Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 8 ПървиПърви ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 125 от общо 181
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Трета Световна?!?

Путин няма да "падне от власт", а ще се пенсионира след края на тоя мандат, тоест след около 6 години. Това какво общо има с Трета Световна?
    Хилъри Клинтън и нейното лоби е опасно за Световния мир, не Путин. От 1999 до 2008 все Путин е управлявал, а Русия не е участвала в нито една война за този период за разлика от военолюбците Клинтън и Буш. Тези фамилии са опасни за човечеството.

2. ХАРЕСВАМ! steve, Zara, DONALD TRUMP, Motovilkov liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    ... От 1999 до 2008 все Путин е управлявал, а Русия не е участвала в нито една война за този период за разлика от военолюбците Клинтън и Буш. Тези фамилии са опасни за човечеството.
    Първо - защо до 2008? Путин управлява от 1999 г. досега!
    Второ - казваш „не е участвала във война“. Това, в Чечня, Грузия, Източна Украйна и Сирия да не би да е пикник???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Второ - казваш „не е участвала във война“. Това, в Чечня, Грузия, Източна Украйна и Сирия да не би да е пикник???
    Ами ако си направиш труда да провериш защо и да си помислиш малко преди да пишеш, съм сигурен, че ще се сетиш. Не чакай всичко да ти поднесем на готово. Хайде опитай, после ще мина да проверя докъде си стигнал.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Първите три са му в двора,понякога децата трябва да се научат по другия начин,в Сирия беше поканен,бланката е стандартна,използват я и в Косово,Афганистан,Украйна и т.н.

6. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Първите три са му в двора,понякога децата трябва да се научат по другия начин,в Сирия беше поканен,бланката е стандартна,използват я и в Косово,Афганистан,Украйна и т.н.
    И ти ли си русофил путинист бе . Кво правите изобщо в Англия такива русофили . В Русия хората нямат значение . Нямат право на глас . Като в Тошовото БГ

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

В Германия понеже имат. Пушечно месо за арабските нашественици, полицията мълчи. Изнасилванията са ежедневие

А Клинтън и Буш са водили повече военни кампании от Сталин и Хитлер. дано бъдат съдени като военнопрестъпници един ден заради хилядите невинно убити от тях в Югославия и Близкия Изток

На почивка
    Post Thanks / Like

В Германия понеже имат. Пушечно месо за арабските нашественици, полицията мълчи. Изнасилванията са ежедневие

А Клинтън и Буш са водили повече военни кампании от Сталин и Хитлер. дано бъдат съдени като военнопрестъпници един ден заради хилядите невинно убити от тях в Югославия и Близкия Изток
    щото в англия няма атентати на ислямисти изнасилвания наръгвания с нож и заливания с киселина . Но в Русия нямаш свобода

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    И ти ли си русофил путинист бе . Кво правите изобщо в Англия такива русофили . В Русия хората нямат значение . Нямат право на глас . Като в Тошовото БГ
    Аз съм реалист,а ти имаш нужда от помощ-специализирана.

На почивка
    Post Thanks / Like

Какъв реалист си бе . Живял ли си в Тошовата България . Знаеш ли какво е партията да решава вместо теб живота ти

Post Thanks / Like

Какъв реалист си бе . Живял ли си в Тошовата България . Знаеш ли какво е партията да решава вместо теб живота ти
    И изказа ти такъв един,страдфордски.

13. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	IMG_2922.jpg
Разглеждания:	24
Размер:	199,6 КБ
ID:	8726

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Преди 1989-та беше обратното.

Не разбирам иначе какво общо има това да не искаш Трета световна с това къде живееш и си трудоустроен.

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    И изказа ти такъв един,страдфордски.
    Изказа ми е стратфордски но говоря истината . Живял ли си в Тошова България . За да защитавате путинизацията значи си нямате грам представа за нищо

Напреднал
    Post Thanks / Like

ИМа нагло нашествие на опасни врагове.
    Враговете ползват домашните хора развъдени последните няколко хиляди години за производство на техни оръжия.
    Обсебват хардуерно софтуерни комплекси чрез духове на техни убити при минали нашествия.
    Най опасни техни оръжия са холограмите и белите високо вредни скенери вкл инсталирани на автомобили.
    Поразяват огромни обеми защитен атмосферен въздух над градове магистрали и села.
    чрез обсебени американски и други сателити с холограми убиват нагло ледниците както в АНтарктида така и на север и в планините.
    Внушават чрез наркомани все по вредни за земята оръжия . ИСкат чрез ядрени аварии или взривове да набедят хората за опасни вредители недопустими за Земята и слънчевата система.
    Надяват се на ликвидация на сегашната флора и фауна - Край на НЕОЗОЙСКАТА ЕРА

Напреднал
    Post Thanks / Like

ДА се спрат конфронтациите между човешките държави.
    Заради ползване на обемно обсебващи оръжия и спец наркотици вкл подсладители срещу Тръмп,Путин,Тереза МЕй ,евро нарколидерите да се забранят техни исказвания..

МОгат да доведат до тежки не лечими конфронтации..
    АКо се налагат коментари по медиите да се правят от експерти на ниски нива.
    АНализ на нападенията срещу Либия, Сирия,Иемен ,Египет ,Украйна ,Турция подава че нашествениците имат връзка с ликвидация на Палеозойската флор аи фауна..

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Изказа ми е стратфордски но говоря истината . Живял ли си в Тошова България . За да защитавате путинизацията значи си нямате грам представа за нищо
    И защо си мислиш, че не е живял? А ти живял ли си в Тиквунова България?

Една шотландка 75-ти набор ми се похвали, че първата й почивка през живота в чужбина е била в Българиа 1986г със семейството си. Разказваше и мед й капеше от устата, за Златни пясъци, за Несебър, за храната, за обслужването и т.н. Преди няколко години се върнала и ходила на същите места, този път с децата си. Каза ми само, че трети път няма да иде. Това е най-ясната оценка за България.

На почивка
    Post Thanks / Like

И защо си мислиш, че не е живял? А ти живял ли си в Тиквунова България?

Една шотландка 75-ти набор ми се похвали, че първата й почивка през живота в чужбина е била в Българиа 1986г със семейството си. Разказваше и мед й капеше от устата, за Златни пясъци, за Несебър, за храната, за обслужването и т.н. Преди няколко години се върнала и ходила на същите места, този път с децата си. Каза ми само, че трети път няма да иде. Това е най-ясната оценка за България.
    На колко години си . Имаш ли в рода си членове на БКП . Майка , баща ,дядо или баба . Питам те за да разбера по Тошовото време на колко години си бил . Сега в България имаш право да направиш бизнес . Имаш възможност да отидеш да работиш в западна Европа . Знаеш ли когато отидох за първи път в ГФР разликата бе огромна s България . Беше 1990 година . Беше друг свят за нас
    Последно редактирано от kanarinapred : 08-12-2018 на 14:55

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Нямам никакви членове на БКП, нито на която и да е друга партия. Майка ми е била преди много време член на СДС-Витоша. Изключена е по-късно заради несъгласие с ръководството.
    Аз лично не съм член на никоя партия, не съм гласувал никога за БКП/БСП/Първанов в живота си. И за Радев не гласувах преди 2 години. така че, нека приключим веднъж завинаги с тази тема.
    Имаш много грешно мнение за мен като цяло.

не защитавам комунизма като система, а държавността. В UK сега и в България тогава имаше държавност, сега няма. В Германия имаше държавност до 2010, затова Меркел беше за пример на много лидери из Европа и света. Сега няма.
    Дано си разбрал най-накрая какво имам предвид.

Трета Световна е в началото си. тя не е война между държави, а война на идеи, на различни философии за света. Засега тя е хибридна война, все още няма сериозно горещо измерение. Дано да остане така.

22. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Знам, същото е като Брюксел да ми дава наклон на х*я......
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

За псевдо седесарите светът се дели на русофили и русофоби. Няма други измерения.
    Русия има толкова общо с БКП, колкото САЩ с НДСВ и ГЕРБ.

Винаги ми е чудно откъде извира тази русофобия? Някой яко промива слаби мозъци.

За свобода ми говорите - хайде да видим каква свобода имате с тия мортгиджи сметки, живеене с още 10 в една къща и с вмирисани зъби, понеже е скъп зъболекаря. Не смееш да кажеш нищо против медийната програма - един коментар във фейса може да те вкара в проблем. СССР се завръща в Европа с пълна сила, но без идеология - само с експлоатация.

25. Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Преди 1989-та беше обратното.

Не разбирам иначе какво общо има това да не искаш Трета световна с това къде живееш и си трудоустроен.
    Той Ицето е толкова "уърлд ситизен" че никога не би посетил 1/3 от света.......
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    За псевдо седесарите светът се дели на русофили и русофоби. Няма други измерения.
    Русия има толкова общо с БКП, колкото САЩ с НДСВ и ГЕРБ.

Винаги ми е чудно откъде извира тази русофобия? Някой яко промива слаби мозъци.

За свобода ми говорите - хайде да видим каква свобода имате с тия мортгиджи сметки, живеене с още 10 в една къща и с вмирисани зъби, понеже е скъп зъболекаря. Не смееш да кажеш нищо против медийната програма - един коментар във фейса може да те вкара в проблем. СССР се завръща в Европа с пълна сила, но без идеология - само с експлоатация.
    Брато ти уби мечтите на тези крехки мечтатели ...... в мойта къща отскоро имам квартирант който се мисли за Джеймс Бонд и със сериозен тон твърди че Путин, Русия и "комунистите" управляват България ама аз го използвам като новълти айтъм и рядко му напомням че България е в НАТО.......И ако НАТО каже да нападнем Русия ще намерим отнякъде руски керосин за да вдигнем единствения си самолет срещу Русия.....
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

На колко години си . Имаш ли в рода си членове на БКП . Майка , баща ,дядо или баба . Питам те за да разбера по Тошовото време на колко години си бил . Сега в България имаш право да направиш бизнес . Имаш възможност да отидеш да работиш в западна Европа . Знаеш ли когато отидох за първи път в ГФР разликата бе огромна s България . Беше 1990 година . Беше друг свят за нас
    В ГФР съм бил през 1985-та,отговарям ти за да разбереш,ако можеш,колко много имаш да учиш,а и да замълчиш поне за малко,и ти,и другия всезнайковец които си мислите,че щом сте успели да си поръчате лате,значи сте на пъпа на света.Да ти подскажа ли- не сте!Поредните цървули,помислили си,че могат да разцъкат по чаршията.

29. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Брато ти уби мечтите на тези крехки мечтатели ...... в мойта къща отскоро имам квартирант който се мисли за Джеймс Бонд и със сериозен тон твърди че Путин, Русия и "комунистите" управляват България ама аз го използвам като новълти айтъм и рядко му напомням че България е в НАТО.......И ако НАТО каже да нападнем Русия ще намерим отнякъде руски керосин за да вдигнем единствения си самолет срещу Русия.....
    Та тоя екземпляр като не го вземе комюнити автобусът от ( ЕКСПЛОАТАЦИОННАТА) работата му на време едва ли не ( виждам го че е надъхан да ми каже защо КОМИНТЕРНА са постъпили грешно 1885 защото......)
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 09-12-2018 на 04:28
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Та тоя екземпляр като не го вземе комюнити автобусът от ( ЕКСПЛОАТАЦИОННАТА) работата му на време едва ли не ( виждам го че е надъхан да ми каже защо КОМИНТЕРНА са постъпили грешно 1885 защото......)
    Глупости приказвам, чел съм Дас Капитал- 1988. Написан от Германския комунист- утопист: Карл Маркс - и неговите разсъждения тогава са направили огромно впечатление във всички класи.........
    EC=WC
    -George Orwell

Страница 5 от 8 ПървиПърви ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. дали ще пукне трета световна до утре сутринта?
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 6
    Последно мнение: 22-12-2016, 08:01
  2. Пиронкова с трета победа в Лондон
    От elicka във форум Спорт
    Отговори: 67
    Последно мнение: 02-07-2010, 20:08
  3. Трета матура
    От [ManUtd] във форум Образование в UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-05-2010, 21:15
  4. 4 май,деветсто и трета..