Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 1 от общо 1
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Екскурзия в Seoul- Южна Корея

Нека да се похваля къде предстои да отидем на почивка.
    Посещението ни ще е специално и е вид “Money can’t buy” тоест е нещо, което не може да се купи с пари. То ще е една сбъдната мечта!

Преди да споделя за почивката нека разкажа накратко
    Преди 2 години си купих телефон Самсунг, оказа се от дефектните Ноте 7, искаха да ми го сменят просто, аз не се съгласих с условията, заянатих се и оправих проблема лично до шефа на Самсунг Мобайл в Корея. Да се свържа с него бе плод на упоритост изобретателност и късмет.
    Той ми отговори лично веднага и задейства да направят замяната ми със телефон със 2 сим карти, който беше изпратен специално за мен от Дубай.

Когато телефона пристигна шефът на Самсунг UK дойде в дома ми с двама негови колеги, извини се за проблемите, донесе новия ми телефон и куп подаръци.
    Най-много ме впечатли фактът, че той ми сподели че за всичките години, който той е CEO на Samsung UK за пръв път се вижда лично с клиент, да не говорим, че посещава някой в дома му.

След тази случка, получихме покана със сина ми да посетим представяне на Самсунг телефони в Лондон, с покаини за няколко стотин журналисти от цял свят.

Отново се срещнахме със шефа на Самсуснг ЮК, който ми каза, че са уважили предложенито ми да пуснат за продажба нормално Самсунг телефони с две сим карти в Англия.

При коренспонденции със шефа на Самсунг в Англия и шефа в Корея изявих желанието си, че бих желал да мога да посетя градът на Самсунг в Корея и да видя тяхната централа, музей и всичко свързано със Самсунг.
    Мечтата ми се сбъдна! Със семейството ми ще можем да посетим градът на Самсунг в Корея, централата им, музей и едно специално изложение!
    На летището в Сеул ще бъдем чакани от техен представител, който ще ни развежда на местата, които ще посетим!
    Ще се чувстваме като VIP направо!

Поводът да съм много щастлив за това посещение в Сеул е, че е наистина нещо, което не се купува с пари. То е нещо което се случи за това, че като клиент си търсих правата до края. Доказах лоялност и доводите ми като клиент бяха уважени и компания като Самсунг направи промените, които пречиха някои неща да се случват както трябва!
    Тази история която ми се случи доказа, че човек дори да е никой ако е упорит и работи по дадена цел може да постигне това, което иска.

Аз и синът ми сме големи фенове на технологията и Самсунг. Всеки от вас вероятно има нещо което харесва и би желал някой ден да може да посети мястото в което правят този продукти.

За някои това е Apple, за други BMW, трети Prada, за четвърти друго.

По тази причина реших да споделя историята която ми се случи и предстоящото ни посещение. Не да се похваля, че мога да си го позволя, а да ви разкажа, как се случи тази мечта да стане реалност!

Някой да е бил в Корея да даде идея какво да се види и направи?

Последно редактирано от lordm : 27-07-2018 на 19:33

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Пътуване из Южна Англия
    От RumyGumy във форум Holiday Destinations ревюта и полезно инфо
    Отговори: 4
    Последно мнение: 18-09-2013, 13:47
  2. Възможни ли са бунтове в Китай, Северна Корея и Куба?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 02-03-2011, 20:28
  3. Забраниха марка наше кисело мляко в Корея
    От 3dimensional_ME във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 24-06-2005, 02:36

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове