Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Свидетелство за регистрация

Здравейте, имам въпрос относно документи за автомобил от Англия, тъй като миналия месец си докарах.
    Проблема е че ги объркахме документите с продавача, той ми даде само втората част от талона а първата я изпрати на DVLA.
    След което говорих с DVLА и казаха че са ми пратили тази първа част от талона на адреса ми в България на 13 април 2018.
    И тъй като вече е 27 Април се чудя дали времето за доставка е нормално, понеже от Български пощи ми казаха до 5 дни трябва да пристигне.
    Обадих се и на Интерлогистика понеже прочетох, че и те се занимават с пратки от Англия но и там все още няма писмо за мен.
    Ако на някой от вас му се е случвало такова забавяне или нещо нека сподели мнение, не знам дали не е възможно да са ми загубили писмото, тъй като
    казаха че пътува с Royal Mail 2nd Class и няма проследяващ номер.

Напреднал Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Свидетелство за регистрация

Нищо не сте объркали с продавача, той изпраща по-голямата част на ДВЛА, а от там ти изпращат на теб новия документ. Защо се бави и дали ще пристигне е друг въпрос.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Нищо не сте объркали с продавача, той изпраща по-голямата част на ДВЛА, а от там ти изпращат на теб новия документ. Защо се бави и дали ще пристигне е друг въпрос.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
    Ами те ми отговориха, че няма как да се издаде нов документ на мое име, тъй като не съм жител на UK и вместо това ми изпращат първоначалният документ, за да мога да си регистрирам колата и съответно ако не пристигне до края на тази седмица, ще издадат сертификат и ще го пратят.
    Просто от 13 април до сега, смятам че мина прекалено много време за доставка, освен ако това не е нормално за Royal Mail и после почват и ядовете в КАТ, понеже нали в срок до един месец треа се регистрира колата, иначе те таксували или не знам какво точно.

Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от doublekill Виж мнението
    Ами те ми отговориха, че няма как да се издаде нов документ на мое име, тъй като не съм жител на UK и вместо това ми изпращат първоначалният документ, за да мога да си регистрирам колата и съответно ако не пристигне до края на тази седмица, ще издадат сертификат и ще го пратят.
    Просто от 13 април до сега, смятам че мина прекалено много време за доставка, освен ако това не е нормално за Royal Mail и после почват и ядовете в КАТ, понеже нали в срок до един месец треа се регистрира колата, иначе те таксували или не знам какво точно.
    А експорт от UK направили, за да не те търсят за road tax ?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Направих експорт, т.е изпратих свитък номер 11 от Свидетелството за регистрация на DVLA в Swansea.
    Като те потвърдиха, че се обработват документите и че няма да има проблем, просто чакам талона до края на тази седмица, ако не го получа се свързвам с тях за издаване на сертификата.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. свидетелство за съдимост
    От zmei4o_pk във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 43
    Последно мнение: 11-10-2013, 21:52
  2. свидетелство за съдимост
    От mamaslon във форум Общ форум
    Отговори: 2
    Последно мнение: 03-09-2013, 16:01
  3. Брачно свидетелство от тук или България?
    От geruchi във форум Registration Certificates
    Отговори: 0
    Последно мнение: 17-08-2012, 23:06
  4. свидетелство за брак
    От swetla99 във форум Registration Certificates
    Отговори: 12
    Последно мнение: 25-04-2011, 00:13
  5. фалшиво брачно свидетелство
    От vasil_80 във форум Британско поданство
    Отговори: 9
    Последно мнение: 11-02-2010, 22:37

Отметки