Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Поскъпване на билетите след Брексит?

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    .......... резултатът е, че сега ние от западното крайбрежие ще пътуваме до източното, за да летим директно до България . Гледам, че има полет на 31 октомври, който е 37 паунда.

..........
    айде сега ,а ние като трябва да пътуваме до западното крайбрежие за да хванеме самолета до бг , не се оплакваме , нека и на нас да ни е по сгодно ако задържат дестинацията до софия ако не, изиджет - зимния период , през лятото няма
    Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    За вас - не знам!!!
    София - 16:45, Бирмингам - 18:10. В 19:30 (най-късно) съм на масата! Мога да обядвам удома, да пътувам 200 км, да летя и да вечерям в Бирмингам
    Бирмингам - 18:35, София - 23:50.
    Тъпото тук е, че след 0:00 от Летище София се извозваш само с такси или ако някой те чака. Но за това - авиокомпанията не е виновна! Ако има кола - рано сабалям съм вкъщи.
    а стига се хвалихте, от другата седмицата пускат директен полет от еди до пекин та мисля да си правя ситибрейкс до пекин от време на време
    Последно редактирано от deijei : 27-05-2018 на 20:38
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    За вас - не знам!!!
    София - 16:45, Бирмингам - 18:10. В 19:30 (най-късно) съм на масата! Мога да обядвам удома, да пътувам 200 км, да летя и да вечерям в Бирмингам
    Бирмингам - 18:35, София - 23:50.
    Тъпото тук е, че след 0:00 от Летище София се извозваш само с такси или ако някой те чака. Но за това - авиокомпанията не е виновна! Ако има кола - рано сабалям съм вкъщи.
    Преди ми беше екстра през Германия, първо lufthansa си имат собствени терминали, кацаш, няма пак чекинг, проверка на багаж, просто слизаш си на техният терминал, намираш си къде ти е гейта, има си зона за пушачи, едно кафе си взимам и много гот. Също така си струва за баварската бира, наш колко е гот лятото студена и гъста

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Lufthansa досега ми е било най- бързото прибиране от Единбург до София. Прекачване във Франкфурт, малък престой.
    Сандвичите са микроскопични. Почувствах се като в детската градина.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Lufthansa досега ми е било най- бързото прибиране от Единбург до София. Прекачване във Франкфурт, малък престой.
    Сандвичите са микроскопични. Почувствах се като в детската градина.
    Колкото да заситиш, мен обикновено ме чакат и отиваме веднага на кръчма, мешана скара задължително

Post Thanks / Like

Луфтханза да не ги видя - единствената компания, която ни е губила багаж, получихме го на третия ден, след хиляди обаждания и нерви и простотии...
    И на мен са ми губили багаж и ми отне 5 мин, има еднин swissport май така се казва, на всяко летище го има, на тях това им е работата, та на летището в София провериха в компютъра и веднага ми казаха къде е багажа, взеха ми телефона и след два дена ми се обадиха, че е пристигнал,даже имаше опция да ми го докарат в нас безплатно.
    Последно редактирано от dimi_m : 28-05-2018 на 04:42

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

За закъснял багаж получих голямо обезщетение от Turkish Airlines. Имаше много, много разправии докато си получа багажа и после бая кореспонденция да ми платят за неудобството.
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

7. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И на мен са ми губили багаж и ми отне 5 мин, има еднин swissport май така се казва, на всяко летище го има, на тях това им е работата, та на летището в София провериха в компютъра и веднага ми казаха къде е багажа, взеха ми телефона и след два дена ми се обадиха, че е пристигнал,даже имаше опция да ми го докарат в нас безплатно.
    Ако беше какъв да е багаж, може би нямаше да ми скъсат толкова нервите, защото в такива случаи се купува най-необходимото и те ти го плащат, обаче тогава в багажа, който загубиха, беше облеклото на мъжа ми за сватба и подаръците. Те не казаха кога ще го намерят и доставят, та ние се наложи да оставаме в София, да проверяваме на летището кога ще го върнат в България (беше заминал за друга страна) и да решаваме дали да купуваме наново костюм и риза и вратовръзка за сватбата на мъжа ми, както и да търсим наново подаръци, ако не пристигнат тези, които бяха в куфара му. Когато все пак решихме да си отидем, те вече казаха, че са го докарали в България. Докараха ни го до вкъщи, но толкова скъсани нерви имах, че не искам да си спомням. Изобщо не съм се занимавала с компенсации, други неща ни бяха на акъла тогава.
    Пълният наръчник за емигранта във Великобритания
    Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането

Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Когато пътувахме до Австралия (Истанбул/Куала Лумпур/Сидни/Брисбън) багажът ни беше останал още някъде в Истанбул (не го бяха качили на нашия самолет) и ни го доставиха в хотела след 2-3 дена. Имаше много неудобства , защото в БГ тръгнахме в голям сняг/студ, а там беше сред лято, та трябваше да купуваме и дрехи за начало...
    Не знам защо не ми е идвало на ума тогава да дигнем патардия и клеймове за компенсация...
    Преди няколко години пътувах през Германия и пак багажа остана някъде там. Клеймвах и дадоха ваучер около цената на един билет, но трябваше да се ползва пак със същата компания, няма кеш...

10. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Post Thanks / Like

Ако беше какъв да е багаж, може би нямаше да ми скъсат толкова нервите, защото в такива случаи се купува най-необходимото и те ти го плащат, обаче тогава в багажа, който загубиха, беше облеклото на мъжа ми за сватба и подаръците. Те не казаха кога ще го намерят и доставят, та ние се наложи да оставаме в София, да проверяваме на летището кога ще го върнат в България (беше заминал за друга страна) и да решаваме дали да купуваме наново костюм и риза и вратовръзка за сватбата на мъжа ми, както и да търсим наново подаръци, ако не пристигнат тези, които бяха в куфара му. Когато все пак решихме да си отидем, те вече казаха, че са го докарали в България. Докараха ни го до вкъщи, но толкова скъсани нерви имах, че не искам да си спомням. Изобщо не съм се занимавала с компенсации, други неща ни бяха на акъла тогава.
    Това, че ти и съпруга ти сте патили от тая компания не означава, че компанията е кофти и като гледам последните статистики, още е в първата десятка за най добра авиокомпания в света. Еми и на мен са ми губили багажа и ми е закъснявал полет, ама са ме компенсирали. Ако съпругът ти беше помислил преди това и си беше сложил дрехите в куфара който можеш да вземеш вътре в кабината, нямаше да има ядове, защото няма авиокомпания в света където да не стават грешки.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. 1 година след референдума за Брексит!
    От lordm във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 6
    Последно мнение: 24-06-2017, 02:42
  2. Има ли прибиращи се в Родината след Брексит!?
    От lordm във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 84
    Последно мнение: 22-05-2017, 23:25
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 12-12-2016, 08:19
  4. Такси за пътуване след Брексит
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Brexit - Брексит
    Отговори: 16
    Последно мнение: 17-11-2016, 10:24
  5. Такси за пътуване след Брексит
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Общ форум
    Отговори: 16