Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 70
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ще има ли втори референдум!?

Всичко в Лондон се купува само като стане известно че ще строят. От целият свят хората купуват, има огромно търсене за купуване и наемане на недвижими имоти в Лондон - както в центъра, така и навсякъде в М25, па и след него.

Може би в някой град има празни сгради, но примерът ти с Лондон не е удачен. Отделно празната сграда не означава имот който не може да се продаде. Китайците и арабите например изкупуват имоти и дори не ги дават под наем - празни стоят.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Всичко в Лондон се купува само като стане известно че ще строят. От целият свят хората купуват, има огромно търсене за купуване и наемане на недвижими имоти в Лондон - както в центъра, така и навсякъде в М25, па и след него.

Може би в някой град има празни сгради, но примерът ти с Лондон не е удачен. Отделно празната сграда не означава имот който не може да се продаде. Китайците и арабите например изкупуват имоти и дори не ги дават под наем - празни стоят.
    С каква цел тогава ги купуват
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Нещата вървят към избори. Първо избори след това евентуално втори референдум
    Не се лъжи, втори референдум няма да има , дари и да има, пак мнозинството ще гласува да излизане, англичаните искат да са вън
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението

В лондон имотния пазар ще се срути до ш-8 години . . Бях постнал една статия за имоти в западен лондон където имоти от 1.5 са паднали на 1.1 Miliona . Като са толкова велики Тереза защо клекна пред Меркел за софт брексит и изгони борис дейвис и тн
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-07-2018 на 07:01

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Като са толкова велики Тереза защо клекна пред Меркел за софт брексит и изгони борис дейвис и тн
    Изгони? Едни и същи новини ли четем?
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. ХАРЕСВАМ! lordm, deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Изгони? Едни и същи новини ли четем?
    Навремето и бай тошо сaм си подаде оставката . Не го изгониха

На почивка
    Post Thanks / Like

https://www.theparliamentmagazine.eu...edoms-brussels . хаха бедни ми ,бедни Nigel Farage . Farage обеща да се завърне, докато Барние потвърждава неделимостта на четирите свободи на ЕС, тъй като Брюксел реагира на предложенията на Брекси на Тереза Май . https://amp.businessinsider.com/san-...parison-2018-7 . Много скоро . Така ще стане и в лондон . Да се работи по 160 часа на седмица за единия наем . Значи наема в сан франциско е стигнал по 2400 долара на седмица . То двама души трябва да работят само за наема
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-07-2018 на 13:03

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Противоречиш си във всеки пост. Последно ще падат ли цените на имотите или ще скачат? И като няма търсене, а има предлагане, как точно "така ще стане и в лондон"?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Противоречиш си във всеки пост. Последно ще падат ли цените на имотите или ще скачат? И като няма търсене, а има предлагане, как точно "така ще стане и в лондон"?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    инвестираш в имоти с ипотека . в един момент настъпва криза и губиш имота . Когато ти губиш някой друг печели . Кой определя цените . Монопола ,след като убие конкуренцията . Така че няма да има евтина рента . Големите вериги супер маркети хвърлят стотици тонове храна но не я намалят
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-07-2018 на 14:59

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Само дето супермаркета е направил милиони от храната, преди да изхвърли малка част от нея. Ако Джон обаче има 1-2-3 имота които дава под наем, не може да си позволи да ги държи празни 1 година и ще им намали наема. Отделно, че и супермаркетите намалят цените, преди да изтече срока на годност, пак говориш глупости.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Само дето супермаркета е направил милиони от храната, преди да изхвърли малка част от нея. Ако Джон обаче има 1-2-3 имота които дава под наем, не може да си позволи да ги държи празни 1 година и ще им намали наема. Отделно, че и супермаркетите намалят цените, преди да изтече срока на годност, пак говориш глупости.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Апартамента чте стои празен . Но няма да ти свали наема монополиста . Зачтото има хиляди негови изплатени . Как тогава имотите вдигнаха 500 % цените си за20 г . Тези които взимат бай то лет имоти от банките те поемат риска . Банките ги ползват да им събират лихвите и при фалит на лицето пак печелят банките

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Апартамента чте стои празен . Но няма да ти свали наема монополиста . Зачтото има хиляди негови изплатени . Как тогава имотите вдигнаха 500 % цените си за20 г . Тези които взимат бай то лет имоти от банките те поемат риска . Банките ги ползват да им събират лихвите и при фалит на лицето пак печелят банките
    и кво те интересува това теб? още повече ти си в бг, не виждам никаква логика в това
    няма ли кой да му вземе клавиатурата на канарчето?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Всички сега тръгват към Германия, няма работа, цените скачат, да му мисли папагалчето. И ония ти ми мангали само дебнат в берлинското метро, кого да сритат. Най-обичали коматевски пръчки.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Всички сега тръгват към Германия, няма работа, цените скачат, да му мисли папагалчето. И ония ти ми мангали само дебнат в берлинското метро, кого да сритат. Най-обичали коматевски пръчки.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Като няма аргументи и злобата излиза като пяна на устата .

На почивка
    Post Thanks / Like

И защо да не ме интересува дали ще има втори референдум . Софт брексит и как това ще се отрази на имотния пазар и отеглянето на инвеститори и безработицата

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Колкото и да се пениш, паричките ти отекоха вече. Десет години живя при карабините и накрая ядец. Сега и твърд Брексит няма да има, ама може на нещо по-твърдо да паднеш там при братята муджахидини.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Колкото и да се пениш, паричките ти отекоха вече. Десет години живя при карабините и накрая ядец. Сега и твърд Брексит няма да има, ама може на нещо по-твърдо да паднеш там при братята муджахидини.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Много се пениш по спокоино . И хард и софт брексит все тая . Англия са аут от взимане на решенията в Европа

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Англия излиза през парадния вход, по собствено желание, за добро или за лошо. А като се сетя колко жълтици си загубил и ме хваща гъдела, хахахаха.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

На почивка
    Post Thanks / Like

Много съм щастлив тази вечер сигурно знаеш защо

Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Сигурно защото Ботев ги няма в Европа...

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Post Thanks / Like

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    И аз обмислямда замина в Германия да се пробвам, не знам немски, но съм останал с впечатление че и с елементарен английски може човек да си намери работа . Преди няколко години като ходих с брата да си купувам BMW х5 спокойно се разбирахме с продавача на английски, даже неговият английски беше по зле от моят и съдейки по това, мисля че спокойно ще си намеря прилична работа, дори и по добра от неговата,а немският ще го уча на място, все пак така най хубаво се учи, даже на мой 5 братовчед брат му чул в купето във влака София-Мездра да си говорят, че курсовете са безплатни в Германия и аз мисля веднага да се възползвам като пристигна
    Последно редактирано от dimi_m : 11-07-2018 на 23:11

На почивка
    Post Thanks / Like

май имаше световно по футбол

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз с всеки един изминал ден смятам все и все повече, че ще има втори референдум за Брексит.
    Към момента министри уж се разбраха, после министъра на Брексит си подаде оставката.
    После ЕС ще им каже да си заврат предложенията за Брекзит там където слънце не изгрява. И накравя ще стане...една....ще се чудят какво направиха и как да го правят и ще попитат хората дали искат Брексит пак и...
    Този път гласуването ще е друго.
    Аз така си мсиля нещата. Какво мислите вие!?
    Mdaaaaa ........grandomanshtinata izkriwqwa misleneto
    https://youtu.be/nwYsVxEj_kE
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

На почивка
    Post Thanks / Like

Сигурно защото Ботев ги няма в Европа...

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    https://m.facebook.com/david.yeo.50/...59168610800127

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ще има ли втори референдум!?

https://www.bbc.co.uk/news/uk-44840154 Justine Greening calls for second Brexit referendum

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

27. ХАРЕСВАМ! deijei, Мила, itso liked this post
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 113
    Последно мнение: 15-07-2018, 07:11
  2. Отговори: 98
    Последно мнение: 11-09-2016, 16:01
  3. Избори и референдум на 25.10.2015
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 32
    Последно мнение: 26-10-2015, 22:07
  4. Шотландия - Референдум
    От mate във форум Политика
    Отговори: 7