Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Huge mandela effect!!!!

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Искаш да кажеш че всеки път като си спомниш за нещо то е различно ли! Незнам кво пиеш ама не искам от това.....
    Не чак толкова различно, но се променя по мъничко. Ако си чел твои дневници от ученическо време или си питал родителите си за разни неща, които те си спомнят за детството си, ще установиш, че нещата не са такива, каквито изглеждат....

http://www.healthguidance.org/entry/...access-it.html

https://www.psychologytoday.com/gb/b...ou-think-it-is
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ROLE MODEL !! някой да сподели какъв му е мандела ефекта

https://www.youtube.com/watch?v=_QkiyPXpa7I

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Няма никакъв „Мандела ефект“ - просто това са си паралелни реалности. Аз обикалям често, но целенасочено - за разлика от повечето хора, които се преместват случайно.
    В едната реалност Мандела си стана президент, в другата - умря в затвора, в една трета - даже не беше в затвор ... Но аз помня всичко - все пак съм скорпион, и то черен!!!

В този форум - ефект ще е, ако DONALD TRUMP се прекръсти на .... Нелсън Мандела!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

4. ХАРЕСВАМ! steve, deijei liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

аз мисля 4 е вместо да варят нелегално ракия, бг тата ,с присъ6тата им вродена до изрод6тина пестеливост и извратена л\бов към природата да по4нат да гледат масово вместо бг телевизия по булсат, макове по градинките на тъпите си квартални къ6ти с фрее паркомясто...........

https://www.livescience.com/59452-wh...utside-us.html

https://www.pbs.org/wgbh/pages/front...oin/transform/

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Няма никакъв „Мандела ефект“ - просто това са си паралелни реалности. Аз обикалям често, но целенасочено - за разлика от повечето хора, които се преместват случайно.
    В едната реалност Мандела си стана президент, в другата - умря в затвора, в една трета - даже не беше в затвор ... Но аз помня всичко - все пак съм скорпион, и то черен!!!

В този форум - ефект ще е, ако DONALD TRUMP се прекръсти на .... Нелсън Мандела!
    Има,как да няма!Аз например си спомням,че на младини бях много популярен,жена ми казва,че не си ме спомняла,сега ми казва,че съм одъртял,напълнял и не толкова атрактивен,аз пък си мисля,че сребърната лисица тепърва има какво да каже.Знам един друг,който си спомня,че е учил за джурналист,а аз знам,че най-добрите пет години от живота му,са били в трети клас.Общо взето така върви живота.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Huge security alert' closes area surrounding Buckingham Palace
    От Zara във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 17-05-2011, 08:26
  2. Ketchup Effect
    От Botzo във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 02-03-2006, 02:45
  3. .A statement to the effect that I have not worked in the UK except in my own business
    От ora4 във форум Постоянно пребиваване (ILR)
    Отговори: 13
    Последно мнение: 11-02-2005, 20:02

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker