохол, нашенците безотговорни родители тръгнали с бебе в тая клоака слънчев бряг или полицаите съчинили тая история.....
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Кой е по- шантав: англичанина че са го напили с фалшив алкохол, нашенците безотговорни родители тръгнали с бебе в тая клоака слънчев бряг или полицаите съчинили тая история.....
    Били го напили, еми мен защо не ме напиха миналата седмица, като бях в Слънчев бряг. Май английската свиня е доста лакома и като види евтин алкохол, гледа да изсуши всичко.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Били го напили, еми мен защо не ме напиха миналата седмица, като бях в Слънчев бряг. Май английската свиня е доста лакома и като види евтин алкохол, гледа да изсуши всичко.
    Не са те напили защото сигурно си се лигавил цяла вечер на коктеил "Маргарита" или си пил само бира (която няма как да фалшифицират) ....... и кво искаш да кажеш: че всичкия алкохол концентрат е оригинален така ли!?!?!
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

няма начин това да е истина. я опитай да тичш пиян с количка пък и отгоре на това да се биеш, някой нещо оцветява историята
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

15. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В Cacao Beach Bedroom-а двама изкарахме цяла нощ за £100. Това включваше бутилка уиски, много коли и води, бадеми, шоколад, образователна програма и дори едно наргиле. И така до 5 сутринта

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    няма начин това да е истина. я опитай да тичш пиян с количка пък и отгоре на това да се биеш, някой нещо оцветява историята
    Никой не твърди, че е бил само пиян....
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Никой не твърди, че е бил само пиян....
    поне в статията се твърди така
    Разследващи предполагат, че бруталното нападение и опит за отвличане е свързан единствено с огромно количество алкохол, което чуждият турист погълнал.
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

19. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    поне в статията се твърди така
    Прав си, ама може да не щат да признаят, че се разпространяват и по-други хави, знам ли.

21. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Прав си, ама може да не щат да признаят, че се разпространяват и по-други хави, знам ли.
    Нали по ВВС го показаха - можеш да си купиш дрога от секс шоповете. Ако си чужденец, нашата полиция няма да те пипне даже. Те обикновено пребъркват българите и циганите само.

23. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Не са те напили защото сигурно си се лигавил цяла вечер на коктеил "Маргарита" или си пил само бира (която няма как да фалшифицират) ....... и кво искаш да кажеш: че всичкия алкохол концентрат е оригинален така ли!?!?!
    Не, е...ах цяла нощ една 20 годишна кифла и не остана време за пиене. Мислиш ли, че сега ще тръгна да ти давам обяснение какво съм правил на Слънчев Бряг

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Не, е...ах цяла нощ една 20 годишна кифла и не остана време за пиене. Мислиш ли, че сега ще тръгна да ти давам обяснение какво съм правил на Слънчев Бряг
    Измисли си бе - ние не можем да проверим!!!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Ми щом е била кифла, мен ако питаш много повече неща щеше да научиш ако барем беше пил (макар и фалшив алкохол)
    -George Orwell

27. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Да се внимава. По принцип пясък и камъчета се вземат с цел опазване на големи региони . Всички песъчинки имат собствени анализаторски умения/базирани на гелен SiO2.ПОдържат исключително мощна информационна система .
    В Момента у нас е активизирана древна охрана създадена в началото на неогена.Базирана е на защита чрез кремъци.

Вероятно в пясъка е имало опасни живи форми .
    Подобни остри санкции налагат заради вече обявена от природата карантина над региони тежко увреждани с човешка техника или с активирани опасни аномални зони.

Опасните мутанти могат да причинят тежки проблеми в новия регион където се пренасят.
    Заради опасни уж "пречиствателни станции" облъчвани целенасочено чрез дигитално терористична холограмна техника има трилиони опасни създания в кубичен сантиметър кал,тиня ,пясък..

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. морски кристали ALGAE
    От happy888 във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 1
    Последно мнение: 26-02-2013, 23:30
  2. Отговори: 4
    Последно мнение: 23-02-2011, 12:00
  3. Отговори: 9
    Последно мнение: 17-07-2008, 10:59
  4. Морски дарове за бурен секс
    От p-m-p във форум Кулинарен кът
    Отговори: 13