Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 7 от общо 7
    Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране Опасни замразени зеленчуци

Запознати ли сте със списъка и изхвърлихте ли ги вече? Аз имах само един микс от Сейнсбърис и отиде в коша.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

2. БЛАГОДАРЯ Мила, deijei thanked for this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Опасни замразени зеленчуци

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Запознати ли сте със списъка и изхвърлихте ли ги вече? Аз имах само един микс от Сейнсбърис и отиде в коша.
    Благодаря ти, че повдигна въпроса, не бях чула нищо. Така или иначе, имах до вчера един микс и аз, ама го изядохме. Хубавото е, че него основно го готвя, а тази бактерия се унищожава при 46 градуса целзий, така че се надявам да няма нищо.

Иначе списък - тук. Накратко - всичко, съдържащо царевица.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. БЛАГОДАРЯ deijei, amatoria thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Вие добре ги изхвърляте, ама знаете ли откъде идва царевицата като си поръчвате пица или тейкауей

6. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Аз никога не купувам замразени храни, веднъж замрази ли се храната, после е безвкусна. В училище съм учил технологична обработка на храната, ниската температура обива всичко и самата храна става безвкусна. Има и едно друго нещо, храната след като е била замразена, след това не те нахранва, затова макдоналдс всичко им е замразено, да си взимаш още и още
    Последно редактирано от dimi_m : 10-07-2018 на 22:19
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вие добре ги изхвърляте, ама знаете ли откъде идва царевицата като си поръчвате пица или тейкауей
    Абе у нас пица се яде веднъж на няколко месеца, та се надявам тази партида точно да сме я пропуснали, а тейкауей точно с царевица не помня откога не сме яли, други неща поръчваме. Но и нали бактерията се унищожава при 46 градуса, а тези неща все пак са сготвени?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Тия тейкауай приготвят с най големите боклуци, всичко е евтинджос брат, а олиото не се сменя с месеци. При нас има един бюфет, 7.50 плащаш и ядеш до скъсване, готвят супер и всичко е много вкусно, по добре от макдоналдс и каквото се сетиш
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А в тоя бюфет как мислиш, че готвят? С най-скъпите продукти ли?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Заек със зеленчуци
    От rusanka във форум Кулинарен кът
    Отговори: 24
    Последно мнение: 23-02-2010, 17:04
  2. Отговори: 0
    Последно мнение: 07-05-2009, 20:02
  3. Можем да си върнем замразени евросредства?
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-01-2009, 18:35
  4. Замразени храни за бебета и деца
    От Zara във форум Рецепти, хранене
    Отговори: 1
    Последно мнение: 07-01-2007, 12:07

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове