Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

CYPER IT SERVICES - Компютърен Специалист Софтуерни и Хардуерни Услуги в Лондон 078 2653 8174 cyper.bg www.CYPER.org

Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: Playstation

Старо куче Аватара на Sarah
    Post Thanks / Like

По подразбиране Playstation

Някой да знае как да огранича времето за игра на плейстейшъна на сина ми, че вече става проблем. Другите рестрикшъни съм ги направила, обаче не можем да се разберем колко време ще играе.

Направих си акаунт и го добавих, обаче неговия акаунт беше първи...не знам дали от тук не идва някаква грешка.
    Изгледах няколко видеа как да го направя, но не мога да намеря sub account options на неговия и от там не става time set-a. Трябва ли да инсталирам още нещо?

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Playstation

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Някой да знае как да огранича времето за игра на плейстейшъна на сина ми, че вече става проблем. Другите рестрикшъни съм ги направила, обаче не можем да се разберем колко време ще играе.

Направих си акаунт и го добавих, обаче неговия акаунт беше първи...не знам дали от тук не идва някаква грешка.
    Изгледах няколко видеа как да го направя, но не мога да намеря sub account options на неговия и от там не става time set-a. Трябва ли да инсталирам още нещо?

защо не се опиташ да му го ограничиш аналогово...изключваш му плейстейшъна и му предлагаш друго занимание ...в краен случай поне ще има пауза между игрите и упажнение по риторика

3. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Последно редактирано от steve : 15-06-2018 на 13:21

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Някой да знае как да огранича времето за игра на плейстейшъна на сина ми, че вече става проблем.
    ха-ха!

you cant stop rock'n;roll,woman!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    защо не се опиташ да му го ограничиш аналогово...изключваш му плейстейшъна и му предлагаш друго занимание ...в краен случай поне ще има пауза между игрите и упажнение по риторика
    Да, ама е лесно да се каже, а е друго да се изпълни.

7. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    ха-ха!

you cant stop rock'n;roll,woman!
    Ако имаш плейстейшън знаеш за какво говоря, ама ако нямаш купи и тогава ще говорим, то тогава и ти сигурно няма да можеш да станеш от него

Старо куче
    Post Thanks / Like

онлайн или оффлайн играе?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Да, ама е лесно да се каже, а е друго да се изпълни.
    не го съди строго...в най-пропадналия ми маниaшки гейм период 2001-2007 като се зарибих по HALF LIFE съм играл от 3 следобед до 5и нещо сутринта ...то ако има save-вe лесно, ама като свършат и 6-те и като не може да минеш нивото и полудяваш....и като пиеши пушиш представи си за какво става въпрос ...и то съм бил 30 годишен сериозен мъж

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    онлайн или оффлайн играе?
    онлайн, с приятели . освен да дръпна шнура на wifi ли ме съветваш.

Старо куче
    Post Thanks / Like

онлайн, с приятели . освен да дръпна шнура на wifi ли ме съветваш.
    обикновенно в рутерите има опции за ограничаване на нета на дадено устройство като може да се филтрира по mak или ip адрес. даже може да зададеш часови зони от колко до колко да има нет и след това го реже.
    съвета ми е да комбинираш рестрикциите на плейстейшъна с нещо което му е интересно и ще му е полезно в нета. не му режи тотално достъпа до нета, трябва да разбере че има по интересни неща в нета отколкото игрите което си е губи време

13. ХАРЕСВАМ! jhoro, Sarah liked this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    не го съди строго...в най-пропадналия ми маниaшки гейм период 2001-2007 като се зарибих по HALF LIFE съм играл от 3 следобед до 5и нещо сутринта ...то ако има save-вe лесно, ама като свършат и 6-те и като не може да минеш нивото и полудяваш....и като пиеши пушиш представи си за какво става въпрос ...и то съм бил 30 годишен сериозен мъж
    аз съм играл по 36 часа на 8 битови игри
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз имам плейстейшън, но нямам време за него, защото ми е по-интересно да се занимавам с двете ми лапета. Имал съм подобни моменти в живота, в които съм се зарибявал по някоя игра и съм прекарвал седмици по нея, но някак си винаги съм се самоограничавал, защото съм осъзнавал, че си е чиста загуба на време.
    На колко години е детето? И от колко време е така? Вчера слушах по радиото за ново пристрастяване към игрите от децата, което си е болестно състояние!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Post Thanks / Like

обикновенно в рутерите има опции за ограничаване на нета на дадено устройство като може да се филтрира по mak или ip адрес. даже може да зададеш часови зони от колко до колко да има нет и след това го реже.
    съвета ми е да комбинираш рестрикциите на плейстейшъна с нещо което му е интересно и ще му е полезно в нета. не му режи тотално достъпа до нета, трябва да разбере че има по интересни неща в нета отколкото игрите което си е губи време
    Ooo , нямаш и представа колко неща знаят за нета днешните деца, зависи кое наричаш интересно за него. Било някаква програмка, но четох ревютата и не са добри.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Аз имам плейстейшън, но нямам време за него, защото ми е по-интересно да се занимавам с двете ми лапета. Имал съм подобни моменти в живота, в които съм се зарибявал по някоя игра и съм прекарвал седмици по нея, но някак си винаги съм се самоограничавал, защото съм осъзнавал, че си е чиста загуба на време.
    На колко години е детето? И от колко време е така? Вчера слушах по радиото за ново пристрастяване към игрите от децата, което си е болестно състояние!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Какво искаш да кажеш не те разбрах, ти на колко си години, говорим за дете на 8 - мъжко, твоите на колко са? Аз не играя, нямам време за такива неща.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Като пак пипне плейстейшъна, два шамара зад врата и една седмица без джобни. Казвали са ми, че това много добре работи.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Като пак пипне плейстейшъна, два шамара зад врата и една седмица без джобни. Казвали са ми, че това много добре работи.
    Много интересен възпитателен подход имаш. Не става въпрос да не го пипа, и да не играе съвсем, проблема е, че има дни в които играе повече отколкото мисля, че е достатъчно, има дни в които не играе въобще, няма такова нещо да играе по цял ден например. Само търсех интелигентен начин да избегна словесната схватка, децата обичат рутината, ако си знае, че има лимит и на мен ще ми е по-лесно, но той знае, че с мен може да се пазари, та и затова.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ooo , нямаш и представа колко неща знаят за нета днешните деца, зависи кое наричаш интересно за него. Било някаква програмка, но четох ревютата и не са добри.
    каква програмка имаш предвид? настройките за ограничаване на нета са в настройките на рутера

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Много интересен възпитателен подход имаш. Не става въпрос да не го пипа, и да не играе съвсем, проблема е, че има дни в които играе повече отколкото мисля, че е достатъчно, има дни в които не играе въобще, няма такова нещо да играе по цял ден например. Само търсех интелигентен начин да избегна словесната схватка, децата обичат рутината, ако си знае, че има лимит и на мен ще ми е по-лесно, но той знае, че с мен може да се пазари, та и затова.
    Едно време баща ми като работеше в полицията си оставяше оръжие в нас и го криеше, колко пъти съм го намирал и съм си играл в квартала когато го нямаше, но тогава съм бил на 10 години, а и много бой съм ял
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Едно време баща ми като работеше в полицията си оставяше оръжие в нас и го криеше, колко пъти съм го намирал и съм си играл в квартала когато го нямаше, но тогава съм бил на 10 години, а и много бой съм ял
    малко си ял, ама не само ти си бил за бой

Post Thanks / Like

каква програмка имаш предвид? настройките за ограничаване на нета са в настройките на рутера
    Не, инсталира се. Намерих му цаката съвсем случайно, оказа се, че ако се логна с моя акаунт през апликейшъна на телефона, Фортнайт-а не тръгва, пък и виждам с кой се сприятелява . За сега се получава докато не се е усетил

24. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

спасила си положението за около месец

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Питай мамо на bghep за playstation 3
    От katiogi във форум Интернет и компютри
    Отговори: 8
    Последно мнение: 02-01-2009, 18:08
  2. За PlayStation маниаци
    От redhead във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-11-2006, 11:21
  3. PSP(PlayStation Portable)
    От tulbul във форум Интернет и компютри
    Отговори: 0