Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 79
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Ще има ли втори референдум!?

Аз с всеки един изминал ден смятам все и все повече, че ще има втори референдум за Брексит.
    Към момента министри уж се разбраха, после министъра на Брексит си подаде оставката.
    После ЕС ще им каже да си заврат предложенията за Брекзит там където слънце не изгрява. И накравя ще стане...една....ще се чудят какво направиха и как да го правят и ще попитат хората дали искат Брексит пак и...
    Този път гласуването ще е друго.
    Аз така си мсиля нещата. Какво мислите вие!?

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ще има ли втори референдум!?

Рано е да се каже, на мен ми се струва че брексит няма да има.
    Едно не ми е ясно, има много римейнъри в парламента а са се покрили, а брекситарите са много уязвими могат да ги размажат за отрицателно време. Вероятно чакат брекситарите сами да се наакат? Лошото е че пре.баха икономиката с техните игрички
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

3. ХАРЕСВАМ! martini, lordm liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не знам дали ще има втори референдум, но работата върви към избори... Не ми харесва това, не че харесвай Тереза Мей особено, но тя май е the best of the bad bunch.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

5. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

и такъв човек ли е имало, който да отговаря за брекзит, сега го чувам и разбирам
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Ще има ли втори референдум!?

Ако ядосат много Тереза и нещата станат напечени, дали така на инат няма да си каже искате да се махам, ок махам се но правя втори реферндум, така тя нама да даде на тези които не я харесват да спечелят.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Ще има ли втори референдум!?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Ако ядосат много Тереза и нещата станат напечени, дали така на инат няма да си каже искате да се махам, ок махам се но правя втори реферндум, така тя нама да даде на тези които не я харесват да спечелят.
    Доста нисичък й е рейтинга...
    Some 64% of Britons do not trust the PM to run Brexit negotiations and just 22% now trust her to get the best possible deal.

In March 2017, some 54% trusted her to get the best Brexit deal possible and just 33% did not trust her.
    Just 30% of Britons think Theresa May is the best Conservative to lead Brexit negotiations, with 44% saying someone else within the party would be better suited, and 26% answered that they don't know.

https://news.sky.com/story/britain-t...finds-11431288
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Няма да има!

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Няма да има!
    И аз така мисля.

Post Thanks / Like

Няма да има
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нещата вървят към избори. Първо избори след това евентуално втори референдум
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

14. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

На някой хора така им се иска да няма втори референдум . При софт брексит . Великобритания ще бъде аут от масата кадето в европа се взимат решенията

Post Thanks / Like

Паунда е паднал бая, то се очакваше де...Абе нищо хубаво ги не чака англетата, дано спечелят световното, поне да изпратят тая година с нещо позитивно
    Последно редактирано от dimi_m : 10-07-2018 на 08:38

Старо куче
    Post Thanks / Like

И знаете ли защо няма да има втори референдум и защо Тереза прокара закон парламента да няма последната дума на вето след сделката за брексит

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хайде сега, свикнали сте с управлението на Бойко който се мята на където духне вятъра. Англичаните няма да затрият волята на обществото.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Аз с всеки един изминал ден смятам все и все повече, че ще има втори референдум за Брексит.
    Към момента министри уж се разбраха, после министъра на Брексит си подаде оставката.
    После ЕС ще им каже да си заврат предложенията за Брекзит там където слънце не изгрява. И накравя ще стане...една....ще се чудят какво направиха и как да го правят и ще попитат хората дали искат Брексит пак и...
    тоо па тоо па!!!как ти идват на акъла такива неща ..с две думи недалновиден си ..спри да поучаваш хората

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Хайде сега, свикнали сте с управлението на Бойко който се мята на където духне вятъра. Англичаните няма да затрият волята на обществото.
    Вярваш ли си в това което си написал . Всичко бе една огромна манипулация . Знаеш ли колко им пука за общественото мнение . Изобщо не им пука

21. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

ще направят софт брексит ,което пак е лошо за Великобритания . Пак ще се подчиняват на ЕС правилата , само че няма да са на масата кадето взимат решения . ще ограничат малко правата на ЕС ситизенс . Но и от това ще изгубят . Защото великобритания ще изгуби привлекателноста си за ЕС ситизенс за миграция . От това ще последва намаляване на интереса за взимане на ипотечни заеми в УК
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-07-2018 на 13:20

23. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А като намалее интереса, ще паднат лихвите и условията за даване на ипотека ще станат по-лесни. Печелят хората.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

25. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Рано е да се каже, на мен ми се струва че брексит няма да има.
    Едно не ми е ясно, има много римейнъри в парламента а са се покрили, а брекситарите са много уязвими могат да ги размажат за отрицателно време. Вероятно чакат брекситарите сами да се наакат? Лошото е че пре.баха икономиката с техните игрички
    Лошото е че какво направиха с икономиката . Я пак . Повтори

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    А като намалее интереса, ще паднат лихвите и условията за даване на ипотека ще станат по-лесни. Печелят хората.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Напротив разходи се по лондон да видиш колко много настроени блокове стоят празни . ще трябва да свалят цените и пак няма кой да ги купи . Излизането от ЕС бе голям автогол за великобритания . скоро ще го разбереш . Няма кой Е С ситизенс да ти дойде в УК да ти плаща високи наеми без да има перспектива в тази страна за поданство . Схемата бай то лет отива на kino
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-07-2018 на 13:41

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Защо да ходя до Лондон като ти сам потвърждаваш думите ми, че трябва да свалят цените. Ще паднат и наемите, въобще много добре.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

29. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Напротив разходи се по лондон да видиш колко много настроени блокове стоят празни . ще трябва да свалят цените и пак няма кой да ги купи . Излизането от ЕС бе голям автогол за великобритания . скоро ще го разбереш . Няма кой Е С ситизенс да ти дойде в УК да ти плаща високи наеми без да има перспектива в тази страна за поданство . Схемата бай то лет отива на kino
    Незнам къде ги видя празните блокове - всичко в Лондон се продава като топъл хляб на огромни цени. И навсякъде строят и строят...

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Незнам къде ги видя празните блокове - всичко в Лондон се продава като топъл хляб на огромни цени. И навсякъде строят и строят...
    Ами ти нали не си в лондон ,а някъде по селата . Аз 2017 толкова много съм обикалял в лондон че ти е бедна фантазията

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Ами ти нали не си в лондон ,а някъде по селата . Аз 2017 толкова много съм обикалял в лондон че ти е бедна фантазията
    Ти остави Стратфорт,Баркин ами във Валтъмстон!Ти вярваш ли? Туй Дагенам,Ромфор,Нибари парк,Рейнам,Финсбури,Вудгрин,чакай да не те слъжа,във Вудгрин не помня бях ли,не бях ли!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ти остави Стратфорт,Баркин ами във Валтъмстон!Ти вярваш ли? Туй Дагенам,Ромфор,Нибари парк,Рейнам,Финсбури,Вудгрин,чакай да не те слъжа,във Вудгрин не помня бях ли,не бях ли!
    Ти ми изброяваш само източен лондон . В западен лондон та дори и в целия останал лондон имаше толкова много блокове с празни апартаменти . построени . При 300 000 нетна миграция до 2018 . Да има празни апартаменти . То при 500 000 напускащи след 2019 и стоп на нетната миграция от Е С

Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 113
    Последно мнение: 15-07-2018, 07:11
  2. Отговори: 98
    Последно мнение: 11-09-2016, 16:01
  3. Избори и референдум на 25.10.2015
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 32
    Последно мнение: 26-10-2015, 23:07
  4. Шотландия - Референдум
    От mate във форум Политика
    Отговори: 7