Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Бързи кредити Англия

Здравейте.Твърдо против съм бързите кредити,понеже повечето злоупотребяват с безбожни лихви,но на доста хора им се налага в даден момент да се възползват,понеже според мен одобрението и отпускането на парите става много бързо.В търсачката не намерих нищо конкретно и актуално,а към днешната дата на мен ми се налага след 3 дена да досъбера пари за нова квартира и не ми достигат около 400 паунда.Имам 2 сметки-Монезе,по която ми влизаше 2 месеца заплата като наето лице и от 1 месец съм на Нат Уест и там ми влезна една заплата,но от различен работодател пак като наето лице и знам,че мога да кандидатствам за овърдрафт след 4 месеца,за съжаление кредитна история нямам.Така че някой може ли да каже какви за опциите при спешни пари в малък размер за първо кредитиране-кредитна карта,бърз заем?Наистина ако не ми беше наложително нямаше да пълна гушите на тези кръвопиици,но това ми е единствената опция.Имам възнамерения дори и да има надявам се малка наказателна лихва при първа заплата на края на месеца да върна парите,надявам се няма да ме таксуват за целия период.Благодаря предварително и надявам се темата да бъде полезна и за други хора,който да я използват наистина при спешна нужда.

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бързи кредити Англия

https://www.quickquid.co.uk/ Quick Quid са известни, рекламират ги и по ТВ.
    https://www.scotcash.net/ - също бързи кредити, но не съм сигурен дали не са само за територията на Шотландия.
    https://www.ratesetter.com/ - бързо и лесно P2P кредитиране, добър бизнес модел, отлични условия и по-големи суми, но се иска добра кредитна история.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бързи кредити Англия

Мерси за отговора.За съжаление само 1вия линк ми вършеше работа,но поради липса на кредитна история ми отказаха.Някой други идей,защото времето ме притиска и наистина нямам други опции.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 3
    Последно мнение: 13-08-2015, 12:19
  2. Бързи пари от чужбина за България по пощата
    От Мила във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-12-2011, 12:44
  3. Няколко бързи въпроса
    От darkrose във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 7
    Последно мнение: 14-10-2009, 19:55
  4. Бързи пощенски услуги от УК до БГ
    От violinivo във форум Изпращане на писма, колети и др.
    Отговори: 18
    Последно мнение: 16-02-2007, 13:00

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker